سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

ست کت تک مردانه (بهترین روش ست کردن و راهنمای کامل)❤️

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۸ خرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲ خرداد ۱۴۰۳

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

ست کت تک مردانه (بهترین روش ست کردن و راهنمای کامل)❤️

کت تک مردانه ، که در این مقاله راهنما ، به بهترین روش ست کردن کت تک مردانه پرداخته ایم از جمله مواردی است که بایستی در کمد لباس یک جنتلمن و اکثر آقایان باشد، هنگام قرار ناگهانی کاری و یا دوستانه نگران نباشید ، با مراجعه به کمدتان ، کت تک استایلتان را تکمیل میکند. انتخاب شما شلوار کتان ، شلوار لی و یا شلوار پارچه ای و یا هر مدل شلواری باشید کت تک مردانه شما به راحتی با همه آن ها ست میشود. پس شما با خرید کت تک مردانه میتوانید چند استایل متفاوت را برای خود بسازید.
ست کت تک مردانه - آرسام
برای آشنایی با ست کردن کت تک مردانه و بهترین آن با آرسام همراه باشید.

کت تک یکی از بهترین انتخاب ها در پوشش اسپرت بوده و اگر چه به اندازه کت و شلوار کاربرد زیادی ندارد، اما می توانید در مکان ها و مناسبت های بسیاری از آن استفاده نمایید.

اگر شما هم از طرفداران کت تک هستید و در شرایط مختلف این نوع لباس یکی از اولویت ها شما می باشد، لازم است بدانید می توانید با رعایت اصول و قواعدی در پوشیدن آن، استایل بهتری داشته و خوش تیپ تر به نظر برسید. ما در این مطلب به نکات مهمی در این باره اشاره می کنیم و پیشنهاد می کنیم همراه ما باشید.
درواقع شما با پوشیدن کت تک با پیراهن و شلوار، احساس راحت تری نسبت به پوشیدن کت و شلوار رسمی خواهید داشت. وجود یک چاک یا شکاف در پشت کت، آرنج تکه دوزی شده، طراحی در رنگ های خاص و متفاوت، امکان پوشیدن تیشرت و شلوار جین و عدم استفاده از اکسسوری های رسمی به همراه آن، می تواند نشانه های مهمی از اسپرت بودن این نوع لباس باشد. در ادامه به تعریفی از کت تک و به طور کلی کت های اسپرت می پردازیم و سپس نکات مهم درباره آن ها را بیان می کنیم.

کت تک مناسب چیست

کت اسپرت چیست؟

کت اسپرت، کتی است که در هر مکان و با هر هدفی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع هر نوع کت، حتی کت هایی که متعلق به یک ست کت و شلوار است، اگر با شلواری متفاوت و مجزا پوشیده شود، در دسته کت اسپرت قرار می گیرد. اما امروزه طراحی کت تک به شکل متفاوتی از کت های کت و شلوار صورت می گیرد. عدم وجود شلوار مطابق و ست، مهم ترین وجه تمایز بین این نوع کت و کت و شلوار است. اما تفاوت هایی بین کت تک و کت های اسپرت وجود دارد. به طور کلی می توان گفت هر کت تک یک کت اسپرت است، اما هر کت اسپرت، لزوما یک کت تک نیست. کت های تک را با پارچه های مختلفی مثل کتان، پشمی و… نیز تولید می کنند.

کت اسپرت چیست

اصول انتخاب و پوشیدن کت تک

اندازه کت تک مردانه

کت تک نیز مانند کت و شلوار و هر لباس دیگری باید کاملا اندازه شما یا به اصطلاح فیت تن شما باشد. اسپرت بودن این لباس به معنی آن نیست که می توانید آن را بسیار جذب و یا گشاد و راحت انتخاب کنید. کت شما باید دقیقا مناسب اندام شما بوده و بخش هایی مانند سرشانه دقیقا روی تن شما بنشیند.
برای اینکه بتوانید یک کت تک مردانه با اندازه مناسب تهیه کنید. چند نکته مهم را هنگام انتخاب در نظر بگیرید. نکته اول سرشانه کت است که باید دقیقا روی شانه شما قرار بگیرد. اگر بخشی از سرشانه کت روی بازوی شما قرار گرفت، به معنی بزرگ بودن کت و در صورتی که سرشانه موفق به پوشاندن کامل شانه شما نیست، به معنی این است که کت برای شما کوچک است.
نکته دوم دکمه های کت است که می توانید با توجه به آن ها از مناسب بودن یا نبودن کت تک برای اندامتان آگاه شوید. به این صورت که اگر با بستن دکمه اول، کت در تن شما جمع می شود و شانه هایتان را به یکدیگر نزدیک می کند و یا بستن دکمه وسط، کت شما را به شکل حرف ایکس (X) در می آورد، کت مورد نظر برای شما کوچک می باشد.
و نکته آخر یقه کت می باشد. اگر فاصله یقه کت با پشت یقه پیراهن شما، زیاد است به معنی بزرگ بودن کت شما است. سعی کنید کت تک مردانه ای را انتخاب کنید که این فاصله تا حد امکان کاهش یابد. همچنین جلوی یقه کت شما باید دقیقا روی سینه شما قرار بگیرد، بالا ماندن یقه نشان دهنده بزرگ بودن آن است.

روش پوشیدن کت تک مردانه

شلوار مناسب کت تک

یکی دیگر از موارد مهم که می تواند کت تک را در تن شما زیباتر جلوه دهد، همراه شدن آن با یک شلوار مناسب است. کت تک را با چه شلواری باید ست کرد تا بهترین خروجی را داشته باشد. برای انتخاب شلوار مناسب، مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید، رنگ کت است. در اینجا چند رنگ رایج کت کت مردانه را با شلوارهای مناسب آن ها معرفی می کنیم.

کت تک مردانه سرمه ای

اگر کت تک شما به رنگ سرمه ای است، بهتر است شلوار خود را از طیف رنگ کرمی انتخاب کنید. رنگ های خاکی، بژ و کرمی مناسب ترین رنگ های شلوار مناسب با کت سرمه ای است. همچنین رنگ طوسی نیز می تواند یکی از گزینه های مناسب باشد.

مطلب پیشنهادی:   روش های نگهداری و مراقبت از کت شلوار

کت تک مردانه سرمه ای

کت تک مردانه خاکستری

اگر کت تک مردانه ای به رنگ خاکستری یا طوسی دارید، بهترین گزینه برای رنگ شلوار، رنگ سرمه ای، آبی تیره و یا مشکی است.

کت تک مردانه خاکستری

کت تک مردانه مشکی

کت تک مردانه مشکی بهتر است با شلواری به رنگ طوسی یا خاکستری همراه شود. این استایل برای مراسم خاکسپاری و مراسم ختم یکی از بهترین گزینه ها است و در عین حال می توانید در مکان هایی مانند رستوران و مهمانی های دوستانه در این لباس ظاهر شوید، تا استایلی شیک و مردانه داشته باشید.

کت تک مردانه مشکی

کت تک مردانه آبی

اگر کت تک شما به رنگ آبی است، می توانید شلواری به رنگ آبی تیره تر و یا همان رنگ اما با طرحی متفاوت تهیه کنید.

کت تک مردانه با شلوار سفید

اما شلوار سفید رنگی است که می توانید با کت تک هایی به رنگ های آبی، صورتی پاستیلی، سبز و… ست کنید.

کت تک مردانه با شلوار سفید

کفش مناسب با کت تک

توضیح دادیم که استایلی که با کت تک کامل شود، استایلی غیر رسمی است اما طبیعی است کت تک با پیراهن رسمی تر از کت تک با تیشرت است. بنابراین اگر کت تک را با پیراهن ست می کنید، بهتر است کفش رسمی مردانه بپوشید و چنان چه کت تک را با تیشرت ست می کنید، کفش های قایقی و کتانی گزینه های مناسبی برای شما هستند. همچنین اگر کت تک را به همراه شلوار جین می پوشید، کفش شما می تواند یکی از مدل های کتانی، نیم بوت و یا قایقی باشد.

ست کت تک مردانه با کراوات

اغلب افراد کراوات را مختص زمانی می دانند که استایل رسمی دارند، اما باید بدانید که شما می توانید با انواع کت تک، کراوات استفاده کنید. کافی است اصول استفاده از کراوات را بدانید و از طرح ها و مدل های کراوات اسپرت انتخاب نمایید.
همچنین اگر در فصل سرما به سر می برید، استایل خود را با یک شال گردن کامل کنید. چرا که کت تک یک لباس رسمی نیست و استفاده از شال گردن به همراه آن مشکلی ندارد.

ست کت تک مردانه با کراوات

کت تک را به چه پیراهنی بپوشیم؟

کت تک را می توانید همراه پیراهن، تیشرت و حتی ژاکت بپوشید. در هر سه حالت مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید، ترکیب رنگ کت با یکی از آن ها است. در مقاله چرخه رنگ در لباس به طور کامل درباره چگونگی قرار گرفتن رنگ ها در کنار یکدیگر توضیح داده ایم که می توانید به کمک آن، بهترین رنگ ها را برای پیراهن مناسب با کت تک مورد نظرتان را انتخاب نمایید. همچنین در مقاله پوشیدن کت تک با تیشرت ، به تمام اصول و قواعد این استایل اشاره کرده ایم که می توانید آن را مطالعه کرده و اگر تا کنون به این سبک روی نیاورده اید، استایل جدیدی داشته باشید.

کت تک مناسب همه فصول

در مقاله پوشیدن کت تک با تیشرت توضیح دادیم که چگونه می توان کت تک را با تیشرت ست کرد و به این ترتیب یک استایل اسپرت و در عین حال شیک مناسب برای تابستان داشته باشید. اما باید بدانید که کت تک علاوه بر اینکه در فصول گرم لباسی مناسب است، می تواند در فصل سرما نیز به همراه یک ژاکت، شما را گرم نگه دارد. همچنین همانطور که گفته شد می توانید یک شال گردن درکنار این استایل داشته باشید تا علاوه بر زیباتر شدن استایلتان، گرم بمانید. همین موضوع یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت کت تک بین آقایان است.
ست کت تک مردانه با پیراهن و شلوارهای متفاوت، ترکیب رنگ آن ها، استفاده یا عدم استفاده از کراوات به همراه این استایل و… در این مطلب توضیح داده شد، اما باید دقت کنید که شما باید استایل مناسب خودتان را کشف کنید. اگر درشت اندام هستید، اگر لاغر هستید، کوتاه قد یا بلند قد هستید، باید با اصول ست کردن لباس استایل خود آشنا باشید و بهترین لباس ها را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر کوتاه قد هستید پوشیدن کت تک با خطوط عمودی باریک و عدم استفاده از رنگ های متضاد در استایلتان می تواند شما را قد بلند جلوه دهد. پس مدل ها و طرح های مناسب اندام خود، رنگ های مناسب با پوست شما و در نهایت سبک لباس مناسب با فصل حاضر را در نظر بگیرید و سعی کنید با توجه به موارد ذکر شده، بهترین لباس را انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب کت تک مردانه
راهنمای انتخاب کت تک مردانه

کت تک مردانه شخصی دوزی

اگر شما نیز به کت تک مردانه علاقه دارید و تصمیم به خرید یک یا چند کت در طرح ها و رنگ های مختلف برای مهمانی ها و مراسم های متفاوت دارید، پیشنهاد می کنم از کت و شلوارهای برند آرسام به مدیریت دکتر سامان خیابانی بازدید نمایید. این برند تولید کننده و عرضه کننده انواع کت و شلوار برای افراد با سلایق متفاوت بوده و همواره رضایت مشتریان را اولویت عملکرد خود قرار داده است. حتی اگر تاکنون استایلی به این سبک نداشته اید و نمی دانید کدام نوع کت به همراه چه پیراهن و شلواری مناسب شماست، نگران نباشید. چرا که مشاورین و متخصصین برند آرسام آماده مشاوره به شما و راهنمایی در هنگام انتخاب هستند.
پیشنهاد ما به شما سرای پادشاهان آرسام است تا با خدمات دوخت کت شلوار و کت تک مردانه ما آشنا شوید و این نکته را مد نظر داشته باشید با سفارش دوخت کت تک ، شما کتی خواهید داشت که کاملا بر اساس اندام شما با بهترین کیفیت و قیمت خواهد بود و مشاورین مجموعه با ارائه دادن تمامی نکات و پیشنهادات شما را در رسیدن به بهترین انتخاب یاری خواهند کرد.

4.7/5 - (16 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

راهنمای خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

مقالات

۲۸ تیر ۱۴۰۳

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۶ تیر ۱۴۰۳

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال 2024

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال ۲۰۲۴

مقالات

۲۵ تیر ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982