سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار وکیل ها و آشنایی با جزئیات لباس وکلا

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۱۰ مرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار وکیل ها و آشنایی با جزئیات لباس وکلا

کت شلوار برای وکیل ها بسیار با اهمیت و ضروری است زیرا باعث افزایش اعتماد به نفس و انجام با کیفیت تر کارشان می شود. افرادی که در هر شغل و حرفه ای فعالیت می کنند باید به یک سری نکات در هنگام انتخاب لباس در آن حرفه توجه داشته باشند.

کت شلوار وکیل ها، باید دارای یک سری ویژگی های خاصی باشد. انتخاب رنگ های تیره، انتخاب نوع برش مناسب و … از جمله نکاتی هستند که باید در انتخاب کت شلوار وکیل ها مورد توجه قرار گیرند. مجموعه سرای پادشاهان آرسام آماده ارائه خدمت ویژه به وکلای محترم در جهت دوخت کت شلوار و شخصی دوزی کت شلوار می باشد پس با ما در ارتباط باشید.

همه ما می دانیم که هر جایگاه و شغلی لباس مخصوص به خود را دارد و نمی توان هر نوع لباسی را برای هر نوع جایی به تن کرد. شاید خانم ها، بیشتر به نوع لباس و پوشش خود اهمیت بدهند؛ اما باید بدانید که انتخاب یک پوشش مناسب فقط برای خانم ها نیست، مخصوصا اگر جزء وکلا باشید!

وکلا از آن دسته از افرادی هستند که شغل آن ها با جدیت زیادی همراه است. به همین خاطر توجه به نوع پوشش و لباس می تواند تاثیر بسیار زیادی در حرفه آن ها داشته باشد. انتخاب لباس و کت شلوار وکیل ها، اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین خاطر این افراد باید حتما قبل از خرید یک کت شلوار به یک سری نکاتی توجه داشته باشند. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی های لباس و کت شلوار وکیل ها آشنا کنیم.

ویژگی های مختلف لباس و کت شلوار وکیل ها
ویژگی های مختلف لباس و کت شلوار وکیل ها

ویژگی های مختلف لباس و کت شلوار وکیل ها چیست؟

هر حرفه ای، لباس و یونیفرم مخصوص به خود را دارد. این موضوع به سال های گذشته باز می گردد که افراد برای حضور در محل کار خود، باید حتما از لباس هایی استفاده می کردند که مناسب و طبق قوانین آن حرفه باشد. از آن جایی که حرفه وکالت، جزء حرفه های بسیار مهم است، افرادی که در این حرفه فعالیت می کنند باید دارای ویژگی های خاصی باشند.

مسلما اولین چیزی که یک وکیل را منظم و کار بلد نشان می دهد، نوع پوشش آن وکیل است. انتخاب لباس و کت شلوار وکیل ها، آنقدر اهمیت دارد که شاید با انتخاب اشتباه یک لباس و کت شلوار برای وکیل ها، حرفه وکیل دچار مشکل شود.

به همین خاطر لازم است که همه وکلا، قبل از خرید یک لباس و کت شلوار به یک سری نکات توجه داشته باشند تا انتخاب مناسبی داشته باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی های کت شلوار وکیل ها بیشتر آشنا شوید.

۱- رنگ مناسب لباس و کت شلوار وکیل ها

بیشتر آقایان زمانی که به یک فروشگاه خرید لباس و کت شلوار مراجعه می کنند، ابتدا در رابطه با رنگ مورد علاقه خود برای انتخاب کت شلوار صحبت می کنند. بنابراین، می توان نتیجه گرفت که انتخاب رنگ آن هم در کت شلوارهایی که قرار است در یک حرفه خاص مورد استفاده قرار گیرد، بسیار اهمیت دارد.

شاید وکیل ها برای استفاده روزمره خود از کت شلوارهایی با رنگ روشن استفاده کنند؛ اما باید بدانید که رنگ مناسب لباس و کت شلوار وکیل ها، یک رنگ روشن نیست! رنگ های روشن برای کت و شلوارها، جزء رنگ های غیر رسمی محسوب می شوند و بیشتر برای استایل های روزمره مورد استفاده قرار می گیرند.

از آن جایی که محل کار یک وکیل، یک محل کار جدی است، وکلا باید رنگ های تیره را برای کت شلوارهای خود انتخاب کنند. البته منظور ما از رنگ های تیره، فقط رنگی مشکی نیست! رنگ مشکی بیشتر مناسب مراسم هایی همچون مراسم ختم است؛ اما بهترین انتخاب برای استایل یک وکیل، انتخاب یک کت شلوار با رنگ سرمه ای می باشد.

مطلب پیشنهادی:   چطور پوشت را با کت شلوار و کراوات ست کنیم؟
رنگ لباس وکلا
رنگ لباس وکلا

۲- نوع پارچه مناسب برای لباس و کت شلوار وکیل ها

از بحث رنگ لباس و کت شلوار وکیل ها که بگذریم باید به موضوع نوع پارچه برای کت شلوارها وکیل ها بپردازیم. نوع پارچه کت شلوار وکیل ها، باید حتی الامکان ساده باشد. بنابراین، از انتخاب کت شلوارهایی با طرح پارچه راه راه و یا چهارخانه ای بپرهیزید.

در صورتی که علاقه مند به انتخاب پارچه های طرح دار هستید؛ می توانید از پارچه های طرح دار ریز استفاده کنید. به طور مثال انتخاب یک کت شلوار سرمه ای با پارچه راه راه بسیار نازک، به طوری که به چشم بیننده نیاید، انتخاب بسیار مناسبی است.

۳- نوع برش لباس و کت شلوار وکیل ها باید چگونه باشد؟

نوع برش کت و شلوار و یک لباس اهمیت بسیار زیادی در زیبایی آن لباس دارد. به هر حال با توجه به اینکه وکلا، باید در طول روز به اداره های مختلفی سر بزنند و کار آن ها بسیار رسمی است، باید نوع برش لباس و کت شلوار وکیل ها، به گونه ای باشد که وکلا بتوانند با یک دست کت شلوار به همه اداره ها و سازمان های دولتی سر بزنند.

نوع برش لباس و کت شلوار وکیل ها، باید متناسب با هیکل وکیل باشد. در واقع، نه برش این کت شلوارها نباید آنقدر تنگ باشد که یک استایل بدن نما را ایجاد کند، نه آنقدر گشاد باشد که جلوه بدی داشته باشد. انتخاب یک برش مناسب در لباس و کت شلوار وکیل ها، می تواند یک پوشش بسیار مناسب را برای وکلا ایجاد کند.

۴- کت تک ممنوع!

شاید بسیاری از وکلا، آن هم وکلای جوان، علاقه مند به استفاده از کت تک باشند؛ اما خبر بدی که برای این وکلا وجود دارد این است که استفاده از کت تک، حتی با رنگ تیره، اصلا جذابیت خاصی برای شما وکلا ندارد؛ چرا که کت تک، بیشتر به عنوان یک لباس غیر رسمی شناخته می شود، نه یک لباس رسمی آن هم در مکان های رسمی و اداری!

پوشیدن یک کت شلوار ساده و با رنگ تیره، استایل شما را بسیار زیبا نشان می دهد و باعث می شود که شما به عنوان یک وکیل و یک فرد رسمی در محل کار خود شناخته شوید.

۵- رنگ پیراهن مناسب برای وکلا

اگرچه که خرید یک لباس و کت شلوار مناسب برای وکیل ها، اهمیت بسیار زیادی دارد؛ اما از موضوع انتخاب یک پیراهن مناسب در کنار یک کت شلوار نمی توان غافل شد.

کت شلوارهای وکلا، باید دارای رنگی تیره باشند که رسمی به نظر برسند؛ اما بر خلاف رنگ تیره کت شلوارهای وکلا، پیراهن های وکلا باید دارای رنگی روشن باشند که جلوه خاصی را به استایل یک وکیل بدهند. انتخاب یک پیراهن ساده با رنگ روشن مانند رنگ آبی روشن و یا رنگ سفید بهترین گزینه برای ست کردن کت شلوار وکلا با پیراهن آن ها است.

نکته حائز اهمیتی که برای ست کردن لباس و کت شلوار وکیل ها وجود دارد این است که وکلا هرگز نباید، پیراهن های چهارخانه، راه راه و یا طرح دار بپوشند؛ چرا که این نوع پیراهن ها اصلا رسمی نیستند، حتی اگر کت شلوار وکیل ها به رنگ تیره باشد؛ اما پیراهن وکیل ها طرح دار باشد، از رسمیت لباس وکلا کاسته می شود.

لباس و کت شلوار وکلا با دکمه سردست رنگی
لباس و کت شلوار وکلا با دکمه سردست رنگی

۶- دکمه سردست رنگی یا …؟

دکمه های سردست روی کت های مختلف زیبایی خاصی را ایجاد می کنند. انصافا بعضی از دکمه های سردست رنگی، زیبا هستند. اما به هر حال زمانی که بحث انتخاب یک لباس و کت شلوار وکیل ها می شود، افراد باید به یک سری نکات توجه داشته باشند.

دکمه سردست رنگی در لباس و کت شلوار وکیل ها، اصلا جلوه خوبی ندارد اما اگر علاقه مند به استفاده از دکمه سردست هستید، می توانید از دکمه های سردست طلایی و یا نقره ای استفاده کنید. قطعا قرار گرفتن یک دکمه سردست طلایی و نقره ای روی یک کت شلوار سرمه ای، زیبایی خاصی دارد.

خرید بهترین کت شلوار مناسب وکلا
خرید بهترین کت شلوار مناسب وکلا

چگونه یک لباس و کت شلوار مناسب برای وکلا را سفارش دهم؟

بسیاری از وکلا، به دنبال خرید یک لباس و کت شلوار مناسب هستند؛ اما با توجه به این نکاتی که ذکر شد، نمی دانند که باید چگونه یک لباس و کت شلواری را انتخاب کنند که همه ویژگی های ذکر شده را داشته باشد.

شما می توانید یک کت شلوار با رنگ سرمه ای و برش تقریبا آزاد را از سرای پادشان آرسام سفارش دهید. سعی کنید که از کت شلوارهای ساده؛ اما با رنگ تیره برای استایل روزمره خود استفاده کنید؛ چرا که شما هر روز با ادارات مختلفی سر و کار دارید و باید یک استایل رسمی داشته باشید.

اگر علاقه مند هستید که کت شلوارهای طرح دار استفاده کنید؛ اصلا یک پیراهن طرح دار مثل پیراهن های چهارخانه و یا راه راه را برای ست کردن آن با کت شلوار انتخاب نکنید!

لباس و کت شلوار وکیل ها، اگر چه باید خاص باشد؛ اما شما می توانید با یک انتخاب درست در فروشگاه سرای پادشاهان آرسام، یک کت و شلوار شکیل و زیبا را برای خود انتخاب کنید و استایل ویژه ای را برای خودتان بسازید.

5/5 - (1 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

استایل شخصی

استایل شخصی چیست؟

مقالات

۶ اسفند ۱۴۰۲

استایل مونوکروم

همه چیز درباره استایل مونوکروم

مقالات

۳ اسفند ۱۴۰۲

اکسسوری مناسب کت شلوار

اکسسوری مناسب کت شلوار

مقالات

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982