سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار مشکی، رنگی که همه می پسندند 🖤

سفارش دوخت انواع کت و شلوار

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۹ مهر ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۰ آذر ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار مشکی، رنگی که همه می پسندند 🖤

در این مقاله ما قصد داریم در مورد کت شلوار مشکی که می توان گفت نسبتا یک رنگ همه پسند است، توضیحاتی ارائه دهیم.

برای اینکه بدانید چگونه کت شلوار خود را با انواع اکسسوری، پیراهن و کفش ست کنید، کت شلوار یکی از پوشش های محبوب محسوب می شود، که طرفداران خاص خود را دارد. سعی کنید این لباس را با توجه به اندام و مشخصات ظاهری خود انتخاب کنید. تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

اگر قصد انتخاب و خرید کت شلوار دامادی دارید رنگ مشکی کاملا متناسب با رسمیت مراسم است همچنین از کت شلوار مشکی در اننخاب کت شلوار اداری و دوخت کت شلوار خود نیز میتوانید استفاده کنید.

کت شلوار مشکی
کت شلوار مشکی

کت شلوار مشکی با هر رنگی ست می شود!

کت شلوار ها در رنگ های مختلفی در بازار پوشاک عرصه می شوند. از جذاب ترین رنگ های این پوشش، مشکی است. کت شلوار مشکی به نسبت همه پسند است و می توان گفت تقریبا با هر رنگی قابلیت ست شدن دارد. مشکی از جمله رنگ هایی است که با هر رنگ دیگری ست می شود.

نکته مهمی که در این میان وجود دارد اندام و مشخصات ظاهری فرد است که رنگ لباس باید متناسب با این موارد انتخاب شود. پیراهن مهمترین ترکیب برای ست کردن با یک کت شلوار است. اگر کت شلوار مشکی می پوشید و دوست دارید یک پیراهن انتخاب کنید که زیاد درگیر دنیای رنگ ها نیز نشوید، رنگ های سفید، آبی روشن، خاکستری و صورتی را فراموش نکنید. گام بعدی انتخاب یک کراوات مناسب است. با انتخاب های درست در ترکیب رنگ لباس های خود، جذاب تر به نظر برسید.

کت شلوار مشکی قابلیت ست شدن با پیراهن هر رنگی را دارد.
کت شلوار مشکی قابلیت ست شدن با پیراهن هر رنگی را دارد.

کراوات را برای ست کردن با کت شلوار، درست انتخاب کنید

یکی از اکسسوری هایی که می توانید در کنار یک کت شلوار مشکی داشته باشید، کراوات است. کراوات را اگر درست انتخاب کنید، می توانید یک استایل جذاب داشته باشید.

می توان گفت کراوات تا حدودی یک تیپ رسمی به شما می دهد. برای کت شلوار مشکی می توانید، کراوات هایی با رنگ های مونو کروم مانند مشکی، قرمز، بنفش یا آبی کم رنگ استفاده کنید. البته فراموش نکنید این رنگ کراوات ها برای زمانی است که شما یک پیراهن سفید برای کت شلوار مشکی خود انتخاب کرده اید.

کراوات هایی با طرح های شطرنجی یا راه راه نیز می توانند برای این استایل شما مناسب باشد. سعی کنید از پارچه های بسیار براق استفاده نکنید. این نکته را فراموش نکنید که کراوات باید با رنگ پیراهن شما متناسب باشد.

کت شلوار مشکی با کراوات های متفاوت
کت شلوار مشکی با کراوات های مختلف

کت شلوار مشکی با پیراهن مشکی

انتخاب یک پیراهن متناسب با کت شلواری که در نظر دارید می تواند تاثیر بسزایی در استایل شما داشته باشد. این تاثیر می تواند شما را جذاب تر نشان دهد یا اینکه شلخته به نظر برسید.

در مورد پیراهن مشکی این نکته حساسیت بالایی دارد. دو رنگ مشکی در کنار همدیگر ممکن است جذابیت بالایی نداشته باشد. ولی اگر اصرار به پوشیدن پیراهن مشکی دارید و می خواهید از کراوات استفاده کنید، استایل مونوکروم بهترین انتخاب است. کراوات مشکی بهترین گزینه در کنار پیراهن و کت شلوار مشکی است.

کت شلوار و پیراهن مشکی
کت شلوار و پیراهن مشکی

استایلی نسبتا کلاسیک با پیراهن آبی روشن

پیراهن آبی روشن، در استایل شما یک شادابی خاص ایجاد می کند زمانی که از یک تیپ کاملا کلاسیک کمی فاصله گرفته اید. برای انتخاب اکسسوری هایی مانند کراوات یا پاپیون کمی محدودیت دارید و باید سلیقه بیشتری به خرج بدهید. پیشنهاد می شود از کراوات سفید یا مشکی استفاده کنید.

کراوات یا پایپون های آبی تیره تر و لاجوردی نیز می توانند گزینه مناسبی باشند. در حالت کلی اکسسوری های سفید و مشکی یک پیشنهاد جذاب برای این استایل محسوب می شوند. یکی دیگر از نکات مهمی که در این استایل باید در نظر داشته باشید، این است که مشخصات ظاهری خود را نیز در نظر بگیرید. رنگ پوست، تناسب اندام و قد شما نیز تاثیر بسیاری در انتخاب شما دارد.

اگر استایل کاملا مونوکروم را نمی پسندید سعی کنید از کراوات های طرح دار اما متناسب با رنگ پیراهن آبی رنگ خود استفاده کنید. یک کراوات طرح دار در حالی که می تواند جذاب و زیبا به نظر برسد اگر به درستی انتخاب نشود، می تواند استایل شما را شلخته نشان دهد.

مطلب پیشنهادی:   اصول خرید کت و شلوار مردانه که باید بدانید
ست کت شلوار تیره و کراوات طرح دار
ست کت شلوار تیره و کراوات طرح دار

کت شلوار مشکی و کفش مناسب آن

نهایی ترین نکته را در مورد ست کردن کت شلوار با کفش همین ابتدا می گوییم. در مورد کت شلوار مشکی هر کفشی بجز کفش مشکی را فراموش کنید. در صنعت مد اینگونه بیان شده است که رنگ کفش های شما باید از کت شلوارتان تیره تر و متناسب با آن باشد.

از آنجایی که تیره تر از رنگ مشکی نداریم پس بهترین انتخاب برای یک کت شلوار مشکی همان کفش مشکی است. فرا تر از این موارد اگر می خواهید یک استایل رسمی، مرتب و جذاب داشته باشید متناسب ترین رنگ کفش برای این کت شلوار، رنگ مشکی است. هر رنگی بجز مشکی می تواند یک ظاهر نامتناسب به شما بدهد که یک استایل نامنظم برای شما رقم می زند.

با اینکه مشکی رنگی است که با هر تناژ رنگی دیگری به راحتی ست می شود اما در مورد کت شلوار مشکی با کفش رنگی دیگر نمی توان این نظر را داد. حتی برای انتخاب نوع کفش نیز اندام و مشخصات ظاهری خود را در نظر بگیرید. فراموش نکنید هر رنگی بجز کفش مشکی را برای ست کردن با کت شلوار مشکی از انتخاب های خود حذف کنید.

کفش مشکی با کت شلوار مشکی
کفش مشکی با کت شلوار مشکی

کت شلوار یک لباس رسمی محسوب می شود

دنیای مد امروزه به یک صنعت بسیار مهم تبدیل شده است که می تواند بر روی انتخاب های شما در خرید انواع پوشاک تاثیر بسزایی داشته باشد. در تیپ و استایل مردانه تطبیق رنگ ها و مدل های لباس می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

کت شلوار که یک لباس رسمی و تشریفاتی تلقی می شود اگر به درستی و متناسب با اندام شما انتخاب نشود، شیک و جذاب بودن خود را از دست می دهد. کت شلوار ها سبک های متفاوتی دارند. سعی کنید متناسب با اندام و استایل خود یک یا چند سبک انتخاب کنید و اصول آن را در کفش و اکسسوری نیز رعایت کنید.

کت شلوار سبک کلاسیک با کفشی از سبک مدرن ممکن است جذابیت آنچنانی نداشته باشد. فراموش نکنید یک اکسسوری مانند ساعت که اصولا در تیپ های مردانه جایگاهی ویژه دارد اگر متناسب با سبک انتخابی شما نباشد، زیبایی خود را ازدست می دهد.

اکسسوری و کفش مناسب سبک کت و شلوار خود انتخاب کنید.
اکسسوری و کفش مناسب سبک کت و شلوار خود انتخاب کنید.

رنگ طوسی با کت شلوار مشکی

از بهترین رنگ های موجود برای هر لباس می توان به طوسی اشاره کرد. این رنگ خنثی قابلیت تطبیق با بسیاری از رنگ ها از جمله مشکی را دارد. طیف و تناژ رنگ طوسی، شامل طوسی تخته سنگی، ذغالی و طوسی روشن است.

اگر پیراهن طوسی انتخاب شما برای ست کردن با کت شلوار مشکی و با اندام و استایل شما متناسب است، می توانید یک کراوات از این تناژ رنگ انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که کراوات های طرح دار نیز می توانند انتخابی شایسته محسوب شوند.

اگر می خواهید استایل خود را از مونوکروم بودن تغییر دهید از کراوات های طرح دارد افقی، شطرنجی و یا مورب استفاده کنید. تناسب رنگ میان پیراهن، کت شلوار و کراوات را فراموش نکنید. طوسی در عین حال که می تواند یک رنگ جذاب برای آقایان محسوب شود، اگر به درستی آن را انتخاب نکنید دمده بودن را در استایل خود خواهید داشت.

ست کت مشکی
ست کت مشکی

جلیقه را با کراوات ست کنید

برخی افراد در استایل های با کت شلوار، لیقه را نیز انتخاب می کنند. اگر می خواهید بر روی پیراهن خود جلیقه بپوشید و از کراوات نیز استفاده کنید بهترین راهکار ست کردن جلیه و کراوات و بعضا پاپیون است.

این دو بهتر از یک طیف رنگی انتخاب شوند تا در تیپ شما ناهماهنگی ایجاد نشود. برای مثال با یک جلیقه صورتی رنگ کراواتی از این طیف ست کنید. سعی کنید تفاوت رنگ میان این دو زیاد فاحش نباشد.

تناژ رنگی جلیقه و کراوات هماهنگی داشته باشند
تناژ رنگی جلیقه و کراوات هماهنگی داشته باشند

در انتها باید گفت که تمام رنگ ها درپوشاک و لباس زیبایی خاص خود را دارند و شما متناسب با سلیقه خود یک پوشش انتخاب می کنید. فراموش نکنید که اگر لباس را متناسب و هماهنگ با مشخصات ظاهری و اندام خود انتخاب نکنید حتی بهترین برند ها نیز نمی توانند جذابیت ظاهری شما را نشان دهند.

فراموش نکنید کت شلوار مشکی، کفش مشکی
فراموش نکنید کت شلوار مشکی، کفش مشکی

 

راستی اگر با شخصی دوزی کت شلوار مجموعه ما آشنایی ندارید حتما از صفحه مربوطه بازدید بفرمایید

Rsamsuit.com/?p=18348

سرای پادشاهان آرسام 42
مقالات مرتبط

سایر مقالات مرتبط سرای پادشاهان آرسام

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

کت شلوار سفارشی دور اسپرت مردانه

سفارشی دوزی کت شلوار اسپرت مردانه

مقالات

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

لباس شب جدید 2023

مدل های لباس شب جدید و جذاب ۲۰۲۳ ✔️

مقالات

۲۹ آذر ۱۴۰۱

لباس عروس جدید

سفارش دوخت لباس عروس مدل ۲۰۲۲

مقالات

۲۲ آذر ۱۴۰۱

آخرین مقالات

دسته بندی ها

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش عمومی

آموزش مد و پوشش عمومی

بررسی کت شلوار بازیگران

بررسی کت شلوار بازیگران

آموزش های دوخت و دوز

آموزش های دوخت و دوز