سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

تاکسیدو چیست؟ تفاوت کت و شلوار با تاکسیدو

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۸ خرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانآموزش مد و پوشش خانم هاآموزش مد و پوشش عمومیمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

تاکسیدو چیست؟ تفاوت کت و شلوار با تاکسیدو

ست کردن لباس مردانه برای مراسم های مختلف امری مهم بوده که برخی افراد در آن دچار تردید می شوند. در واقع انتخاب یک ست لباس مناسب، زمانی که به یک مهمانی رسمی، دوستانه، جشن های مناسبتی و… دعوت شده اید، ممکن است کمی سخت باشد. تاکسیدو می تواند یک گزینه خوب برای برخی از مهمانی ها یا مراسم هایی که دعوت می شوید باشد. اما تاکسیدو چیست؟ کت تاکسیدو چیست؟ تفاوت کت و شلوار با تاکسیدو چیست؟ پوشیدن تاکسیدو برای چه مراسمی مناسب است؟ در این مطلب علاوه بر اینکه به این سوالات پاسخ داده می شود، بررسی می کنیم مزایا و معایب انتخاب و پوشیدن تاکسیدو چیست؟

کت شلوار تاکسیدو
تاکسیدو چیست؟

در ابتدا تعریفی از تاکسیدو بیان می کنیم و سپس بررسی می کنیم این لباس برای کدام مهمانی یا مراسم گزینه بهتری است.

تاکسیدو چیست؟

در نگاه اول تاکسیدو نیز یک کت و شلوار معمولی به نظر می رسد، اما می توان موارد زیادی را به عنوان تفاوت کت و شلوار با تاکسیدو بیان کرد. در پاسخ به سوال تاکسیدو چیست ؟ می توان گفت تاکسیدو نیز یک لباس رسمی به سبک نسبتا کلاسیک است که بیشتر در مهمانی های رسمی مورد استفاده قرار می گیرد و برای حضور در مجالس یا مهمانی های ساده تر، کت و شلوار گزینه مناسب تری است.

در ادامه به بیان تفاوت کت و شلوار با تاکسیدو می پردازیم و شما می توانید با توجه به جزئیات این تفاوت ها، دریابید که این نوع لباس در چه مواقعی انتخاب مناسب تری است.

تفاوت کت و شلوار با تاکسیدو

۱- استفاده از پارچه ساتن

وجود ساتن یا هر نوع پارچه براق دیگر در بخش هایی از تاکسیدو را می توان مهم ترین تفاوت کت و شلوار با تاکسیدو دانست. تا مدتی قبل از پارچه ساتن در تاکسیدوها بیشتر استفاده می شد، اما امروزه تنها در بخش های کوچکی از این نوع لباس ها استفاده می شود. به عنوان مثال در لبه های یقه، جیب ها و حتی گاهی در دکمه ها از ساتن استفاده می کنند. اما در کت و شلوار دکمه ها اغلب پلاستیکی بوده و تمام کت اغلب از یک جنس پارچه دوخته می شود.

کت تاکسیدو با پارچه ساتن

۲- پیراهن

یک پیراهن سفید، با یقه برگردان مخصوص پاپیون ، انتخاب مناسبی برای ست کردن با تاکسیدو است. اما پیراهن هایی که با کت و شلوار پوشیده می شود می توانند در رنگ های مختلف و حتی گاهی طرح دار باشند. یقه مناسب برای پیراهن های تاکسیدو اغلب به دو مدل وین دیپ و لی داون طراحی می شوند؛ به همین دلیل شما هنگام انتخاب یک پیراهن برای ست کردن با تاکسیدو، گزینه های زیادی نخواهید داشت.

انتخاب پیراهن کت شلوار

۳- رنگ

تا مدتی قبل تاکسیدوها تنها به رنگ مشکی طراحی و دوخته می شدند اما امروزه این نوع لباس را در رنگ های دیگری مثل خاکستری و سورمه ای نیز می بینیم. اما همچنان این نوع لباس در رنگ های روشن تولید نمی شود. در مقابل، کت و شلوار ها همیشه به رنگ های مختلفی وجود داشتند و شما هم حتما کت و شلوارهایی با رنگ هاش روشن دیده اید.

رنگ کت شلوار

۴- اکسسوری ها

اما یکی دیگر از تفاوت های مهم کت و شلوار با تاکسیدو چیست ؟ اکسسوری هایی که به همراه تاکسیدو مورد استفاده قرار می گیرند، یک وجه تمایز مهم بین تاکسیدو و کت و شلوار می باشد. به عنوان مثال در تاکسیدو از پاپیون استفاده می شود، اما کراوات یک اکسسوری مناسب تر برای کت و شلوار است. بنابراین شما نباید از کراوات برای ست کردن با تاکسیدو استفاده کنید. همچنین استفاده از یک کمربند نسبتا براق برای تاکسیدو بهتر است. اما اگر می خواهید شیک تر و رسمی تر در مراسم مورد نظر حضور پیدا کنید، پیشنهاد می شود از یک جلیقه استفاده کنید تا کمربند شما دیده نشود. ناگفته نماند اهمیت این موضوع برای برخی از افراد به قدری است که از یک شال کمر برای دیده نشدن کمربند استفاده می کنند.

اکسسوری کت شلوار

۵- نوع استفاده

دیگر تفاوت کت و شلوار با تاکسیدو ، موقعیت های متفاوتی است که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. موقعیت مناسب برای پوشیدن تاکسیدو چیست ؟ در چه زمان و مکانی می توان از تاکسیدو استفاده کرد و کت و شلوار برای چه مواقعی گزینه مناسب تری است؟ قطعا شما هم افراد زیادی را دیده اید که در محل کار، سمینار یا همایش و حتی هنگام خرید کردن از کت و شلوار استفاده می کنند اما آیا تاکسیدو نیز پوشش مناسبی برای چنین شرایطی می باشد؟ قطعا شما تا کنون با یک کت و شلوار تاکسیدو با یقه براق و به همراه پاپیون در محل کارتان حاضر نشده اید و حتی هیچ یک از همکاران شما نیز تاکسیدو را برای محل کار انتخاب نمی کنند. اما شرایط مناسب برای پوشیدن تاکسیدو چیست ؟ معمولا از تاکسیدو برای مهمانی های غیر خودمانی مثل جشن های عروسی استفاده می شود.

اگر می خواهید بهترین انتخاب لباس برای شرکت در یک مراسم یا مهمانی را داشته باشید، بهتر است ابتدا بررسی کنید، مناسبت این رویداد چیست؟ چه کسانی در آن شرکت خواهند کرد؟ آیا در کارت دعوت این رویداد تم خاصی را برای مهمانان در نظر گرفته شده است یا خیر؟ سپس با توجه به این شرایط می توانید کت و شلوار یا تاکسیدو را انتخاب کنید.

۶- کفش

کفش مناسب برای تاکسیدو یک کفش مشکی و ترجیحا براق است. مشکی تنها رنگ مناسب کفش برای ست کردن با تاکسیدو است اما در بعضی مواقع می توان کفش هایی به غیر از رنگ مشکی را به همراه کت و شلوار استفاده کرد.

کفش مناسب کت شلوار

انتخاب بهترین تاکسیدو

حالا که با تفاوت کت و شلوار و تاکسیدو آشنا شدید و دریافتید که تاکسیدو چیست و برای چه زمان های انتخاب مناسب تری است؟ ممکن است به فکر تهیه یک تاکسیدو برای زمان های مناسب باشید. برند آرسام ، با سابقه درخشان در زمینه طراحی و دوخت کت شلوار و به کمک تیمی مجرب و حرفه ای می تواند در انتخاب بهترین و مناسب ترین تاکسیدو با بهترین قیمت به شما مشاوره دهد و یا یک تاکسیدو دست دوز زیبا و خوش دوخت به شما ارائه دهند. شما می توانید برای تهیه یک تاکسیدو دست دوز و شیک با ما تماس بگیرید.

تفاوت تاکسیدو و کت شلوار به صورت خلاصه

– تاکسیدوها با پاپیون پوشیده می‌شوند و کت شلوارها با یا بدون کراوات.

– لبه‌های تاکسیدو از ساتن ساخته شده‌اند که حتی می‌تواند از یک رنگ متفاوت باشد در حالی که لبه‌های کت شلوار از همان پارچه ساخته شده‌اند.

– دکمه‌های تاکسیدو نیز از ساتن ساخته شده‌اند در حالی که کت شلوارها دکمه‌های معمولی دارند که توسط یک تکه پارچه ساتن پوشانده نشده‌اند.

– شلوارهای تاکسیدو دارای یک خط ساتن هستند در حالی که شلوارهای کت شلوار ندارند.

تفاوت تاکسیدو و کت شلوار به صورت خلاصه
تفاوت تاکسیدو و کت شلوار به صورت خلاصه

 

تفاوت کت شلوار با تاکسیدو از نظر کت

هر دو کت تاکسیدو و کت شلوار ساختار مشابهی دارند، اما از نظر ساتن، دکمه، بافت، رنگ‌ها و لوازم جانبی می‌توانید این تفاوت‌ها را مشاهده کنید:

– ساتن. تاکسیدو دارای کمربند ساتن (حتی با رنگ متفاوت، معمولاً سیاه)، دکمه‌های ساتن و حتی یک خط ساتن اختیاری روی جیب است.

– دکمه‌ها. در حالی که تاکسیدوها معمولاً ۱ دکمه دارند، کت شلوارها معمولاً ۲ دکمه هستند، اما ممکن است آن‌ها را با ۱ یا ۳ دکمه در کت‌های تک‌سینه هم ببینید.

– بافت. بافت‌های کت شلوار چندان محدود نیستند و شامل انواع پشم‌ها به همراه لینن و پنبه هستند. می‌توانید تاکسیدوهای پشمی و تاکسیدوهای ولوت را بیابید.

– رنگ‌ها. تاکسیدوها معمولاً سیاه، آبی یا سفید هستند. اما عجیب نیست که گل‌رنگ یا سبز ببینید. برای کت شلوارها، رنگ‌های معمولی خاکستری و آبی هستند، اما اکنون معمول است که رنگ‌های بژ را بخصوص هنگام پوشیدن لینن ببینید.

– لوازم جانبی. کت شلوارها می‌توانند با کمربند، دستمال جیب و کراوات ترکیب شوند. تاکسیدوها می‌توانند با یک کمربند تاکسیدو (اگر امکان دارد از کمربند خودداری کنید)، پیش‌بند و همچنین دستمال جیب پوشیده شوند.

 

تفاوت کت شلوار با تاکسیدو از نظر شلوار

شاید توجه کرده نکرده‌اید، اما شلوارهای تاکسیدو دارای خطوط ساتن در هر دو طرف خارجی آن‌ها هستند. اما شلوارهای کت شلوار این ویژگی را ندارند. این تفاوت اصلی است. به اضافه اینکه شلوارهای کت شلوار باید با یک کمربند ترکیب شوند، و شلوارهای تاکسیدو باید با یک پیش‌بند ترکیب شوند.

مطلب پیشنهادی:   کت شلوار عقد و نکات طلایی برای انتخاب عالی

شلوارهای تاکسیدو معمولاً با یک ژاکت تاکسیدو آبی یا سفید همراه می‌شوند. یک ژاکت تاکسیدو سفید می‌تواند با لوازم جانبی سیاه، قرمز و سفید برای یک لباس رسمی ترکیب شود. ژاکت‌ها و کت شلوارها با هم ترکیب شده و نساجی هم می‌توانند مد روز باشند.

شلوارهای تاکسیدو:

– دارای خطوط ساتن هستند.

– با یک پیش‌بند ترکیب می‌شوند.

 

شلوارهای کت شلوار:

– خطوط ساتن ندارند.

– با یک کمربند ترکیب می‌شوند.

تفاوت کت شلوار با تاکسیدو
تفاوت کت شلوار با تاکسیدو

 

تفاوت کت شلوار با تاکسیدو از نظر پیراهن

شما از پیراهن‌های کت شلوار ظاهری خوبی دارید. زمانی که به پیراهن‌های الگو دار می‌رسد، ممکن است پیدا کردن ترکیب مناسب دشوار باشد، اما ما در یک پست وبلاگ متفاوت به این موضوع خواهیم پرداخت. یک پیراهن با یقه سفید همیشه با هر کت شلوار کاربرد دارد.

پیراهن‌های تاکسیدو کمی متفاوت‌اند:

– پیراهن تاکسیدو باید سفید باشد (تنها در برخی موارد ممکن است پیراهن‌های تاکسیدو سیاه قابل قبول باشند).

– پیراهن‌های تاکسیدو معمولاً دارای یقه‌های وینگ‌تیپ هستند. این برای نمایش پیش‌بند عالی است.

– پیراهن‌های تاکسیدو همیشه دارای مچ‌های فرانسه هستند زیرا باید با منگنه‌ها پوشیده شوند.

– آن‌ها ممکن است دارای چرک‌ها باشند (اختیاری). در زیر مثالی از یک پیراهن چرک‌دار آورده شده است.

 

تفاوت کت شلوار با تاکسیدو از نظر کفش مناسب

همانطور که می‌توانید تصور کنید، تاکسیدوها به یک جفت کفش رسمی‌تر نیاز دارند نسبت به یک کت شلوار. برای اطمینان از استایل مناسب، پیشنهاد می‌شود که مسیر سنتی را بپیمایید و تاکسیدو خود را با کفش‌های سنتی تاکسیدو هماهنگ کنید: آکسفورد سیاه – هر چه درخشان‌تر، بهتر. اگر هدف شما این است که تاکسیدو خود را کمی کم‌فرمال کنید، زوجی از دمبل چرم سیاه نیز قابل قبول است. از هر نوع زیورآلات یا جزئیات تزیینی اجتناب کنید، و اگر ممکن است، بهتر است به جای یک کفش با سرپوش‌کفش، یک کفش کلی به جای یک کفش با سرپوش‌کفش را انتخاب کنید.

از طرف دیگر، کت شلوارها به یک جفت کفش سنتی فرمال مانند آکسفورد کلاسیک نیاز ندارند، با این حال، همچنان باید استایل کژوال کاری را حفظ کنند. گزینه‌های شما بین کفش‌های دربی، آکسفورد، کفش‌های منک یا دمبل باید باشد. در مورد رنگ، آن را بین طیف رنگی قهوه‌ای تیره تا سیاه حفظ کنید. قهوه‌ای با آبی نیوی خوب هماهنگ می‌شود و اگر انتخاب معمول شما یک کت شلوار آبی است، گزینه زیباتری می‌تواند باشد. کفش‌های با طرح‌های بروگ یا وینگ‌تیپ نیز برای یک استایل کت شلوار خوش آمدنی هستند.

 تفاوت تاکسیدو و کت شلوار در نحوه ست کردن

مرحلهتاکسیدوکت شلوار
گام ۱: لباستاکسیدوی سفارشی با شیپی که به اندازه شکل بدنتان می‌آید.کت شلوار کاملاً مناسب با رنگ متناسب با موقعیت و نوع بدنتان.
گام ۲: پیراهنپیراهن لباس سفید با یقه وینگ-تیپ.پیراهن با رنگ‌های طبیعی یا الگو.
گام ۳: لوازم جانبیکراوات سیاه، دستمال جیب سفید، دسته‌بندی ویست اختیاری.کراوات تطبیقی، دستمال جیب و منگنه‌های مچ.
گام ۴: کفش و جورابکفش‌های چرم پاتنت سیاه و جوراب‌های سیاه.کفش‌های چرم هماهنگ با کت شلوار، رنگ جوراب مطابق با کت شلوار.
گام ۵: لمس‌های نهاییتاکسیدوی تمیز و بدون چینی، بهداشت بسیار بالا.کت شلوار خوب اصلاح شده، بهداشت برتر.

 

کت‌وشلوار برای عروسی بهتر است یا تاکسیدو؟

چه لباسی برای یک مراسم عروسی بپوشید؟ یک تاکسیدو یا یک کت شلوار مجلسی؟ هر دو گزینهٔ خوبی هستند. اگر داماد باشید که میتوانید از تاکسیدو به عنوان کت شلوار دامادی استفاده کنید و اگر مهمان هستید این به اطلاعات دعوت‌نامه بستگی دارد و اگر نباشد، از داماد بپرسید. اگر داماد نداند چه بگوید، فقط تعدادی از این توصیه‌ها را دنبال کنید:

– برای مراسم‌های روز: اگر شک دارید، بهتر است یک کت شلوار بپوشید. تاکسیدو به عنوان لباس شبی معمولاً می‌باشد.

– برای مراسم‌های شب: هر دو گزینهٔ کت شلوار و تاکسیدو عالی هستند.

– اگر دعوت‌نامه نیازمند لباس مشکی باشد:تاکسیدو میتواند بهترین گزینه باشد.

– اگر دعوت‌نامه نیازمند لباس مشکی اختیاری باشد: احساس راحتی کنید که هر کدام را که ترجیح می‌دهید انتخاب کنید. اما اطمینان حاصل کنید که اگر کت شلوار را انتخاب کنید، باید به یک رنگ تیره باشد یا کمی خلاقانه‌تر فکر کنید و یک تاکسیدو بورگوندی انتخاب کنید.

– اگر مراسم در مقصد یا ساحل برگزار شود: احتمالاً لباس مهمان عروسی خیلی محدودتر خواهد بود، بنابراین می‌توانید یک کت شلوار رنگ روشن بپوشید و حتی اگر دمای هوا مشکلی است، ممکن است لازم باشد به سمت لباس‌های لینن بروید. در این نوع رویداد، می‌توانید یک کت شلوار اداری بپوشید اما اطمینان حاصل کنید که با یک کت شلوار لینن-پنبه، خیلی راحت‌تر هستید. داماد ممکن است هر حال تاکسیدو بپوشد. بیایید، این روز اوست، هر چیزی که دلش بخواهد بپوشد.

چه زمان تاکسیدو بپوشیم و چه زمان کت و شلوار؟

– اگر موقعیت کاری است: کت شلوار مناسب است.

– اگر موقعیت عادی است: کت شلوار مناسب است.

– اگر موقعیت رسمی است: می‌توانید تاکسیدو یا کت شلوار تاریک بپوشید.

– اگر مراسم خاصی با کد لباس مشخص است: تاکسیدو مناسب است.

– اگر مراسم عروسی در زمان روز برگزار می‌شود: کت شلوار مناسب است.

– اگر مراسم عروسی در ساحل برگزار می‌شود: کت شلوار مناسب است.

– اگر مراسم عروسی در شب برگزار می‌شود: می‌توانید تاکسیدو یا کت شلوار تاریک بپوشید.

– اگر در مراسم پروم شرکت می‌کنید: می‌توانید تاکسیدو یا کت شلوار بپوشید.

 

تاکسیدو در مقابل کت شلوار

مناسبتلباس توصیه‌شدهچرا؟
کاریکت شلواریک کت شلوار ترکیب مناسبی از حرفه‌ای بودن و شیک بودن دارد، بنابراین برای مواقع کاری انتخاب ایده‌آلی است.
عادیکت شلواریک کت شلوار عادی با قلاب و رنگ‌های روشن، گزینه چندان قابل تعویضی برای جلسات غیررسمی یا قرارهای دوستانه است.
رسمیتاکسیدو یا کت تاریکبرای مراسم‌های رسمی، تاکسیدو یا یک کت شلوار تاریک، نماد اعتماد به نفس و شیک‌پوشی محسوب می‌شود.
مراسم لباس مشکیتاکسیدودر مراسم‌های با کد لباس مشخص (لباس مشکی)، سنتاً تاکسیدو مورد نیاز است – این نماد کلاس و اصالت است.
عروسی روزکت شلواریک کت شلوار در پالت رنگی روشن، برای عروسی‌های روز به نظر می‌آید و ظاهر شاداب و شیکی حفظ می‌کند.
عروسی ساحلیکت شلواریک کت شلوار روشن از جنس بافت تنفسی مانند لینن یا پنبه، برای عروسی‌های ساحلی انتخاب ایده‌آلی است.
عروسی شبتاکسیدو یا کت تاریکبرای عروسی‌های شب، تاکسیدو یا یک کت شلوار تاریک لمسی از جلال و شیکی اضافه می‌کند.
پرومتاکسیدو یا کت شلواربسته به کد لباس مراسم، هر دو تاکسیدو و یک کت شلوار شیک می‌توانند تأثیر خوبی در مراسم پروم داشته باشند.

 

آیا خانم ها هم تاکسیدو میپوشند؟

البته! همانطور که مردان دارای گستره‌ای از گزینه‌ها هستند ، زنان نیز دارای مجموعه‌ای از انتخاب‌ها هستند. در سال‌های اخیر، کت و شلوار و تاکسیدوهای زنانه به دلیل زیبایی و افزایش اعتماد به نفس، محبوبیت زیادی کسب کرده‌اند. اینها اکنون انتخاب اصلی برخی زنان برای شرکت در مراسم عروسی، مراسم مهمانی، جلسات کاری یا رویدادهای رسمی هستند. بیایید بررسی کنیم که آیا تفاوت‌ها بین کت و شلوار و تاکسیدوهای مردانه نیز برای لباس‌های زنانه قابل اعمال است یا خیر.

تشابه‌ها و تفاوت‌ها در پارچه‌ها و اجزای لباس

برای زنان، تفاوت‌های اساسی میان یک کت شلوار و یک تاکسیدو همچنان صدق می‌کند. تاکسیدوهای زنانه به طور عموم ویژگی‌های لباس‌های مخصوص مردان را دارند، اغلب دارای لبه‌های ساتن، دکمه‌های ساتن و گاهی نیز خط ساتن در سمت شلوار هستند. همانند تاکسیدوهای مردان، این عناصر باعث می‌شوند تا تاکسیدوهای زنانه نسبت به کت شلوارها یک ظاهر رسمی‌تر و زیباتر داشته باشند. از سوی دیگر، کت شلوارهای زنانه معمولاً دارای لبه‌های پارچه و دکمه‌های معمولی هستند، مشابه کت شلوارهای مردان. همچنین، کت شلوارهای زنانه همانند کت شلوارهای مردان، انعطاف پذیری بیشتری در انتخاب پارچه دارند.

نتیجه گیری

حالا که با تاکسیدو به طور کامل آنشا شده اید و کاربرد های آن ها را میدانید و همچنین تفاوت های آن با کت و شلوار را نیز به طور کامل بررسی کردیم اگر نیاز به دوخت کت شلوار تاکسیدو و یا هر مدل دیگر دارید میتوانید از خدمات شخصی دوزی کت شلوار سرای پادشاهان آرسام استفاده کنید. این مجموعه با مرغوب ترین پارچه ها و ماهر ترین و با تجربه ترین خیاطان و طراحان، انواع کت شلوار سازمانی، مجلسی، دامادی و کت شلوار اداری را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مشتریان خود دوخته و تحویل میدهد.

4.9/5 - (16 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

مقالات

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982