سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 159

۷ اصول لباس پوشیدن مردان لاغر

سفارش دوخت انواع کت و شلوار

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۸ خرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۳ دی ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

۷ اصول لباس پوشیدن مردان لاغر

یکی از مشکلات مردان لاغر، انتخاب لباسی است که آن ها را با اندامی درشت تر نشان دهد. بنابراین آشنایی با اصول لباس پوشیدن مردان لاغر می تواند به این افراد کمک کند تا استایل بهتری داشته باشند. یک راه حل این است که سعی کنید وزن خود را به شیوه های مختلف افزایش دهید و یا با شرکت در باشگاه های ورزشی عضلات خود را پرورش دهید. اما قطعا این کار زمان می برد و احتمالا شما نیاز دارید همین امروز لباسی بپوشید که چاق تر به نظر برسید. همچنین ممکن است به هر دلیلی نیاز داشته باشید تا وزن خود را همینطور که هست نگه دارید و چاق نشوید. بنابراین نگران نباشید و با مطالعه این مطلب سعی کنید لباس های خود را به گونه ای انتخاب کنید که چاق تر به نظر برسید. ما در این مطلب نکاتی را تحت عنوان اصول لباس پوشیدن مردان لاغر آماده کرده ایم که در ادامه شرح می دهیم.

اصول لباس پوشیدن مردان لاغر

۱- اندازه لباس

اندازه لباس یکی از مؤثرترین موارد در استایل شما است. اگر می خواهید لاغر بودن خود را پوشش دهید، باید لباسی تهیه کنید که کاملا اندازه شما باشد. برخی افراد فکر می کنند پوشیدن لباس های گشاد و چند سایز بزرگ تر ، خودشان نیز بزرگتر به نظر می رسند و لاغری خود را پنهان می کنند؛ اما این یک اشتباه بزرگ است.

در مقابل، پوشیدن لباس های جذب و بسیار تنگ، لاغر بودن شما را بیشتر درمعرض دید قرار می دهد. بنابراین لباسی تهیه کنید که دقیقا اندازه شما باشد؛ حتی در صورت لزوم بهتر است به خیاط مراجعه می کنید و لباس هایی اندازه خودتان تهیه کنید.

به سرشانه ها و آستین های لباس بیشتر توجه کنید. دوخت سرشانه باید دقیقا لبه شانه شما قرار بگیرد. اگر سرشانه شما آویزان باشد، لاغرتر به نظر می رسید. همچنین اگر آستین های شما گشاد باشد، فضای خالی در آن باعث می شود اندام شما بسیار بد دیده شود.

بهتر است از پوشیدن تیشرت هایی که خط سرشانه ندارند، خودداری کنید.

اندازه لباس مناسب برای مردان لاغر

۲- لباس های آستین کوتاه

اگر تیشرت یا لباس های آستین کوتاه را انتخاب کرده اید، توجه کنید که آستین آن نباید برای شما گشاد باشد. علاوه بر دقیق بودن خط سرشانه، باید دقت کنید که آستین تیشرت باید دور بازوی شما قرار گیرد. البته جذب بودن بیش از حد آستین ممکن است بازوی شما را باریک نشان دهد.

مطلب پیشنهادی:   سفارشی دوزی کت شلوار اسپرت مردانه

لباس های آستین کوتاه

۳- شلوار

پوشیدن شلوار جین تنگ، پاهای شما را مانند دو چوب نشان می دهد. بنابراین از پوشیدن آن پرهیز کنید. گشاد بودن پایین شلوار می تواند حجم ساق پای شما را بیشتر نشان دهد. پس بهتر است از شلوارهای راسته استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که شلوار در قسمت ران گشاد نباشد. در صورتی که همه جای شلوار برای شما گشاد باشد، لاغر تر به نظر می رسید. در صورتی که شلوارهای راسته مناسب سلیقه شما نیستند، می توانید از جوراب های ساق بلند و یا شلوارهای گرمکن در زیر شلوارتان استفاده کنید تا حجم ساق پای شما را بیشتر نشان دهد.

۴- اکسسوری ها

استفاده از هر گونه اکسسوری بزرگ را فراموش کنید. ساعتی که برای دست شما بزرگ است دستتان را کوچک تر و لاغرتر نشان می دهد. صفحه ساعت شما نباید تمام مچ دستتان را بپوشاند.

همچنین مطالعه مقاله شخصی دوزی کت و شلوار می تواند به شما کمک کند تا یک کت و شلوار مناسب برای خود تهیه کنید تا استایل شما را بهتر از آن چه که هست نشان دهد.

۵- گردن خود را بپوشانید

از لباس های یقه داری استفاده کنید که گردن شما را بپوشانند. یقه های زیپ دار، یقه ایستاده و بسیاری از یقه های دیگر برای پوشاندن گردن شما مناسب است.

۶- رنگ لباس

همه ما می دانیم استفاده از رنگ های تیره باعث می شود افراد چاق لاغرتر به نظر برسد. در مقابل رنگ های روشن خلاف رنگ های تیره عمل می کنند. بنابراین رنگ هایی مثل سفید، لیمویی و هر رنگ محو شده یا به عبارتی پاستیلی، می تواند به شما کمک کند که لاغر بودن شما دیده نشود.

رنگ لباس مناسب مردان چاق

۷- طرح پیراهن

پیراهن یا تیشرتی با خط های افقی، می تواند قفسه سینه شما را بزرگ تر و شانه های شما را پهن تر نشان دهد. اگر انتخاب شما یک پیراهن با طرح چهارخانه است، بهتر است طرح آن دارای خانه های ریز باشد.

بنابراین اگر فرد لاغر اندامی هستید، دیگر نگران استایل خود نباشید و سعی کنید با رعایت نکات گفته شده، چاق تر به نظر برسید. همچنین مطالعه مقاله چگونه قد بلند به نظر برسیم را به شما پیشنهاد می کنیم.

Rsamsuit.com/?p=15535

سرای پادشاهان آرسام 42
مقالات مرتبط

سایر مقالات مرتبط سرای پادشاهان آرسام

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

کت شلوار سفارشی دور اسپرت مردانه

سفارشی دوزی کت شلوار اسپرت مردانه

مقالات

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

لباس شب جدید 2023

مدل های لباس شب جدید و جذاب ۲۰۲۳ ✔️

مقالات

۲۹ آذر ۱۴۰۱

لباس عروس جدید

سفارش دوخت لباس عروس مدل ۲۰۲۲

مقالات

۲۲ آذر ۱۴۰۱

آخرین مقالات

دسته بندی ها

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش عمومی

آموزش مد و پوشش عمومی

بررسی کت شلوار بازیگران

بررسی کت شلوار بازیگران

آموزش های دوخت و دوز

آموزش های دوخت و دوز