تلفن تماس با سرای پادشاهان آرسام: 02188080183 و تلفن همراه: 09121715982
پالتو مردانه

شخصی دوزی پالتو مردانه

پالتو مردانه

شخصی دوزی پالتو مردانه

هر چقدر به فصول سرد سال نزدیک و نزدیک تر می شویم؛ نیاز به خرید پالتو مردانه بیشتر حس می گردد. برای سفارش شخصی دوزی پالتو هر مدل و طرح و رنگی که مد نظر شما باشد می توانید به سرای پادشاهان آرسام مراجعه کنید تا بدین ترتیب بتوانید پالتو درخور و شایسته ای را برای خود تهیه نموده و از آن به خوبی استفاده کنید.

چگونگی سفارش پالتو مردانه

در صورتی که قصد شخصی دوزی پالتو مردانه را در سر دارید و می خواهید بهترین و مرغوب ترین نوع پالتوها را با کیفیت بالا و قیمت های به صرفه را خریداری کنید؛ می توانید سفارش خود را به صورت حضوری و غیر حضوری در سرای پادشاهان آرسام به ثبت برسانید. از جمله مزیت های سفارش پالتو مردانه در این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • گارانتی؛ تضمین کننده اعتماد مشتری

به جهت تضمین اعتماد مشتری به خدمات ارائه شده در سرای پادشاهان آرسام، کلیه پالتوهای مردانه این مجموعه دارای برگه گارانتی بوده تا با حصول اطمینان بیشتری خرید خود را در این مجموعه بزرگ صورت بخشید.

  • استفاده از دوخت های مناسب زیر نظر خیاطان مجرب

وجود یک خیاط با تجربه و حرفه ای با دوخت های مناسب نیز سبب شده است تا بهترین پالتوهای مردانه طراحی و تولید شوند.

  • قیمت های به صرفه و متنوع بر حسب پارچه

قیمت های مختلف پالتو مردانه سبب شده است تا هر کسی بتواند با توجه به بودجه خود اقدام به شخصی دوزی پالتو مردانه کند.

تناسب لباس با اندام شما
دوخت متناسب با اندام شما انجام میشود
نماد شخصیت والای شما
لباس مناسب نمایانگر شخصیت شماست
مدل و پارچه مدنظر شما
میتوانید با سلقیه خود هر مدل و پارچه ای را انتخاب کنید
مدل و پارچه مدنظر شما
میتوانید با سلقیه خود هر مدل و پارچه ای را انتحاب کنید
نماد شخصیت والای شما
لباس مناسب نمایانگر شخصیت شماست
تناسب لباس با اندام شما
دوخت متناسب با اندام شما انجام میشود
قبل
بعدی

پالتو مردانه از جمله البسه آقایان است که علاوه بر گرما بخشی جذابیت آقایان را دو چندان می کند. پالتو مردانه در انواع و مدل های مختلف در بازار موجود است. اما برای اینکه بخواهید بهترین و مرغوب ترین جنس و مدل پالتو را تهیه کنید؛ می توانید با سرای پادشاهان آرسام همراه باشید. در این مجموعه شما می توانید بسته به سلیقه خود، انواع و اقسام مدل های پالتو با پارچه و رنگ دلخواه را به ثبت برسانید تا بدین ترتیب جذابیت خود را با پوشیدن پالتوی باب میل خویش دو چندان سازید. 

تیپ روز های سرد خود را جذاب تر از همیشه کنید

بهترین انتخاب را پالتو پاییزی و زمستانه خود داشته باشید!

سرای پادشاهان آرسام با داشتن تیمی متشکل از مشاوران ، طراحان و خیاطان مجرب و با تجربه میتواند با کیفیت ترین پالتو را برای شما محیا کند. سرای آرسام تا لبخند رضایتتان با شماست.

 

پالتو

جذابیت بیشتر با خرید پالتو مردانه

از جمله نکات مهم هنگام خرید پالتو به این قرار است:

■ بیش از هر ویژگی به قد خود توجه کنید: توجه به قد عامل مهمی است که نباید بدون توجه و اهتمام به آن، اقدام به خرید پالتو مردانه کنید. قد بی برو برگرد اولین و مهم ترین علتی است که هنگام خرید پالتو مردانه باید مورد توجه و عنایت خریدار قرار بگیرد. به خاطر داشته باشید اگر شخصی با قد بلند هستید از خرید پالتو بلند امتناع کنید. چرا که پالتویی که تا زیر زانو می آید؛ از کشیدگی قد می کاهد در نتیجه بهتر است افراد با قد بلند از پالتو های بلند استفاده کنند. در مجموعه سرای پادشاهان آرسام با توجه به قدهای مختلف مشتریان خویش، پالتوهای مردانه بسیار زیاد در ابعاد و اندازه های مختلف وجود دارد که شما می توانید متناسب با قد و اندازه خود هر یک از آن ها را خریداری کنید.

■ جنس به عنوان مسئله‌ ای مهم برای خرید هر لباس: جنس پالتو نیز همانند قد آن مسئله مهم دیگری به شمار می آید. پارچه ها و جنس های مختلفی برای دوخت انواع مختلف پالتو انتخاب می شوند که نه تنها جنس رویی آن ها بلکه جنس آستر پالتو مردانه نیز بسیار حائز اهمیت است. برای مثال: در برخی موارد از پشم شیشه یا لایه ای از جنس پروپیلن برای آستر پالتو مردانه استفاده می شود. به طور کلی با توجه به قیمت های متفاوت انواع پالتو در قالب جنس های مختلف، در سرای پادشاهان آرسام نیز، پالتوهای مردانه را با جنس های مختلفی طراحی می کنند تا هر نوع مشتری بر حسب سلیقه و بودجه ای که دارد؛ بتواند خرید خود را در این مجموعه صورت بخشد. البته شایان ذکر است که افرادی با ظاهر شیک پوش و کسانی که سودای شیک پوشی را همواره در سر دارند؛ می توانند در این مجموعه به رویای خود دست یابند و بهترین جنس های پالتوی مردانه را برای خود خریداری کنند.

دوخت پالتو مردانه

دوخت پالتو مردانه کار هر خیاطی و مزونی نیست. چرا که پالتو مردانه برای پوشش و تیپ شخص از اهمیت بسیاری برخوردار است. با توجه به توضیحات ذکر شده بهتر است در این زمینه توجه و حساسیت ویژه ای اعمال شود تا بتوانید بهترین پالتوی مردانه را برای خود خریداری کنید و خرید خود را از فروشگاهی مطمئن که از نظر دوخت پالتو مردانه حرفه ای عمل می کند با اطمینان خاطر بیشتری صورت بخشید. بنابراین با توجه به این مسئله بسیار مهم که دوخت پالتو مردانه از دست هر خیاطی بر نمی آید و هر خیاطی نمی تواند آن طور که باید و شاید بهترین پالتوها را با بهترین دوخت صورت بخشد؛ بهتر است که این مسئله را در نظر داشته باشید که از کجا و چه برندی پالتو خریداری می کنید تا بدین ترتیب بعد از خرید و مدتی استفاده کردن از خرید پالتو مردانه خود پشیمان نشوید. اینجاست که سرای پادشاهان آرسام در راستای اصل مشتری مداری از بهترین و مجرب ترین خیاط ها به منظور دوخت پالتوی مردانه استفاده کرده است تا بتواند به مدد آن ها زیباترین و مرغوب ترین پالتوهای مردانه را تولید و آن ها را با کیفیت بسیار بالایی تحویل مشتری دهند.

دوخت پالتو مردانه

دوخت پالتو مردانه در تهران

تهران پایتخت ایران زمین است و حدود یک پنجم جمعیت ایران در این شهر بزرگ زندگی می کنند. بنابراین یک برند برای موفقیت نیاز به جلب توجه و نظر پایتخت نشینان دارد. برندی در زمینه پالتو مردانه موفق عمل می کند که دوخت پالتو مردانه در تهران و سایر کلان شهر ها را به خوبی و نحو احسنت به انجام برساند. فروشگاه ها و مراکز بسیار زیادی در این شهر وجود دارند که شما می توانید به هر یک از آن ها مراجعه کرده تا بتوانید با توجه به دوخت پالتو مردانه در تهران، بهترین و مناسب ترین آن ها را باب میل خویش خریداری کنید. سرای پادشاهان آرسام یکی از این مجموعه ها می باشد که شما می توانید درخواست سفارش دوخت پالتو مردانه را در این فروشگاه در تهران به ثبت برسانید تا در أسرع وقت بتوانید به بهترین و مرغوب ترین پالتوهای مردانه دست یابید. فروشگاه نامبرده شده تمامی هم و غم خویش را برآن نهاده است تا بتوانید با بکارگیری مجرب ترین خیاط ها و متخصص ترین آن ها، انواع دوخت های پالتو مردانه را آماده کرده و آن ها را به شما تحویل دهند تا شیک پوش بودن خود را از سرای پادشاهان آرسام تجربه کنید و از وجود آن در مجالس و محافل مختلف به خوبی بهره مند گردید.

عوامل تعیین کننده در قیمت پالتو مردانه

در صورتی که قصد خرید پالتو مردانه دارید و می خواهید برای خود متناسب با مجالس و محافل مختلف، یک پالتوی مردانه بسیار با کیفیتی را خریداری کنید. باید در نظر داشته باشید که در کنار کیفیت های مختلف پالتو مردانه، ممکن است شما با قیمت های مختلفی رو به رو شوید. چرا که قیمت پالتو مردانه بسته به عوامل مختلف تعیین می شود. بر این اساس هر یک از افراد می توانند متناسب با بودجه ای که در اختیار دارند؛ پالتوی مورد نیاز خود را خریداری کنند. به طور کلی عوامل دخیل بر قیمت پالتو مردانه به شرح زیر می باشند:

  • انواع طرح ها و مدل های مختلف پالتو مردانه

پالتو مردانه را شما می توانید در انواع طرح ها و مدل های مختلف خریداری کنید. با توجه به سلیقه های متفاوت، هر کسی به دنبال یک پالتو مردانه در مدل ها و طرح های متناسب با تیپ و شخصیت خویش می باشد که فروشگاه سرای پادشاهان آرسام دقیقا به این نیاز مشتریان خویش توجه ویژه ای داشته و سعی خود را برآن داشته است تا بتواند پالتو مردانه را در مدل ها و طرح های گوناگونی طراحی نماید تا حتی افراد سخت پسند هم بتوانند با ورود به این فروشگاه، به پالتوی مورد نظر خویش دست یابند. اما در عین حال باید توجه داشت که قیمت هر یک از طرح های مختلف پالتوهای مردانه با یکدیگر متفاوت بوده و بهتر است پیش از خرید به این نکته توجه داشته باشید. هر چند که جدا از بحث قیمت، هر مشتری بیشتر بر اساس سلیقه خویش مدل های مختلف و طرح های باب میل خویش را خریداری می کند. چرا که انواع مدل های گوناگون پالتوی مردانه خیلی تفاوت قیمتی با همدیگر ندارند و سایر عوامل دیگر، تأثیر بیشتری روی قیمت پالتو مردانه دارند.

  • ابعاد و اندازه های مختلف پالتو مردانه

ابعاد و اندازه های هر یک از پالتوهای مردانه با یکدیگر متفاوت می باشد و این مسئله خود یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت گذاری پالتوهای مردانه به شمار می آید. به این صورت که شما می توانید بر حسب نیاز خود، پالتوهای کوتاه یا بلندی را خریداری کنید. هر چقدر پالتوها بلندتر باشند؛ قیمت آن ها در قیاس با مدل های کوتاه تر به مراتب بیشتر می باشد. البته به غیر از کوتاه و بلندی عوامل دیگری نیز در قیمت گذاری پالتوهای مردانه تأثیرگذار هستند که بهتر است پیش از خرید به یکایک آن ها توجه ویژه ای شود.

  • جنس و برند پالتو مردانه

یک پالتو مردانه را در جنس ها و برندهای مختلف طراحی می کنند. با توجه به مارک و برندی که روی هر یک از پالتوهای مردانه قید شده است؛ قیمت هر یک از آن ها را می توان حدس زد. در صورتی که مسئله مالی برای شما اهمیت ندارد و می خواهید بهترین پالتو مردانه را از معروفترین برندها خریداری کنید تا در کنار زیبایی پالتوی مردانه از کیفیت آن سالیان سال به خوبی استفاده به عمل آورید؛ بهتر است هزینه بیشتری را برای خرید پالتو مردانه کنار بگذارید تا بتوانید بهترین و معروفترین برند پالتوی مردانه با بهترین دوخت و مرغوب ترین جنس را برای خود خریداری کنید. هر چند که برندهای دیگری هم برای پالتوی مردانه وجود دارند که قیمت آن ها برای مشتری مناسب تر می باشد که شما می توانید در صورت تمایل به خرید پالتو مردانه با قیمت های به صرفه و عدم توجه به مارک و برند پالتوی مورد نظر، اقدام به خرید آن ها کنید تا در مواقع مورد نیاز به خوبی از آن ها استفاده کنید.

  • جزئیات ظاهری

علاوه بر مواردی که در خصوص پالتو مردانه به عنوان عوامل تأثیرگذار در قیمت آن ها گفته شد؛ بهتر است به یک سری مشخصات ظاهری آن ها هم توجه شود. به این صورت که یقه و آستین آن ها و نیز یراق آلات مختلفی همچون: دکمه و زیپ و… بهتر است مورد توجه شما قرار گیرند. چرا که هر یک از این موارد خود سبب افزایش یا کاهش قیمت یک پالتوی مردانه می شود. علاوه بر آن باید در نظر داشت که بسیاری از طراحان پالتو مردانه امروزه به جزئیات بسیار زیادی در طراحی توجه دارند  که روی نوع دوخت و کیفیت پالتو مردانه تأثیر خود را می گذارند. بنابراین بایستی با دقت نظر و حساسیت بیشتری اقدام به خرید پالتو مردانه کنید تا متناسب با نیاز خود و بودجه ای که برای خرید پالتو مردانه در نظر گرفته اید؛ بتوانید بهترین و مناسب ترین پالتو را برای خود خریداری کنید.

به طور کلی عوامل مختلف و متعددی روی قیمت پالتو مردانه تأثیرگذار هستند. حتی ممکن است یک پالتوی مردانه را در فروشگاه های مختلف با قیمت های متفاوتی مشاهده کنید که این خود ملزم آن است تا شما تا پیش از خرید بتوانید تحقیقات خود را بیشتر کرده و به مراکز بیشتری مراجعه کنید تا بتوانید در نهایت پالتوی مورد نظر خود را خریداری کنید. مجموعه سرای پادشاهان آرسام علی رغم کیفیت بالای محصولات خود، قیمت های به صرفه ای را ارائه نموده است که می توانید خرید خود را با خیال راحت در این مجموعه صورت بخشید.

مدل پالتو مردانه

مدل های مختلف و گوناگون پالتو مردانه متناسب با هر ایده و سلیقه

با توجه به این مسئله که هر کسی مدل خاصی از پالتو مردانه را می پسندد؛ طراحان پالتو را برآن داشته است تا در طراحی های خود از ایده پردازی های جدید و نوینی استفاده کنید تا بدین ترتیب دست مشتری برای خرید پالتو مردانه متناسب با نیاز خود باز باشد. بر همین اساس شما می توانید مدل های مختلف طراحی شده پالتو مردانه را در مجموعه سرای پادشاهان آرسام خریداری کنید. چرا که در این مجموعه تنوع بیشتری از مدل های پالتو را می توانید مشاهده کنید که هر یک از آن ها خود می تواند گزینه ای برای خرید شما محسوب گردد. به همین جهت است که هر کسی با هر ایده و سلیقه ای می تواند با ورود به این فروشگاه، پالتوی باب میل و سلیقه خود را خریداری نماید و از آن به خوبی استفاده نماید. در ادامه با توجه به تنوع مدل های مختلف پالتوی مردانه به ذکر چندین نمونه از مهمترین آن ها اشاره می شود که جزء نمونه های پرطرفدار پالتو مردانه به شمار می آیند. پس با ما همراه باشید تا شما را با مهمترین مدل های مختلف و متنوع پالتو مردانه آشنا کنید. چه بسا شما نیز بتوانید خرید خود را با توجه به همین مدل های مختلف با ویژگی های منحصر به فرد مربوط به هر یک از آن ها صورت بخشید.

پالتو مردانه اسپرت

اگر تیپ شما اسپرت است و این نوع از سبک را بیشتر برای خود می پسندید؛ می توانید با خرید پالتو مردانه اسپرت، خود را خوش تیپ تر از پیش جلوه نمایید. اسپرت پوشان خود می توانند از میان مدل های مختلف پالتو مردانه اسپرت یکی از آن ها را در ابعاد و اندازه های گوناگون، جنس های مختلف، رنگ های متنوع باب میل و سلیقه خویش انتخاب کنند تا در نهایت بتوانند تیپ اسپرت خود را اسپرت تر و به تعبیری خوش تیپ تر نمایند. بنابراین در صورتی که می خواهید همیشه مورد توجه قرار بگیرید و متناسب با مکان های مختلف، تیپ هایی درخور نام و شأن آن جایگاه بزنید؛ می توانید با خرید مدل های مختلف پالتو مردانه اسپرت به هدف مورد نظر خود دست یابید. برای این منظور می توانید ژورنال های پالتو مردانه اسپرت را در سرای پادشاهان آرسام مشاهده کنید و از میان هر یک از انواع متنوع و گوناگون آن ها یکی را به دلخواه خود انتخاب کرده و نسبت به خرید آن مبادرت ورزید.

پالتو زمستانی مردانه

پالتو مردانه بلند

در کنار وجود پالتوهای کوتاه مردانه، شما می توانید در صورت تمایل اقدام به خرید پالتو مردانه بلند کنید که متناسب با قد و هیکل شما متفاوت می باشد. تمامی مدل ها، جنس ها و رنگ های مختلف و متنوعی که از سایر پالتوهای دیگر وجود دارد؛ در خصوص پالتوهای مردانه بلند نیز وجود دارد. بنابراین در صورتی که قصد خرید این گونه از پالتوها را در سر دارید؛ نباید این گونه تصور شود که شما با محدودیت در انتخاب رو به رو هستید؛ بلکه مدل های مختلفی در پالتوهای مردانه بلند وجود دارند که دست مشتری در انتخاب کاملا باز باشد تا بتواند بهترین مدل های مختلف پالتوها را برای خود خریداری نمایند و از آن ها استفاده های بهینه ای به عمل آورند. افرادی که قد بلندی دارند، بسته به نیاز خود می توانند پالتوهای مردانه بلند تا زانو و حتی پایین تر از زانو را در صورت تمایل انتخاب کرده و اقدام به خرید هر یک از آن ها کنند. به طور کلی خرید این نوع از پالتوها طالب خود را دارند که طراحان لباس و پالتوها نیز به خوبی به این مسئله واقف هستند. در سرای پادشاهان آرسام نیز نمونه ها و مدل های مختلفی از پالتوی مردانه بلند وجود دارد که شما می توانید با ورود به این فروشگاه به صورت حضوری در تهران یا مجازی در اقصاء نقاط ایران بدون هیچ گونه محدودیتی پس از مشاهده مدل های مختلف، هر یک از آن ها را پرداخت کرده و اقدام به خرید مدل مورد نظر خود در این راستا کنید.

پالتو چرم مردانه

چرم دوستان و طرفداران پر و پا قرص جنس چرم نیز می توانند از میان پالتو چرم مردانه در مدل های مختلف آن، به مدل دلخواه خود دست یابند. بنابراین با توجه به این نکته که جنس چرم هم طرفداران خاص خود را دارد؛ در سرای پادشاهان آرسام نمونه های مختلفی از پالتو چرم مردانه وجود دارد که شما می توانید بنا به سلیقه و پسند خویش هر یک از آن ها را انتخاب کرده و نسبت به خرید هر یک از آن ها مبادرت ورزید. هر چند که ممکن است برای خرید پالتوی چرم مردانه، هزینه بیشتری را پرداخت کرد؛ ولی در عین حال شما می توانید با پرداخت هزینه بیشتر، از وجود کیفیت و جنس بی نظیر چرم برای پالتوی خود بهره مند شوید و مدت زمان بیشتری بتوانید از پالتوی خود استفاده کنید. از طرفی دیگر این مدل پالتوی مردانه جذابیت و زیبایی به مراتب بیشتری نسبت به مدل های دیگر دارد و می تواند به یکباره تیپ و ظاهر شما را حسابی دگرگون سازد تا یکه تاز مجالس مختلف شده و باعث شود تا شما حسابی در هر جا و مکانی بدرخشید. برای خرید پالتوی چرم مردانه می توانید از مدل های مختلف این نوع پالتوها در قالب جنس چرم اصیل و بی نظیر چرم در سرای پادشاهان آرسام خرید خود را صورت بخشید تا نسبت به جنس خریداری شده خود اطمینان بیشتری حاصل نمایید.

پالتو زمستانی مردانه

اگر می خواهید در ایام سرد زمستان برای خود اقدام به خرید پالتو مردانه کنید؛ می توانید از میان پالتوهای موجود، اقدام به خرید پالتو زمستانی مردانه در مدل های مختلف با جنس ضخیم کنید تا بدین ترتیب بتوانید در روزهای سرد زمستانی به جای پوشیدن انواع کاپشن ها، پالتوهای شیک و بسیار زیبایی را به تن کنید که علاوه بر زیبایی، شما را در برابر نفوذ سرما نیز محافظت می کنند. مدل های مختلفی که از پالتوی مردانه زمستانی وجود دارند؛ دست شما را در انتخاب کاملا باز نگه داشته اند تا بدین ترتیب شما بتوانید از میان مدل های مختلف، اقدام به خرید مدل دلخواه خود در این زمینه کنید. برای خرید با توجه به تنوع بسیار زیاد سرای پادشاهان آرسام می توانید در این مجموعه بزرگ و معتبر خرید خود را صورت بخشید تا از کیفیت و جنس بسیار خوب و شایسته آن ها بتوانید نهایت بهره را ببرید. جنس های مختلف پالتوی مردانه در ابعاد و اندازه های مختلف با رنگ بندی های گوناگون و متنوع متناسب با هر سلیقه ای در این مجموعه وجود دارند تا شما بتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خویش و نیز بودجه ای که برای خرید پالتوی مردانه کنار گذاشته اید؛ بتوانید خرید خود را صورت بخشید.

پالتو فوتر

پالتو فوتر مردانه

در صورتی که علاقه مند به خرید پالتو فوتر مردانه هستید و می خواهید پالتویی با جنس فوتر یا آستین دار را خریداری کنید؛ می توانید تا پیش از خرید نمونه های متنوع آن را مشاهده کرده و سپس با توجه به نیاز و سلیقه خویش خرید خود را صورت بخشید. معمولا جنس این نوع از پالتوها ضخیم بوده و دارای جیب های روی پالتو و جیب مخفی می باشند که می توانید تلفن همراه یا کیف پول خود را به راحتی درون آن قرار دهید و از طرفی قد یا ابعاد و اندازه های آن ها معمولا به صورت بلند می باشد که می توانید با توجه به قد و اندازه های خود، از اندازه هایی در این نوع از پالتوها استفاده کنید که متناسب با قد و اندازه شماست. نوع دوخت این نوع از پالتوها نیز همانند سایر انواع دیگر پالتوهای مردانه از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد که بهتر است هم به جنس پالتو فوتر مردانه و هم به نوع دوخت آن ها توجه ویژه ای داشته باشید تا پالتوی خریداری شده خیلی شیک و قشنگ روی بدن شما جلوه نماید و سبب زیبایی خاصی گردد. یکی از نکات قابل توجه در خصوص دوخت این نوع از پالتوها این مسئله است که دوخت آن ها بایستی بدین شکل باشد که که اندازه آستین آن ها به گونه ای طراحی شده باشد که آستین پیراهن شما در زیر آن هرگز هویدا نگردد و به هنگام پوشیدن پالتوی مورد نظر هیچ گونه مانعی سر راه شما قرار نداشته باشد. معمولا با توجه به این مسئله که این نوع از پالتوها را روی کت تک یا کت و شلوار و لباس های دیگر می پوشند؛ به گشادی پالتو فوتر مردانه توجه دارند تا بتوان علاوه بر پالتوی مردانه مورد نظر، بتوان زیر آن به جهت گرمای بیشتر از وجود کت تک یا تک و شلوار و… هم استفاده کرد.

پالتو بارانی مردانه

اگر ساکن استان های شمالی کشور هستید و یا در شهری سکونت دارید که میزان بارندگی در آن شهر به نسبت سایر شهرهای دیگر بیشتر است؛ پیشنهاد ما به شما خرید پالتو بارانی مردانه می باشد. چرا که با این نوع از پالتوها دیگر در برابر نفوذ قطرات باران به خود ایمن بوده و می توانید بدون خیس شدن و احساس سرما در زیر بارش باران به قدم زدن و گشت و گذار خود بپردازید و حسابی از این نعمت خداوندی لذت ببرید. مدل های بارانی بسیار زیادی از پالتوهای مردانه امروزه طراحی شده اند که شما می توانید بسته به سلیقه خود هر یک از آن هارا انتخاب کرده و اقدامات لازم را برای خرید آن ها صورت بخشید. در سرای پادشاهان آرسام نیز با توجه به اینکه خیاط ها و طراحان بسیار خبره و توانمندی سالیان سال گرد هم جمع شده اند؛ پالتوهای بارانی مردانه بسیار زیاد با تنوع زیاد طراحی و تولید شده اند که شما می توانید هر یک از آن ها را خریداری کنید تا با صرف هزینه های ایده آل و مناسب در قیاس با سایر مکان های دیگر از وجود پالتوهای مردانه نهایت بهره را ببرید.

خرید ست پالتو

ست پالتو مردانه

این روزها خرید ست لباس پسر و دختر بیشتر شده است. ست پالتو مردانه و زنانه نیز از جمله گزینه هایی است که شما می توانید در هر سن و سالی که هستید؛ برای یک بار هم که شده آن را انتخاب کنید تا از یک جنس و یک رنگ و مدل پالتو هم مردانه و هم زنانه با همدیگر بتوانید برای خود و خانم خود استفاده نمایید. بنابراین به جای خرید جدا جدای پالتو مردانه و زنانه، می توانید در صورت تمایل اقدام به خرید ست پالتو مردانه و زنانه ای کنید که مسلما زیبایی و جلوه خاصی به شما می بخشد. با فرارسیدن فصل سرما هم به جهت شیک پوش بودن و هم به جهت ایمن بودن خود و خانم خود در برابر سرما مسلما خرید ست پالتو مردانه و زنانه می تواند گزینه خوب و قابل قبولی پیش روی شما باشد تا بدین ترتیب بتوانید با خرید و پوشیدن آن همزمان با هم همه نگاه ها را به سمت و سوی خود معطوف دارید و تجربه پوشیدن یک لباس ست بسیار با کیفیت و فوق العاده را با هم و در کنار همدیگر پشت سر بگذارید. تنوع رنگ و جنس پالتوهای ست به قدری زیاد است که هر کس با هر ایده و سلیقه ای می تواند با یک گشت و گذار ساده حضوری یا اینترنتی در فروشگاه سرای پادشاهان آرسام در نهایت مدل پالتو ست مردانه و زنانه باب میل خود را بیابد و با هزینه های مقرون به صرفه اقدام به خرید هر یک از آن ها کند.

دوخت پالتو مردانه در تهران

معمولا هر کسی به دنبال بهترین خیاط برای تولید و طراحی پالتو مردانه مناسب می باشد تا بتواند بهترین نوع پالتوها را برای خود خریداری نماید. دوخت پالتو مردانه در تهران می بایست حتما زیر نظر افراد حاذق و توانمندی انجام شود که به طور کامل با اصول خیاطی و طراحی های لازم برای دوخت پالتو مردانه آشنایی کاملی داشته باشد. در همین راستا مجموعه بزرگ سرای پادشاهان آرسام بهترین پالتوهای مردانه را به شما ارائه نموده است که از مجرب ترین خیاط ها با دوخت های بسیار حرفه ای طراحی و تولید شده اند تا بدین ترتیب در کنار زیبایی ظاهری که هر یک از پالتوهای مردانه برای شما دارند؛ شما بتوانید از کیفیت طراحی پالتوهای مورد نظر هم نهایت بهره را ببرید. دوخت های بسیار ریز و حرفه ای که تنها از عهده خیاط های حرفه ای با سابقه کار بسیار بالا برمی آیند؛ سبب می گردند تا بهترین نوع پالتوهای مردانه در قالب هر یک از مدل های گفته شده تولید شده و روانه بازار شوند. شما می توانید هر یک از آن ها را در سرای پادشاهان آرسام خریداری نمایید.

شخصی دوزی پالتو مردانه

پالتو مورد علاقه خود را با کمک مجموعه آرسام طراحی و سفارش دهید
سوالات متداول مشتریان در رابطه با شخصی دوزی پالتو

1- برای سفارش حتما باید حضوری مراجعه شود؟

حضور شما باعث افتخار مجموعه است ولی در صورت عدم امکان مراجعه می توان سفارش را در محل مورد نظر شما انجام داد.

2- آیا از راه دور هم میتوان پالتو سفارش داد؟

اگر شهرستان هستید و تمایل به سفارش از سرای پادشاهان آرسام می باشید، می توان به صورت آنلاین سفارش داد و طبق ویدیوی آموزشی که تیم مشاوره ارسال می کنند اندازه گیری را انجام دهید.

3- برای سایزهای بزرگ هم می توان شخصی دوزی کرد؟

اساس شخصی دوزی برای اشخاصی است که یا نقاط ضعف اندامی و یا از لحاظ سایزی بزرگ اندام هستند می باشد.

4- برای کودکان هم شخصی دوزی انجام میشود؟

بله، مجموعه قابلیت شخصی دوزی برای کودکان را دارد.

5- در صورت تغییر سایز مجموعه کار تعمیرات می پذیرد؟

بله در صورت تغییر سایز می توانید از خدمات تعمیراتی سرای پادشاهان آرسام بهره مند شوید.

6- بدون پرو هم شخصی دوزی می کنید؟

اساس کار شخصی دوزی به همراه پرو می باشد، ولی مجموعه برای رفاه شما و از دست ندادن وقتتان با راهنمایی مشاوران و رعایت اصول می توانند بدون پرو پالتو شما را شخصی دوزی کنند.

7- پالتو زنانه هم شخصی دوزی می کنید؟

بله مجموعه قابلیت شخصی دوزی برای خانمها را دارد.

9- آیا برای هر بار سفارش باید مراجعه و اندازه گیری شود؟

خیر در صورت تایید پالتو شخصی دوزی شده اول و عدم تغییر سایز نیازی به اندازه گیری و مراجعه نیست.