دوخت کت شلوار

سفارش دوخت کت شلوار✔️

دوخت کت شلوار مردانه راهی عالی برای داشتن کت شلواری مناسب با هزینه مقرون به صرفه و با سلیقه و اندام خود شخص است! برای دوخت شخصی کت شلوار باید برای شخص مشتری الگویی مختص آن طراحی کرد، زیرا اندام اشخاص با یکدیگر متفاوت هستند و نقاط منحصر به فرد اندام خود را دارند. طراحی کت شلوار باید توام با دقت فراوان باشد، زیرا که کت شلوار باید کاملاً متناسب با خواسته مشتری باشد.
سرای پادشاهان آرسام با نیم قرن تجربه در دوخت شخصی کت شلوار، کت و شلواری لوکس و خاص با خواسته مشتری با کیفیتی فوق العاده و با ضمانت ، تولید و تقدیم می کند. دفتر این مجموعه در غرب تهران (محله شهرک غرب) واقع شده است.
آرسام با تیمی متخصص در امر مشاوره، طراحی و دوخت کت و شلوار ابتدا مدل انتخابی شخص مشتری را آنالیز کرده و با توجه به اندام مشتری سفارش را انجام می دهد.

دوخت کت شلوار

کت شلوار خود را کاملا متناسب با اندام و سلیقه خود سفارش دهید

 

چند نمونه از کت شلوار های دوخته شده برای مشتریان محترم
نمونه کار دوخت کت شلوار 1
نمونه کار دوخت کت شلوار 2
نمونه کار دوخت کت شلوار 3
نمونه کار دوخت کت شلوار 4
تماس و WhatsApp در روز های تعطیل و خارج ساعات کاری با شماره همراه : 09121715982 

سفارش دوخت کت شلوار

کت شلوار دوزی با توجه به پارچه

 

1- دوخت کت و شلوار با پارچه انتخابی از مجموعه کالیته های متنوع آرسام

شما می توانید از مجموعه ای متنوع از کالیته های پارچه های سرای پادشاهان آرسام که از نظر کیفیت و مرغوب بودن فوق العاده هستند، با راهنمایی و پیشنهادات مشاورین مجموعه پارچه ی مورد نظرتان را انتخاب کنید و تیم تولید مجموعه کت شلوار شما را با همان پارچه انتخابی انجام و به عالی ترین حالت ممکن تحویل نمایند، تمامی محصولات سرای پادشاهان آرسام دارای ضمانت نامه هستند، چه از لحاظ پارچه چه از لحاظ دوخت.

2- دوخت کت شلوار با پارچه مشتری

یکی از خدمات سرای پادشاهان آرسام دوخت کت و شلوار برای اشخاصی که پارچه را خودشان موجود دارند یا تهیه می کنند، می باشد، البته لازم به ذکر است این خدمات برای همه اشخاص صورت نمی گیرد، اشخاصی واجد شرایط دوخت با پارچه خودشان هستند که پارچه ارائه شده از کنترل کیفیت مجموعه تایید شود برای مثال پس از استعلام قیمت توسط مشتری از مجموعه ، شاید این موضوع در ذهن شما به وجود آید که همین کار را خیاطی دیگر با قیمتی بسیار مناسب تر انجام می دهد، در پاسخ باید عرض شود که برای تهیه کت شلواری با کیفیت نوع پارچه در دوخت تاثیر گذار است و در صورت عدم کیفیت پارچه نمونه دوخته شده محصولی مناسب به نظر نخواهد رسید، بنابراین سفارش کت شلوار با چنین پارچه هایی در سرای پادشاهان آرسام مقدور نیست.

دوخت کت شلوار با پارچه

تفاوت سرای پادشاهان آرسام با سایر مجموعه ها و خیاطی ها

 

اولویت مجموعه سرای پادشاهان آرسام کیفیت و هدف آن رضایت مشتری است، از آنجایی که دوخت و دوز  کت شلوار هنریست تخصصی، بنابراین باید با دقتی فراوان و با ظرافتی چشمگیر انجام شود، تمامی مراحل دوخت و دوز کت شلوار های سرای پادشاهان آرسام با ناظرین متخصص در امر کنترل کیفیت (QC) صورت می گیرد و پس از تحویل طی زمان اگر تغییر سایزی در مشتری صورت گیرد به صورت رایگان خدمات تعمیرات را انجام می دهد.

هزینه دوخت و سفارش کت شلوار

 

هزینه دوخت و سفارش کت و شلوار سرای پادشاهان آرسام نسبت به مدل انتخابی و پارچه منعطف می باشد و شما با توجه به بودجه مورد نظرتان میتوانید انتخاب های متعددی داشته باشید یکی از وظایف تیم مشاوره مجموعه ما ارائه پیشنهاد پارچه و مدل مناسب با توجه به بودجه شماست برای مشاوره میتوانید با شماره تلفن 88080183-021 تماس حاصل فرمایید.

سفارش کت شلوار

سرای پادشاهان آرسام آماده دریافت و انجام سفارشات مشتریان محترم جهت دوخت و طراحی کت شلوار شما عزیزان با بهترین کیفیت و قیمت است. تمام مشتریان ما همراه دائمی مجموعه آرسام شدند پس به سرای پادشاهان آرسام اعتماد کنید.

دوخت کت شلوار در تهران

 

دوخت کت شلوار مردانه تهران

اشخاصی که به دنبال دوخت و سفارش کت شلوار مردانه در تهران هستند، سرای پادشاهان آرسام واقع در غرب تهران به آدرس شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126، با محیطی آرام آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت می باشد، عزیزان می توانند با تماس با مجموعه و هماهنگی قبلی به مجموعه مراجعه کرده و کت شلوار مورد نظر خود را سفارش دهند. تلفن تماس: 88080183-021

دوخت کت شلوار

 

مراحل دوخت شخصی کت شلوار در سرای پادشاهان آرسام

اندازه گیری

سرپرست تیم تولید سرای پادشاهان آرسام که استادکار و با تجربه ترین خیاط مجموعه می باشد، اندازه گیری ها را با توجه به پروتکل های مهم اندازه گیری، با متر مخصوص خیاطی اندازه گیری کرده و اندام شخص را از نظر اندام شناسی و نقاط ضعف اندامی مورد بررسی قرار می دهد، هدف از اندازه گیری طراحی الگویی مناسب متناسب با اندام مشتری است، تا بتواند برشی مناسب برای آن بزند، مواردی که اندازه گیری آن حائز اهمیت می باشند به شرح ذیل است.
قد کت – قد آستین – دور سینه – دور شکم – شانه – قد شلوار – دور کمر – دور باسن- دور ران – زانو – دمپا – فاق
پس از اندازه گیری تمامی آنها در فرمی خاص ثبت شده و با توجه به مدل در خواستی مشتری به طراح متخصص لباس مجموعه تحویل داده می شود.

دوخت کت و شلوار مردانه

انتخاب مدل کت و الگو سازی

پس از اندازه گیری، شخص، مدل مد نظر خود را به مشاوران مجموعه ارائه می دهد، مشاوران متخصص سرای پادشاهان آرسام نسبت به آنالیزهای به دست آمده توسط سرپرست تولید، نظرات خود را به شخص پیشنهاد داده و در نهایت مدل نهایی با موافقت شخص مشتری به طراح متخصص کت و شلوار مجموعه تحویل می شود، طراح مجموعه با توجه به اطلاعات به دست آمده الگویی مناسب با لحاظ کردن پروتکل های مهم آنالیز سرپرست خیاط برای شخص طراحی کرده و به بخش تولید و دوخت کت شلوار مجموعه تحویل میدهد.

شروع دوخت و دوز کت شلوار و پرو ها

تیم متخصص تولید که متشکل از متبحرترین خیاطان کشور می باشند، پارچه انتخابی شخص مشتری را با الگوی طراحی شده توسط طراح مجموعه برش و عملیات دوخت و دوز کت شلوار را شروع می کنند، پس از برش پارچه عملیات پرو اول انجام شده و کت آماده پرو اول می شود، در زمان پرو اول حضور شخص مشتری الزامیست و در این مرحله از نظر قد کت و نقاط منحصر به فرد اندامی شخص مشخص می شود، پس از پرو اول عملیات پرو دوم انجام می شود در این مرحله کت یقه کت آماده و فقط بدون آستین می باشد در پرو دوم که مجددا حضور شخص مشتری الزامیست، سایز کت و قد آستین و سایز شلوار بررسی می شود، پس از پرو دوم عملیات آماده سازی و کنترل کیفیت انجام می شود و در نهایت کت شلوار تکمیل و آماده تحویل می باشد.

کت شلوار خاص خود را داشته باشید!

سرای پادشاهان آرسام به صورت تخصصی روی کت شلوار فعالیت دارد پس کت شلوار خود را به دست متخصصین بسپارید.

دوخت و خرید کت و شلوار ایتالیایی

1- کت شلوار مدل ایتالیایی :

اگر منظور شما مدل ایتالیایی است باید بگوییم مدل کت شلوار ایتالیایی کت شلوار هایی هستند که بسیار خوش دوخت و امروزی هستند ، ویژگی بارز انها بدون چاک بودن آنهاست. با توجه به اینکه خدمت ما دوخت کت شلوار شخصی دوزی شده است هر مدلی که مد نظر شما باشد دقیقا برایتان آماده خواهد شد و میتوانید از مدل دلخواه ایتالیایی خود لذت ببرید.

2- کت شلوار با پارچه ایتالیایی :

پارچه های ایتالیایی از نظر کیفیت و سبکی و موارد اولیه بکار رفته یکی از برترین پارچه های موجود در جهان هستند اما در کنار این همه مزیت تنها نکته منفی انها قیمت بالای آنهاست.

آرسام کالیته ی مناسب و کاملی از پارچه های ایتالیایی در رنگ ها و طرح های مختلف دارد که شما عزیزان در مراجعه به مجموعه و درخواست پارچه ایتالیایی میتوانید از بین کالیته آرسام پارچه مد نظر رو انتخاب کنید.

نمونه ای از پارچه ایتالیایی برند BIELLA در مجموعه آرسام

نمونه از پارچه ایتالیایی برند BIELLA

تماس و WhatsApp در روز های تعطیل و خارج ساعات کاری با شماره همراه : 09121715982 
سوالات متداول مشتریان در رابطه با سفارش کت شلوار

1- از کجا متوجه شویم پارچه ای که تهیه کرده ایم مرغوب است؟

شما می توانید با همراه داشتن پارچه موجود به شعبه سرای پادشاهان آرسام مراجعه و با راهنمایی مسئول کنترل کیفیت پارچه خود را شناسایی کنید.

2- با پارچه های ایرانی هم سفارش می پذیرید؟

پارچه های ایرانی از نظر کیفیت دسته بندی می شوند، برای مثال پارچه های سلکای مطهری و یا 55% پشم جامه از نظر کیفیت بسیار بالا و با پارچه های ترک می توان مقایسه کرد، از جمله پارچه های با کیفیت ایرانی می باشند، و مجموعه این نوع پارچه ها قبول سفارش می نماید.

3- دوخت کت شلوار مردانه در تهران انجام میشود؟

مجموعه سرای پادشاهان آرسام در شهر تهران و محله شهرک غرب واقع شده است که خدمات دوخت کت شلوار در تهران در این مجموعه انجام میشود ضمناً مشتریان محترم از سایر شهر ها جهت سفارش و اطلاع از چگونگی انجام میتوانند با شماره 88080183-021 تماس بگیرند.

4- پروسه دوخت چند روز زمان می برد؟

دوخت کت شلوار در صورت زمانهای غیر اعیاد 10 الی 14 روز کاری زمان می برد، اما در زمانهایی مانند قبل از عید نوروز و سایر اعیاد مهم سال 15 الی 20 روز کاری می باشد.

5- برای سفارش باید چه کار کنیم؟

برای سفارش ابتدا با سرای پادشاهان آرسام تماس گرفته و برای مراجعه هماهنگ نمایید، پس مراجعه و اندازه گیری با رضایت مشتری ثبت سفارش انجام می شود. تلفن تماس: 88080183-021

6- شرایط پرداخت به چه صورت هست؟

پس از توافق و صدور فاکتور 50% ملبغ فاکتور به عنوان پیش پرداخت دریافت و ما بقی پس از تحویل دریافت می گردد.

پادکست صوتی توضیحات مربوط به ارائه خدمت دوخت و طراحی کت شلوار توسط سرای پادشاهان آرسام