سرای پادشاهان آرسام 454

کت شلوار آبی

خرید و شخصی دوزی کت شلوار آبی مردانه ( در استایل های مختلف اسپرت، رسمی، کلاسیک و ...)

اگر به فکر شخصی دوزی یک کت شلوار آبی شیک، متناسب با سایز و سلیقه خود هستید، طراحان سرای پادشاهان آرسام آماده اند تا بهترین کت و شلوار آبی را با بالاترین کیفیت برای شما دوخته و تحویل بدهند. برای دریافت مشاوره و رزرو وقت می‌توانید با یکی از شماره های این مجموعه تماس حاصل کنید.

۱۲ مدل کت شلوار آبی مردانه جدید ۲۰۲۳

کت شلوار آبی

کت شلوار آبی

کت شلوار آبی نفتی

کت شلوار آبی نفتی

کت و شلوار آبی جدید

کت و شلوار آبی جدید

کت شلوار آبی درباری

کت شلوار آبی درباری

کت شلوار آبی آسمانی مردانه

کت شلوار آبی آسمانی مردانه

کت و شلوار آبی تیره

کت و شلوار آبی روشن

کت شلوار آبی کلاسیک

کت شلوار آبی کلاسیک

کت شلوار ابی لاکچری

کت شلوار ابی لاکچری

کت شلوار آبی؛ لباس رسمی و نیمه رسمی

کت شلوار لباس رسمی و نیمه رسمی مردان که در بسیاری از مجالس از آن استفاده می کنند. کت شلوار آبی از جمله پوشش هایی است، که به جرات می توان گفت از مد نمی افتد. تمامی لباس ها اگر به درستی ست نشوند نمی تواند جذاب به نظر برسند. جذاب بودن کت شلوار آبی را می توان در این  دانست که با رنگ های متفاوتی ست می شود. بدین ترتیب شما می توانید با استایل های متفاوت بار ها و بار ها آن را بپوشید.

آبی طیف رنگی متفاوتی از تیره به روشن دارد. در فصل گرم سال می توانید کت شلوار آبی روشن بپوشید. این تناژ رنگ استایل شما را مدرن و غیر رسمی نشان می دهد. پیشنهاد می شود در مهمانی های دوستانه و غیر رسمی از این تیپ استفاده کنید.

کت شلوار آبی میتوانید انتخاب بسیار مناسبی برای کت شلوار اداری باشد و همچنین در مواردی برای کت شلوار دامادی نیز استفاده می شود.

طیف بعدی کت شلوار آبی، رنگ آبی متوسط است. این رنگ برای مجالسی مانند عروسی و حتی برخی مراسم های رسمی ولی صمیمی نیز پیشنهاد می شود. کت شلوار آبی پر رنگ از جمله استایل هایی است که می تواند برای مراسم های کاملا رسمی استفاده شود.

این طیف رنگی می تواند از تناژ سرمه ای نیز محسوب شود. رنگی سنتی که برای هر محدوده سنی نیز پیشنهاد می شود.

سرای پادشاهان آرسام 291

ست کردن کت و شلوار آبی مردانه با پیراهن مناسب

اصول ست کردن رنگ ها با استایل کت شلوار آبی

چه پیراهنی با کدام کت شلوار آبی؟

چه پیراهنی با کدام کت شلوار آبی؟

طیف های رنگی کت شلوار آبی متفاوت است به همین دلیل نیاز است پیراهن هایی با رنگ های مختلف با آن ها ست کنید. برای کت شلوار آبی کم رنگ بهتر است پیراهن هایی با رنگ روشن و البته متضاد با کت شلوار ست کنید. پیراهن های سفید و صورتی کم رنگ برای این استایل مناسب هستند.

کت شلوار هایی با طیف رنگی آبی متوسط امروزه شاید کمتر استفاده شوند. البته این طیف رنگی کت شلوار برای عروسی مناسب است. پیراهنی که انتخاب می کنید می تواند از رنگ های تیره یا روشن باشد. اگر کت شلوار آبی پر رنگ را برای پوشیدن مد نظر دارید، بهتر است از پیراهن آبی و صورتی استفاده کنید.

تمامی این استایل باید با توجه به مشخصات ظاهری نیز انتخاب شود. برای کت شلوار مونوکروم، پیراهن طرحدار نیز می تواند گزینه مناسبی باشد.
نکته مهمی که در این میان وجود دارد اندام و مشخصات ظاهری فرد است که رنگ لباس باید متناسب با این موارد انتخاب شود. پیراهن مهمترین ترکیب برای ست کردن با یک کت شلوار است.

مدرن بودن؛ با پیراهن طوسی و کت شلوار آبی

مدرن بودن؛ با پیراهن طوسی و کت شلوار آبی

یکی از پیشنهاد های مناسب برای کت شلوار آبی، پیراهن طوسی است. پیراهن طوسی می تواند در تناژ های مختلفی در کنار کت شلوار آبی ست شود. باید به تناسب و هماهنگی میان این دو رنگ توجه کافی داشته باشید. تضادی که این دو رنگ در کنار هم ایجاد می کنند می تواند بسیار جذاب و گیرا باشد.

استایلی که شما را مدرن نشان می دهد. در کنار پیراهن طوسی با کت شلوار آبی از اکسسوری هایی با این دو رنگ نیز استفاده کنید. اگر می خواهید ظاهری مدرن و به روز داشته باشید، این استایل یک پیشنهاد ویژه و مناسب است. تاکید می کنیم که در انتخاب این کت شلوار باید مشخصات ظاهری خود را نیز در نظر بگیرید.

کت و شلوار آبی با پیراهن صورتی

کت و شلوار آبی با پیراهن صورتی

یکی دیگر از رنگ پیراهن هایی که با کت شلوار آبی به راحتی ست می شود، پیراهن صورتی کم رنگ است. این پیراهن می تواند یک انتخاب فوق العاده در کنار این رنگ کت شلوار باشد. این پیراهن یک استایل مد روز به شما می دهد.

تیپ و استایلی مدرن با پیراهن صورتی کم رنگ و کت شلوار آبی یک جذابیت خاص دارد. کنتراست زیبایی از ترکیب این دو رنگ در کنار هم به وجود می آید که استایل فوق العاده ای محسوب می شود

 بهتر است رنگ پیراهنی که انتخاب می کنید از رنگ کت شلوار شما کم رنگ تر باشد. تناسب میان تناژ های رنگ انتخاب شده، می تواند یک استایل جذاب به شما دهد.
کراوات یا پاپیون های آبی تیره تر و لاجوردی نیز می توانند گزینه مناسبی باشند. در حالت کلی اکسسوری های سفید و مشکی یک پیشنهاد جذاب برای این استایل محسوب می شوند. یکی دیگر از نکات مهمی که در این استایل باید در نظر داشته باشید، این است که مشخصات ظاهری خود را نیز در نظر بگیرید. رنگ پوست، تناسب اندام و قد شما نیز تاثیر بسیاری در انتخاب شما دارد.
اگر استایل کاملا مونوکروم را نمی پسندید سعی کنید از کراوات های طرح دار اما متناسب با رنگ پیراهن آبی رنگ خود استفاده کنید. یک کراوات طرح دار در حالی که می تواند جذاب و زیبا به نظر برسد اگر به درستی انتخاب نشود، می تواند استایل شما را شلخته نشان دهد.

ظاهری جذاب با ست کت شلوار آبی و پیراهن سفید

ظاهری جذاب با ست کت شلوار آبی و پیراهن سفید

پیراهن سفید به مراتب سبکی کلاسیک تر از پیراهن آبی دارد. ترکیب کت شلوار آبی و پیراهن سفید جذاب و گیرا خواهد شد. برای مراسم های رسمی کت شلوار آبی با پیراهن سفید یک استایل مناسب است.

اکسسوری را نیز متناسب با مکانی که در آن می خواهید بروید، انتخاب کنید. برای مراسم های غیر رسمی یک کراوات آبی کم رنگ پیشنهاد مناسبی است. البته در نظر داشته باشید برای مراسم های دوستانه می توانید کت شلوار بدون کراوات انتخاب کنید.

پیراهن سفید تقریبا به هر رنگ کت شلوار می تواند یک استایل شیک بدهد. اگر در انتخاب پیراهن های مختلف برای ست کردن با کت شلوار آبی شک دارید، پیراهن سفید گزینه مناسبی است.

کت شلوار آبی و پیراهن طرحدار

کت شلوار آبی و پیراهن طرحدار

پیراهن های طرحدار یکی از مواردی هستند که می توانند در استایل شما تنوع ایجاد کنند. پیراهن های طرحدار متفاوتی در بازار پوشاک هست که شما می توانید با کت شلوار آبی خود ست کنید.

پیراهن هایی با طرح های خال خال، راه راه، گل دار و ... که شما می توانید متناسب با استایل خود انتخاب کنید. اینکه چه طرحی مناسب استایل و البته مشخصات ظاهری شما است، می توانید چند مدل پیراهن امتحان کنید. با کت شلوار آبی می توانید پیراهن های طرحدار با زمینه های سفید انتخاب کنید.

اگر قد شما نسبتا کوتاه است پیراهن های راه راه عمودی پیشنهاد جذابی است. اگر شما چاق هستید بهتر است از رنگ پیراهن های نسبتا تیره استفاده کنید. با وجود اضافه وزن توصیه می کنیم که پیراهن هایی با طرح های بزرگ انتخاب نکنید. البته که پیراهن های مونوکروم گزینه های بهتری هستند.

نکته دیگر اینکه اگر کت شلوار ساده دوست ندارید می توانید از پارچه های طرحدار استفاده کنید. اما با این مدل کت شلوار دیگر پیراهن طرحدار توصیه نمی شود و می توان با قطعیت گفت که انتخاب جذابی نیست. برای افرادی که اضافه وزن دارند کت شلوار مونوکروم و بدون طرح پیشنهاد مناسب تری است. اگر اصرار به پوشیدن کت شلوار طرحدار دارید، سعی کنید از پارچه هایی با خطوط راه راه عمودی استفاده کنید. این کت شلوار استایل شما را کشیده تر نشان می دهد.

پیراهن آبی کم رنگ را می پسندید؟

از دیگر رنگ هایی که به زیبایی با پیراهن آبی ست می شوند، پیراهن آبی کم رنگ است. انتخاب پیراهن آبی کم رنگ به شما کمک می کند که استایل کلاسیک داشته باشید. ترکیب این دو، یعنی کت شلوار آبی و پیراهن ابی کم رنگ می تواند با یک کراوات قرمز یا حتی زر رنگ جذاب تر به نظر برسد. اکسسوری هایی با رنگ متضاد این دو رنگ، می توانند جذابیت استایل شما را دو چندان کند. فراموش نکنید در انتخاب این دو رنگ در کنار همدیگر باید مشخصات ظاهری خود را نیز در نظر بگیرید. برای پوست های سبزه این رنگ پیشنهاد مناسبی است. کت شلوار آبی را در کمد خود داشته باشید. از رنگ هایی است که از داشتن آن پشیمان نمی شوید.

کراوات چه رنگی می پسندید؟

از اکسسوری های بسیار پر کاربرد که در استایل کت شلوار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، کراوات است. ست کردن رنگ و طرح آن با پیراهن و کت شلوار بسیار مهم و کاربردی است. متناسب با پیراهنی که انتخاب می کنید در استایل کت شلوار آبی، کراوات رنگ آبی، قرمز و حتی زرد می توانند گزینه مناسبی باشند. اگر کراوات طرحدار انتخاب می کنید، سعی کنید کراوات هایی با طرح ریز را در استایل خود به کار ببرید. بهتر است کراوات با پوشت ست باشد. اکسسوری هایی با رنگ متضاد این دو رنگ، می توانند جذابیت استایل شما را دو چندان کند. فراموش نکنید در انتخاب این دو رنگ در کنار همدیگر باید مشخصات ظاهری خود را نیز در نظر بگیرید. برای پوست های سبزه این رنگ پیشنهاد مناسبی است. کت شلوار آبی را در کمد خود داشته باشید. از رنگ هایی است که از داشتن آن پشیمان نمی شوید.

کفش قهوه ای در کنار کت شلوار آبی انتخاب کنید

کفش یکی از قسمت های مهم در استایل هر فرد محسوب می شود. برای کت شلوار آبی در حالت کلی کفش قهوه ای بهترین انتخاب است. در نظر داشته باشید که کفش فقط باید رنگ کت شلوار هماهنگ باشد کافی است. لزومی ندارد که حتما رنگ کفش شما با پیراهن یا کراوات هماهنگی صد درصدی داشته باشد. سعی کنید از یک طیف رنگی واحد استفاده کنید. کفش های مشکی نیز می توانند با برخی طیف های کت شلوار آبی به زیبایی ست شوند.

سرای پادشاهان آرسام 420

فروشگاه آرسام

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

تماس با آرسام

تماس با آرسام

خرید کت شوار آبی مردانه

خرید کت شوار آبی مردانه

خرید و یا شخصی دوزی کت شلوار آبی مردانه و زنانه در سرای پادشاهان آرسام با کیفیت بسیار بالا و با استفاده از بهترین متریال موجود انجام می‌شود. در شخصی دوزی از رنگ و نوع پارچه تا مدل دقیق کت شلوار آبی توسط مشتری انتخاب می شود و سایز کت و شلوار دقیقا متناسب با اندام او دوخته می‌شود.

قیمت کت شلوار آبی مردانه

قیمت کت شلوار آبی مردانه

قیمت کت شلوار آبی مردانه و زنانه نیز با توجه به جزئیات آن شامل نوع پارچه، مقدار پارچه مصرفی، نوع و مدل کت و شلوار مورد نظر و مواردی از این قبیل مشخص می‌شود. اما مشتریان دائمی سرای پادشاهان آرسام می‌دانند که قیمت های این مجموعه به نسبت کیفیت بسیار بالای کت و شلوار‌ها ارزنده است.

سوالات متداول

سرای پادشاهان آرسام 409

آیا امکان دوخت کت شلوار آبی زنانه هم در سرای پادشاهان آرسام وجود دارد؟

سرای پادشاهان آرسام 409

قیمت کت و شلوار مردانه جدید چگونه محاسبه میشود؟

بله. علاوه بر انواع کت و شلوار مردانه، کت و شلوار زنانه آبی، مشکی، صورتی، سفید و هر رنگی که مشتری مد نظرش باشد در مدل های مختلف در این مجموعه برای مشتریان شخصی دوزی می شود.

قیمت تمامی انواع کت و شلوار مردانه با توجه به نوع پارچه و مدل مد نظر مشتری مشخص می شود.

سرای پادشاهان آرسام 409

بهترین مدل کت شلوار آبی پسرانه کدام است؟

سرای پادشاهان آرسام 409

با کت شلوار دامادی کراوات بزنیم یا پاپیون؟

برای پسران جوان بهترین مدل میتواند کت شلوار اسپرت باشد. البته این انتخاب باید با در نظر گرفتن مراسم و مهمانی صورت گیرد.

اگر کت شلوار داماد تاکسیدو باشد ملزوم به زدن پاپیون هستید، در غیر اینصورت می توان با سلیقه خود ست کرد.

سرای پادشاهان آرسام 409

کت و شلوار مردانه اسپرت از چه جنسی دوخته می شوند؟

سرای پادشاهان آرسام 409

چه اکسسوری‌هایی را برای تکمیل استایل می‌توان با کت‌های اسپرت مردانه استفاده کرد؟

بسته به فصل مورد نظر پارچه برای دوخت مشخص می شود. برای فصول گرم سال می تواند کتان و برای فصول گرم پشمی یا مخمل باشد.

با اکسسوری‌هایی همچون کلاه، گردنبند و دستبند می‌توانید استایل کت‌های اسپرت مردانه‌تان را تکمیل کنید.

سرای پادشاهان آرسام 409

برای انتخاب پارچه های کت شلوار دامادی چه کاراکترهایی موثر است؟

سرای پادشاهان آرسام 409

برای ساقدوشان داماد کت شلوار می دوزید؟

ابتدا حضور همسر و انتخاب ایشان الزامیست و اساسا سلیقه و رنگ لباس عروس می توان الهام بخش انتخاب رنگ پارچه کت شلوار باشد

بله نسبت به رنگ کت شلوار داماد و هویت مراسم مدلهایی مناسب طراحی و دوخت می شود.

سوالات متداول

سرای پادشاهان آرسام 409

کیفیت بالا و کاملا تضمینی

از زمان ثبت سفارش با همکاری مشتری در زمان های پرو بین ۶ الی ۹ روز کاری محصول تهیه و تحویل داده می شود. توجه داشته باشید اگر به هر دلیلی عجله دارید این مسئله را با ما در میان بگذارید ، ما برای شما راه حل مناسب داریم و می توانید استفاده کنید

سرای پادشاهان آرسام 409

آیا سفارش ارگانی و یا کت شلوار سازمانی می پذیرید؟

مشاورین حرفه ای این مجموعه با تحقیق و نسبت به زیرساخت ها و هویت بصری ارگان ها و شرکت ها با مشارکت تیم حرفه‌ای تولید می‌توانند سفارش‌های ارگانی و پرسنل شرکت‌ها را به خوبی انجام دهد.

سرای پادشاهان آرسام 409

محدوده قیمت چقدر می باشد؟

قیمت بستگی به سفارش مشتری دارد و همچنین محاسبه قیمت به پارچه انتخابی شما بستگی دارد و در نظر داشته باشید قیمت گذاری کار ها بر اساس خواسته شما (پارچه ، طرح و...) کاملا منعطف است می توانید با ما مشاوره کنید و قیمت را محاسبه کنید

سرای پادشاهان آرسام 409

هر طرحی قابل اجرا می باشد؟

ورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است ورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک

سرای پادشاهان آرسام 409

مدت زمان تحویل چند روز است؟

از زمان ثبت سفارش با همکاری مشتری در زمان های پرو بین ۶ الی ۹ روز کاری محصول تهیه و تحویل داده می شود. توجه داشته باشید اگر به هر دلیلی عجله دارید این مسئله را با ما در میان بگذارید ، ما برای شما راه حل مناسب داریم و می توانید استفاده کنید

سرای پادشاهان آرسام 409

از چه متریالی استفاده می کنید؟

از زمان ثبت سفارش با همکاری مشتری در زمان های پرو بین ۶ الی ۹ روز کاری محصول تهیه و تحویل داده می شود. توجه داشته باشید اگر به هر دلیلی عجله دارید این مسئله را با ما در میان بگذارید ، ما برای شما راه حل مناسب داریم و می توانید استفاده کنید