سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار آبی از مد نمی افتد!

کت شلوار لباس رسمی و نیمه رسمی مردان که در بسیاری از مجالس از آن استفاده می کنند. کت شلوار آبی از جمله پوشش هایی است، که به جرات می توان گفت از مد نمی افتد. تمامی لباس ها اگر به درستی ست نشوند نمی تواند جذاب به نظر برسند. جذاب بودن کت شلوار آبی را می توان در این  دانست که با رنگ های متفاوتی ست می شود.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۶ آبان ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار آبی از مد نمی افتد!

کت شلوار آبی؛ لباس رسمی و نیمه رسمی

کت شلوار لباس رسمی و نیمه رسمی مردان که در بسیاری از مجالس از آن استفاده می کنند. کت شلوار آبی از جمله پوشش هایی است، که به جرات می توان گفت از مد نمی افتد. تمامی لباس ها اگر به درستی ست نشوند نمی تواند جذاب به نظر برسند. جذاب بودن کت شلوار آبی را می توان در این  دانست که با رنگ های متفاوتی ست می شود. بدین ترتیب شما می توانید با استایل های متفاوت بار ها و بار ها آن را بپوشید.

آبی طیف رنگی متفاوتی از تیره به روشن دارد. در فصل گرم سال می توانید کت شلوار آبی روشن بپوشید. این تناژ رنگ استایل شما را مدرن و غیر رسمی نشان می دهد. پیشنهاد می شود در مهمانی های دوستانه و غیر رسمی از این تیپ استفاده کنید.

کت شلوار آبی میتوانید انتخاب بسیار مناسبی برای کت شلوار اداری باشد و همچنین در مواردی برای کت شلوار دامادی نیز استفاده می شود.

کت شلوار آبی تیره
کت شلوار آبی تیره

طیف بعدی کت شلوار آبی، رنگ آبی متوسط است. این رنگ برای مجالسی مانند عروسی و حتی برخی مراسم های رسمی ولی صمیمی نیز پیشنهاد می شود. کت شلوار آبی پر رنگ از جمله استایل هایی است که می تواند برای مراسم های کاملا رسمی استفاده شود.

این طیف رنگی می تواند از تناژ سرمه ای نیز محسوب شود. رنگی سنتی که برای هر محدوده سنی نیز پیشنهاد می شود.

کت شلوار آبی را با کفش قهوه ای ست کنید
کت شلوار آبی را با کفش قهوه ای ست کنید

چه پیراهنی با کدام کت شلوار آبی؟

طیف های رنگی کت شلوار آبی متفاوت است به همین دلیل نیاز است پیراهن هایی با رنگ های مختلف با آن ها ست کنید. برای کت شلوار آبی کم رنگ بهتر است پیراهن هایی با رنگ روشن و البته متضاد با کت شلوار ست کنید. پیراهن های سفید و صورتی کم رنگ برای این استایل مناسب هستند.

کت شلوار هایی با طیف رنگی آبی متوسط امروزه شاید کمتر استفاده شوند. البته این طیف رنگی کت شلوار برای عروسی مناسب است. پیراهنی که انتخاب می کنید می تواند از رنگ های تیره یا روشن باشد. اگر کت شلوار آبی پر رنگ را برای پوشیدن مد نظر دارید، بهتر است از پیراهن آبی و صورتی استفاده کنید.

تمامی این استایل باید با توجه به مشخصات ظاهری نیز انتخاب شود. برای کت شلوار مونوکروم، پیراهن طرحدا نیز می تواند گزینه مناسبی باشد.

اکسسوری مناسب برای یک استایل جذاب
اکسسوری مناسب برای یک استایل جذاب

مدرن بودن؛ با پیراهن طوسی و کت شلوار آبی

یکی از پیشنهاد های مناسب برای کت شلوار آبی، پیراهن طوسی است. پیراهن طوسی می تواند در تناژ های مختلفی در کنار کت شلوار آبی ست شود. باید به تناسب و هماهنگی میان این دو رنگ توجه کافی داشته باشید. تضادی که این دو رنگ در کنار هم ایجاد می کنند می تواند بسیار جذاب و گیرا باشد.

استایلی که شما را مدرن نشان می دهد. در کنار پیراهن طوسی با کت شلوار آبی از اکسسوری هایی با این دو رنگ نیز استفاده کنید. اگر می خواهید ظاهری مدرن و به روز داشته باشید، این استایل یک پیشنهاد ویژه و مناسب است. تاکید می کنیم که در انتخاب این کت شلوار باید مشخصات ظاهری خود را نیز در نظر بگیرید.

کت شلوار آبی با پیراهن خاکستری
کت شلوار آبی با پیراهن خاکستری

پیراهن صورتی کم رنگ

یکی دیگر از رنگ پیراهن هایی که با کت شلوار آبی به راحتی ست می شود، پیراهن صورتی کم رنگ است. این پیراهن می تواند یک انتخاب فوق العاده در کنار این رنگ کت شلوار باشد. این پیراهن یک استایل مد روز به شما می دهد.

تیپ و استایلی مدرن با پیراهن صورتی کم رنگ و کت شلوار آبی یک جذابیت خاص دارد. کنتراست زیبایی از ترکیب این دو رنگ در کنار هم به وجود می آید که استایل فوق العاده ای محسوب می شود

. بهتر است رنگ پیراهنی که انتخاب می کنید از رنگ کت شلوار شما کم رنگ تر باشد. تناسب میان تناژ های رنگ انتخاب شده، می تواند یک استایل جذاب به شما دهد.

مطلب پیشنهادی:   خرید و سفارش دوخت کت شلوار زنانه
استایل مدرن با پیراهن صورتی
استایل مدرن با پیراهن صورتی

پیراهن آبی کم رنگ را می پسندید؟

از دیگر رنگ هایی که به زیبایی با پیراهن آبی ست می شوند، پیراهن آبی کم رنگ است. انتخاب پیراهن آبی کم رنگ به شما کمک می کند که استایل کلاسیک داشته باشید. ترکیب این دو، یعنی کت شلوار آبی و پیراهن ابی کم رنگ می تواند با یک کراوات قرمز یا حتی زر رنگ جذاب تر به نظر برسد.

اکسسوری هایی با رنگ متضاد این دو رنگ، می توانند جذابیت استایل شما را دو چندان کند. فراموش نکنید در انتخاب این دو رنگ در کنار همدیگر باید مشخصات ظاهری خود را نیز در نظر بگیرید. برای پوست های سبزه این رنگ پیشنهاد مناسبی است. کت شلوار آبی را در کمد خود داشته باشید. از رنگ هایی است که از داشتن آن پشیمان نمی شوید.

پیراهن آبی یک انتخاب مناسب
پیراهن آبی یک انتخاب مناسب

ظاهری جذاب با پیراهن سفید

پیراهن سفید به مراتب سبکی کلاسیک تر از پیراهن آبی دارد. ترکیب کت شلوار آبی و پیراهن سفید جذاب و گیرا خواهد شد. برای مراسم های رسمی کت شلوار آبی با پیراهن سفید یک استایل مناسب است.

اکسسوری را نیز متناسب با مکانی که در آن می خواهید بروید، انتخاب کنید. برای مراسم های غیر رسمی یک کراوات آبی کم رنگ پیشنهاد مناسبی است. البته در نظر داشته باشید برای مراسم های دوستانه می توانید کت شلوار بدون کراوات انتخاب کنید.

پیراهن سفید تقریبا به هر رنگ کت شلوار می تواند یک استایل شیک بدهد. اگر در انتخاب پیراهن های مختلف برای ست کردن با کت شلوار آبی شک دارید، پیراهن سفید گزینه مناسبی است.

ظاهر کلاسیک با پیراهن سفید
ظاهر کلاسیک با پیراهن سفید

کت شلوار آبی و پیراهن طرحدار

پیراهن های طرحدار یکی از مواردی هستند که می توانند در استایل شما تنوع ایجاد کنند. پیراهن های طرحدار متفاوتی در بازار پوشاک هست که شما می توانید با کت شلوار آبی خود ست کنید.

پیراهن هایی با طرح های خال خال، راه راه، گل دار و … که شما می توانید متناسب با استایل خود انتخاب کنید. اینکه چه طرحی مناسب استایل و البته مشخصات ظاهری شما است، می توانید چند مدل پیراهن امتحان کنید. با کت شلوار آبی می توانید پیراهن های طرحدار با زمینه های سفید انتخاب کنید.

اگر قد شما نسبتا کوتاه است پیراهن های راه راه عمودی پیشنهاد جذابی است. اگر شما چاق هستید بهتر است از رنگ پیراهن های نسبتا تیره استفاده کنید. با وجود اضافه وزن توصیه می کنیم که پیراهن هایی با طرح های بزرگ انتخاب نکنید. البته که پیراهن های مونوکروم گزینه های بهتری هستند.

نکته دیگر اینکه اگر کت شلوار ساده دوست ندارید می توانید از پارچه های طرحدار استفاده کنید. اما با این مدل کت شلوار دیگر پیراهن طرحدار توصیه نمی شود و می توان با قطعیت گفت که انتخاب جذابی نیست. برای افرادی که اضافه وزن دارند کت شلوار مونوکروم و بدون طرح پیشنهاد مناسب تری است. اگر اصرار به پوشیدن کت شلوار طرحدار دارید، سعی کنید از پارچه هایی با خطوط راه راه عمودی استفاده کنید. این کت شلوار استایل شما را کشیده تر نشان می دهد.

کت شلوار یا پیراهن طرحدار؟
کت شلوار یا پیراهن طرحدار؟

کراوات چه رنگی می پسندید؟

از اکسسوری های بسیار پر کاربرد که در استایل کت شلوار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، کراوات است. ست کردن رنگ و طرح آن با پیراهن و کت شلوار بسیار مهم و کاربردی است. متناسب با پیراهنی که انتخاب می کنید در استایل کت شلوار آبی، کراوات رنگ آبی، قرمز و حتی زرد می توانند گزینه مناسبی باشند.

اگر کراوات طرحدار انتخاب می کنید، سعی کنید کراوات هایی با طرح ریز را در استایل خود به کار ببرید. بهتر است کراوات با پوشت ست باشد.

ست کراوات و پوشت
ست کراوات و پوشت

کفش قهوه ای در کنار کت شلوار آبی انتخاب کنید

کفش یکی از قسمت های مهم در استایل هر فرد محسوب می شود. برای کت شلوار آبی در حالت کلی کفش قهوه ای بهترین انتخاب است.

در نظر داشته باشید که کفش فقط باید رنگ کت شلوار هماهنگ باشد کافی است. لزومی ندارد که حتما رنگ کفش شما با پیراهن یا کراوات هماهنگی صد درصدی داشته باشد. سعی کنید از یک طیف رنگی واحد استفاده کنید. کفش های مشکی نیز می توانند با برخی طیف های کت شلوار آبی به زیبایی ست شوند.

کفش مناسب کت شلوار آبی
کفش مناسب کت شلوار آبی
5/5 - (1 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

کت شلوار دامادی برای فصل تابستان

کت شلوار دامادی برای فصل تابستان

مقالات

۲۵ بهمن ۱۴۰۱

کت شلوار مردانه ایتالیایی

ویژگی کت شلوار مردانه ایتالیایی

مقالات

۱۸ بهمن ۱۴۰۱

کت شلوار سفارشی دور اسپرت مردانه

سفارشی دوزی کت شلوار اسپرت مردانه

مقالات

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982