تلفن تماس با سرای پادشاهان آرسام: 02188080183 و تلفن همراه: 09121715982
شخصی دوزی کت شلوار مردانه

سفارشی دوزی کت شلوار

شخصی دوزی کت شلوار

سفارشی دوزی کت شلوار

شخصی دوزی کت شلوار یا سفارشی دوزی یعنی سفارش کت شلوار شخصی با انتخاب مدل، رنگ پارچه ، طرح، آستر و دکمه توسط خود مشتریان عزیز ؛ شخصی دوزی کت و شلوار این امکان را می دهد مشتریان به راحتی کت شلوار مد نظرشان را نسبت به تناسب اندام شان سفارش دهند. همچنین یکی دیگر از مهمترین فواید کت شلوار سفارشی دوزی ، استفاده از مدل های خاص است که در بازار موجود نیست و شما می توانید به راحتی نسبت به سلیقه خود در هر قسمت از کت شلوار اعمال نظر کنید.

تناسب لباس با اندام شما
دوخت متناسب با اندام شما انجام میشود
نماد شخصیت والای شما
لباس مناسب نمایانگر شخصیت شماست
مدل و پارچه مدنظر شما
میتوانید با سلقیه خود هر مدل و پارچه ای را انتحاب کنید
مدل و پارچه مدنظر شما
میتوانید با سلقیه خود هر مدل و پارچه ای را انتحاب کنید
نماد شخصیت والای شما
لباس مناسب نمایانگر شخصیت شماست
تناسب لباس با اندام شما
دوخت متناسب با اندام شما انجام میشود
قبل
بعدی

به دنیا خارق العاده خیاطی و شخصی دوزی کت شلوار مردانه و زنانه خوش آمدید. جایی که لباس ها با الهام شما ساخته می‌شوند و توسط استادکاران دوخته و هر جایی که هستید تحویل داده می شود.

وقتی مردم شخصی دوزی و یا سفارشی دوزی کت شلوار را می شنوند اولین چیزی که به فکرشان میرسد این است که محصول گران و غیر ضروری است و فقط برای شیک پوشان و افراد ثروتمند است اما این روش از نظر ما معنای دیگر دارد و آن این است که کت شلوار شخصی دوزی یا سفارشی دوزی می تواند شخصیت شما را از ظاهرتان قضاوت و حس پویایی و لذت به زندگی روزمره و مراسم های مهم شما به ارمغان بیاورد.

ویدیویی از ارائه خدمت شخصی دوزی کت شلوار از سرای پادشاهان آرسام

شخصیت خود را با پوشش متناسب با اندام خود به نمایش بگذارید و یک قدم بالاتر از دیگر مردان خوش لباس باشید

در دوخت کت شلوار شخصی خود بهترین انتخاب را داشته باشید!

سرای پادشاهان آرسام با داشتن تیمی متشکل از مشاوران ، طراحان و خیاطان مجرب و با تجربه میتواند با کیفیت ترین کت شلوار را برای شما محیا کند. سرای آرسام تا لبخند رضایتتان با شماست.

شخصی دوزی کت شلوار - آرسام

تناسب بهتر با کت شلوار شخصی دوز​

هر کسی که می خواهد زیبا به نظر برسد می داند که باید لباس هایی فاخر متناسب با اندام خود و با کیفیت بالا بپوشد. از آنجایی که سلامتی و تناسب اندام یک دارایی جذاب است با شخصی دوزی، کاملا با تناسب و جذاب به نظر خواهید رسید.راهنمای سفارش کت شلوار - آرسام

این هدف اصلی لباس های سفارشی است و این کار به راحتی با اندازه گیری اندام شخصی شما انجام میشود و نقاط ضعف اندامی شما آنالیز و بررسی می شود، زیرا این موارد اعتماد به نفس شما را پایین می آورند.

شخصی دوزی به این معنی است که می توانید جنبه های خاصی از لباستان را تنظیم کنید:

  • راحتی در ناحیه گردن
  • قد آستین
  • قد کت (اگر شخص قد بلندی هستید)

به همین دلیل دانستن تحلیل اندام از ابتدا بسیار مهم است. تمرکز شما باید روی پوشیدن لباسهایی که متناسب با اندام کنونی شما را دارد، باشد، نه اندامی که پس از یک برنامه رژیم یک ماهه انتظار دارید.

آیا میدانید یکی از خدمات پس از فروش سرای پادشاهان آرسام تغییر اندازه لباستان پس از تغییر وزن و حجم به رایگان است؟

اگر تناسب اندام مناسبی ندارید ، نگران آن نباشید! اینجا جایی است که می توانید ویژگی های جسمی خود را بررسی کنید و توجهات را از نقاط ضعف اندامی خود منحرف کنید و کت شلواری را  سفارش دهید که شما را فوق العاده نمایش دهد.

پارچه های کت شلوار - آرسام

کیفیت دوخت کت شلوار را اولویت قرار دهید

در تولیدات انبوه مقرون به صرفه از طریق ماشین های صنعتی که همان کت شلوارهای آماده موجود در بازار می باشد، کیفیت اولویت نیست و از زیر نظر افراد متخصص و حرفه ای، که دقیق همه جزئیات را بررسی می کنند، نمی گذرد. اما در کارهای سفارشی و شخصی دوزی این چنین نیست و کاملا برعکس است.

خیاطی کت شلوار - ارسام

خیاط های سفارشی دوزی و شخصی دوزی اولویتشان برش درست و دقت در دوخت است. آنها می توانند با پرو به دنبال تناقضات اندامی باشند و تنظیماتی انجام دهند که محصول متناسب با اندام باشد و هم از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

در شخصی دوزی شما می توانید قبل از شروع فرآیند دوخت ، پارچه های مناسبی ( پنبه ، پشم ، الیاف مصنوعی ، الیاف طبیعی مخلوط ، ابریشم و…) را انتخاب کنید این برای شما یک مزیت بزرگ می باشد و لباس مناسبی را برای شما فراهم می کند که مناسب محیط شغلی و روزمره شما باشد.

 اگر در آب و هوای خنک تری زندگی می کنید ، می توانید از بین پارچه های ضخیم تر  با وزن بیشتر یا پارچه هایی که بافت و مخلوط محکم تری دارند انتخاب کنید. برای آب و هوای گرم می توانید پارچه های سبک تر از حد معمول را امتحان کنید تا حداکثر راحتی را داشته باشید.

سبک کت شلوار شخصی خود را نمایش دهید

مقایسه شخصی دوزی کت شلوار و کت شلوار آماده

✅ باید توجه داشته باشید : محصول اختصاصی دست ساز با محصول عمومی صنعتی اختلافات زیادی دارند.

تفاوت کت شلوار شخصی دوز با آماده

اعمال ویژگی های دلخواه شما در سفارشی دوزی کت شلوار

آیا میدانید تا چه اندازه شما برای خرید لباس های آماده حق انتخاب دارید و در پوشیدن آنها خاص دیده می شوید؟

پاسخ این است که حق انتخاب و ظاهر خاص در لباس های آماده وجود ندارد اما لباس های سفارشی به شما این امکان را می دهد انتخاب بیشتر داشته باشید و فردیت خود را به نمایش بگذارید.کت شلوار شخصیتی - آرسام

برخی از ویژگی هایی که می توانید از آنها استفاده کنید عبارتند از:

  • رنگ :  اولین چیزی که مردم از فاصله دور ، حتی قبل از اینکه به جنس پارچه دقت کنند رنگ آن است که این مسئله به شدت بر خلق و خوی اولین برداشتی که قرار است ایجاد کنید تأثیر می گذارد.
  • طراحی یقه : میتوانید مدلی مناسب از چندین مدل یقه (انگلیسی، بلیزر، آرشال و…) انتخاب کنید.
  • شکل دکمه : می توانید دکمه هایی را به صورت مربع یا گوشه های گرد امتحان کنید تا مردانه تر به نظر برسید.
  • شکل جیب : شما می توانید یک یا دو جیب سینه اضافه کنید یا آنها را حذف کنید تا کت خود را سبکتر کنید.

و به این صورت وقت ارزشمندتان در مسیر شخصی دوزی تلف نمیشود…

شخصی دوزی کت شلوار سرای پادشاهان آرسام

برخلاف خرید لباس های آماده ، مسیر سفارشی دوزی و شخصی دوزی قابل کنترل و ساده است. شما همیشه سعی می کنید بهترین کت شلوار را انتخاب کنید. برای خرید کت شلوار آماده مجبور هستید زمان زیادی را برای پیدا کردن کت شلوار دلخواهتان صرف کنید و به فروشگاه های زیادی مراجعه و پرو کنید، اگر خرید را دوست ندارید ، این شکنجه است.

زمان سفارش کت شلوار - آرساماما هنگام سفارش کت شلوار شخصی دوزی و  کار با خیاط ، تقریباً تضمین میشود که کت شلواری که دریافت می کنید چه مدت زمان طول می کشد تا تمام شود و پس از آن فقط انتظار است و دیگر شما برای گشتن در اطراف یا دیدن موارد “فروخته شده” و “غیرقابل دسترس” وقت خود را صرف ورود به فروشگاه ها نمی کنید.

برای حداکثر رضایت خود از محصول ارائه شده، باید به خوبی با خیاط خود ارتباط برقرار کنید و درمورد نیازها و ترجیحات خود صریح و واضح بگویید. اما باید به پیشنهادات یا دیدگاه های وی نیز گوش فرا دهید. (او کسی است که قبلا برای هزاران مشتری کت و شلوار دوخته است!)

این نکته را در نظر داشته باشید کت شلوارهای شخصی دوزی شده سرمایه گذاری طولانی مدت است و عمر بالایی دارد

قیمت کت شلوار - آرسام

در انتخاب کالاهای مصرفی که مشتری محورست ، شما می خواهید یک خریدار هوشمند باشید. می خواهید چند قدم جلوتر فکر کنید و محصولی با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنید.

به این ترتیب متوجه میشوید که لباس های سفارشی یک سرمایه گذاری طولانی مدت است. چرا که مواد استفاده شده از کیفیت بالایی برخوردار است واز پرداخت هزینه برای تعمیرات معاف هستید و هر مسئله ای که ممکن است در طول زمان اتفاق بیفتد می توان به راحتی توسط یک خیاط ماهر آن مسئله را حل کرد.

سفارش دوخت کت شلوار

در برند سرای پادشاهان آرسام تمامی محصولات به صورت شخصی دوزی و دست دوز با هنر دست متبحرترین خیاطان، با سابقه 50 سال تجربه دوخته میشود در این مجموعه دوخت کت شلوار به صورت شخصی دوزی صورت می گیرد تیم حرفه ای مشاوره  مجموعه فقط در قالب مشاور در امر انتخاب هر چه به بهتر طراحی شما عزیزان راهنمایی خواهند کرد.

کت شلوار مدیران

مجموعه سرای پادشاهان آرسام سابقه ای درخشان در راستای دوخت شخصی کت شلوار برای مدیران و روئسا دارد و همچنین با توجه به شرایط کاری و مشغله مدیران و نیاز آنها به کت شلوار با توجه به موقعیت شغلیشان ، ما برای آنها خدمات ارسال خیاط و پرو در محل را برای مدیر های محترم فراهم کرده است.

دوخت شخصی کت شلوار در محل - سرای پادشاهان آرسام

در دوخت کت شلوار شخصی خود بهترین انتخاب را داشته باشید!

سرای پادشاهان آرسام با داشتن تیمی متشکل از مشاوران ، طراحان و خیاطان مجرب و با تجربه میتواند با کیفیت ترین کت شلوار را برای شما محیا کند. سرای آرسام تا لبخند رضایتتان با شماست.
پادکست صوتی توضیحات مربوط به ارائه خدمت شخصی دوزی کت شلوار توسط سرای پادشاهان آرسام
سوالات متداول مشتریان در رابطه با دوخت کت شلوار شخصی

1- برای سفارش حتما باید حضوری مراجعه شود؟

حضور شما باعث افتخار مجموعه است ولی در صورت عدم امکان مراجعه می توان سفارش را در محل مورد نظر شما انجام داد.

2- آیا از راه دور هم میتوان کت شلوار سفارش داد؟

اگر شهرستان هستید و تمایل به سفارش از سرای پادشاهان آرسام می باشید، می توان به صورت آنلاین سفارش داد و طبق ویدیوی آموزشی که تیم مشاوره ارسال می کنند اندازه گیری را انجام دهید.

3- برای سایزهای بزرگ هم می توان شخصی دوزی کرد؟

اساس شخصی دوزی برای اشخاصی است که یا نقاط ضعف اندامی و یا از لحاظ سایزی بزرگ اندام هستند می باشد.

4- برای کودکان هم شخصی دوزی انجام میشود؟

بله، مجموعه قابلیت شخصی دوزی کت شلوار برای کودکان را دارد.

5- در صورت تغییر سایز مجموعه کار تعمیرات می پذیرد؟

بله در صورت تغییر سایز می توانید از خدمات تعمیراتی سرای پادشاهان آرسام بهره مند شوید و کت شلوارتان را سایز خودتان کنید.

6- بدون پرو هم شخصی دوزی می کنید؟

اساس کار شخصی دوزی به همراه پرو می باشد، ولی مجموعه برای رفاه شما و از دست ندادن وقتتان با راهنمایی مشاوران و رعایت اصول می توانند بدون پرو کت و شلوار شما را شخصی دوزی کنند.

7- کت و شلوار زنانه هم شخصی دوزی می کنید؟

بله مجموعه قابلیت شخصی دوزی برای خانمها چه رسمی چه غیر رسمی را دارد.

8- برای شخصی دوزی از لایی چسب استفاده می کنید یا لایی مویی؟

بسته به سلیقه مشتری و انتخاب آن می باشد اگر کت سبک بخواهد، لایی چسب و اگر سنگین لایی مویی، ولی ترجیحا طبق متد روز دنیا لایی مویی حداقل استفاده را دارد.

9- آیا برای هر بار سفارش باید مراجعه و اندازه گیری شود؟

خیر در صورت تایید کت و شلوار شخصی دوزی شده اول و عدم تغییر سایز نیازی به اندازه گیری و مراجعه نیست.