سرای پادشاهان آرسام 454

خرید کت شلوار اداری و سازمانی

سفارش کت و شلوار سازمانی، اداری متناسب با هویت شرکت و کانسپت تشریفاتی

خرید کت و شلوار سازمانی ، اداری ، پرسنلی و سفارشی سرای پادشاهان آرسام همان چیزی است که به ظاهر و هویت سازمان یا شرکت شما قدرت و الهام می بخشد، کت شلوارهای اداری ما در طیف وسیعی از سبک ها ، رنگ ها و الگوهای حرفه ای موجود در جهان است که برای ایجاد یک حس فراموش نشدنی طراحی شده اند. پس اگر تصویری تمیز و حرفه ای برای شرکت یا سازمانتان می خواهید ما میتوانیم به شما ارائه خدمت کنیم.

سرای پادشاهان آرسام 124

۴۵ تعداد مشتریان

سرای پادشاهان آرسام 123

۱۰۰۰۰ کت و شلوار

سرای پادشاهان آرسام 124

۵۰۰۰ تعداد کارمندان

ارائه خدمت دوخت کت شلوار سازمانی و اداری
در محل برای مشتریان

ویدیویی از ارائه خدمت دوخت کت شلوار سازمانی و اداری
در محل برای یکی از وکیل های کانون وکلا

سرای پادشاهان آرسام 424
سرای پادشاهان آرسام 79

مشاورین حرفه ای سرای پادشاهان آرسام

مشاوران متخصص در این امر، از میان چندین مجموعه کالیته پارچه، با محاسبات و تحقیقات به عمل آمده نسبت به هویت بصری و تشریفاتی شرکت یا سازمان شما مناسبت ترین کت شلوارها را برای شرکت شما انتخاب و تیم حرفه ای تولید، تهیه خواهند کرد، انتخاب یا نیاز شما هرچه باشد ما یک راه حل برای شما خواهیم داشت.

کت شلوار پرسنلی هواپیمایی
کت شلوار اداری و پرسنلی 4
کت شلوار اداری
برخی از تجربیات همکاری آرسام با شرکت ها
سرای پادشاهان آرسام 78
سرای پادشاهان آرسام 77
سرای پادشاهان آرسام 76
سرای پادشاهان آرسام 75
سرای پادشاهان آرسام 74
سرای پادشاهان آرسام 73
سرای پادشاهان آرسام 72
سرای پادشاهان آرسام 71
سرای پادشاهان آرسام 70
سرای پادشاهان آرسام 69
سرای پادشاهان آرسام 68
سرای پادشاهان آرسام 67
سرای پادشاهان آرسام 420

فروشگاه آرسام

مشاهده آدرس فروشگاه ها

مشاهده آدرس فروشگاه ها

کت و شلوار سازمانی و اداری
سرای پادشاهان آرسام 411

شرایط خرید کت و شلوار سازمانی

انواع شرایط موجود برای خرید های سازمانی

در صورت تمایل از طرف شرکت، تیم مشاوره سرای پادشاهان آرسام، تحقیقات خود را در زمینه هویت بصری و تشریفاتی آن شرکت محترم را آغاز نموده و نسبت به تحقیقات خود بسته پیشنهادی خود را به شرکت ارائه می دهند، پس از تایید مدیر شرکت، تعداد پرسنل با ذکر سمتشان اعلام شده و نسبت به آن فاکتور صادر خواهد شد.

سرای پادشاهان آرسام 66

شرایط پرداخت

پس از عقد قرارداد (قبول فاکتور)، شرکت ۶۰% مبلغ فاکتور را بابت پیش پرداخت، پرداخت و ما بقی را زمان تحویل تمامی کت شلوار ها تسویه خواهد نمود، لازم به ذکر است، جهت مبلغ پیش پرداخت مجموعه به عنوان ضمانت یک عدد چک یا سفته به همان مبلغ تحویل شرکت خواهد داد.

سرای پادشاهان آرسام 65

مبلغ قرارداد

مبلغ قرارداد بسته به تعداد و انتخاب پارچه می باشد، لازم به ذکر است هر چه تعداد کت شلوار های سازمانی بیشتر باشد، قیمت هر دست کت و شلوار پایین تر خواهد بود. لذا جهت سهولت در این امر مشاورین متخصص سرای پادشاهان آرسام در این امر راهنمایی خواهند نمود. جهت مشاوره میتوانید با شماره تلفن ۸۸۰۸۰۱۸۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

سرای پادشاهان آرسام 64

مدت زمان تحویل

مدت زمان تحویل بسته به تعداد پرسنل و نوع دوخت می باشد، اگر شرکت به صورت سری دوزی با سایزهای بین المللی بخواهد به ازای ۱۰۰ دست کت شلوار ۲۵ روز کاری و اگر به صورت نیمه شخصی دوزی و سفارشی دوزی بخواهد به ازای ۱۰۰ دست کت و شلوار ۵۰ روز کاری طول خواهد کشید.

کت و شلوار لباس موفقیت و وقار است

اگر قصد دوخت تکی کت شلوار اداری برای خود دارید میتوانید از صفحه دوخت کت شلوار سرای پادشاهان آرسام دیدن فرمایید

به فرهنگ سازمانی خود جان تازه ای بدمید!

سرای پادشاهان آرسام تداعی استایل های جدید و متنوع برای سازمان شماست

مشاوره با آرسام

تماس ساعات کاری از شنبه تا جمعه

به برند خود جلوه دهید

اهمیت لباس فرم پرسنل سازمانها

لباس فرم پرسنل برای مردان، که اکثرا کت شلوار اداری می باشند، به شما کمک می کند هنگام کار بهتر به نظر برسید. اما مهمتر از همه، نوع پوشش شما باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و رساندن حرفه شما به اوج خود است.

قرار نیست هزینه سنگینی برای خرید کت شلوار سازمانی انجام شود

خرید کت و شلوار سازمانی برای شرکت لزوماً گران نیست. شما ملزوم به خرید کت و شلوار های سازمانی لوکس نیستید، مشاورین متخصص با همکاری تیم تولید سرای پادشاهان آرسام در امر تهیه کت شلوارهای پرسنلی به شما کمک می کنند که با بودجه ای معقول و در نظر گرفته شده توسط شما، بهترین لباس فرم پرسنل را طراحی و تقدیم کنند.

سرای پادشاهان آرسام 62

مواد اولیه تولید کت شلوار سازمانی و اداری

سرای پادشاهان آرسام با هدف ارتقا و تامین رضایت مشتریان و تولید کت شلوار با کیفیت، تمامی مواد اولیه مورد استفاده را از مواد درجه ۱ موجود در بازارتولید و عرضه می نماید. مواد اولیه عبارتند از: پارچه، آستر، خرج کار و نخ
پارچه : تمامی پارچه های مصرفی سرای پادشاهان آرسام با در نظر داشتن کیفیت، از برترین پارچه های ایرانی و خارجی می باشند، که بسته به شرایط و بودجه شرکت ها مشاورین مجموعه تحلیل و پارچه مرتبط را پیشنهاد و تیم تولید اقدام به تهیه آن خواهند کرد.
یکی از بیشترین پارچه های مورد استفاده برای پوشاک پرسنلی سازمانها پارچه های ایرانی از برند جامه ، مطهری و عالی جناب می باشد.
که چشمگیرترین آنها پارچه های مطهری می باشند، پارچه های مطهری با ۵۵% وول یکی از خوش فرمترین و با دوامترین و اقتصادی ترین پارچه ها برای امر استفاده کت شلوار سازمانی می باشند.
آستر : آسترهای مورد استفاده ، سارژ ژاپن با کیفیت بسیار بالا، ضد بو، ضد تعرق و تماما ویسکوز می باشند.

سرای پادشاهان آرسام 23
سرای پادشاهان آرسام 291

کت شلوار کارکنان و کارمندان بانک ها

معمولا لباس کارکنان بانک ها از مدیر گرفته تا کارمندان رسمی است و چه لباسی رسمی تر از کت شلوار. مجموعه سرای پادشاهان آرسام تجربه ی زیادی در زمینه دوخت کت شلوار برای کارمندان و کارکنان بانک دارد. برخی مواقع پارچه از طرف بانک به کارمندان داده میشود تا کت شلوار بدوزند و برخی موارد نیز پارچه ای داده نمیشود در هر دو صورت سرای پادشاهان آرسام با بررسی کیفیت پارچه و مجموعه ای متنوع از کالیته پارچه در رنگ و طرح و قیمت مختلف آماده ارائه خدمت به مشتریان محترم است.

کت شلوار اداری

کت و شلوار سازمانی و اداری یکی از کت شلوارهایی است که در بین ما ایرانیان و در محل کار رواج دارد و هر روزه افراد زیادی از این پوشش در محل های کار خود استفاده می کنند. در صورتی که قصد خرید کت شلوارهای کارمندی را دارید، می بایست در انتخاب رنگ، نوع پارچه و طرح پارچه کت شلوار دقت داشته باشید.
کار کردن در شرکت های خصوصی و یا شرکت های دولتی، جزء شغل هایی است که کارکنان این شغل می بایست حتما یونیفرم مخصوصی داشته باشد. عموما لباس فرم و پوشش آقایان در مراکز اداری دولتی و یا غیر دولتی، کت شلوار است؛ چرا که کت شلوار یک لباس رسمی و عامه پسند است؛ اما آیا می توان هر کت شلواری را برای کارمندان انتخاب کرد یا کت شلوار اداری باید دارای یک سری ویژگی هایی باشد.

سرای پادشاهان آرسام 22
لباس فرم شرکت تان را با بهترین کیفیت و قیمت تهیه کنید!

مشاوره با آرسام

تماس ساعات کاری از شنبه تا جمعه

ویژگی های مختلف کت شلوار اداری چیست؟

زمانی که بحث انتخاب یک پوشش می شود، افراد باید یک سری نکاتی را در نظر داشته باشند تا بتوانند یک انتخاب درست و مناسبی برای پوشش و فرم خودشان داشته باشند. محیط های کارمندی، از آن دسته از محیط هایی هستند که کارکنان آن ها باید دارای یک فرم مخصوصی باشند؛ زیر معمولا این کارکنان هر روزه با ارباب رجوعان زیادی سر و کار دارند و باید یک پوشش مخصوص و زیبا برای خود داشته باشند.
به همین خاطر نیاز است که در هنگام انتخاب کت و شلوارسازمانی و اداری، به یک سری نکات توجه داشت. انتخاب نوع پارچه کت شلوار، انتخاب نوع رنگ کت شلوار، انتخاب نوع برش و … از جمله مواردی هستند که باید در هنگام خرید یک کت شلوار اداری مورد توجه قرار گیرند.

کت شلوار اداری

می خواهید رسمی به نظر برسید

این سوالی است که از بسیاری از افرادی که قصد خرید کت شلوار را دارند، باید پرسیده شود. آیا می خواهید رسمی به نظر برسید؟ پاسخ به این سوال خیلی از موضوعات را روشن می کند. اگر قصد دارید که در محیط کار رسمی تر به نظر برسید، بهتر است که از کت شلوارهایی با رنگ تیره تر استفاده کنید؛ اما اگر دوست دارید کمی صمیمیت خود را با کار خود قاطی کنید، بهتر است که از کت شلوارهایی با رنگ روشن تر استفاده کنید. به طور مثال کت شلوارهایی با رنگ طوسی روشن مناسب این محیط های کار هستند.
به غیر از موضوع رنگ در کت شلوار، موضوعات دیگری نیز وجود دارند که به رسمی شدن و یا غیر رسمی شدن کت شلوار کمک می کنند که این موضوعات شامل موارد زیر می باشند.

قرار گرفتن دکمه های کت در وسط: همانطور که می دانید در حال حاضر دو مدل قرار گرفتن دکمه در کت شلوارها وجود دارند. اولین مدل که ساده ترین مدل هم می باشد، قرار گرفت دکمه ها در وسط کت می باشد. این مدل قرار گرفتن دکمه باعث می شود که فرد کارمند رسمی تر به نظر برسد. مدل کت شلوار اداری با دکمه وسط مناسب ادارات دولتی و رسمی تر می باشد.
نوع دوم قرار گرفتن دکمه، قرار گرفتن دکمه ها به صورت یک طرفه و در کنار کت می باشد. در این نوع کارمندان کمتر رسمی به نظر می رسند؛ اما به هر حال این مدل کت هم زیبایی خاص خودش را دارد. بنابراین، می توانید از این نوع کت برای شرکت های غیر رسمی و یا غیر دولتی استفاده کنید.
کت شلوار بدون جلیقه: جلیقه یکی از پوشش هایی است که زیر بعضی از کت شلوارها قرار می گیرد؛ اما آیا نیاز است که کت شلوار اداری دارای جلیقه باشد؟ در پاسخ به این سوال باید ذکر کنیم که خیر! کت شلوار اداری باید حتی الامکان راحت باشد و وجود جلیقه می تواند فرد کارمند را کلافه کند. بنابراین، بهتر است که از کت شلوارهایی استفاده کنید که جلیقه ندارند.
به هر حال ذکر این نکته لازم است که انتخاب یک جلیقه مناسب باعث می شود که شما رسمی تر و شیک تر به نظر برسید.
پیراهن طرح دار نپوشید: همانقدر که انتخاب یک کت شلوار در استایل یک کارمند حائز اهمیت است، انتخاب پیراهن زیر کت شلوار نیز بسیار اهمیت دارد. اگر قصد دارید در محیط کار خود رسمی تر به نظر برسید، بهتر است که از پیراهن های طرح دار استفاده نکنید. البته استفاده از پیراهن های طرح دار بدون پوشش کت و یا با کت تک زیبایی خاص خودش را دارد؛ اما معمولا در محیط های اداری کارمندان پیراهن های ساده می پوشند.
در انتخاب رنگ پیراهن هم دقت داشته باشید. هرگز از رنگ های جیغ برای پیراهن کارمندی استفاده نکنید. بهتر است که برای ست کردن کت شلوار خود با پیراهن، از رنگ هایی همچون سفید، آبی روشن، صورتی روشن، کرم و … استفاده کنید. انتخاب رنگ هایی همچون قرمز، زرشکی، زرد و … رنگ های مناسب محیط های کارمندی نیست و جلوه زیبایی ندارد.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

مشاهده ادامه بستن

کت شلوار طرح دار نخرید

اگرچه کت و شلوارهای طرح دار زیبایی منحصر به فردی دارند و شاید از طرفی به نظر خاص باشند؛ اما به هر حال بهتر است که اگر قصد خرید کت شلوار اداری را دارید، دور کت شلوارهای طرح دار را خط بکشید. کت شلوارهای طرح دار برای کاربردهای روزمره مورد استفاده قرار می گیرند و زیاد مناسب محیط های رسمی نیستند. البته اگر علاقه مند به کت شلوار طرح دار هستید و قرار است که تمام کارکنان یک شرکت و یا یک مرکز کت شلوارهای طرح دار مشابه هم بپوشند، می توانید از کت شلوار طرح دار خلوت به عنوان یک یونیفرم محل کار استفاده کنید؛ اما برای خرید کت شلوار اداری، بهتر است که ترجیح خود را بر روی کت شلوارهایی با طرح ساده قرار دهید.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.​

مشاهده ادامه بستن

بهترین رنگ کت شلوار اداری

هیچ کدام از ما ایرانیان نمی توانیم انکار کنیم که بیشتر کارمندان در کشور ایران دارای کت شلوار سرمه ای رنگ هستند؛ اما دلیل این موضوع چیست؟ چرا کت شلوارهای کارمندان دارای رنگ های روشن مانند کرمی، طوسی روشن و … نیست؟
موضوع رنگ کت شلوار یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید در هنگام خرید کت شلوار مورد توجه قرار گیرد. کت شلوارهای موجود در بازار، در رنگ های مختلفی طراحی شده اند. رنگ های طوسی، کرمی، قهوه ای، مشکی، سرمه ای و … از جمله رنگ هایی هستند که در کت شلوارهای مردانه به کار می روند؛ اما به هر حال هر رنگ کت شلواری مناسب، محیط های رسمی و کاری نیست.

به طور کلی هر چه میزان رنگ کت شلوار تیره تر باشد، میزان رسمیت کت شلوار افزایش پیدا می کند. بنابراین، اگر قصد خرید و سفارش کت شلوار از سرای پادشان آرسام را دارید، بهتر است که یک کت شلوار تیره را برای محیط های کارمندی انتخاب کنید. رنگ سرمه ای، رنگ قهوه ای، رنگ طوسی تیره، رنگ مشکی و کلیه رنگ های تیره جزء رنگ های مناسب برای پوشش کارمندان هستند؛ اما اگر می خواهید که مرتب و شکیل به نظر برسید، بهتر است که از کت شلوارهایی با رنگ سرمه ای تیره و یا روشن استفاده کنید.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.​

مشاهده ادامه بستن

سوالات متداول

سرای پادشاهان آرسام 409

چه مدلهایی مناسب خرید کت شلوار سازمانی می باشند؟

سرای پادشاهان آرسام 409

چه رنگی مناسب کت شلوار های سازمانی می باشند؟

معمولا مدل کت شلوار های سازمانی یقه انگلیسی، دو چاک و ۲ دکمه می باشند.

تعیین رنگ کت شلوار های سازمانی، نسبت به هویت تشریفاتی و سازمانی، سازمانها می باشد.

سرای پادشاهان آرسام 409

برای سازمانها جلیقه و شلوار مناسب است؟

سرای پادشاهان آرسام 409

حدود قیمت کت شلوار پرسنلی چقدر است؟

سازمانها چون هویت رسمی دارند برای پرسنل جلیقه و شلوار توصیه نمی شود ولی پرسنل خدماتی می توانند جلیقه و شلوار بپوشند. می توانید با ما مشاوره کنید و قیمت را محاسبه کنید

قیمت کت و شلوار های سازمانی و پرسنلی بسته به تعداد و انتخاب پارچه می باشد که مشاورین سرای پادشاهان آرسام نسبت به بودجه اختصاصی سازمان انجام وظیفه خواهند کرد.

سرای پادشاهان آرسام 409

پارچه های مورد استفاده کت شلوار های سازمانی کجایی هستند؟

سرای پادشاهان آرسام 409

برای سازمانها حواله خرید دارید؟

معمولا پارچه های مطهری ایران که طرفدار و دوام بیشتری دارند مورد استفاده می باشند.

بله، با ایجاد تفاهم نامه با سازمان می توان نسبت خواسته حواله خرید کت شلوار صادر کرد.

سوالات متداول

سرای پادشاهان آرسام 409

چه مدلهایی مناسب خرید کت شلوار سازمانی می باشند؟

معمولا مدل کت شلوار های سازمانی یقه انگلیسی، دو چاک و ۲ دکمه می باشند.

سرای پادشاهان آرسام 409

چه رنگی مناسب کت شلوار های سازمانی می باشند؟​

تعیین رنگ کت شلوار های سازمانی، نسبت به هویت تشریفاتی و سازمانی، سازمانها می باشد.

سرای پادشاهان آرسام 409

برای سازمانها جلیقه و شلوار مناسب است؟

سازمانها چون هویت رسمی دارند برای پرسنل جلیقه و شلوار توصیه نمی شود ولی پرسنل خدماتی می توانند جلیقه و شلوار بپوشند. می توانید با ما مشاوره کنید و قیمت را محاسبه کنید

سرای پادشاهان آرسام 409

حدود قیمت کت شلوار پرسنلی چقدر است؟

قیمت کت شلوار های پرسنلی و سازمانی بسته به تعداد و انتخاب پارچه می باشد که مشاورین سرای پادشاهان آرسام نسبت به بودجه اختصاصی سازمان انجام وظیفه خواهند کرد.

سرای پادشاهان آرسام 409

پارچه های مورد استفاده کت شلوار های سازمانی کجایی هستند؟

معمولا پارچه های مطهری ایران که طرفدار و دوام بیشتری دارند مورد استفاده می باشند.

سرای پادشاهان آرسام 409

برای سازمانها حواله خرید دارید؟

بله، با ایجاد تفاهم نامه با سازمان می توان نسبت خواسته حواله خرید کت شلوار صادر کرد.

سرای پادشاهان آرسام 113
سرای پادشاهان آرسام 420

پادکست صوتی توضیحات مربوط به خرید کت و شلوار سازمانی
از سرای پادشاهان آرسام

۴.۹/۵ - (۱۱ امتیاز)