خرید کت شلوار سازمانی

 سفارش خرید کت شلوار سازمانی متناسب با هویت شرکت و کانسپت تشریفاتی

خرید کت شلوار سازمانی ، پرسنلی و اداری سفارشی سرای پادشاهان آرسام همان چیزی است که به ظاهر و هویت سازمان یا شرکت شما قدرت و الهام می بخشد، کت شلوارهای اداری ما در طیف وسیعی از سبک ها ، رنگ ها و الگوهای حرفه ای موجود در جهان است که  برای ایجاد یک حس فراموش نشدنی طراحی شده اند. پس اگر تصویری تمیز و حرفه ای برای شرکت یا سازمانتان می خواهید ما میتوانیم به شما ارائه خدمت کنیم.

مشاوران متخصص در این امر، از میان چندین مجموعه کالیته پارچه، با محاسبات و تحقیقات به عمل آمده نسبت به هویت بصری و تشریفاتی شرکت یا سازمان شما مناسبت ترین کت شلوارها را برای شرکت شما انتخاب و تیم حرفه ای تولید، تهیه خواهند کرد، انتخاب یا نیاز شما هرچه باشد ما یک راه حل برای شما خواهیم داشت.

ویدیویی از ارائه خدمت دوخت کت شلوار سازمانی و اداری در محل برای یکی از وکیل های کانون وکلا

به فرهنگ سازمانی خود جان تازه ای بدمید!

سرای پادشاهان آرسام آماده ارائه خدمات مشاوره ، طراحی و دوخت لباس سازمانی شرکت شما خصوصا کت شلوار نسبت به فرهنگ سازمانی ، بودجه ، حوزه کاری و... شرکت میباشد.
خرید کت شلوار سازمانی - آرسام

ویژگی مهم لباس فرم شرکت شما

 

هر لباس فرمی که کارمندان شما در شرکتتان می پوشند باید اولین حس ماندگار را به مخاطب به جا بگذارد. یونیفرم و همچنین اکسسوری باید از کیفیتی هوشمندانه اما ظریف برخوردار باشند که باعث تقویت و انعکاس مثبتی برای سازمان شما شود.

کت شلوار سازمانی طی 2 دهه گذشته مسیری طولانی را طی کرده است. 20 سال پیش یک نظر عمومی وجود داشت که هر چقدر رزومه و عملکرد شرکت بیشتر و قدرتمندتر باشد آن شرکت موفق تر است، اما اکنون با وجود تکنولوژی مدرن و ایجاد هویت سمعی و بصری و تشریفاتی، شرکتهای ما بیش از هر زمان دیگری به ظاهر و یونیفرم مناسب و منظمی احتیاج دارند، که ما در سرای پادشاهان آرسام برای بهبود آن برای شرکتها اهمیت بیشتری میدهیم. این را می توانید در بسیاری از مجموعه هایی که ما پیشتر خدمات رسانی کرده ایم، از نظر سبک ، پارچه ، اندازه لباس و اندازه مشاهده کنید،مجموعه ما متشکل از مشاوران، طراحان و خیاطان حرفه ای با ماشین آلات مدرن می باشد که هدف این مجموعه  متحول کردن شرکتها  از نظر یونیفرم و کت شلوار اداری و سازمانی است.

سفارش کت شلوار سازمانی - آرسام

اهمیت لباس فرم پرسنل سازمانها

 

لباس فرم پرسنل برای مردان، که اکثرا کت شلوار اداری می باشند، به شما کمک می کند هنگام کار بهتر به نظر برسید. اما مهمتر از همه، نوع پوشش شما باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و  رساندن حرفه شما به اوج خود است.

قرار نیست هزینه سنگینی برای خرید کت شلوار سازمانی انجام شود

 

 خرید کت شلوار سازمانی برای شرکت لزوماً گران نیست. شما ملزوم به خرید کت شلوار های سازمانی لوکس نیستید، مشاورین متخصص با همکاری تیم تولید سرای پادشاهان آرسام در امر تهیه کت شلوارهای پرسنلی به شما کمک می کنند که با بودجه ای معقول و در نظر گرفته شده توسط شما، بهترین لباس فرم پرسنل را طراحی و تقدیم کنند.

مواد اولیه تولید کت شلوار سازمانی و اداری

 

سرای پادشاهان آرسام با هدف ارتقا و تامین رضایت مشتریان و تولید کت شلوار با کیفیت، تمامی مواد اولیه مورد استفاده را از مواد درجه 1 موجود در بازارتولید و عرضه می نماید. مواد اولیه عبارتند از: پارچه، آستر، خرج کار و نخ

پارچه : تمامی پارچه های مصرفی سرای پادشاهان آرسام با در نظر داشتن کیفیت، از برترین پارچه های ایرانی و خارجی می باشند، که بسته به شرایط و بودجه شرکت ها مشاورین مجموعه تحلیل و پارچه مرتبط را پیشنهاد و تیم تولید اقدام به تهیه آن خواهند کرد.

یکی از بیشترین پارچه های مورد استفاده برای پوشاک پرسنلی سازمانها پارچه های ایرانی از برند جامه ، مطهری و عالی جناب می باشد.

که چشمگیرترین آنها پارچه های مطهری می باشند، پارچه های مطهری با 55% وول یکی از خوش فرمترین و با دوامترین و اقتصادی ترین پارچه ها برای امر استفاده کت شلوار سازمانی می باشند.

آستر : آسترهای مورد استفاده ، سارژ ژاپن با کیفیت بسیار بالا، ضد بو، ضد تعرق و تماما ویسکوز می باشند.

گالری نمونه کار کت شلوار سرای پادشاهان آرسام

آماری کلی از وضعیت همکاری ما با شرکت ها (تا به الان)

تعداد شرکت ها و سازمان ها

با +30 شرکت

افتخار همکاری موفق را داشتیم

تعداد کارمندان

برای +5000 نفر

اندازه گیری و دوخت با رضایت انجام شده است

تعداد دست لباس

+12000 دست

لباس منحصر به فرد دوخته و تحویل شده است

کت شلوار کارکنان و کارمندان بانک ها

معمولا لباس کارکنان بانک ها از مدیر گرفته تا کارمندان رسمی است و چه لباسی رسمی تر از کت شلوار. مجموعه سرای پادشاهان آرسام تجربه ی زیادی در زمینه دوخت کت شلوار برای کارمندان و کارکنان بانک دارد. برخی مواقع پارچه از طرف بانک به کارمندان داده میشود تا کت شلوار بدوزند و برخی موارد نیز پارچه ای داده نمیشود در هر دو صورت سرای پاشاهان آرسام با بررسی کیفیت پارچه و مجموعه ای متنوع از کالیته پارچه در رنگ و طرح و قیمت مختلف آماده ارائه خدمت به مشتریان محترم است.

برخی از تجربیات همکاری آرسام با شرکت ها و رضایت 100% آنها

شرایط خرید کت شلوار سازمانی

 

در صورت تمایل از طرف شرکت، تیم مشاوره سرای پادشاهان آرسام، تحقیقات خود را در زمینه هویت بصری و تشریفاتی آن شرکت محترم را آغاز نموده و نسبت به تحقیقات خود بسته پینشنهادی خود را به شرکت ارائه می دهند، پس از تایید مدیر شرکت، تعداد پرسنل با ذکر سمتشان اعلام شده و نسبت به آن فاکتور صادر خواهد شد.

شرایط پرداخت

پس از عقد قرارداد (قبول فاکتور)، شرکت 60% مبلغ فاکتور را بابت پیش پرداخت، پرداخت و ما بقی را زمان تحویل تمامی کت شلوار ها تسویه خواهد نمود، لازم به ذکر است، جهت مبلغ پیش پرداخت مجموعه به عنوان ضمانت یک عدد چک یا سفته به همان مبلغ تحویل شرکت خواهد داد.

مبلغ قرارداد

مبلغ قرارداد بسته به تعداد و انتخاب پارچه می باشد، لازم به ذکر است هر چه تعداد کت شلوار های سازمانی بیشتر باشد، قیمت هر دست کت و شلوار پایین تر خواهد بود. لذا جهت سهولت در این امر مشاورین متخصص سرای پادشاهان آرسام در این امر راهنمایی خواهند نمود. جهت مشاوره میتوانید با شماره تلفن 88080183-021 تماس حاصل فرمایید.

مدت زمان تحویل

مدت زمان تحویل بسته به تعداد پرسنل و نوع دوخت می باشد، اگر شرکت به صورت سری دوزی با سایزهای بین المللی بخواهد به ازای 100 دست کت شلوار 25 روز کاری و اگر به صورت نیمه شخصی دوزی و سفارشی دوزی بخواهد به ازای 100 دست کت و شلوار 50 روز کاری طول خواهد کشید.

لباس فرم شرکتتان را با بهترین کیفیت و قیمت تهیه کنید

مشاورین آرسام بر اساس بودجه و مدل دلخواهتان بهترین کیفیت و قیمت را پیشنهاد خواهد کرد.

پادکست صوتی توضیحات مربوط به خرید کت شلوار سازمانی از سرای پادشاهان آرسام

پادکست صوتی خرید کت شلوار سازمانی

سوالات متداول مشتریان در رابطه با خرید کت شلوار سازمانی

 

چه مدلهایی مناسب خرید کت شلوار سازمانی می باشند؟

معمولا مدل کت شلوار های سازمانی یقه انگلیسی، دو چاک و 2 دکمه می باشند.

چه رنگی مناسب کت شلوار های سازمانی می باشند؟

تعیین رنگ کت شلوار های سازمانی، نسبت به هویت تشریفاتی و سازمانی، سازمانها می باشد.

برای سازمانها جلیقه و شلوار مناسب است؟

سازمانها چون هویت رسمی دارند برای پرسنل جلیقه و شلوار توصیه نمی شود ولی پرسنل خدماتی می توانند جلیقه و شلوار بپوشند.

حدود قیمت کت شلوار پرسنلی چقدر است؟

قیمت کت شلوار های پرسنلی و سازمانی بسته به تعداد و انتخاب پارچه می باشد که مشاورین سرای پادشاهان آرسام نسبت به بودجه اختصاصی سازمان انجام وظیفه خواهند کرد.

پارچه های مورد استفاده کت شلوار های سازمانی کجایی هستند؟

معمولا پارچه های مطهری ایران که طرفدار و دوام بیشتری دارند مورد استفاده می باشند.

برای سازمانها حواله خرید دارید؟

بله، با ایجاد تفاهم نامه با سازمان می توان نسبت خواسته حواله خرید کت شلوار صادر کرد.

پیشنهاد میکنیم از صفحات زیر دیدن فرمایید