سرای پادشاهان آرسام 454

خرید کت شلوار سازمانی و اداری

سفارش و دوخت کت شلوار سازمانی، کت شلوار اداری متناسب با هویت شرکت و کانسپت تشریفاتی.

خرید کت و شلوار سازمانی، کت شلوار اداری ، پرسنلی و سفارشی سرای پادشاهان آرسام همان چیزی است که به ظاهر و هویت سازمان یا شرکت شما قدرت و الهام می بخشد، کت شلوارهای اداری ما در طیف وسیعی از سبک ها ، رنگ ها و الگوهای حرفه ای موجود در جهان است که برای ایجاد یک حس فراموش نشدنی طراحی شده اند. پس اگر تصویری تمیز و حرفه ای برای شرکت یا سازمانتان می خواهید ما میتوانیم به شما ارائه خدمت کنیم.

سرای پادشاهان آرسام 124
۴۵ تعداد مشتریان
سرای پادشاهان آرسام 123
۱۰۰۰۰ کت و شلوار
سرای پادشاهان آرسام 124
۵۰۰۰ تعداد کارمندان

ارائه خدمت دوخت کت شلوار سازمانی و اداری
در محل برایمشتریان

ویدیویی از ارائه خدمت دوخت کت شلوار سازمانی و کت شلوار اداری
در محل برای یکی از وکیل های کانون وکلا

کت شلوار اداری

مشاورین حرفه ایسرای پادشاهان آرسام

مشاوران متخصص در این امر، از میان چندین مجموعه کالیته پارچه، با محاسبات و تحقیقات به عمل آمده نسبت به هویت بصری و تشریفاتی شرکت یا سازمان شما مناسبت ترین کت شلوارها را برای شرکت شما انتخاب و تیم حرفه ای تولید، تهیه خواهند کرد، انتخاب یا نیاز شما هرچه باشد ما یک راه حل برای شما خواهیم داشت.

کت شلوار اداری
کت شلوار سازمانی
کت و شلوار اداری
شخصی دوزی کت شلوار اداری و سازمانی
سرای پادشاهان آرسام 411

شخصی دوزی کت شلوار اداری و سازمانی

کت و شلوار سازمانی | کت و شلوار اداری

در سرای پادشاهان آرسام، شخصی دوزی کت شلوار اداری و سازمانی با توجه به نیازهای مشتریان ارائه می‌شود. این خدمات شامل دوخت کت شلوار‌های اداری برای مردان و زنان به صورت سفارشی است. با انتخاب این گزینه، شما می‌توانید طراحی دقیق، جنس با کیفیت و جزئیات دلخواه خود را انتخاب کنید. کت شلوار سازمانی و اداری در این مجموعه با دقت و به شکل حرفه‌ای دوخته می‌شوند تا به شما یک فرم منحصر به فرد با کیفیت عالی ارائه دهند. اگر به دنبال لباسی منحصر به فرد و با کیفیت برای محیط اداری و سازمانی هستید، شخصی دوزی کت شلوار سازمانی- اداری در سرای پادشاهان آرسام یک گزینه عالی است. لباس‌ها با دقت و حرفه‌ای دوخته می‌شوند تا به شما یک کت شلوار منحصر به فرد با کیفیت عالی ارائه دهند. این امکان را به شما می‌دهد تا یک استایل اداری شیک و حرفه‌ای داشته باشید. اگر به دنبال لباسی منحصر به فرد و با کیفیت برای محیط اداری و سازمانی هستید، شخصی دوزی کت شلوار سازمانی- اداری در سرای پادشاهان آرسام یک گزینه عالی است.

کت شلوار اداری زنانه

دوخت کت شلوار اداری زنانه یک گزینه عالی برای ایجاد یک استایل حرفه‌ای و شیک در محیط کار یا موقعیت‌های اداری است. در این فرآیند، ابتدا شما می‌توانید طراحی دلخواه خود را انتخاب کنید. از طراحی یکسان و کلاسیک گرفته تا مدل‌ها و جزئیات متنوع، امکان سفارشی‌سازی بسیار گسترده است. سپس، مراحل دوخت کت و شلوار شروع می‌شود. جزئیات دقیق مانند جنس با کیفیت، دکمه‌ها، زیپ‌ها و دوخت دقیق باعث ایجاد یک کت شلوار با کیفیت و استایلی شیک می‌شوند.

یکی از مزایای بزرگ دوخت کت شلوار اداری زنانه این است که لباس به صورت دقیق به اندازه و سایز شما دوخته می‌شود. این به معنای این است که لباس به طور دقیق با اندازه و قد شما همخوانی دارد و از جلوه ای شخصی و حرفه‌ایی برخوردار است. در نتیجه، شما یک کت شلوار با کیفیت بالا و منحصر به فرد دارید که به سلیقه و اندازه‌ی شما پاس می‌آید. اگر به دنبال یک لباس اداری زنانه با کیفیت و استایل شیک هستید، دوخت کت شلوار اداری زنانه می‌تواند انتخاب عالی باشد.

برخی از تجربیات همکاری آرسام با شرکت ها
سفارش کت شلوار اداری برای شرکت اسنپ
سفارش کت شلوار اداری برای شرکت بازار
سفارش کت شلوار اداری برای شرکت بیمه نوین
سفارش کت شلوار اداری برای وزارت بهداشت
سفارش کت شلوار اداری برای شرکت پیوست
دوخت کت شلوار اداری برای شرکت مقداد ای تی
سفارش کت شلوار اداری برای شرکت نشان
سفارش کت شلوار اداری برای شرکت ملی گاز ایران
سفارش کت شلوار اداری برای بانک رفاه کارگران
سرای پادشاهان آرسام 69
سفارش کت شلوار اداری برای بانک آینده
دوخت کت شلوار اداری برای شرکت کسبینو

چند مدل کت شلوار سازمانی اداری جدید مردانه ۲۰۲۳

کت شلوار سازمانی مردانه

کت شلوار سازمانی مردانه

کت شلوار اداری مردانه

کت شلوار اداری مردانه

کت شلوار سازمانی جدید

کت شلوار سازمانی جدید

کت شلوار سازمانی شیک

کت شلوار مشکی اسپرت

ست کردن کت و شوار مشکی با کراوات

یکی از اکسسوری هایی که می توانید در کنار یک کت شلوار مشکی داشته باشید، کراوات است. کراوات را اگر درست انتخاب کنید، می توانید یک استایل جذاب داشته باشید. می توان گفت کراوات تا حدودی یک تیپ رسمی به شما می دهد.

برای کت شلوار مشکی می توانید، کراوات هایی با رنگ های مونوکروم مانند مشکی، قرمز، بنفش یا آبی کم رنگ استفاده کنید. البته فراموش نکنید این رنگ کراوات ها برای زمانی است که شما یک پیراهن سفید برای کت شلوار مشکی خود انتخاب کرده اید.

کراوات هایی با طرح های شطرنجی یا راه راه نیز می توانند برای این استایل شما مناسب باشد. سعی کنید از پارچه های بسیار براق استفاده نکنید. این نکته را فراموش نکنید که کراوات باید با رنگ پیراهن شما متناسب باشد.

اگر شخصی دوزی خود را به سرای پادشاهان آرسام میسپارید نیازی به نگرانی در هیچ مورد نیست! چرا که طراحان این مجموعه بهترین کراوات را مناسب با کت و شلوارتان را برایتان آماده میکنند.

جدید ترین کت شلوار اداری و سازمانی
سرای پادشاهان آرسام 291

جدید ترین کت شلوار اداری و سازمانی

در سرای پادشاهان آرسام، دوخت جدیدترین کت شلوار اداری با کیفیت بالا ارائه می‌شود. این خدمات دوخت به شما امکان می‌دهد تا آخرین مدل‌ها و طراحی‌های کت شلوار اداری را انتخاب کرده و یک لباس به طراحی دقیق به سلیقه شما داشته باشید. یکی از مهمترین ویژگی‌های دوخت کت شلوار در سرای پادشاهان آرسام، کیفیت بالای این لباس‌هاست. شما می‌توانید جنس با کیفیت و جزئیات دقیقی که باعث استحکام و دوام کت شلوار می‌شوند را انتخاب کنید. این به معنای داشتن یک لباس با کیفیت بالا و با جزئیات مرتب و دقیقی است که تا ساعات کاری طولانی و متحمل به آزمون‌های زمانی در محیط اداری باقی می‌ماند. در مجموع، دوخت جدیدترین کت شلوار اداری در سرای پادشاهان آرسام به شما امکان می‌دهد تا به روزترین مدل‌ها و کیفیت بالا را با دقیق‌ترین جزئیات داشته باشید. این انتخاب عالی برای افرادی است که به دنبال لباس‌های اداری با استایل مدرن و کیفیت بالا هستند.

تولیدی کت شلوار اداری

"سرای پادشاهان آرسام" به عنوان یک تولیدی کت شلوار اداری و سازمانی، با تمرکز بر کیفیت و استایل، لباس‌های اداری با کیفیت بالا و منحصر به فرد تولید می‌کند. این تولیدی به ارائه آخرین مدل‌ها و طراحی‌های کت شلوار اداری با جزئیات دقیق و کیفیت عالی معروف است. مزایا و ویژگی‌های این تولیدی شامل دوخت لباس‌ها به اندازه مشتری، انتخاب جنس با کیفیت بالا و امکان سفارشی‌سازی طرح، رنگ و جزئیات به دلخواه مشتریان می‌شود. تمرکز بر جزئیات و کیفیت دوخت در این تولیدی باعث تولید لباس‌های اداری با دوام و شیک می‌شود که مناسب برای محیط‌های اداری و سازمانی است. به طور کلی، "سرای پادشاهان آرسام" به عنوان یک تولیدی کت شلوار اداری با کیفیت برجسته و اهمیت ویژه‌ای در طراحی و دوخت لباس‌های اداری دارد، و از این راه به مشتریان امکان می‌دهد تا استایل حرفه‌ای و شیکی را در محیط کار و سازمانی تجربه کنند.
کار کردن در شرکت های خصوصی و یا شرکت های دولتی، جزء شغل هایی است که کارکنان این شغل می بایست حتما یونیفرم مخصوصی داشته باشد. عموما لباس فرم و پوشش آقایان در مراکز اداری دولتی و یا غیر دولتی، کت شلوار است؛ چرا که کت شلوار یک لباس رسمی و عامه پسند است؛ اما آیا می توان هر کت شلواری را برای کارمندان انتخاب کرد یا کت شلوار اداری باید دارای یک سری ویژگی هایی باشد.

تولیدی کت شلوار اداری

بورس کت و شلوار اداری در تهران

سرای پادشاهان آرسام، به عنوان مقصدی برتر در تهیه کت و شلوار اداری در تهران شناخته می‌شود. این سرا با تمرکز بر تولید لباس‌های اداری با کیفیت و شیک، انتخاب ایده‌آل برای همه کسانی است که به دنبال استایل حرفه‌ای در محیط کار هستند. محصولات این سرا با استفاده از مواد با کیفیت تولید می‌شوند و با دقت و حرفه‌ای دوخت می‌شوند تا مشتریان تجربه‌ی بی‌نظیری در خرید کت و شلوار اداری داشته باشند. علاوه بر این، تنوع گزینه‌ها و طرح‌ها به مشتریان امکان انتخاب بهترین مدل متناسب با سلیقه‌شان را می‌دهد. اگر به دنبال کت و شلوار اداری با کیفیت و ظاهری شیک هستید، سرای پادشاهان آرسام مقصد مناسبی برای خرید خودتان در تهران است.

خرید یا دوخت کت شلوار اداری؟

تصمیم‌گیری برای خرید کت شلوار اداری آماده یا دوخت یک کت شلوار اداری بستگی به ترجیحات و نیازهای شما دارد. اگر زمان کمی دارید خرید کت شلوار آماده یک انتخاب خوب است. این‌ مدل کت شلوار ها معمولاً ارزان‌تر هستند. اما اگر می‌خواهید یک کت شلوار منحصر به فرد با کیفیت بالا داشته باشید که به دقت به اندازه شما دوخته شود و با طراحی و جزئیات دقیقی به شما ارائه شود، شخصی دوزی بهترین انتخاب خواهد بود. این گزینه به شما امکان می‌دهد تا جنس و جزئیات را با دقت انتخاب کنید و لباس را به سلیقه‌ خودتان سفارشی کنید. البته باید به یاد داشته باشید که دوخت لباس زمان‌بیشتری نیاز دارد، بنابراین اگر به زمان محدودی برای تهیه لباس دارید، این نکته را در نظر بگیرید. در نهایت، تصمیم بین خرید کت شلوار اداری آماده یا دوخت یک کت شلوار اداری وابسته به ترجیحات و نیازهای شماست.

بورس کت و شلوار اداری در تهران
سرای پادشاهان آرسام 420

فروشگاه آرسام ( کت شلوار اداری و سازمانی)

مشاهده آدرس فروشگاه ها

مشاهده آدرس فروشگاه ها

شرایط خرید کت و شلوار سازمانی
سرای پادشاهان آرسام 411

شرایط خریدکت و شلوار سازمانی

انواع شرایط موجود برای خرید های سازمانی

در صورت تمایل از طرف شرکت، تیم مشاوره سرای پادشاهان آرسام، تحقیقات خود را در زمینه هویت بصری و تشریفاتی آن شرکت محترم را آغاز نموده و نسبت به تحقیقات خود بسته پیشنهادی خود را به شرکت ارائه می دهند، پس از تایید مدیر شرکت، تعداد پرسنل با ذکر سمتشان اعلام شده و نسبت به آن فاکتور صادر خواهد شد.

خرید کت تک مردانه

شرایط پرداخت

پس از عقد قرارداد (قبول فاکتور)، شرکت ۶۰% مبلغ فاکتور را بابت پیش پرداخت، پرداخت و ما بقی را زمان تحویل تمامی کت شلوار ها تسویه خواهد نمود، لازم به ذکر است، جهت مبلغ پیش پرداخت مجموعه به عنوان ضمانت یک عدد چک یا سفته به همان مبلغ تحویل شرکت خواهد داد.

قیمت کت تک مردانه

مبلغ قرارداد

مبلغ قرارداد بسته به تعداد و انتخاب پارچه می باشد، لازم به ذکر است هر چه تعداد کت شلوار های سازمانی بیشتر باشد، قیمت هر دست کت و شلوار پایین تر خواهد بود. لذا جهت سهولت در این امر مشاورین متخصص سرای پادشاهان آرسام در این امر راهنمایی خواهند نمود. جهت مشاوره میتوانید با شماره تلفن ۸۸۰۸۰۱۸۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

سرای پادشاهان آرسام 64

مدت زمان تحویل

مدت زمان تحویل بسته به تعداد پرسنل و نوع دوخت می باشد، اگر شرکت به صورت سری دوزی با سایزهای بین المللی بخواهد به ازای ۱۰۰ دست کت شلوار ۲۵ روز کاری و اگر به صورت نیمه شخصی دوزی و سفارشی دوزی بخواهد به ازای ۱۰۰ دست کت و شلوار ۵۰ روز کاری طول خواهد کشید.

کت شلوار رسمی
سرای پادشاهان آرسام 411

کت شلوار رسمی

کت شلوار رسمی دوخته شده در آرسام به عنوان یک نماد از کیفیت بالا و دقت در دوخت لباس‌ها شناخته می‌شود. از جنس با کیفیت بالا و با دقت دوخته می‌شود، که باعث دوام و استحکام لباس می‌شود. مشتریان می‌توانند طرح، رنگ و جزئیات دلخواه خود را انتخاب کرده و لباسی با جزئیات دقیق به سلیقه‌شان داشته باشند.

کت شلوار اداری

رنگ های مناسب کت شلوار اداری و سازمانی

رنگ‌های مناسب برای کت و شلوار اداری و سازمانی معمولاً شامل تنوعی از رنگ‌های کلاسیک مانند مشکی، سرمه‌ای و خاکستری می‌شوند. این رنگ‌ها به عنوان پایه‌های استایل اداری شناخته می‌شوند و به شما امکان می‌دهند تا در محیط کار و مصاحبه‌های کاری با استایل شیک و حرفه‌ای حضور یابید. ترکیب‌های این رنگ‌ها با پیراهن‌ها و جلیقه‌های مختلف از ابتدایی‌ترین انتخاب‌ها برای لباس‌های اداری هستند و باعث ایجاد استایل مناسب برای محیط‌های اداری می‌شوند.

کت شلوار اداری

نکات ست کردن کت شلوار سازمانی و اداری

برای ست کردن کت و شلوار در محیط سازمانی و اداری، انتخاب رنگ‌های کلاسیک مانند مشکی و خاکستری، انطباق سبک کت و شلوار با یکدیگر، انتخاب پیراهن و جلیقه مناسب، انتخاب کفش و کمربند مناسب و جزئیات مانند کمربند و گردن‌بند، راحتی و سایز مناسب، و انطباق با فرهنگ سازمانی اهمیت دارند. این عوامل به شما کمک می‌کنند تا با کت و شلوار سازمانی یک حضور حرفه‌ای و شیک در محیط کار ایجاد کنید.

کت شلوار اداری

پیراهن مناسب کت و شلوار اداری

پیراهن مناسب برای کت و شلوار اداری معمولاً باید با رنگ و طراحی کت و شلوار هماهنگ باشد. رنگ‌های کلاسیک مانند مشکی، سرمه‌ای، خاکستری برای پیراهن‌ها مناسب هستند و با کت و شلوار اداری . سازمانی ترکیب خوبی ایجاد می‌کنند. انتخاب پیراهن با طرح‌های ساده و جزئیات مینیمال می‌تواند به استایل حرفه‌ای کمک کند. جنس پیراهن نیز باید راحت و تنفس‌پذیر باشد تا در محیط کار راحتی و راحتی در حرکت فراهم کند. همچنین، تطبیق طرح و رنگ پیراهن با کت و شلوار و استفاده از جلیقه مناسب و کراوات در صورت نیاز می‌تواند استایل شما را تکمیل کند.

کت و شلوار لباس موفقیت و وقار است

اگر قصد دوخت تکی کت شلوار اداری برای خود دارید میتوانید از صفحه دوخت کت شلوار سرای پادشاهان آرسام دیدن فرمایید

به فرهنگ سازمانی خود جان تازه ای بدمید!

سرای پادشاهان آرسام تداعی استایل های جدید و متنوع برای سازمان شماست

مشاوره با آرسام

تماس ساعات کاری از شنبه تا جمعه

به برند خود جلوه دهید

اهمیت لباس فرم پرسنل سازمانها

لباس فرم پرسنل برای مردان، که اکثرا کت شلوار اداری می باشند، به شما کمک می کند هنگام کار بهتر به نظر برسید. اما مهمتر از همه، نوع پوشش شما باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و رساندن حرفه شما به اوج خود است.

قرار نیست هزینه سنگینی برای خرید کت شلوار سازمانی انجام شود

خرید کت و شلوار سازمانی برای شرکت لزوماً گران نیست. شما ملزوم به خرید کت و شلوار های سازمانی لوکس نیستید، مشاورین متخصص با همکاری تیم تولید سرای پادشاهان آرسام در امر تهیه کت شلوارهای پرسنلی به شما کمک می کنند که با بودجه ای معقول و در نظر گرفته شده توسط شما، بهترین لباس فرم پرسنل را طراحی و تقدیم کنند.

کت شلوار اداری

مواد اولیه تولید کت شلوار سازمانی و اداری

سرای پادشاهان آرسام با هدف ارتقا و تامین رضایت مشتریان و تولید کت شلوار با کیفیت، تمامی مواد اولیه مورد استفاده را از مواد درجه ۱ موجود در بازارتولید و عرضه می نماید. مواد اولیه عبارتند از: پارچه، آستر، خرج کار و نخ
پارچه : تمامی پارچه های مصرفی سرای پادشاهان آرسام با در نظر داشتن کیفیت، از برترین پارچه های ایرانی و خارجی می باشند، که بسته به شرایط و بودجه شرکت ها مشاورین مجموعه تحلیل و پارچه مرتبط را پیشنهاد و تیم تولید اقدام به تهیه آن خواهند کرد.
یکی از بیشترین پارچه های مورد استفاده برای پوشاک پرسنلی سازمانها پارچه های ایرانی از برند جامه ، مطهری و عالی جناب می باشد.
که چشمگیرترین آنها پارچه های مطهری می باشند، پارچه های مطهری با ۵۵% وول یکی از خوش فرمترین و با دوامترین و اقتصادی ترین پارچه ها برای امر استفاده کت شلوار سازمانی می باشند.
آستر : آسترهای مورد استفاده ، سارژ ژاپن با کیفیت بسیار بالا، ضد بو، ضد تعرق و تماما ویسکوز می باشند.

کت شلوار کارکنان و کارمندان بانک ها​
سرای پادشاهان آرسام 291

کت شلوار کارکنان و کارمندان بانک ها

معمولا لباس کارکنان بانک ها از مدیر گرفته تا کارمندان رسمی است و چه لباسی رسمی تر از کت شلوار. مجموعه سرای پادشاهان آرسام تجربه ی زیادی در زمینه دوخت کت شلوار برای کارمندان و کارکنان بانک دارد. برخی مواقع پارچه از طرف بانک به کارمندان داده میشود تا کت شلوار بدوزند و برخی موارد نیز پارچه ای داده نمیشود در هر دو صورت سرای پادشاهان آرسام با بررسی کیفیت پارچه و مجموعه ای متنوع از کالیته پارچه در رنگ و طرح و قیمت مختلف آماده ارائه خدمت به مشتریان محترم است.

کت شلوار اداری

کت و شلوار سازمانی و اداری یکی از کت شلوارهایی است که در بین ما ایرانیان و در محل کار رواج دارد و هر روزه افراد زیادی از این پوشش در محل های کار خود استفاده می کنند. در صورتی که قصد خرید کت شلوارهای کارمندی را دارید، می بایست در انتخاب رنگ، نوع پارچه و طرح پارچه کت شلوار دقت داشته باشید.
کار کردن در شرکت های خصوصی و یا شرکت های دولتی، جزء شغل هایی است که کارکنان این شغل می بایست حتما یونیفرم مخصوصی داشته باشد. عموما لباس فرم و پوشش آقایان در مراکز اداری دولتی و یا غیر دولتی، کت شلوار است؛ چرا که کت شلوار یک لباس رسمی و عامه پسند است؛ اما آیا می توان هر کت شلواری را برای کارمندان انتخاب کرد یا کت شلوار اداری باید دارای یک سری ویژگی هایی باشد.

قیمت کت شلوار سازمانی

عوامل مختلفی بر قیمت کت شلوار سازمانی تأثیر می‌گذارند که از جمله مهمترین آنها می‌توان به کیفیت پارچه، دقت در دوخت و استفاده از مواد اولیه مرغوب اشاره کرد. سرای پادشاهان آرسام با اخذ توجه به این عوامل، قیمت‌های خود را به نسبت به کیفیت بالای محصولات خود بسیار منصفانه و مناسب تعیین می‌کند. استفاده از پارچه‌های با کیفیت، دست‌مایه‌های دقیق در دوخت، و توجه به جزئیات شخصی‌دوزی، نشان از تعهد به کیفیت بالا و ارتقاء استانداردهای محصولات دارد. این مرکز با ارائه خدمات با کیفیت و قیمت‌گذاری عادلانه، به مشتریان خود امکان می‌دهد تا با کت شلوار سازمانی خود، استایلی مناسب در محیط کار خود داشته باشند.
کار کردن در شرکت های خصوصی و یا شرکت های دولتی، جزء شغل هایی است که کارکنان این شغل می بایست حتما یونیفرم مخصوصی داشته باشد. عموما لباس فرم و پوشش آقایان در مراکز اداری دولتی و یا غیر دولتی، کت شلوار است؛ چرا که کت شلوار یک لباس رسمی و عامه پسند است؛ اما آیا می توان هر کت شلواری را برای کارمندان انتخاب کرد یا کت شلوار اداری باید دارای یک سری ویژگی هایی باشد.

کت شلوار اداری
لباس فرم شرکت تان را با بهترین کیفیت و قیمت تهیه کنید!

مشاوره با آرسام

تماس ساعات کاری از شنبه تا جمعه

ویژگی های مختلف کت شلوار اداری چیست؟

زمانی که بحث انتخاب یک پوشش می شود، افراد باید یک سری نکاتی را در نظر داشته باشند تا بتوانند یک انتخاب درست و مناسبی برای پوشش و فرم خودشان داشته باشند. محیط های کارمندی، از آن دسته از محیط هایی هستند که کارکنان آن ها باید دارای یک فرم مخصوصی باشند؛ زیر معمولا این کارکنان هر روزه با ارباب رجوعان زیادی سر و کار دارند و باید یک پوشش مخصوص و زیبا برای خود داشته باشند.
به همین خاطر نیاز است که در هنگام انتخاب کت و شلوارسازمانی و اداری، به یک سری نکات توجه داشت. انتخاب نوع پارچه کت شلوار، انتخاب نوع رنگ کت شلوار، انتخاب نوع برش و … از جمله مواردی هستند که باید در هنگام خرید یک کت شلوار اداری مورد توجه قرار گیرند.

ویژگی های مختلف کت شلوار اداری چیست؟

می خواهید رسمی به نظر برسید

این سوالی است که از بسیاری از افرادی که قصد خرید کت شلوار را دارند، باید پرسیده شود. آیا می خواهید رسمی به نظر برسید؟ پاسخ به این سوال خیلی از موضوعات را روشن می کند. اگر قصد دارید که در محیط کار رسمی تر به نظر برسید، بهتر است که از کت شلوارهایی با رنگ تیره تر استفاده کنید؛ اما اگر دوست دارید کمی صمیمیت خود را با کار خود قاطی کنید، بهتر است که از کت شلوارهایی با رنگ روشن تر استفاده کنید. به طور مثال کت شلوارهایی با رنگ طوسی روشن مناسب این محیط های کار هستند.
به غیر از موضوع رنگ در کت شلوار، موضوعات دیگری نیز وجود دارند که به رسمی شدن و یا غیر رسمی شدن کت شلوار کمک می کنند که این موضوعات شامل موارد زیر می باشند.

قرار گرفتن دکمه های کت در وسط: همانطور که می دانید در حال حاضر دو مدل قرار گرفتن دکمه در کت شلوارها وجود دارند. اولین مدل که ساده ترین مدل هم می باشد، قرار گرفت دکمه ها در وسط کت می باشد. این مدل قرار گرفتن دکمه باعث می شود که فرد کارمند رسمی تر به نظر برسد. مدل کت شلوار اداری با دکمه وسط مناسب ادارات دولتی و رسمی تر می باشد.
نوع دوم قرار گرفتن دکمه، قرار گرفتن دکمه ها به صورت یک طرفه و در کنار کت می باشد. در این نوع کارمندان کمتر رسمی به نظر می رسند؛ اما به هر حال این مدل کت هم زیبایی خاص خودش را دارد. بنابراین، می توانید از این نوع کت برای شرکت های غیر رسمی و یا غیر دولتی استفاده کنید.
کت شلوار بدون جلیقه: جلیقه یکی از پوشش هایی است که زیر بعضی از کت شلوارها قرار می گیرد؛ اما آیا نیاز است که کت شلوار اداری دارای جلیقه باشد؟ در پاسخ به این سوال باید ذکر کنیم که خیر! کت شلوار اداری باید حتی الامکان راحت باشد و وجود جلیقه می تواند فرد کارمند را کلافه کند. بنابراین، بهتر است که از کت شلوارهایی استفاده کنید که جلیقه ندارند.
به هر حال ذکر این نکته لازم است که انتخاب یک جلیقه مناسب باعث می شود که شما رسمی تر و شیک تر به نظر برسید.
پیراهن طرح دار نپوشید: همانقدر که انتخاب یک کت شلوار در استایل یک کارمند حائز اهمیت است، انتخاب پیراهن زیر کت شلوار نیز بسیار اهمیت دارد. اگر قصد دارید در محیط کار خود رسمی تر به نظر برسید، بهتر است که از پیراهن های طرح دار استفاده نکنید. البته استفاده از پیراهن های طرح دار بدون پوشش کت و یا با کت تک زیبایی خاص خودش را دارد؛ اما معمولا در محیط های اداری کارمندان پیراهن های ساده می پوشند.
در انتخاب رنگ پیراهن هم دقت داشته باشید. هرگز از رنگ های جیغ برای پیراهن کارمندی استفاده نکنید. بهتر است که برای ست کردن کت شلوار خود با پیراهن، از رنگ هایی همچون سفید، آبی روشن، صورتی روشن، کرم و … استفاده کنید. انتخاب رنگ هایی همچون قرمز، زرشکی، زرد و … رنگ های مناسب محیط های کارمندی نیست و جلوه زیبایی ندارد.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

مشاهده ادامه بستن

کت شلوار طرح دار نخرید

اگرچه کت و شلوارهای طرح دار زیبایی منحصر به فردی دارند و شاید از طرفی به نظر خاص باشند؛ اما به هر حال بهتر است که اگر قصد خرید کت شلوار اداری را دارید، دور کت شلوارهای طرح دار را خط بکشید. کت شلوارهای طرح دار برای کاربردهای روزمره مورد استفاده قرار می گیرند و زیاد مناسب محیط های رسمی نیستند. البته اگر علاقه مند به کت شلوار طرح دار هستید و قرار است که تمام کارکنان یک شرکت و یا یک مرکز کت شلوارهای طرح دار مشابه هم بپوشند، می توانید از کت شلوار طرح دار خلوت به عنوان یک یونیفرم محل کار استفاده کنید؛ اما برای خرید کت شلوار اداری، بهتر است که ترجیح خود را بر روی کت شلوارهایی با طرح ساده قرار دهید.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.​

مشاهده ادامه بستن

بهترین رنگ کت شلوار اداری

هیچ کدام از ما ایرانیان نمی توانیم انکار کنیم که بیشتر کارمندان در کشور ایران دارای کت شلوار سرمه ای رنگ هستند؛ اما دلیل این موضوع چیست؟ چرا کت شلوارهای کارمندان دارای رنگ های روشن مانند کرمی، طوسی روشن و … نیست؟
موضوع رنگ کت شلوار یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید در هنگام خرید کت شلوار مورد توجه قرار گیرد. کت شلوارهای موجود در بازار، در رنگ های مختلفی طراحی شده اند. رنگ های طوسی، کرمی، قهوه ای، مشکی، سرمه ای و … از جمله رنگ هایی هستند که در کت شلوارهای مردانه به کار می روند؛ اما به هر حال هر رنگ کت شلواری مناسب، محیط های رسمی و کاری نیست.

به طور کلی هر چه میزان رنگ کت شلوار تیره تر باشد، میزان رسمیت کت شلوار افزایش پیدا می کند. بنابراین، اگر قصد خرید و سفارش کت شلوار از سرای پادشان آرسام را دارید، بهتر است که یک کت شلوار تیره را برای محیط های کارمندی انتخاب کنید. رنگ سرمه ای، رنگ قهوه ای، رنگ طوسی تیره، رنگ مشکی و کلیه رنگ های تیره جزء رنگ های مناسب برای پوشش کارمندان هستند؛ اما اگر می خواهید که مرتب و شکیل به نظر برسید، بهتر است که از کت شلوارهایی با رنگ سرمه ای تیره و یا روشن استفاده کنید.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.​

مشاهده ادامه بستن

کت شلوار اداری مردانه

دوخت کت شلوار اداری مردانه در سرای پادشاهان آرسام، یکی از خدماتی است که با دقت و اصول حرفه‌ای ارائه می‌شود. این مرحله از دوخت لباس مردانه توسط تیم ماهر و متخصص این مجموعه انجام می‌شود. کت شلوار اداری به عنوان یک لباس رسمی و شیک در محیط کار بسیار اهمیت دارد، و لذا هنگام دوخت آن، به جزئیات دقیق مانند انتخاب جنس با کیفیت، مدل کت و شلوار، ساختار دوخت و تنظیمات سایز دقت بسیار زیادی می‌شود. همچنین، سرای پادشاهان آرسام در انتخاب طرح و جزئیات لباس با مشتریان خود همکاری می‌کند تا یک کت شلوار اداری منحصر به فرد و به تناسب با سلیقه و نیازهای مشتری طراحی کند. این خدمات با توجه به استانداردهای بالا و در اسرع وقت ارائه می‌شوند تا مشتریان بهترین تجربه را در دوخت لباس اداری مردانه در سرای پادشاهان آرسام داشته باشند. به غیر از موضوع رنگ در کت شلوار، موضوعات دیگری نیز وجود دارند که به رسمی شدن و یا غیر رسمی شدن کت شلوار کمک می کنند که این موضوعات شامل موارد زیر می باشند.

کت شلوار اداری ارزان

کت شلوار‌های اداری در سرای پادشاهان آرسام نشان‌دهنده ترکیبی از کیفیت بالا و قیمت معقول هستند. این کت شلوار ها با پارچه های مرغوب و دوخت با کیفیت تولید می شوند و در عین حال با قیمت رقابتی ارائه می‌شوند. تخصص و تجربه در دوخت لباس‌های اداری باعث شده تا کت شلوار‌های این سرا در کنار قیمت مناسب از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشند. اگر به دنبال یک گزینه مناسب با کیفیت و مقرون به صرفه هستید، سرای پادشاهان آرسام می‌تواند انتخاب خوبی باشد. البته اگر علاقه مند به کت شلوار طرح دار هستید و قرار است که تمام کارکنان یک شرکت و یا یک مرکز کت شلوارهای طرح دار مشابه هم بپوشند، می توانید از کت شلوار طرح دار خلوت به عنوان یک یونیفرم محل کار استفاده کنید؛ اما برای خرید کت شلوار اداری، بهتر است که ترجیح خود را بر روی کت شلوارهایی با طرح ساده قرار دهید.

قیمت کت و شلوار اداری زنانه

قیمت کت و شلوار اداری زنانه تحت تأثیر چندین عامل قرار می‌گیرد. اولین چیزی که تعیین کننده قیمت است، نوع و کیفیت  پارچه‌هایی است که در دوخت لباس استفاده می‌شود. جنس با کیفیت و پارچه‌های مرغوب معمولاً باعث بیشتر شدن قیمت می‌شوند. همچنین، جزئیات مانند دکمه‌ها، زیپ‌ها و موارد دیگر نیز می‌توانند تأثیر داشته باشند. روش دوخت هم اهمیت دارد، به عنوان مثال، لباس‌های دست دوز و سفارشی معمولاً گران‌تر هستند. نهایتاً، شناخته شدن تولیدکننده و معروفیت مارک نیز ممکن است تاثیرگذار باشد. در کل، ترکیب این عوامل تعیین‌کننده قیمت کت و شلوار اداری زنانه است و می‌تواند میان لباس‌های اقتصادی تا لباس‌های لوکس و گران تغییر کند. موضوع رنگ کت شلوار یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید در هنگام خرید کت شلوار مورد توجه قرار گیرد. کت شلوارهای موجود در بازار، در رنگ های مختلفی طراحی شده اند. رنگ های طوسی، کرمی، قهوه ای، مشکی، سرمه ای و … از جمله رنگ هایی هستند که در کت شلوارهای مردانه به کار می روند؛ اما به هر حال هر رنگ کت شلواری مناسب، محیط های رسمی و کاری نیست.

کت شلوار سازمانی را با قیمت مناسب بخرید نه ارزان!

کت شلوار اداری ارزان

خرید کت شلوار اداری ارزان ممکن است با چالش‌هایی همراه باشد. کت شلوارهای ارزان اغلب از مواد اولیه و پارچه های کیفیت پایین دوخته می‌شوند و به سرعت از شکل اصلی خود افتاده و ضعیف می‌شوند. طراحی ساده‌تر و جزئیات کمتر این لباس‌ها ممکن است از لحاظ استایل نیز جذابیت کمتری داشته باشند. همچنین، پارچه‌های کت شلوار سازمانی ارزان معمولاً به راحتی چروک می‌شوند و در مقابل شستشو و استفاده مکرر مقاومت کمتری دارند. هرچند که هزینه کمتری دارند، اما در طولانی‌مدت باید مکررا تعویض شوند، که این موضوع از نظر مالی به دلیل تصمیم منطقی ای محسوب نمی شود.

خرید کت شلوار سازمانی

با توجه به اینکه کت شلوار سازمانی شما به عنوان یک نماینده اعتباری از شما شناخته می‌شود، مهم است که با استایل محیط کاری شما هماهنگ باشد. در خرید کت شلوار سازمانی، به جزئیاتی مانند جنس پارچه، رنگ، و طراحی دقت کنید. انتخاب پارچه با کیفیت و دوام، به همراه رنگی که با محیط کاری سازمان شما همخوانی دارد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همچنین، اندازه‌گیری دقیق از اندام‌های شما و دوخت کت شلوار با فرم مناسب، از جزئیاتی است که در ایجاد یک نمای آراسته و حرفه‌ای تاثیر گذارند.

کت شلوار اداری ارزان

انتخاب کراوات مناسب کت شلوار اداری

انتخاب کراوات مناسب برای کت شلوار اداری نیاز به توجه به چند نکته دارد. ابتدا، رنگ کراوات باید با کت و شلوار هماهنگ باشد. اغلب کراوات‌های با رنگ‌های کلاسیک مانند مشکی، آبی، سرمه‌ای یا خاکستری منطبق هستند. طرح‌های ساده و جزئیات مینیمال برای محیط کار مناسب‌اند. همچنین، توجه به جنس کراوات مهم است. در فصل‌های گرمتر می‌توانید از کراوات از جنس نخی یا ابریشمی با رنگ‌های روشن تر استفاده کنید، در حالی که در فصل‌های سردتر، کراوات از جنس صوف یا پلی‌استر با رنگ‌های تیره مناسب‌تر هستند. با توجه به این نکات، می‌توانید کراواتی مناسب برای کت شلوار اداری‌تان انتخاب کنید و استایل حرفه‌ای و شیکی را ایجاد کنید. همچنین، سرای پادشاهان آرسام در انتخاب طرح و جزئیات لباس با مشتریان خود همکاری می‌کند تا یک کت شلوار اداری منحصر به فرد و به تناسب با سلیقه و نیازهای مشتری طراحی کند. این خدمات با توجه به استانداردهای بالا و در اسرع وقت ارائه می‌شوند تا مشتریان بهترین تجربه را در دوخت لباس اداری مردانه در سرای پادشاهان آرسام داشته باشند. به غیر از موضوع رنگ در کت شلوار، موضوعات دیگری نیز وجود دارند که به رسمی شدن و یا غیر رسمی شدن کت شلوار کمک می کنند که این موضوعات شامل موارد زیر می باشند.

جنس و مدل های مختلف کت و شلوار اداری و سازمانی

کت و شلوار‌های اداری و سازمانی در مدل‌ها و جنس‌های متعددی طراحی می‌شوند. از جنس‌های کت و شلوار اداری معمولاً پنبه، صوف، پلی‌استر و نخ استفاده می‌شود. کت و شلوارهای پنبه‌ای مناسب فصل‌های گرمتر هستند، در حالی که کت و شلوارهای صوفی یا پلی‌استر برای فصل‌های سردتر مناسب‌اند. مدل‌های کت و شلوار اداری نیز متنوع هستند؛ مانند کت‌های تک دکمه، دو دکمه، سه دکمه، کت و شلوارهای مستر خور و برش مناسب (اسلیم و کلاسیک). تمام این انواع به شما امکان می‌دهند تا بر اساس ذوق و نیازهای خود استایل اداری و سازمانی مناسب را انتخاب کنید و حضور حرفه‌ای و شیکی در محیط کار داشته باشید. همچنین، سرای پادشاهان آرسام در انتخاب طرح و جزئیات لباس با مشتریان خود همکاری می‌کند تا یک کت شلوار اداری منحصر به فرد و به تناسب با سلیقه و نیازهای مشتری طراحی کند. این خدمات با توجه به استانداردهای بالا و در اسرع وقت ارائه می‌شوند تا مشتریان بهترین تجربه را در دوخت لباس اداری مردانه در سرای پادشاهان آرسام داشته باشند. به غیر از موضوع رنگ در کت شلوار، موضوعات دیگری نیز وجود دارند که به رسمی شدن و یا غیر رسمی شدن کت شلوار کمک می کنند که این موضوعات شامل موارد زیر می باشند.

سوالات متداول

سرای پادشاهان آرسام 409

چه مدلهایی مناسب خرید کت شلوار سازمانی می باشند؟

سرای پادشاهان آرسام 409

چه رنگی مناسب کت شلوار های سازمانی می باشند؟

معمولا مدل کت شلوار های سازمانی یقه انگلیسی، دو چاک و ۲ دکمه می باشند.

تعیین رنگ کت شلوار های سازمانی، نسبت به هویت تشریفاتی و سازمانی، سازمانها می باشد.

سرای پادشاهان آرسام 409

برای سازمانها جلیقه و شلوار مناسب است؟

سرای پادشاهان آرسام 409

حدود قیمت کت شلوار پرسنلی چقدر است؟

سازمانها چون هویت رسمی دارند برای پرسنل جلیقه و شلوار توصیه نمی شود ولی پرسنل خدماتی می توانند جلیقه و شلوار بپوشند. می توانید با ما مشاوره کنید و قیمت را محاسبه کنید

قیمت کت و شلوار های سازمانی و پرسنلی بسته به تعداد و انتخاب پارچه می باشد که مشاورین سرای پادشاهان آرسام نسبت به بودجه اختصاصی سازمان انجام وظیفه خواهند کرد.

سرای پادشاهان آرسام 409

پارچه های مورد استفاده کت شلوار های سازمانی کجایی هستند؟

سرای پادشاهان آرسام 409

برای سازمانها حواله خرید دارید؟

معمولا پارچه های مطهری ایران که طرفدار و دوام بیشتری دارند مورد استفاده می باشند.

بله، با ایجاد تفاهم نامه با سازمان می توان نسبت خواسته حواله خرید کت شلوار صادر کرد.

سوالات متداول

سرای پادشاهان آرسام 409

چه مدلهایی مناسب خرید کت شلوار سازمانی می باشند؟

معمولا مدل کت شلوار های سازمانی یقه انگلیسی، دو چاک و ۲ دکمه می باشند.

سرای پادشاهان آرسام 409

چه رنگی مناسب کت شلوار های سازمانی می باشند؟​

تعیین رنگ کت شلوار های سازمانی، نسبت به هویت تشریفاتی و سازمانی، سازمانها می باشد.

سرای پادشاهان آرسام 409

برای سازمانها جلیقه و شلوار مناسب است؟

سازمانها چون هویت رسمی دارند برای پرسنل جلیقه و شلوار توصیه نمی شود ولی پرسنل خدماتی می توانند جلیقه و شلوار بپوشند. می توانید با ما مشاوره کنید و قیمت را محاسبه کنید

سرای پادشاهان آرسام 409

حدود قیمت کت شلوار پرسنلی چقدر است؟

قیمت کت شلوار های پرسنلی و سازمانی بسته به تعداد و انتخاب پارچه می باشد که مشاورین سرای پادشاهان آرسام نسبت به بودجه اختصاصی سازمان انجام وظیفه خواهند کرد.

سرای پادشاهان آرسام 409

پارچه های مورد استفاده کت شلوار های سازمانی کجایی هستند؟

معمولا پارچه های مطهری ایران که طرفدار و دوام بیشتری دارند مورد استفاده می باشند.

سرای پادشاهان آرسام 409

برای سازمانها حواله خرید دارید؟

بله، با ایجاد تفاهم نامه با سازمان می توان نسبت خواسته حواله خرید کت شلوار صادر کرد.

خرید کت و شلوار سازمانی و اداری
سرای پادشاهان آرسام 420

پادکست صوتی توضیحات مربوط به خرید کت و شلوار سازمانی
از سرای پادشاهان آرسام

دوخت کت شلوار سازمانی

سفارش دوخت کت شلوار سازمانی

دوخت کت شلوار سازمانی دارای مراحل مختلفی است. در ابتدا، با متخصصان ما در مرحله مشاوره، طرح، جنس پارچه، و سایر جزئیات کت شلوار خود را با دقت انتخاب کنید. با اندازه‌گیری دقیق اندام‌های شما، اطمینان حاصل می شود که کت شلوار با فرم دلخواه و به اندازه دقیق شما دوخته شود. در مرحله انتخاب پارچه و لوازم، مشاور به شما کمک می‌کند تا مواد با کیفیت و رنگی که با محیط کاری شما هماهنگ باشد، انتخاب کنید. سپس، در مرحله دوخت و شخصی‌دوزی، کت شلوار با دقت و توسط خیاطان مجرب سرای پادشاهان آرسام دوخته می‌شود. شخصی‌دوزی همچنین به شما این امکان را می‌دهد که با اضافه کردن جزئیات شخصی، کت شلوار خود را منحصر به فرد کنید. در انتها نیز کت شلوار سازمانی دوخته شده به شما تحویل داده می‌شود.

سفارش کت شلوار سازمانی

سفارش شخصی دوزی کت شلوار سازمانی به شما این امکان را می‌دهد که یک لباس اداری منحصر به فرد و به اندازه خود داشته باشید که به طور کامل با سلیقه و نیازهای شما هماهنگ است. این فرآیند به شما این امکان را می‌دهد که طرح، جزئیات، پارچه، و رنگ کت شلوار خود را به دلخواه انتخاب کنید. اندازه‌گیری دقیق اندام‌ها و دقت در دوخت باعث می‌شود که کت شلوار به سازمانی شکلی کاملاً مناسب و با کیفیت عالی برای شما تهیه شود. این انعطاف‌پذیری در انتخاب طرح و جزئیات، به شما این اطمینان را می‌دهد که لباس شما یکپارچه با محیط کار و سلیقه شخصیتان هماهنگ باشد.

سفارش دوخت کت شلوار سازمانی
۴.۹/۵ - (۱۱ امتیاز)