سرای پادشاهان آرسام 454

کت و شلوار دامادی

خرید کت و شلوار دامادی

خرید کت شلوار دامادی مناسب شما را در به یادماندنی ترین روز زندگیتان کاملا خاص و با اعتماد بنفس می کند. در این شب به یاد ماندنی همه نگاه ها به سمت شماست پس در انتخاب و خرید و دوخت کت شلوار دامادی خود باید نهایت دقت را بخرج دهید. سرای پادشاهان آرسام با داشتن سال ها تجربه دوخت کت شلوار دامادی برای بیش از ۱۰۰ ها داماد و داشتن خیاطان مجرب میتواند دوخت کت شلوار دامادی و مراسم ازدواج شما را به نحو احسنت انجام دهد. خرید کت شلوار دامادی تنها لباسی است که همیشه در خاطر شما می ماند و سال ها با دیدن لحظات ثبت شده، لبخند بر لب شما می آورد. خرید کت و شلوار دامادی همواره یک چالش جالب و بحث برانگیز می باشد با خرید کت شلوار دامادی خوش‌ دوخت استایل خود را به نمایش بگذارید.

بهترین انتخاب
برای مهم ترین شب زندگی خود

تخفیف ویژه شخصی دوزی کت شلوار دامادی با بهترین کیفیت و قیمت

سرای پادشاهان آرسام ارائه دهنده انواع خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شلوار است. ما برای عروس و داماد های محترم خدمات ویژه داریم تا با بهترین کت شلوار یکی از مهمترین شب های زندگی خود را به خوبی سپری کنند. با خرید کت شلوار دامادی سرای پادشاهان آرسام شبی خاطرات ساز را برای خود رقم بزنید.

تماس مستقیم با آرسام :

تماس مستقیم با آرسام :

تماس در واتساپ :

تماس در واتساپ :

ساعت و روز های کاری :

ساعت و روز های کاری :

شنبه تا چهارشنبه - ۹ صبح تا ۶ عصر

سرای پادشاهان آرسام 424
سرای پادشاهان آرسام 291

برخی از کت های دوخته شده برای مشتریان

با مشتریان آرسام بیشتر آشنا شوید

لباس داماد شیک
دوخت کت شلوار داماد در تهران
خرید لباس دامادی
شخصی دوزی کت شلوار دامادی
سرای پادشاهان آرسام 424

دوخت حرفه ای
کت و شلوار دامادی سفارشی دوز

تنوع بالا در محصولات موجود

کت شلوار های دامادی سرای پادشاهان آرسام تولید شده از پارچه های درجه ۱ دنیا با کیفیتی فوق العاده است که توسط خیاطانی مجرب و با ماشین آلاتی مدرن دوخته و تهیه شده است. با خرید کت و شلوار دامادی مناسب همیشه یاد و خاطره ی خوبی در ذهن شما نقش خواهد بست.

چرا به شما سرای پادشاهان آرسام را پیشنهاد میکنیم

همانگونه که لباس عروس در مراسم عروسی بسیار مورد توجه قرار می گیرد، کت شلوار دامادی هم باید از نظر حضار در مراسم خیره کننده و جذاب باشد. بنابراین سبک استایل داماد به همان اندازه سبک نوع خود مهم است. اما از کجا شروع کنیم؟ ما همیشه یک استایل خاص را دوست داریم ، اما وقتی صحبت از استایل داماد می شود نباید برخی از قوائد مهم این سبک را حذف کرد، ما بهترین استایل های جدید کت شلوار های دامادی را گردآوری کرده ایم. با خرید کت شلوار دامادی سرای پادشاهان آرسام بسیار زیبا و جذاب به نظر برسید.

۱. ما میدونیم که هزینه های زیادی برای مراسم خود انجام داده اید و شاید کت شلوار مراسم در آخرین مراحل باشد. ما این مورد را درک میکنیم و با بودجه شما بهترین انتخاب از نظر پارچه و قیمت نهایی را به شما پیشنهاد میکنیم.

۴. هر طرحی که بخواهید و پسند کرده باشید چه از اینترنت و ژورنال های خارجی و طرح ذهنی خودتان ما آن را برایتان به بهترین نحو آماده خواهیم کرد.

۲. خیاطان مجموعه ما از بهترین استاد کاران هستند یکی از مواردی که مجموعه ما به آن افتخار میکند اطمینان از کیفیت کار خطایان با تجربه مجموعه است.

۵. مجموعه ما به شدت روی زمانی که برای تحویل در نظر گرفته و با شما به توافق رسیده حساس است و تمام تلاش این است که به هیچ عنوان تحویل به تاخیر نیفتد.

۳. کالیته پارچه هایی که در مجموعه داریم خیلی متنوع و با کیفیت است و شما دستتان در انتخاب پارچه و طرح دلخواه کاملا باز است.

۶. خدمات پس از فروش ما شامل اصلاح ، تغییر سایز به رایگان انجام خواهد شد و تمامی کار ها شامل تضمین کیفیت است.

کت شلوار دامادی
درسفارش مهم ترین لباس خود اشتباه نکنید

ما بهترین استایل های جدید کت شلوارهای دامادی را گردآوری کرده ایم تا شما داماد ها بسیار زیبا و جذاب به نظر برسید

مشاوره با آرسام

تماس ساعات کاری از شنبه تا جمعه

قیمت و خرید
کت شلوار دامادی

ما کاملا در جریان هزینه های سنگینی که برای آماده سازی مراسم خود انجام دادید هستیم پس هوای شما را داریم. کت شلوار های دامادی سفارشی دوزی شده آرسام به علت شخصی دوزی و تناسب با نیاز و سلیقه شما رنج قیمت گسترده ای دارد که بیشتر به نوع پارچه انتخابی ارتباط دارد. شما در تماس با مجموعه، بودجه مد نظرتون رو اعلام کنید ما پیشنهاد های مناسبی به شما خواهیم داد. این مشاوره فقط محدود به کت شلوار نیست و ما حتی برای جزئی ترین اکسسوری هایی که نیاز دارید شما را راهنمایی میکنیم.

چرا سرای پادشاهان آرسام

ما ضمانت می دهیم تا وقتی از تناسب، مدل و دوخت کاملاً راضی نباشید اجازه نمی دهیم کت و شلوار خود را به خانه ببرید. شما می توانید هر مدلی را که می پسندید، از طرح ها، پارچه ها و آستر گرفته تا سبک و برش انتخاب کنید. از سال ۱۳۹۷، سرای پادشاهان آرسام شهرت بسیار خوبی از بابت دوخت کت شلوارهای دامادی شخصی دوزی شده پیدا کرده است ؛ نه فقط به دلیل ارزش ، کیفیت و تناسب لباس ، بلکه همچنین خدمات متمرکز بر مشتری. علاوه بر کت و شلوار ، ما همچنین پیراهن و اکسسوری های لازم را سفارشی دوزی می کنیم.

سرای پادشاهان آرسام 118
مقایسه کت شلوار شخصی دوزی شده و کت شلوار آماده

کت شلوار دامادی شخصی دوزی

کت شلوار دامادی شخصی دوزی

کت شلوار دامادی آماده

تنوع پارچه

نامحدود

نامحدود

بسیار محدود می باشد و انتخاب از پارچه های دوخته شده

بسیار محدود می باشد و انتخاب از پارچه های دوخته شده

سایز

طبق آنالیز اندام مشتری

طبق آنالیز اندام مشتری

به صورت سایز بندی بین المللی ۴۰ تا ۶۰

به صورت سایز بندی بین المللی ۴۰ تا ۶۰

تنوع انتخاب مدل

نامحدود

نامحدود

محدود و انتخاب از نمونه های دوخته شده

محدود و انتخاب از نمونه های دوخته شده

زمان تحویل

۶ روز کاری

۶ روز کاری

آماده تحویل

آماده تحویل

کیفیت

بسیار با کیفیت

بسیار با کیفیت

معمولی

معمولی

قیمت

منعطف نسبت به انتخاب پارچه

منعطف نسبت به انتخاب پارچه

بین ۱ تا ۵ میلیون تومان

بین ۱ تا ۵ میلیون تومان

هنگامی که به سرای پادشاهان آرسام مراجعه می کنید ما فضای راحتی را برای بحث و گفتگو درباره کت و شلوار شما و همسرتان فراهم می کنیم. مشاور منصوب شما از طریق اندازه گیری های اولیه، شما را در هر قسمت از مراحل خیاطی سفارش داده شده راهنمایی می کند.

با داشتن بیش از ۳۰۰۰ پارچه فاخر برای انتخاب و تقریبا گزینه های نامحدود سبک ، ما می توانیم یک طراحی کاملا منحصر به فرد ایجاد کنیم تا با سبک و سلیقه شخصی شما مطابقت داشته باشد. خوشحال می شویم به هر سوالی پاسخ دهیم ، امروز با ما تماس بگیرید.

سرای پادشاهان آرسام تجارب زیادی در زمینه دوخت کت شلوارهای دامادی شخصی دوزی شده دارد. ما اهمیت ظاهری متناسب را درک می کنیم که هم هماهنگ باشد و هم سبک های منحصر به فرد شما را بازتاب دهد. مشاوران خیاطی ما در ایجاد لباس های رویایی شما متخصص هستند. می توانند بهترین گزینه ها را به شما راهنمایی و مشاوره دهند. با خرید کت و شلوار دامادی آرسام در بهترین شب زندگی خود بدرخشید.

کت شلوار داماد و ساقدوش
محیطی مناسب برای چالش انتخاب لباس مهمترین شب زندگی

مشاوره با آرسام

تماس ساعات کاری از شنبه تا جمعه

سرای پادشاهان آرسام 115
سرای پادشاهان آرسام 252

سفارش کت شلوار دامادی
مکمل و ست با لباس عروس

خرید کت و شلوار دامادی نیازمند رعایت اصول و قواعد خاصی می‌باشد پس باید نهایت دقت را در خرید کت و شلوار دامادی خود داشته باشید. اگر به دنبال خرید لباس عروس و کت شلوار دامادی هستید، ما یک سرویس و قیمت ویژه برای عزیزان ارائه می دهیم. این بدان معنی است که کت و شلواری بپوشید که مکمل با لباس عروس باشد. کت و شلواری دامادی یکی از مهم ترین لباس های زندگی شما خواهد بود. ما به خود می بالیم که دقیقاً با شما کار می کنیم تا تعیین کنیم کدام پارچه، برش و جزئیات به بهترین شکل ممکن در روز عروسی، شما را خاص تر از قبل نشان دهد.

محیط مناسب برای انتخاب بهترین لباس و کت و شلوار

سرای پادشاهان آرسام محیطی راحت و مناسب را برای شخصی دوزی، سفارش و خرید کت و شلوار دامادی در نظر گرفته است. مجموعه ی آرسام ارائه دهنده ی بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد. با خرید کت شلوار دامادی آرسام تفاوت را احساس کنید.

سرای پادشاهان آرسام 291

خرید کت و شلوار دامادی در تهران

طی چند سال اخیر خرید کت شلوار دامادی شکل متفاوتی به خود گرفته و امروزه کت شلوار های دامادی آماده مورد استفاده قرار نمی گیرد، بنابراین خرید کت شلوار دامادی به سمت سفارشی دوزی و شخصی دوزی رفته، برای خرید کت شلوار دامادی در تهران، ابتدا باید جست و جوی ویژه ای بابت تولید کننده و خیاط کت شلوار دامادی صورت بگیرد، از آنجایی که کت شلوار دامادی باید از کیفیت بالا برخوردار و متناسب با اندام داماد باشد، برای خرید کت شلوار دامادی در تهران، سرای پادشاهان آرسام یکی از برترین تولیدکنندگان کت شلوار دامادی در تهران می باشد، دامادهای عزیز با مراجعه به سرای پادشاهان آرسام با راهنمایی طراحان و مشاورین متخصص در تهیه و خرید کت شلوار دامادی می توانند به خواسته خود برسند و در مهمترین شب زندگی خود به عالی ترین حالت ممکن زیبا و جذاب شوند.

سرای پادشاهان آرسام 114

از کجا کت شلوار دامادی بخریم؟

لباس دامادی شیک

خوب حالا که قصدتون اینه که که کت شلوار برای مراسم دامادی بخرید و سوال شده که از کجا کت شلوار دامادی بخریم؟ ما جوابتون رو میدیم، اگر صادقانه بخوایم راهنماییتون کنیم جواب این میشه که اگر تایم در حد یک هفته دارید میتونید از مجموعه آرسام سفارش دوخت بدید و خریدتون رو انجام بدید چون مطمئن میشید که لباس کاملا باب دلخواه شماست از رنگ و مدل و پارچه تا اینکه جلیقه داشته باشه یا نه و هر نکته ی دیگه ای بخواید میتوانید اعمال کنید. اما اگر تایم خیلی کمی دارید و مثلا عروسی یا عقدتون ۲-۳ روز دیگه هستش مجبور به خرید از کت شلوار فروشی ها و استفاده از کت شلوار آماده خواهید بود چون راه دیگه ای وجود نداره.

باید بدونید که بین کت شلوار شخصی دوزی شده و آماده تفاوت های بسیار زیادی وجود داره هم حق انتخاب کمتری دارید و هم به شکل کامل فیت تن شما دوخته نشده. پس اگر کت شلوار دامادی شما برایتان اهمیت دارد و ۱ هفته ای حداقل فرصت دارید ما اماده ارائه خدمت به شما هستیم.

سوالات متداول

سرای پادشاهان آرسام 409

در مراسم خواستگاری چی بپوشیم؟

سرای پادشاهان آرسام 409

در مراسم خواستگاری کراوات ملزوم است؟

اگر خواستگاری رسمی باشد کت و شلوار و اگر نیمه رسمی و خودمانی باشد می توان کت تک با شلوار تک پوشید.

کراوات چون هویت رسمی دارد استفاده از کراوات توصیه میشود

سرای پادشاهان آرسام 409

کت شلوار دامادی باید چه رنگی باشد؟

سرای پادشاهان آرسام 409

با کت شلوار دامادی کراوات بزنیم یا پاپیون؟

اساسا مراسم عروسی رسمی است و اصولا رنگ کت شلوار داماد باید مشکی باشد ولی طی چند سال گذشته رنگهایی مانند سبز، سورمه ای، آبی، سفید و کرم ترند کت شلوارهای دامادی شده است. می توانید با ما مشاوره کنید و قیمت را محاسبه کنید

اگر کت شلوار داماد تاکسیدو باشد ملزوم به زدن پاپیون هستید، در غیر اینصورت می توان با سلیقه خود ست کرد.

سرای پادشاهان آرسام 409

با کت شلوار مشکی برای داماد چه رنگ کراوات یا پاپیونی مناسب است؟

سرای پادشاهان آرسام 409

برای تهیه کت شلوار دامادی چه مدت قبل از مراسم باید سفارش داد؟

طبق آداب و تشریفات هیچی اصولی برای ست کردن کراوات یا پاپیون وجود ندارد ولی اساسا برای پاپیون رنگ مشکی و برای کراوات رنگهای روشن مانند قرمز، سبز و آبی توصیه می شود.

برای سفارش کت شلوار دامادی حتما حتما باید ۲۰ روز قبل از مراسم سفارش ثبت شود

سرای پادشاهان آرسام 409

برای انتخاب پارچه های کت شلوار دامادی چه کاراکترهایی موثر است؟

سرای پادشاهان آرسام 409

برای ساقدوشان داماد کت شلوار می دوزید؟

ابتدا حضور همسر و انتخاب ایشان الزامیست و اساسا سلیقه و رنگ لباس عروس می توان الهام بخش انتخاب رنگ پارچه کت شلوار باشد

بله نسبت به رنگ کت شلوار داماد و هویت مراسم مدلهایی مناسب طراحی و دوخت می شود.

سرای پادشاهان آرسام 113
سرای پادشاهان آرسام 420

پادکست صوتی توضیحات مربوط به خرید کت شلوار دامادی
از سرای پادشاهان آرسام

۴.۹/۵ - (۳۵ امتیاز)