کت شلوار دامادی

خرید کت شلوار دامادی

خرید کت شلوار دامادی مناسب شما را در به یادماندنی ترین روز زندگیتان کاملا خاص و با اعتماد بنفس میکند. در این شب به یاد ماندنی همه نگاه ها به سمت شماست پس در انتخاب و خرید و دوخت کت شلوار دامادی خود باید نهایت دقت را بخرج دهید. سرای پادشاهان آرسام با داشتن سال ها تجربه دوخت کت شلوار دامادی برای بیش از 100 ها داماد و داشتن خیاطان مجرب میتواند دوخت کت شلوار دامادی و مراسم ازدواج شما را به نحو احسنت انجام دهد. کت شلوار دامادی تنها لباسی است که همیشه در خاطر شما میماند و سال ها با دیدن لحظات ثبت شده، لبخند بر لب شما می آورد.

جشنواره عیدانه شخصی دوزی کت شلوار دامادی آرسام آغاز شد​

تخفیف ویژه شخصی دوزی کت شلوار با بهترین کیفیت و قیمت

برای مشاوره و سفارش کلیک کنید

خرید کت شلوار دامادی

برای کت شلوار مهمترین شب زندگی خود ، بهترین انتخاب را داشته باشید


چند نمونه از کت شلوار های دوخته شده برای مشتریان محترم
لباس داماد شیک
دوخت کت شلوار داماد در تهران
خرید لباس دامادی
شخصی دوزی کت شلوار دامادی
تماس و WhatsApp در روز های تعطیل و خارج ساعات کاری با شماره همراه : 09121715982 

ویدیو ارائه خدمت دوخت کت شلوار دامادی برای زوج محترم


کت شلوار دامادیدوخت و شخصی دوزی کت شلوار دامادی

 

سرای پادشاهان آرسام ارائه دهنده انواع خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شلوار است. ما برای عروس و داماد های محترم خدمات ویژه داریم تا با بهترین کت شلوار یکی از مهمترین شب های زندگی خود را به خوبی سپری کنند.

چرا به شما سرای پادشاهان آرسام را پیشنهاد میکنیم:

1-  ما میدونیم که هزینه های زیادی برای مراسم خود انجام داده اید و شاید کت شلوار مراسم در آخرین مراحل باشد. ما این مورد را درک میکنیم و با بودجه شما بهترین انتخاب از نظر پارچه و قیمت نهایی را به شما پیشنهاد میکنیم.

2-  خیاطان مجموعه ما از بهترین استاد کاران هستند یکی از مواردی که مجموعه ما به آن افتخار میکند اطمینان از کیفیت کار خطایان با تجربه مجموعه است.

3-  کالیته پارچه هایی که در مجموعه داریم خیلی متنوع و با کیفیت است و شما دستتان در انتخاب پارچه و طرح دلخواه کاملا باز است.

خرید کت شلوار دامادی4-  هر طرحی که بخواهید و پسند کرده باشید چه از اینترنت و ژورنال های خارجی و طرح ذهنی خودتان ما آن را برایتان به بهترین نحو آماده خواهیم کرد.

5-  مجموعه ما به شدت روی زمانی که برای تحویل در نظر گرفته و با شما به توافق رسیده حساس است و تمام تلاش این است که به هیچ عنوان تحویل به تاخیر نیفتد.

6-  خدمات پس از فروش ما شامل اصلاح ، تغییر سایز به رایگان انجام خواهد شد و تمامی کار ها شامل تضمین کیفیت است.

ما بهترین استایل های جدید کت شلوارهای دامادی را گردآوری کرده ایم تا شما داماد ها بسیار زیبا و جذاب به نظر برسید

همانگونه که لباس عروس در مراسم عروسی بسیار مورد توجه قرار می گیرد، کت شلوار دامادی هم باید از نظر حضار در مراسم خیره کننده و جذاب باشد. بنابراین سبک استایل داماد به همان اندازه سبک نوع خود مهم است. اما از کجا شروع کنیم؟ ما همیشه یک استایل خاص را دوست داریم ، اما وقتی صحبت از استایل داماد می شود نباید برخی از قوائد مهم این سبک را حذف کرد، ما بهترین استایل های جدید کت شلوار های دامادی را گردآوری کرده ایم تا شما داماد ها بسیار زیبا و جذاب به نظر برسید.

 

در سفارش مهمترین لباس خود اشتباه نکنید!

سرای پادشاهان آرسام با بیش از 100 ها تجربه موفق و خیاطان مجرب و مدل های شیک ، خاص و جدید در دوخت کت شلوار دامادی آماده ارائه مشاوره و دریافت سفارش دوخت شماست. سرای آرسام تا لبخند رضایتتان با شماست.
مدل کت شلوار دامادی لاکچری
مدل کت شلوار دامادی
نمونه کت شلوار دامادی شماره 1

لباس دامادی

قیمت کت شلوار و لباس دامادی

 

ما کاملا در جریان هزینه های سنگینی که برای آماده سازی مراسم خود انجام دادید هستیم پس هوای شما را داریم. کت شلوار های دامادی سفارشی دوزی شده آرسام به علت شخصی دوزی و تناسب با نیاز و سلیقه شما رنج قیمت گسترده ای دارد که بیشتر به نوع پارچه انتخابی ارتباط دارد. شما در تماس با مجموعه، بودجه مد نظرتون رو اعلام کنید ما پیشنهاد های مناسبی به شما خواهیم داد. این مشاوره فقط محدود به کت شلوار نیست و ما حتی برای جزئی ترین اکسسوری هایی که نیاز دارید شما را راهنمایی میکنیم.

ما ضمانت می دهیم تا وقتی از تناسب، مدل و دوخت کاملاً راضی نباشید اجازه نمی دهیم کت و شلوار خود را به خانه ببرید. شما می توانید هر مدلی را که می پسندید، از طرح ها، پارچه ها و آستر گرفته تا سبک و برش انتخاب کنید. از سال 1397 ، سرای پادشاهان آرسام شهرت بسیار خوبی از بابت دوخت کت شلوارهای دامادی شخصی دوزی شده پیدا کرده است ؛ نه فقط به دلیل ارزش ، کیفیت و تناسب لباس ، بلکه همچنین خدمات متمرکز بر مشتری. علاوه بر کت و شلوار ، ما همچنین پیراهن و اکسسوری های لازم را سفارشی دوزی می کنیم.

مقایسه کت شلوار شخصی دوزی شده و کت شلوار آماده

کت شلوار دامادی آماده کت شلوار دامادی شخصی دوزی ویژگی
بسیار محدود می باشد و انتخاب از پارچه های دوخته شده نا محدود تنوع پارچه
به صورت سایز بندی بین المللی 40تا60 طبق آنالیز اندام مشتری سایز
محدود و انتخاب از نمونه های دوخته شده نا محدود تنوع انتخاب مدل
آماده تحویل 6 روز کاری❌ زمان تحویل
معمولی بسیار با کیفیت کیفیت
بین 1 تا 5 میلیون تومان منعطف نسبت به انتخاب پارچه قیمت

طبق بررسی و مقایسه انجام شده پیشنهاد ما به شما این است که اگر فرصت دارید استفاده از کت شلوار دامادی سفارشی دوزی شده بهترین گزینه ممکن برای شماست

محیطی مناسب برای چالش انتخاب لباس مهمترین شب زندگی

ما در سرای پادشاهان آرسام محیطی را فراهم کرده ایمتا زوج های محترم در کمال آرامش کت شلوار مناسب و دلخواه خود را طراحی و سفارش دهند.

کت شلوار داماد و ساقدوش

هنگامی که به سرای پادشاهان آرسام مراجعه می کنید ما فضای راحتی را برای بحث و گفتگو درباره کت و شلوار شما و همسرتان فراهم می کنیم. مشاور منصوب شما از طریق اندازه گیری های اولیه ، شما را در هر قسمت از مراحل خیاطی سفارش داده شده راهنمایی می کند.

با داشتن بیش از 3000 پارچه فاخر برای انتخاب و تقریبا گزینه های نامحدود سبک ، ما می توانیم یک طراحی کاملا منحصر به فرد ایجاد کنیم تا با سبک و سلیقه شخصی شما مطابقت داشته باشد. خوشحال می شویم به هر سوالی پاسخ دهیم ، امروز با ما تماس بگیرید.

سرای پادشاهان آرسام تجارب زیادی در زمینه دوخت کت شلوارهای دامادی شخصی دوزی شده دارد. ما اهمیت ظاهری متناسب را درک می کنیم که هم هماهنگ باشد و هم سبک های منحصر به فرد شما را بازتاب دهد. مشاوران خیاطی ما در ایجاد لباس های رویایی شما متخصص هستند و می توانند بهترین گزینه ها را به شما راهنمایی و مشاوره دهند.

سفارش کت شلوار دامادی مکمل و ست با لباس عروس

اگر به دنبال لباس عروس و کت شلوار دامادی هستید ، ما یک سرویس و قیمت ویژه برای عزیزان ارائه می دهیم. این بدان معنی است که کت و شلواری بپوشید که مکمل با لباس عروس باشد.کت و شلواری که تصمیم دارید با آن ازدواج کنید یکی از مهمترین لباسهای زندگی شما خواهد بود. ما به خود می بالیم که دقیقاً با شما کار می کنیم تا تعیین کنیم کدام پارچه ، برش و جزئیات به بهترین شکل ممکن در روز عروسی، شما را خاص تر از قبل نشان دهد.

تیم خیاط اختصاصی شخصی دوزی  ما آماده هستند تا دانش تخصصی را در هر مرحله از دوخت کت شلوار دامادی ارائه دهند. ما مشتاق نوآوری  هستیم و به همکاری  شما برای طراحی کت شلواری واقعاً بی نظیر که در نهایت پوست دوم می شود افتخار می کنیم که هم شخصیت شما را در آغوش می گیرد و هم اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. مهمتر از همه ، هدف ما از تهیه کت شلوار داماد تهیه محصولی است که در برابر زمان مقاومت کند.

کت شلوار عقد داماد

خرید کت و شلوار دامادی در تهران

طی چند سال اخیر خرید کت شلوار دامادی شکل متفاوتی به خود گرفته و امروزه کت شلوار های دامادی آماده مورد استفاده قرار نمی گیرد، بنابراین خرید کت شلوار دامادی به سمت سفارشی دوزی و شخصی دوزی رفته، برای خرید کت شلواردامادی در تهران، ابتدا باید جست و جوی ویژه ای بابت تولید کننده و دوزنده کت شلوار دامادی صورت بگیرد، از آنجایی که کت شلوار دامادی باید از کیفیت بالا برخوردار و متناسب با اندام داماد باشد، برای خرید کت شلوار دامادی در تهران، سرای پادشاهان آرسام یکی از برترین تولیدکنندگان کت شلوار دامادی در تهران می باشد، دامادهای عزیز با مراجعه به سرای پادشاهان آرسام با راهنمایی طراحان و مشاورین متخصص در تهیه و خرید کت شلوار دامادی می توانند به خواسته خود برسند و در مهمترین شب زندگی خود به عالی ترین حالت ممکن زیبا و جذاب شوند.

لباس دامادی شیکاز کجا کت شلوار دامادی بخریم؟

خوب حالا که قصدتون اینکه که کت شلوار برای مراسم دامادی بخرید و سوال شده که از کجا کت شلوار دامادی بخریم؟ ما جوابتون رو میدیم ، اگر صادقانه بخوایم راهنماییتون کنیم جواب این میشه که اگر تایم در حد 1 هفته دارید میتونید از مجموعه آرسام سفارش دوخت بدید و خریدتون رو انجام بدید چون مطمئن میشید که لباس کاملا باب دلخواه شماست از رنگ و مدل و پارچه تا اینکه جلیقه داشته باشه یا نه و هر نکته ی دیگه ای بخواید میتوانید اعمال کنید. اما اگر تایم خیلی کمی دارید و مثلا عروسی یا عقدتون 2-3 روز دیگه هستش مجبور به خرید از کت شلوار فروشی ها و استفاده از کت شلوار آماده خواهید بود چون راه دیگه ای وجود نداره.

باید بدونید که بین کت شلوار شخصی دوزی شده و آماده تفاوت های بسیار زیادی وجود داره هم حق انتخاب کمتری دارید و هم به شکل کامل فیت تن شما دوخته نشده. پس اگر کت شلوار دامادی شما برایتان اهمیت دارد و 1 هفته ای حداقل فرصت دارید ما اماده ارائه خدمت به شما هستیم.

تماس و WhatsApp در روز های تعطیل و خارج ساعات کاری با شماره همراه : 09121715982 
سوالات متداول مشتریان در رابطه با خرید کت شلوار دامادی

1- در مراسم خواستگاری چی بپوشیم؟

اگر خواستگاری رسمی باشد کت و شلوار و اگر نیمه رسمی و خودمانی باشد می توان کت تک با شلوار تک پوشید.

2- در مراسم خواستگاری کراوات ملزوم است؟

کراوات چون هویت رسمی دارد استفاده از کراوات توصیه میشود

3- کت شلوار دامادی باید چه رنگی باشد؟

اساسا مراسم عروسی رسمی است و اصولا رنگ کت شلوار داماد باید مشکی باشد ولی طی چند سال گذشته رنگهایی مانند سبز، سورمه ای، آبی، سفید و کرم ترند کت شلوارهای دامادی شده است.

4- با کت شلوار دامادی کراوات بزنیم یا پاپیون؟

اگر کت شلوار داماد تاکسیدو باشد ملزوم به زدن پاپیون هستید، در غیر اینصورت می توان با سلیقه خود ست کرد.

5- با کت شلوار مشکی برای داماد چه رنگ کراوات یا پاپیونی مناسب است؟

طبق آداب و تشریفات هیچی اصولی برای ست کردن کراوات یا پاپیون وجود ندارد ولی اساسا برای پاپیون رنگ مشکی و برای کراوات رنگهای روشن مانند قرمز، سبز و آبی توصیه می شود.

6- برای تهیه کت شلوار دامادی چه مدت قبل از مراسم باید سفارش داد؟

برای سفارش کت شلوار دامادی حتما حتما باید 20 روز قبل از مراسم سفارش ثبت شود

7- برای انتخاب پارچه های کت شلوار دامادی چه کاراکترهایی موثر است؟

ابتدا حضور همسر و انتخاب ایشان الزامیست و اساسا سلیقه و رنگ لباس عروس می توان الهام بخش انتخاب رنگ پارچه کت شلوار باشد

8- برای ساقدوشان داماد کت شلوار می دوزید؟

بله نسبت به رنگ کت شلوار داماد و هویت مراسم مدلهایی مناسب طراحی و دوخت می شود.

پادکست صوتی توضیحات مربوط به خرید کت شلوار دامادی از سرای پادشاهان آرسام