خرید کت تک مردانه

برای خرید کت تک مردانه باید به نکاتی توجه کنید تا برازنده استایل و تیپ شما باشد. کت تک مردانه انواع مختلفی دارند ، کت تک مردانه کلاسیک ، کت تک اسپرت، که اگر با شلوار یا پیراهن ست شود آن را به یک لباس نیمه رسمی می توان تلقی کرد. اگر هنگام سفارش کت تک به نکات لازم دقت کنید و از جای مناسب خرید را انجام دهید تاثیر بسیار زیادی در استایل و تیپ شما دارد ، همچنین می توانید از این نوع لباس ها در موارد مختلف و با سبک های مختلف مانند سبک اسپرت و سبک رسمی و غیره استفاده کنید.

چندین عامل تعیین کننده و اساسی وجود دارد ، مانند مواد ، رنگ و تناسب اندام. رسمی یا غیررسمی بودن کت توسط این سه عامل تعیین می شود. عناصر دیگری نیز وجود دارد که استایل را تعیین می کند ، مانند نوع شلوار ، پیراهن و کفش انتخابی شما. اگر یک سبک نیمه رسمی ، کلاسیک اما شیک می خواهید ، می توانید کت تک را با شلوار جین بپوشید. این ترکیب بیشتر برای مهمانی های صمیمی و بعضاً محل کار مناسب است.

راهنمای خرید انواع کت تک مردانه از نظر دکمه

 • کت تک” تک دکمه ای”
  • معمولاً کت تک اسپرت، تک دکمه و یقه باریکی دارد که باید دکمه باز باشد، برای افرادی که تمایل به ظاهر رسمی تر دارند کتهای تک دکمه ای توصیه نمی شود.

 • کت تک “دو دکمه ای”
  • کت تک های دو دکمه ای برای مدل کلاسیک استفاده می شود. این مدل رایج کت تک در مردان است در این مدل کت تک نباید دو دکمه همزمان بسته شود، بستن دکمه بالایی کافی است.

 • کت تک “سه دکمه ای”
  • کت تک سه دکمه همان کت هایی هستند که در گذشته محبوب بوده اند اما امروزه بسیار محبوب نیستند.

 • کت تک “چهار دکمه یا بیشتر”
  • کت تک چهار دکمه یا بیشتر در حال حاضر مورد توجه خلبان ها و برخی از مردان قد بلند است.

کت تک دکمه

کت تک" تک دکمه ای"

کت دو دکمه

کت تک "دو دکمه ای"

کت سه دکمه

کت تک "سه دکمه ای"

کت چهار دکمه و بیشتر

کت تک "چهار دکمه یا بیشتر"

خرید انواع استایل کت تک

استایل کت تک ها متفاوت است. در این بخش ، در مورد این موضوع بحث خواهیم کرد

 • کت تک دابل برست

  • خرید کت تک مردانه 5کت تک های دابل برست در زمان های گذشته تولید و مورد استفاده قرار می گرفت، که به صورت رو هم خور و ۴ الی ۶ دکمه می باشند که تا چندین سال پیش مناسب برای افراد مسن بود ولی در چند سال اخیر ترند شده و در بین جوانان و علاقه مندان به مد روز محبوبیتی زیادی پیدا کرده است. این مدل کت تک ها هم به صورت اسپرت و هم به صورت رسمی و غیر رسمی، بسته به طرح و رنگ پارچه می باشد.کت تک های دابل برست شش دکمه برای اشخاص سایز بزرگ یا کسانی که ظاهراً کمی بزرگتر از اندازه واقعی خود هستند مناسب است.
 • کت تک مردانه فرمال

  • این مدل کت تک ها، بسیار رایج هستند، اکثرا یقه آنها یقه انگلیسی، تک دکمه و تک چاک هستند، بسته به طرح و نوع پاچه می توان با خیلی از پیراهن ها و شلوار های مختلف ست کرد و پوشید.

 • کت تک اسلیم

  • این نوع کت تکها که اصطلاحا کت تخرید کت تک مردانه 7ک اسپرت نامیده می شوند، برش متفاوتی نسبت به سایر کتها دارند، از ناحیه ی سینه و کمر جذب هستند و اکثرا به دلیل تنگ بودن، دکمه هایشان بسته نمی شود، معمولا پارچه ای که مورد استفاده این نوع کتها می باشند پارچه های اسپرت (کش دار، پنبه)و فاستونی های طرح دار با رنگهای روشن و گرم است. شما می توانید این کت تک را با شلوار های جذب جین یا کتان ست کنید و بپوشید، کاملا غیر رسمی هستند و در مراسم های رسمی و محل کار مناسب نیست و بیشتر در روزمره و مهمانی های معمولی و خانوادگی مورد استفاده قرار می گیرد.

در اکثر کت تک ها، جیب های کت به صورت از رو می باشند که تصویر آن را مشاهده می کنید

خرید کت تک مردانه 9

 • کت تک رگولار

  • خرید کت تک مردانه 11این نوع کت ها برش آزاد تری نسبت به کت تک های اسپرت دارند، معمولا دو دکمه با یقه هایی مانند انگلیسی و بلیزر (پیک سر بالا) دوخته می شوند، اکثر پارچه های مورد استفاده این کت ها، پارچه های فاستونی ساده و طرحدار می باشند، هویت رسمی دارند و می توان در اکثر مجالس از جمله جلسات غیر رسمی کاری، دورهمی ها و محل کار پوشید، معمولا از رنگهای تیره دوخته می شوند و می توان با شلوار های پارچه ای، کتان و شلوار های آزاد جین ست کرد و پوشید.

خرید و سفارش کت تک مردانه شخصی دوزی سرای پادشاهان آرسام

همانگونه که کت شلوار های رسمی و غیر رسمی شخصی سازی و سفارشی دوزی می شوند، کت تک را هم می توان شخصی دوزی و نسبت به سلیقه و اندام اشخاص طراحی و تهیه کرد. لذا تیم حرفه ای ما که مجموعه ای پیشرفته در امر شخصی دوزی کت شلوار، پالتو و کت تک می باشد،  بصورت اختصاصی برای اشخاصی که قصد تهیه کت تک منحصر به فرد خود هستند خدمت رسانی می کند، این مجموعه نسبت به اندازه گیری، اندام شناسی و انتخاب طرح و رنگ پارچه از پارچه های موجود در مجموعه  کت تک باب میل شما را شخصی دوزی کرده و به شما تحویل خواهد داد.

وظیفه ما این است که به هر یک از مشتریان خود کمک کنیم تا هر روز بهترین ظاهر خود را داشته باشند. چه بخواهیم و چه نخواهیم ، ظاهر مهم است و لباس مناسب فضای رقابتی را برای کمک به ما در به دست آوردن مواردی که بیشترین اهمیت را دارند فراهم می کند.خرید کت تک مردانه 13 ما در سرای پادشاهان آرسام، میراث ، صنعتگری و هنری را که به لباس شما باید به کار گیرد، انجام می دهیم و  افتخار می کنیم با چند سال تجربه در دوخت کت و شلوار، جلیقه، پالتو، کت تک و سایر لباس های که شخصی دوزی شده برای اشخاصی که بهترین ها را در هر زمینه از زندگی خود می خواهند خدمت کرده ایم و  از شما دعوت می کنیم که تفاوتی که لباس های سفارشی می تواند در شکل ظاهری شما ایجاد کند را خودتان ببینید.

ما تضمین می کنیم که تجربه ی حرفه ای بودن و شایستگی لازم برای انتخابتان دریافت خواهید کرد. کافی است با مراجعه به سرای پادشاهان آرسام و ملاقات با یکی از مشاورین متخصص ما که در این راه شما را راهنمایی می کنند، به آنچه که می خواهید برسید.

پادکست صوتی توضیحات مربوط به خرید کت تک مردانه از سرای پادشاهان آرسام

پادکست صوتی خرید کت تک مردانه

سوالات متداول مشتریان در رابطه با خرید کت تک مردانه

 

چه رنگهایی مناسب کت تک می باشند؟

انتخاب رنگ کت تک بسته به سلیقه مشتری می باشد، که معمولا رنگهای روشن و گرم توصیه می شود.

کت تک رو در جلسات کاری می توان پوشید؟

اگر جلسه رسمی باشد پوشید کت تک جائز نیست ولی اگر جلسه داخلی باشد می توان پوشید.

در تمامی فصول می توان کت تک پوشید؟

بله نسبت به انتخاب و ضخامت پارچه مورد نظر می توان کت تک همان فصل را تهیه و پوشید.

در زمستان چه رنگ کت تک هایی مناسب است؟

اساسا در فصول سر مانند زمستان پوشید لباس های روشن جائز نیست و پوشیدن رنگ های تیره توصیه می شود.

بهترین رنگ کت تک برای تابستان کدام است؟

به دلیل گرم بودن فصل تابستان و استفاده زیاد از کت تک، انتخاب رنگهای روشن و خنک مانند آبی، سبز، کرم، سفید، بنفش و زرد توصیه می شود.

 چه مدل کت تک مناسب است؟

یکی از مدلهای ترند شده کت تک، یقه انگلیسی و تک دکمه است.