Turn up the volume for the
best experience

8 ایده برای لباس ساقدوش عروس

ممکن است شما هم همانند خیلی عروس های دیگر در نظرداشته باشید که وقتی روز عروسیتان فرا رسید، چند نفر به عنوان ساقدوش از بین دوستان یا اقوام کنارتان باشند. در نتیجه یکی از هیجان انگیز ترین کار هایی که باید انجام دهید انتخاب لباس ساقدوش عروس است.

شما می توانید انتخاب های زیاد و در عین حال زیبایی داشته باشید. اما به این نکته دقت کنید که مدل انتخابی شما باید متناسب با فرم بدن، استایل و رنگ پوست همه ساقدوش هایتان باشد. ما در اینجا بهترین ایده های لباس ساقدوش عروس را برای شما گردآوری کرده ایم تا به شما کمک کند زیبا ترین ساقدوش ها را داشته باشید.

انواع لباس ساقدوش عروس

انتخاب یک طیف رنگ

همه ما استایل منحصر به فرد خود را داریم بنابراین پیدا کردن یک نوع لباس که مناسب همه ساقدوش ها باشد بسیار مشکل خواهد بود. معمولاً عروس ها عادت دارند که لباس ساقدوش های خود را کاملاً شبیه به هم انتخاب کنند اما در این میان ممکن است کسی لباسی را بپوشد که مناسب فرم بدن و یا رنگ پوست او نباشد.

اما شما می توانید با یک انتخاب جسورانه تصمیم بگیرید که ساقدوش هایتان لباس های متفاوتی با رنگ های دلخواه شما بپوشند. با این کار همه ساقدوش ها راضی خواهند ماند و قطعاً هر یک از آن ها در لباس خود بی نظیر خواند شد. داشتن یک طیف رنگ نیز به آن ها کمک خواهد کرد که بهترین انتخاب را متناسب با پوست بدن خود از بین گزینه های موجود داشته باشند.

از رنگ های خنثی استفاده کنید

اگر دوست دارید که لباس ساقدوش های شما همرنگ باشد، جای نگرانی نیست. شما می توانید یک رنگ متناسب با پوست تمامی آن ها پیدا کنید و اگر در این میان رنگی پیدا نشد به سراغ رنگ های خنثی بروید. رنگ های خنثی معمولاً مناسب تمامی افراد می باشند. می توانید رنگ لباس ساقدوش های خود را طوسی، سورمه ای یا کرمی انتخاب کنید. با این کار خیال شما راحت می شود که لباس در تن همه آن ها زیبا است.

مدل های مختلف را در کنار هم داشته باشید

در میان ساقدوش های شما ممکن است فردی باشد که ترجیح می دهد لباسی پوشیده به تن داشته باشد و یا با لباس کوتاه احساس بهتری خواهد داشت، ممکن است دیگری به داشتن لباسی با آستین هایی بلند علاقه داشته باشد. در این میان شما نمی توانید لباسی انتخاب کنید که سلیقه و نظر همه را در بر گیرد.

نگران نباشید! با کمی هوشمندی می توانید یک پارچه مشترک انتخاب کرده و با آن مدل های مختلفی لباس، مخصوص هر یک از دوستان خود بدوزید. در نهایت همه خوشحال و راضی خواهند بود.

از انتخاب رنگ سفید نترسید

ممکن است شما هم همانند برخی دوست داشته باشید که تنها فرد سفید پوش در مجلس عروسیتان باشید. اما اگر طرز فکر متفاوتی دارید می توانید رنگ سفید را انتخاب کنید. این رنگ سادگی و زیبایی خاصی به مجلس شما خواهد داد همچنین مناسب تمامی افراد است.

لباس های نیم تنه

لزومی ندارد حتماً پیراهن های یک سره ای از بالا تا پایین انتخاب کنید. می توانید لباس ساقدوش دو تکه با ترکیب های رنگی زیبایی مثل سفید و کرم یا سفید و طوسی روشن داشته باشید. البته دقت داشته باشید که این سبک لباس مناسب افراد لاغر اندام می باشد و اگر بین ساقدوش هایتان فردی لاغر نیست این گزینه را حذف کنید.

از طرح های شاد و گدار غافل نشوید

یکی دیگر از انتخاب هایی که می توانید داشته باشید طرح های گدار و شاد است. این سبک برای عروسی های تابستانی که در باغ یا لب ساحل برگذار می شوند بسیار مناسب خواهند بود. در عین حال برای ساقدوش های جوان و تینیجر بسیار خوشایند تر است که طرح های شاد بپوشند. به این ترتیب سبکی شاد و هیجان انگیز را در عروسی شما تجربه خواهند کرد.