سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

گرانترین کت شلوار های دنیا (۱۰ مدل + عکس)

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۲۹ مرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

گرانترین کت شلوار های دنیا (۱۰ مدل + عکس)

ده مدل از گرانترین کت شلوار های دنیا را در این مقاله برایتان جمع آوری کرده ایم. شاید برای شما جالب باشد که بدانید در دنیا کت و شلوارهایی وجود دارند که قیمت آن ها به بیش از ۱ میلیارد تومان و یا حتی بیشتر می رسد.

گرانترین کت شلوارهای دنیا دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. مجموعه آرسام آماده ارائه خدمات دوخت کت شلوار خصوصا شخصی دوزی کت شلوار برای مشتریان محترم است و شما از این طریق میتوانید هر مدل کت شلواری که کد نظرتان است بنا به نوع مدل و پارچه انتخاب فرمایید.

آشنایی با گرانترین کت شلوار های دنیا

کت و شلوار یکی از پوشش های رایج میان مردم جهان است. باید این موضوع را باور داشت که گرانترین کت شلوارهای دنیا، قیمت بسیار سرسام آوری دارند؛ اما دلیل اینکه این کت شلوارها دارای قیمت گزافی هستند، چیست؟ گران بودن یک کت شلوار بستگی به پارچه به کار رفته در آن، نوع دکمه ها، ابزارهای مورد استفاده و معروفیت برند و خیاط آن کت شلوار دارد. بنابراین، هر یک از گرانترین کت شلوارهای دنیا دارای ویژگی های خاصی هستند.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید گرانترین کت شلوارهای دنیا چه ویژگی هایی دارند. به همین خاطر ما در سرای پادشاهان آرسام و در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با ده مدل از گرانترین کت شلوارهای دنیا آشنا کنیم.

۱- کیتون کی ۵۰؛ مدلی منحصر به فرد از برند کیتون

برندهای مختلفی در سراسر جهان وجود دارند که هر کدام از آن ها، ویژگی های مختلف و خاصی را به کت شلوارهای خود اضافه می کنند. برند کیتون، یکی از برندهای معروف در سراسر جهان است که هر ساله تعداد بسیار زیادی کت شلوار را می دوزد و تحویل بازار کت شلوار جهان می دهد.

برند کیتون از سال ۱۹۶۸ کار خود را برای دوخت کت شلوار آغاز کرده است و در حال حاضر به یکی از برندهای معروف و محبوب میان شیک پوشان در جهان تبدیل شده است. کت شلوارهایی که در کارخانه کیتون دوخته می شوند، بسیار منحصر به فرد هستند؛

اما یکی از کت شلوارهای کیتون، کت شلوار کیتون کی ۵۰ است. نکته جالبی که برای این کت شلوار وجود دارد این است که برای دوخت آن ها ۵۰ ساعت وقت صرف شده است و از طرفی فقط ۵۰ عدد از این کت شلوار در کیتون دوخته شده و به بازار عرضه شده است.

گرانترین کت شلوار های دنیا
گرانترین کت شلوار های دنیا

۲- برند کاوالیر؛ کت شلوارهای لاکچری و خاص

برند کاوالیر یکی از برندهای کت شلوار در جهان است که هر ساله سفارش های زیادی به این برند داده می شود. برند کاوالیر یکی از برندهای معروف دوخت کت شلوار آن هم کت و شلوارهای زیبا و گران قیمت است. به همین خاطر یکی از ده مدل از گرانترین کت و شلوارهای دنیا در دسته برند کاوالیر قرار می گیرد.

کت شلوار راکفلر ونکوییش، کت شلواری است که دکمه های آن از الماس و پارچه آن از ابریشم و طلای سفید است. دوخت چنین کت شلواری بیش از ۲۰۰ ساعت زمان برده است و با توجه به گران قیمت بودن این کت شلوار، تنها ۵ عدد از این کت شلوار در کارخانه برند کت شلوار کاوالیر دوخته شده است.

برند کاوالیر - سرای پادشاهان آرسام
برند کاوالیر – سرای پادشاهان آرسام

۳- برند بیریونی؛ کت شلوارهایی از نوع ایتالیایی

اگر علاقه مند به مد ایتالیایی باشید، حتما نام برند بریونی را شنیده اید. این برند جزء برترین برندهای کت شلوار در سراسر جهان است که اقدام به دوخت کت شلوارهایی بسیار با کیفیت کرده است. یکی از کت شلوارهای گران قیمت برند بریونی، کت شلواری است که با پشم شتر دوخته شده است. آن هم شتری که بدون کوهان است و یکی از حیوانات بسیار نادر در آمریکای جنوبی می باشد.

برند بیریونی - سرای پادشاهان آرسام
برند بیریونی – سرای پادشاهان آرسام

۴- برند بوتگا ونتا؛ مناسب علاقه مندان به کت شلوارهای چرمی

اگر علاقه مند به کت شلوارهای چرمی باشید، حتما نام برند بوتگا ونتا را شنیده اید. این برند، یکی از برندهای کت شلوار ایتالیایی است که کت شلوارهایی بسیار خوش دوخت و زیبا را تحویل بازار کت شلوار می دهد.

ویژگی منحصر به فرد کت شلوارهای بوتگا ونتا، کت شلوارهای چرمی با چرم کاملا طبیعی است. به همین خاطر کت شلوارهای این برند به یکی از ده مدل از گرانترین کت شلوارهای دنیا تبدیل شده است.

برند بوتگا ونتا - سرای پادشاهان آرسام
برند بوتگا ونتا – سرای پادشاهان آرسام

۵- کت شلوار زوت؛ زشت ترین و در عین حال گرانترین کت شلوارهای دنیا

شاید برای شما جالب باشد که بدانید یکی از گرانترین کت شلوارهای دنیا، کت شلواری است که از ترکیب رنگ زرد و قرمز تشکیل شده است و تقریبا هیچ زیبایی منحصر به فردی ندارد. کت شلوار زوت، یکی از زشت ترین کت شلوارهای موجود در جهان است؛ اما در عین حال در گرانترین کت شلوارهای دنیا رتبه های اول را به دست آورده است.

مطلب پیشنهادی:   بررسی کت شلوار محمدرضا گلزار (4 فیلم آپدیت شد)

اما به هر حال نمی توان از قدمت تاریخی کت شلوار زوت چشم پوشی کرد. این کت شلوار از جنگ جهانی دوم به تاریخ جهان کنونی منتقل شده است و به همین خاطر دارای قیمت سرسام آوری است!

کت شلوار زوت
کت شلوار زوت

۶- استوارت هیوز؛ کت شلواری با الماس!

یکی از گرانترین کت شلوارهای دنیا، کت شلواری است که توسط استوارت هیوز یکی از طراحان برجسته لباس در جهان دوخته شده است. ویژگی منحصر به فرد کت شلوارهای هیوز، استفاده از بهترین پارچه ها و ابزارها برای دوخت کت شلوار است.

یکی از کت شلوارهای استوارت هیوز که تنها ۳ عدد از آن در جهان تولید و مورد استفاده قرار گرفت از الماس دوخته شده است. یقه های این کت شلوار از الماس های بسیار مرغوب دوخته شده اند و در قسمت های مختلف دیگر این کت شلوار نیز الماس به کار رفته است.

البته به کار رفتن الماس، تنها دلیل گران قیمت بودن این کت شلوار نیست. بلکه پارچه به کار رفته در این کت شلوار از جنس ابریشم و پشم مرغوب است.

استوارت هیوز - سرای پادشاهان آرسام
استوارت هیوز – سرای پادشاهان آرسام

۷- الکساندر آموسو بسپوک؛ کت شلواری لاکچری و در عین حال بسیار خوش دوخت!

یکی از طراحان مد و کت شلوار در دنیا الکساندر آموسو است. اگرچه که این طراح، یکی از طراحان خبره در زمینه طراح مد است؛ اما کت شلواری که توسط این فرد دوخته شده است و به یکی از گرانترین کت شلوارهای دنیا تبدیل شده است، کت شلواری است که برای اولین بار و بدون هیچ حرفه ای توسط الکساندر آموسو دوخته شده است.

کت شلوار الکساندر آموسو یکی از خوش دوخت ترین کت شلوارهای دنیا است که با مرغوب ترین نوع پشم دوخته شده است. دکمه های این کت شلوار از طلا و الماس است و به همین خاطر کت و شلوار الکساندر آموسو را می توان در بین یکی از گرانترین کت شلوارهای دنیا برشمرد.

الکساندر آموسو بسپوک
الکساندر آموسو بسپوک

۸- کت شلوارهای برند دورمویل

در دنیا برندهای مختلفی وجود دارند که اقدام به تولید کت شلوارهای لاکچری و خاص می کنند. کت شلوارهای برند دورمویل یکی از گرانترین کت شلوارهای دنیا می باشند؛ چرا که تمامی کت شلوارهای این برند از بهترین پارچه ها دوخته شده اند. از طرفی پارچه های به کار رفته در کت شلوارهای برند دورمویل، تولید خود کارخانه دورمیل است و به همین خاطر می توان این برند جزء برندهای خودکفا بر شمار آورد.

در سال های اخیر برند دورمویل اقدام به دوخت کت شلوارهای لاکچری برای پادشاهان و اعضای خانواده های آن ها کرده است.

کت شلوارهای برند دورمویل - سرای پادشاهان آرسام
کت شلوارهای برند دورمویل – سرای پادشاهان آرسام

۹- کت و شلوار نارندرا مودی؛ کت شلواری خاص به قیمتی باور نکردنی

مردان سیاست، معمولا سعی دارند که کت و شلوارهایی را برای خود انتخاب کنند که از هر لحاظی خاص باشد. شاید به همین خاطر است که کت شلوار نارندرا مودی، نخست وزیر هند یکی از گرانترین کت شلوارهای دنیا باشد.

کت شلوار نارندرا مودی، در سال های اخیر جنجال بسیاری را در فضای مجازی ایجاد کرده است. به طوری که بسیاری از افراد با کت شلوارهای نارندرا مودی آشنا هستند. ویژگی منحصر به فرد کت شلوارهای نخست وزیر هند این است که در طرح کت شلوارهای او، یعنی خطوط قرار گرفته بر روی پارچه کت شلوار او، نام نارندرا مودی حک شده است.

کت و شلوار نارندرا مودی
کت و شلوار نارندرا مودی

۱۰- طراح بزرگ دنیا دسموند مریون

شاید تمامی مدل های کت شلوارهایی که ذکر شد، ویژگی های منحصر به فردی داشته باشند؛ اما به هر حال نمی توان کت و شلوارهای دسموند مریون را در بین گران قیمت ترین کت شلوارهای دنیا جا نداد. آقای دسموند مریون یکی از طراحان زبر دست در زمینه دوخت کت شلوار در دنیا است که با یک تبحر باور نکردنی تمامی مراحل مربوط به دوخت کت شلوارهای خود را با دست انجام می دهد.

دوخت تمیز هر یک از کت شلوارهای برند دسموند مریون باعث شده است که این برند در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی داشته باشد و کت شلوارهای این برند در لیست ده مدل از گرانترین کت شلوارهای دنیا قرار داده شود.

کت شلوار دسموند مریون
کت شلوار دسموند مریون
5/5 - (2 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

مقالات

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982