سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

با ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه بیشتر آشنا شوید!

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۸ مرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

با ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه بیشتر آشنا شوید!

ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه، یک از جذاب ترین ترندهای سال های اخیر است که تا به حال جوانان علاقه بیشتری به این ترند نشان داده اند.

نوع برش، نوع دوخت، نوع قرار گرفتن دکمه ها و حتی رنگ ترند ۲۰۲۱ کت شلوار، زیبایی خاصی را به این کت شلوارها داده است. اگر میخواهید اقدام به دوخت کت شلوار یا خرید کت شلوار دامادی همگام با مد روز و ترند سال کنید میتوانید از راهنمای ارائه شده در این مقاله استفاده کنید.

کت شلوار یکی از لباس هایی است که برای هر مردی مورد نیاز است؛ اما مردان شیک پوش نیز علاقه دارند که همیشه لباس هایی را انتخاب کنند که علاوه بر اینکه استایل جذابی به آن ها می دهد، طبق مد روز هم باشد. این خواسته یک خواسته عجیبی برای آقایان شیک پوش نیست.

در سال های گذشته، کت و شلوار یکی از لباس های رسمی بود که آقایان فقط در مراسم های رسمی آن ها را می پوشند؛ اما روی کار آمدن ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه نشان داد که کت و شلوار فقط برای مجلس های رسمی و ادارات نیست! در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با جزئیات ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه آشنا شوید.

ترند 2021 کت شلوار مردانه
ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه

جزئیات ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه چیست؟

زمانی که بحث ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه می شود، برای آقایان سوال پیش می آید که مدل های کت شلوار در سال ۲۰۲۱ چه تغییر اساسی کردند؟ ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه جزئیات بسیار زیادی دارد. به همین خاطر این ترند به یکی از لباس های محبوب آقایان در سال ۲۰۲۱ تبدیل شده است. نوع دوخت، نوع برش، نوع رنگ، نوع قرار گرفتن دکمه های کت و … همگی جزئیات خاص خودشان را در ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه دارند.

مطابق ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه لباس بپوش!

اگرچه هنوز هم آقایان بسیار زیادی وجود دارند که اهمیت زیادی به نوع پوشش خود نمی دهند و یا اهمیتی به نوع مد هر سال نمی دهند. البته استفاده از لباس های ترند، آن هم مطابق مد روز یک امری سلیقه است؛ اما به هر حال اگر علاقه مند هستید که طبق مد روز پیش بروید و لباس هایی زیبا با مد روز جدید بپوشید، حتما جزئیات ترند ۲۰۲۱ کت شلوار را بررسی کنید. مطمئن باشید که کت شلوارهای مدل ۲۰۲۱، از آن دسته از کت شلوارهایی هستند که آقایان زیادی را راضی می کنند.

مدل 2021 کت شلوار
مدل ۲۰۲۱ کت شلوار

نوع قرار گرفتن دکمه ها در ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه

شاید بسیاری از آقایان بدون توجه به جزئیات یک کت شلوار اقدام به خریداری آن کنند؛ اما در هر کت شلوار یک سری جزئیاتی وجود دارد که لازم است اشخاص قبل از خرید به این جزئیات توجه داشته باشند و خصوصیات مربوط به هر یک از این جزئیات را در نظر داشته باشند.

نوع قرار گرفتن دکمه ها در کت ها، بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که نوع قرار گرفتن این دکمه نشان دهنده میزان رسمی و یا غیر رسمی بودن کت شلوار است. در ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه، دکمه یک طرفه محبوبیت بیشتری دارد!

در واقع، در ترند ۲۰۲۱ کت های مردانه، طرز قرار گرفتن دکمه ها از قرار گرفتن در خط وسط به قرار گرفتن در خط کنار کت تغییر شکل داده اند. خصوصیت دیگری که در ترند ۲۰۲۱ کت شلوار وجود دارد این است که کت های سال ۲۰۲۱ دارای دکمه های یک طرفه؛ اما به صورت زوج هستند. در واقع، به جای قرار گرفتن یک ردیف دکمه، دو ردیف دکمه بر روی کت و شلوار قرار گرفته است.

کت شلوار جوانان در 2021

برشی جذاب و جوانانه در ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه

در ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه توجه زیادی به علایق جوانان داده شد. جزئیات این ترند از نوع دکمه شروع می شود و موارد دیگری را نیز در بر می گیرد. برشی جذاب و باب پسند جوانان، یکی از خصوصیاتی است که در ترند ۲۰۲۱ کت و شلوار مردانه وجود دارد.

تنگی کت و شلوار در ترند ۲۰۲۱، اهمیت ویژه ای دارد. کت های ترند ۲۰۲۱، کمی در ناحیه سینه تنگ تر از مدل های قبلی کت ها هستند؛ البته تنگی این کت ها به اندازه ای نیست که جلوه بدی به لباس و کت آقایان بدهد؛ اما جذابیت خاص خودش را دارد.

در ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه، شلوارهای گشاد آن هم در قسمت ساق پا از میان رفته اند و جای خود را به شلوارهایی با ساق تنگ تر داده اند. دو خصوصیتی که برای نوع برش ترند ۲۰۲۱ کت شلوار ذکر شد، جذابیت خاصی را مخصوصا برای آقایان جوان و یا جوان پسندان ارائه می کند.

مطلب پیشنهادی:   نگهداری و مراقبت از کت شلوار

ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه؛ مخصوص علاقه مندان به رنگ های روشن

از جمله مهم ترین خصوصیاتی که باید برای یک ترند کت شلوار مردانه تعیین شود، رنگ آن ترند است. در حال حاضر، رنگ های تیره و یا جلف جای خود را به رنگ های طوسی داده اند. در ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه، رنگ طوسی دارد. زیبایی خاصی که در این ترند وجود دارد، نحوه ست کردن رنگ های مختلف با رنگ طوسی کت و شلوار می باشد.

شاید قبلا کمتر کسی به فکر ترکیب رنگ طوسی و رنگ زرد می افتاد؛ اما با روی کار آمدن ترند ۲۰۲۱ کت شلوار، این باور از میان آقایان شیک پوش از میان رفت؛ چرا که در ترند ۲۰۲۱ کت و شلوار، رنگ طوسی با رنگ زرد جلوه خاصی را به کت شلوار مردانه می بخشند.

کت شلوار با جلیقه و یا بدون جلیقه؟

از وقتی که جلیقه های کت شلوار در بازار عرضه شدند، افراد زیادی علاقه مند به خریداری آن ها بودند. البته نباید از این نکته غافل شد که انتخاب مناسب جلیقه آن هم با یک رنگ زیبا، جلوه بسیار زیادی را به یک استایل مردانه می بخشد؛ اما در حال حاضر باید به دوست داران جلیقه کت شلوار عرض کنیم، در ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه، جلیقه های کت شلوار از میان رفته اند.

البته شاید هنوز هم مدل هایی در سال ۲۰۲۱ وجود داشته باشند که از جلیقه همراه با کت شلوار استفاده می کنند؛ اما طبق ترند ۲۰۲۱ کت شلوار، جلیقه نقش بسیار مهمی در زیبایی کت شلوارهای مردانه ندارد. به همین خاطر به موضوع جلیقه در کت شلوار اهمیت زیادی داده نشده است!

آشنایی با جزئیات کت شلوار 2021

کت شلوار ترند ۲۰۲۱ را بخرم؟

زمانی که حرف خرید کت شلوار برای مراسم های مختلف می شود، خریداران کت شلوار باید به یک سری موضوعاتی توجه داشته باشند تا پس از خرید خود پشیمان نشوند. به هر حال هر یک از کت شلوارها مناسب یک مجلس و مراسم خاصی هستند و بعضی از کت شلوارها نیز به صورت روزمره مورد استفاده قرار می گیرند.

تا به اینجای مقاله با جزئیات مختلف ترند ۲۰۲۱ کت شلوار مردانه آشنا شده اید و می توانید بر حسب سلیقه خود، یکی از کت شلوارهای سرای پادشان آرسام را مطابق با مد روز سال ۲۰۲۱ سفارش دهید؛ اما در ادامه یک سری نکاتی را در رابطه با خرید این ترند ارائه می کنیم که شاید برای شما خریداران عزیز کت شلوار مفید باشد.

  • کت شلوار ترند ۲۰۲۱ بیشتر یک کت شلوار روزمره است!

البته که انتخاب رنگ و نوع پارچه در کت شلوار ترند ۲۰۲۱، می توانید این موضوع را نقض کند که کت شلوار ترند ۲۰۲۱، فقط یک کت شلوار روزمره است و برای مراسم های رسمی قابل استفاده نیست؛ اما لازم است که بدانید کت شلوارهایی که دارای دکمه های یک طرفه هستند، رسمیت بسیار زیادی ندارند و بهتر است که در مراسم های رسمی از کت شلوارهای مردانه دکمه وسط استفاده کنید.

  • اگر علاقه مند به برش های کمی تنگ می باشید، کت شلوار ترند ۲۰۲۱ را بخرید.

شاید بسیاری از آقایان برش های کت شلوار آزاد را بیشتر به کت شلوارهای تنگ ترجیح دهند. به همین خاطر ذکر این نکته لازم است که ترند ۲۰۲۱ کد شلوار، برش تقریبا تنگی دارد. البته اگر جوان هستید و علاقه مند به پوشش های اسپرت، ترند ۲۰۲۱ کت شلوار یکی از بهترین انتخاب های شما است. شما می توانید حتی با کفش های کتونی این کت شلوار را بپوشید و یک استایل اسپرت و در عین حال شیک برای خود درست کنید.

  • رنگ ترند ۲۰۲۱ روشن است؛ اما می توانید رنگ های تیره تری را انتخاب کنید.

طبق اطلاعاتی که در دست است، رنگ مورد علاقه ترند ۲۰۲۱ رنگ روشن است. همانطور که در این مقاله هم به آن اشاره شد رنگ این ترند ترکیبی از رنگ طوسی و رنگ زرد است؛ اما به هر حال اگر شما علاقه مند به انتخاب رنگ های روشن نمی باشید، می توانید در سرای پادشان آرسام رنگ مورد علاقه خود را سفارش دهید. پیشنهاد ما با شما شخصی دوزی کت شلوار است زیرا شما میتوانید در ۰ تا ۱۰۰ کت شلوار اعمال سلیقه کنید و لباسی کاملا دلخواه خودتان را داشته باشید.

امتیازدهی

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

مقالات

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982