سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار مدیریتی و راهنمای جامع برای انتخاب و خرید✔️

نکاتی که باید به عنوان یک مدیر و رئیس در نظر داشته باشید، برنامه ریزی برای انتخاب و خرید کت شلوار مدیریتی متناسب با فرم بدن شما است. همچنین در نظر داشته باشید که در محل کار از استایل جدید و مد روز به دلیل عدم محبوبیت آن استفاده نکنید. کت و شلوار مدیریتی شما بهتر است هماهنگ با سطح درک مخاطبانتان باشد. پیشنهاد ما به مدیران استفاده از خدمات شخصی دوزی کت شلوار آرسام است تا بهترین کت و شلوار فیت تن خود را بپوشند.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۱۴ تیر ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار مدیریتی و راهنمای جامع برای انتخاب و خرید✔️

نکاتی که باید به عنوان یک مدیر و رئیس در نظر داشته باشید، برنامه ریزی برای انتخاب و خرید کت شلوار مدیریتی متناسب با فرم بدن شما است. همچنین در نظر داشته باشید که در محل کار از استایل جدید و مد روز به دلیل عدم محبوبیت آن استفاده نکنید.

کت و شلوار مدیریتی شما بهتر است هماهنگ با سطح درک مخاطبانتان باشد. پیشنهاد ما به مدیران استفاده از خدمات شخصی دوزی کت شلوار آرسام است تا بهترین کت و شلوار فیت تن خود را بپوشند.

همیشه باید در محل کار خود بهترین پوشش را داشته باشید. تصور کنید با یک کت شلوار مدیریتی برای انجام یک جلسه کاری در خارج از خانه و در دفتر خود هستید، عقیده دیگران درباره شما تا حد زیادی به ظاهر شما و کت و شلوار مدیریتی که پوشیده اید، بستگی دارد. این یک واقعیت اساسی است که شما باید هنگام لباس پوشیدن برای محیط های رسمی مانند جلسات کاری، سمینارها و سایر اجتماعات رسمی دیگر به آن توجه داشته باشید پس در سفارش دوخت کت شلوار به نکات ذکر شده توجه کنید.

نحوه پوشش شما تا حدی مهم است که می تواند بر روی اعتبار شغلی شما در نزد همکاران و مشتریانتان نیز تأثیر بگذارد و به میزان اعتبار شما افزوده و یا از آن کم کند؛ بنابراین همواره توصیه می شود که به پوشش و ظاهر خود دقت نمایید.

یک پوشش مناسب همیشه به محیطی بستگی دارد که فرد در آن کار می کند. البته که موقعیت جغرافیایی و فصول سال هم می تواند بر روی آن تأثیر بگذارد. همچنین اگر شما به عنوان یک مدیر قصد خرید کت شلوار سازمانی برای کارمندان شرکت یا سازمان خود دارید نیز این نکات حائز اهمیت هستند.

از طریق لباس ها می توان با دیگران ارتباط برقرار کرد. لباس های شما، اطلاعات زیادی را درباره تیپ شخصیتی شما به طرف مقابل منتقل می کنند؛ بنابراین هنگامی که لباس مناسبی به تن ندارید، پیامی که از طریق آن به فرد مخاطب وارد می کنید، گم می شود و احساس خوب در طرف مقابل نیز ایجاد نمی شود.

در ادامه مطلب، به توضیح مواردی که به هنگام پوشیدن کت شلوار به عنوان یک مدیر و یا رئیس شرکت بهتر است رعایت نمایید، می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

کت شلوار مدیریتی - سرای پادشاهان آرسام
کت شلوار مدیریتی – سرای پادشاهان آرسام

نکاتی که در استفاده از کت شلوار مدیریتی باید رعایت شود

لباس پوشیدن جز کارهای عادی و روزمره است که بایستی به درستی انجام شود مخصوصاً برای رؤسا و مدیران شرکت ها که می توانند از استایل کت شلوار مدیریتی برای پوشش خود استفاده نمایند.

یک مدیر و یا رئیس شرکت، حتی قبل از اینکه بخواهد صحبتی کند، در فرد مخاطب، ادراکی از آن مدیر بر اساس تیپ ظاهری که دارد، ایجاد می شود و این برداشت از ذهن مخاطب تا مدت ها پاک نمی شود.

هنگامی که یک مدیر، مطابق موقعیت خود در محل کار، کت و شلوار می پوشد، یک جذبه عجیبی در او ایجاد می شود که باعث منحصر به فرد و برجسته شدن فرد مدیر می شود.

در ادامه، نکاتی در رابطه با پوشش مدیران به هنگام استفاده از کت و شلوار مدیریتی ارائه می شود.

برای انتخاب پوشش خود وقت بگذارید

مدیران و رؤسا افراد پر مشغله و درگیری هستند و از مهارت های برنامه ریزی خود، فقط هنگام کار استفاده می کنند؛ در نتیجه زمان کافی برای انتخاب لباس مناسب خود ندارند.

بنابراین خیلی خوب می شود که مدیران برای لباس پوشیدن خود نیز از مهارت های برنامه ریزی استفاده کنند و از شب قبل برای انتخاب کت شلوار مدیریتی و پیراهن از کمد لباس های خود برنامه داشته باشند.

مطلب پیشنهادی:   سفارش دوخت انواع کت شلوار دامادی مجلسی اسپرت اداری

سرمایه گذاری بیشتر برای کمد لباس می تواند شما را در مسیر موفقیت خود، چندین قدم به جلو ببرد.

کت شلوار متناسب با فرم بدن خود داشته باشید

شما مدیر و رئیس هستید و باید این نقش را با نوع لباسی که می پوشید، به دیگران نیز نشان دهید. پیراهن، جلیقه، کت شلوار و سایر اکسسوری ها که استفاده می نمایید بایستی با فرم بدن شما متناسب باشد. این کار به ظاهر شما، جلوه منحصر به فرد داده و جذابیت خاصی به دست می آورید.

حتماً دقت داشته باشید که کت و شلوار مدیریتی و لباس اداری شما زیادی گشاد و آویزان و یا تنگ که نتوان دکمه های آن را بست، نباشد، بلندای آستین کت و پیراهن شما تا مچ دست و بلندای شلوار تا مچ پا باشد.

خرید کت شلوار مدیریتی - سرای پادشاهان آرسام
خرید کت شلوار مدیریتی – سرای پادشاهان آرسام

پوشش خود را بر اساس درک مخاطبان انتخاب کنید

حتی اگر بهترین لباس ها و کت شلوار مدیریتی خود را می پوشید، اگر با افرادی که چیز زیادی از استایل و مد نمی دانند، احاطه شده باشید، آنها هرگز قادر به درک انتخاب پوشش شما نخواهند شد. این دلیل دیگری است که شناختن طرز فکر افرادی که در اطراف شما هستند بسیار اهمیت دارد و حیاتی است.

همیشه امتحان استایل جدید، هیجان انگیز است؛ اما شما باید اطمینان حاصل کنید که اطرافیان شما نیز به این استایل های جدید گرایش دارند. برای برخی افراد، پذیرش سبک های جدید خیلی راحت نیست و شما باید در انتخاب نوع پوشش خود، این مسئله را نیز در نظر بگیرید.

اگر بیشتر با افراد مسن در ارتباط هستید، می توانید از کت شلوارهای سبک سنتی استفاده نمایید و بالعکس، اگر با گروهی از افراد جوان و باهوش سروکار دارید، کت و شلوار مدیریتی مد روز می تواند گزینه مناسبی باشد تا مورد توجه و قدردانی قرار گیرید.

استانداردهای پوشش رسمی را از یاد نبرید

اگر از سبک و استایل های مد روز برای کت شلوار و یا لباس های اداری خود در محل کار استفاده می نمایید، بهتر است به آداب پوشش رسمی که از قدیم مرسوم بوده است نیز توجه کنید. در محل کار، استایل های جدید، محبوبیت زیادی ندارد، پس بهتر است از آن ها دوری کنید و به جای آن در مجالس و مهمانی ها از استایل مورد علاقه خود استفاده نمایید؛ چرا که مردم به استایل های قدیمی و استاندارد عادت کرده اند. اگر سبک خیلی متفاوت و جدید را در محل کار خود امتحان کنید، منتقدانی وجود دارند که تیپ ظاهری شما را نمی توانند درک کنند و بر روی نحوه ارتباط آن ها تأثیر منفی می گذارد.

از اکسسوری ها استفاده کنید

به هنگام پوشیدن کت شلوار مدیریتی، سعی کنید از اکسسوری ها نیز استفاده کنید تا مورد توجه همکاران و اطرافیان خود قرار گیرید. به عنوان مثال همیشه یک ساعت مارک دار شیک به مچ دستتان باشد یا از کراوات های ساده و طرح دار استفاده کنید.

اکسسوری ها می توانند استایل شما را چندین برابر جذاب تر کنند. شما می توانید هر اکسسوری را که فکر می کنید به ظاهر شما جلوه می دهد و شما را منحصر به فرد می کند، استفاده نمایید.

استفاده از اکسسوری به هنگام پوشیدن کت شلوار مدیریتی
استفاده از اکسسوری به هنگام پوشیدن کت شلوار مدیریتی

 

کفش های شیک بپوشید

یک مدیر آراسته علاوه بر انتخاب کت شلوار مدیریتی و لباس های مناسب، به کفش های خود نیز توجه می کند. یک جفت کفش صیقلی و با کیفیت می تواند نشانه ای باشد که شما در کار خود جدی و حرفه ای هستید؛ بنابراین قبل از رفتن به جلسه و یا دفتر کار، همیشه کفش های خود را واکس بزنید و صیقلی کنید.

برای مدیران توصیه می شود که به هنگام پوشیدن کت و شلوار خود از کفش های چرمی نیز استفاده کنند زیرا به سبب کیفیت ساخت و طراحی که دارند، ظاهر شما را بسیار شیک و جذاب می کنند.

کفش ها تأثیر بسزایی بر روی استایل مدیران داشته و اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد؛ بنابراین بهتر است در انتخاب کفش خود دقت کرده و خساست به خرج ندهید.

به عنوان نکته پایانی، اگر مدیر هستید، مطمئن شوید کت و شلوار مدیریتی که به تن دارید، باعث می شود باهوش و مقتدر به نظر برسید. شما باید به عنوان یک مدیر به نقش و مقام خود توجه داشته باشید و در خور شأن و اقتدار خود، لباس اداری مناسب را تهیه و استفاده نمایید.

به پایان مطلب رسیدیم، امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و با اهمیت لباس پوشیدن و انتخاب استایل کت و شلوار در زندگی مدیران آشنا شده باشید و بتوانید در جلسات مدیریتی خود از آن استفاده کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

مقالات

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982