سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار زغالی

کت شلوار لباس رسمی بسیاری از مردان در سراسر دنیا است. کت شلوار زغالی است می تواند برای هر انتخابی متناسب به نظر برسد. از رنگ های ساده و شیک این لباس، کت شلوار زغالی است.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۷ بهمن ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29

کت شلوار لباس رسمی بسیاری از مردان در سراسر دنیا است. کت شلوار زغالی است می تواند برای هر انتخابی متناسب به نظر برسد. از رنگ های ساده و شیک این لباس، کت شلوار زغالی است.

این استایل می تواند برای هر رده سنی در میان مردان مناسب به نظر برسد. از سن های پایین تا مردان میانسال می توانند از این رنگ کت شلوار استفاده کنند و یک استایل شیک و جذاب داشته باشند. پیشنهاد می کنیم که حتما یک دست کت شلوار زغالی در کمد لباس های خود داشته باشید.

می توان با اطمینان گفت که این کت شلوار در میان مردان سراسر دنیا جزء پرطرفدار ترین و پرفروش ترین انواع کت شلوار است. اگر کت شلوار زغالی را با رنگ و اکسسوری های مناسب ست کنید، مطمئن باشید که یک استایل جذاب خواهید داشت.

کت شلوار زغالی با پیراهن سفید
کت شلوار زغالی با پیراهن سفید

چه پیراهنی با کت شلوار زغالی؟

یکی از مهمترین اجزایی که باید با کت شلوار شما ست شود، پیراهن است. کت شلوار زغالی از این قضیه مستثنی نیست. می توان گفت تقریبا هر رنگ پیراهنی را می توانید با کت شلوار زغالی ست کنید اما در این مورد باید رنگ پوست و مشخصات ظاهری خود را در نظر بگیرید.

اگر انتخاب شما یک پیراهن مشکی است، سعی کنید با احتیاط و حساسیت بالایی این پیراهن را انتخاب کنید. پیراهن هایی که با کت شلوار زغالی ست می شوند، طیف بسیاری از رنگ های را شامل می شود. پیراهن سفید از جمله رنگ هایی است که به راحتی با هر کت شلواری ست می شود.

اگر به دنبال یک استایل کلاسیک با کت شلوار زغالی هستید، پیشنهاد ما به شما یک پیراهن سفید است. سعی کنید از پارچه های براق چه برای کت شلوار و چه برای پیراهن استفاده نکنید.

کت شلوار زغالی مناسب همه رده های سنی

پارچه مناسب شما برای کت شلوار زغالی

از نکات بسیار مهم در انتخاب یک لباس پارچه آن است. سعی کنید پارچه ای که انتخاب می کنید با استایل و مشخصات ظاهری شما هماهنگ باشد. اگر اضافه وزن دارید پیشنهاد می کنیم از پارچه هایی با جنس های نازک تر استفاده کنید. رنگ های مونوکروم یک انتخاب مناسب در این مورد محسوب می شوند.

پارچه هایی با چنس ضخیم شما را چاق تر نشان می دهد و مسلما برای استایل شما مناسب نخواهند بود. سعی کنید از پارچه های به اصطلاح لخت استفاده کنید. پارچه هایی که جنس ضخیم تری دارند به افراد لاغرتر پیشنهاد می شوند. از دیگر نکات مهم در مورد کت شلوار این است که به راحتی چروک نشوند، پارچه های که درصد ویسکوز پلی استر بیشتری دارند کمتر چروک می شوند.

این کت شلوار ها بیشتر برای افرادی که در سازمان و اداره ها کار می کنند مناسب است. پارچه هایی با درصد بیشتر ویسکوز پلی استر دوام بیشتری نیز دارند. در شناسنامه یک کت شلوار این موارد ذکر شده است. اگر یک کت شلوار برای مجالس و مهمانی های رسمی و بعضا معمولی می خواهید، بهتر است که مقدار WOOL یا پشم پارچه بیشتر باشد.

کت شلوار رسمی زغالی

اگر مقدار WOOL بیشتر باشد

گفته شد که جنس کت شلوار در استایل آن تاثیر بسیار بالایی دارد. اگر مقدار WOOL بیشتر باشد، باعث می شود که پارچه شفافیت بیشتری داشته باشد و از طرفی یک استایل متفاوت خواهید داشت. نکته قابل توجه و مهم اینکه مقدار بالایی WOOL نشان دهنده کیفیت بالای جنس پارچه است.

از نظر ظرافت کاری و دوخت باید  این نکته را در نظر بگیرید که بافت های پارچه کت شلواری شما به زیبایی و با دقت بافته شده اند. البته در نظر داشته باشید این موارد بر روی قیمت نهایی کت شلوار تاثیر بسزایی دارد.

نکته مهم و قابل توجه این است که پارچه های کت شلواری که درصد بالایی WOOL در آن استفاده شده و  با ظرافت نیز بافته شده اند، نسبت به سایر جنس و  مدل های کت شلوار درخشندگی بالاتری دارند. در نتیجه با توجه به مشخصات ظاهری خود، سعی کنید از پارچه هایی با کیفیت بالا در دوخت کت شلوار استفاده کنید. برند های معتبر کت شلوار این امکان را برای شما فراهم آورده اند. موضوع جنس در کت شلوار های زغالی اهمیت بیشتری دارد.

مطلب پیشنهادی:   راهنمای نگهداری و تمیز کردن کت شلوار دامادی پس از مراسم

کت شلوار رنگ زغالی اسلیم فیت یا کلاسیک

پیراهن آبی؛ متفاوت اما جذاب

انتخاب پیراهن مناسب در ترکیب با یک کت شلوار تاثیر بسیار بالایی در استایل شما دارد. یکی از انتخاب های مهم در زمینه کت شلوار، رنگ پیراهن است. با کت شلوار زغالی می توان گفت پیراهن آبی یک پیشنهاد جذاب محسوب می شود.

پیراهن های آبی در محدوده های رنگی روشن و تیره، می توانند با انواع کت شلوار زغالی ست شوند. تاکید دوباره ما به شما این است که حتما مشخصات ظاهری خود را در نظر بگیرید. اگر اضافه وزن دارید از پیراهن آبی کمی تیره تر استفاده کنید. البته پیراهن آبی نیز در ست شدن با کت شلوار زغالی مانند رنگ مشکی حساسیت خود را دارد. در این مورد کمی وسواس به خرج دهید.

اگر برای شما مقدور است چندین طیف پیراهن را با کت شلوار خود امتحان کنید. در نهایت انتخابی مناسب که شما را آراسته نشان دهد. انتخاب یک رنگ نامناسب پیراهن حتی با وجود جنس و کیفیت بالا می تواند شما را دمده یا شلخته نشان دهد.

با کت شلوار زغالی پیراهن طرحدار یا ساده

پیراهن صورتی انتخابی جسورانه

اگر می خواهید با کت شلوار کمی مدرن به نظر برسید و از تیپ و استایل رسمی فاصله بگیرید ما به شما پیراهن صورتی را پیشنهاد می کنیم.

طیف های رنگی صورتی در پیراهن بسیار متفاوت و البته زیاد است. با توجه به رنگ پوست و مشخصات ظاهری خود یک انتخاب مناسب داشته باشید. این رنگ پیراهن برای مجالس نیمه رسمی و مهمانی های دوستانه بسیار مناسب است. سعی کنید کت شلوار هایی با برش غیر رسمی در کنار این پیراهن انتخاب کنید.

اگر به استایل اسپرت علاقمند هستید، ترکیب یک کت شلوار زغالی رنگ که البته درصد WOOL بیشتری دارد با یک پیراهن صورتی با دوخت اسپرت می تواند پیشنهاد جذابی باشد. از اکسسور های اسپرت در این استایل استفاده کنید و می توانید کراوات را حذف کنید.

کفش مشکی با کت شلوار زغالی

پیراهن طوسی؛ روشن یا تیره؟

یکی دیگر از پیراهن های جذاب در کنار کت شلوار زغالی پیراهن طوسی است. اینکه انتخاب شما روشن باشد یا تیره، مسلما ما به شما پیراهن طوسی روشن را پیشنهاد می کنیم.

استایل کاملا تیره جذابیت خود را از دست می دهد. این استایل یعنی کت شلوار زغالی با پیراهن طوسی روشن یک پیشنهاد مناسب برای مکان و موقعیت های رسمی است. برای محیط کاری نیز این کت شلوار یک پیشنهاد عالی و فوق العاده است. مجددا تاکید می کنیم که مشخصات ظاهری اعم از اندام و رنگ پوست خود را حتما در نظر بگیرید.

شیک و ساده با کت شلوار زغالی

پیراهن های پنبه ای

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب پیراهن برای ست کردن با کت شلوار زغالی، جنس آن است. پیراهن های پنبه ای برای کت شلوار های زغالی با جنس پلی استر ویسکوز بسیار مناسب به نظر می رسند. پیراهن هایی با ۳۵ درصد پنبه و البته بیشتر برای ست شدن با کت شلوار های زغالی بسیار مناسب به نظر می رسند.

پیراهن هایی که در ترکیب آن ها از پنبه استفاده می شود اجازه نمی دهند در صورت تعرق بدن بوی بدی بگیرد. از دیگر نکات مهم در مورد پیراهن های پنبه ای، چروک نشدن آن ها است. این پیراهن ها به دلیل جنس خوبی که دارند بسیار دیرت از پیراهن های معمولی چروک می شوند.

در بازار پوشاک پیراهن صد درصد  پنبه موجود است. این پیراهن ها برای کت شلوار هایی که درصد WOOL بالایی دارند یک انتخاب مناسب است.

کت شلوار زغالی مناسب شما

مدل های کت شلوار زغالی متناسب با اندام شما

از نکات مهم در انتخاب یک کت شلوار برش و دوخت آن است. با توجه به اینکه شما لاغر اندام هستید یا اضافه وزن دارید؟ یا اینکه قد شما بلند است یا کوتاه؟ کت شلوار مناسب شما متفاوت از فرد دیگری است. کت شلوار های زغالی با برش های مختلفی به بازار پوشاک عرضه می شوند.

اگر انتخاب شما یک کت شلوار مردانه و رسمی است ما مدل های کلاسیک یک کت شلوار زغالی را به شما پیشنهاد می دهیم. این مدل کت شلوار جذب نیست و برای محیط های اداری بسیار مناسب است. مدل دیگر کت شلوار های جذب و اندامی است که به هیچ عنوان به افراد چاق پیشنهاد نمی کنیم.

برای افرادی که اندام بسیار لاغری نیز دارند این کت شلوار خیلی مناسب نیست. این مدل کت شلوار برای مهمانی های چند ساعته پیشنهاد مناسبی هستند.

کراوات طرحدار یا ساده

اگر قد متوسط یا کوتاه دارید بهتر است از کت شلوار های اسلیم فیت استفاده کنید. کت شلوار های اسلیم فیت برای افرادی با قد متوسط و اندام متناسب بسیار مناسب است. کت شلوار هایی با دراپ های ۲ یا ۴  برای افرادی با اضافه وزن بسیار مناسب است. این کت شلوار ها برایی افرادی با اضافه وزن یک انتخاب مناسب و عالی محسوب می شوند.

5/5 - (2 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

راهنمای خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

مقالات

۲۸ تیر ۱۴۰۳

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۶ تیر ۱۴۰۳

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال 2024

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال ۲۰۲۴

مقالات

۲۵ تیر ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982