سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

ویژگی کت شلوار مردانه ایتالیایی

ایتالیا منشا هنر، معماری، فلسفه، موسیقی و کت شلوار مردانه، ایتالیا در عصر مدرن، با پرورش طراحان مد و پوشاک خدمت بزرگی به صنعت تولید کت و شلوار کرده است.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۱۸ بهمن ۱۴۰۱

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

مقالاتآموزش مد و پوشش آقایان

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

ویژگی کت شلوار مردانه ایتالیایی

ایتالیا منشا هنر، معماری، فلسفه، موسیقی و کت شلوار مردانه

ایتالیا در عصر مدرن، با پرورش طراحان مد و پوشاک خدمت بزرگی به صنعت تولید کت و شلوار کرده است. کت و شلوار پوشش رسمی آقایان محسوب می‌شود. کت شلوار مردانه ایتالیایی یکی از بهترین خدمات این کشور به صنعت مد و پوشاک بوده است. از کارخانه های تولیدی تا کارگاه های دوخت سفارشی کت و شلوار های گرانقیمت، در این کشور گزینه های فراوانی برای آقایان وجود دارد. بهترین مشخصه کت شلوار مردانه ایتالیایی، دوخت بی نظیر، پارچه اعلا و مثال زدنی است.

ویژگی های کت و شلوار ایتالیایی

استفاده از پارچه سبک در کت شلوار مردانه ایتالیایی و همچنین دوخت آن ویژگی های هستند که باعث می شود این نوع کت و شلوار برای مراسم و ملاقات های نیمه رسمی و کژوال نیز مناسب باشد.
در واقع کت شلوار ایتالیایی طراحی مدرن و بروز تری نسبت به دیگر سبک های کت شلوار دارد.

کوک های دست دوز روی یقه در مدل کت و شلوار ایتالیایی در کل لبه یقه دوخته می شوند. حتی گاهی این کوک ها دو دور دوخته می شود که کاملاً قابل مشاهده باشد. شلوار ایتالیایی را صاف می دوزند که هنگام ایستادن روی هم نمی افتد و چین نمی خورد. بیشتر کت های ایتالیایی کمرهایی جمعی دارند و فاقد چاک می باشند. کت بدون شکاف بیشتر در موقعیت های رسمی کاربرد دارد.

کت شلوار ایتالیایی
کت شلوار ایتالیایی

پارچه کت شلوار مردانه ایتالیایی

بارزترین تفاوت کت شلوار مردانه ایتالیایی مربوط به پارچه ی آن است. در سبک کت شلوار ایتالیایی از پارچه های سبک تری استفاده می شود که برای آب و هوای گرم بسیار مناسب هستند. پارچه ها در این مدل کت شلوار سبک وزن بوده یا به صورت الیاف ترکیبی هستند. در کت شلوار ایتالیایی صرفاً از پشم خالص استفاده نمی کنند.

بافت پارچه کت شلوار ایتالیایی بازتر بوده و می توانید گردش هوا را احساس کنید.
در مدل کت شلوار مردانه ایتالیایی هم تنوع جنس پارچه زیاد است و اگر قصد رفتن به یک مهمانی لاکچری دارید، بهتر است از پارچه مرغوب تر قیمت تری استفاده کنید.
در کل کت شلوار سبک ایتالیایی کمی پر زرق و برق است. کت شلوار مردانه ایتالیایی مناسب موقعیت های نیمه رسمی است.

کت و شلوار ایتالیایی مناسب چه افرادی است؟

کت و شلوار سبک ایتالیایی بیشتر برای افراد با اندام ورزیده مناسب است. معمولا این کت شلوار برای افرادی که دارای جثه ی عضلانی هستند مناسب می باشد. دوخت آستین به سرشانه در این نوع کت شلوار به حالت موج دار است. در قسمت سرشانه مقداری پارچه اضافه استفاده شده است که سرشانه را اندکی بالاتر می برد.

در نهایت باید بدانید که در انتخاب و خرید کت شلوار دامادی می توانید هر سبکی که را می خواهید انتخاب کنید. همچنین می توانید سفارش شخصی دوزی کت شلوار را در سرای پادشاهان پارسام ثبت نمایید. شما می توانید کت شلوار خود را از سرای پادشاهان آرسام به صورت سفارشی دوزی سفارش دهید. خیاطان سرای پادشاهان آرسام با بیش از ۲۰ سال سابقه بهترین کت شلوار در هر سبکی را برای شما شخصی دوزی و سفارشی دوزی می نمایند.

مطلب پیشنهادی:   معرفی 7 مدل تور عروس
کت و شلوار ایتالیایی
کت و شلوار ایتالیایی

بهترین برند کت و شلوار ایتالیایی کدام است؟

ایتالیا پرچم دار صنعت مد لباس در کل جهان است. بهترین مارک های کت شلوار ایتالیایی شامل گوچی، جورجیو آرمانی، ورساچه، بریونی، کیتون و… می باشد.

قیمت کت شلوار مردانه ایتالیایی

طراحان مد ایتالیایی گران‌ قیمت‌ترین و خوش‌ فرم‌ترین محصولات را برای مردان در دنیا تولید می‌کنند. ایتالیایی ها به دلیل دقت فوق‌ العاده در خیاطی پارچه و استفاده از بهترین نخ در جهان مشهورند.

بدون شک کت شلوار مردانه یکی از پرکاربرد ترین لباس ها در کمد آقایان است. یک کت و شلوار با کیفیت ظاهری مناسب را به وجود می آورد.
اولین و مهمترین قانون استایل مردانه این است که علاوه بر راحتی، اعتماد به نفس را به شما هدیه دهد. به کمک این دو ویژگی می توان لباس مناسب را انتخاب نمود.

انواع برش های کت و شلوار

برش آمریکایی، انگلیسی و ایتالیایی تفاوت های بسیاری با هم دارند.
در سبک کت و شلوار انگلیسی از پارچه‌ های سنگین‌ تر استفاده می شود. پارچه کت شلوار انگلیسی بخاطر جنس ضخیم و سنگین آن، اغلب برای آب و هوای سرد مناسب است. مزیت استفاده از این نوع پارچه ها این است که خوب روی بدن می نشیند و هر نوع ایراد در فرم بدن را مخفی می کنند.

در قسمت شانه این کت ها پد نرمی است که به خوش فرم ایستادن کت کمک می کند. بنابراین این مدل برای افرادی که اندام معمولی دارند، مناسب است چرا که می تواند استایل بدن را عضلانی و خوش فرم نشان دهد.
کت شلوار انگلیسی مردانه معمولا دو چاک در طرفین وجود دارد.

برش ایتالیایی بسیار معمولی تر از برش انگلیسی می باشد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم کت شلوار ایتالیایی برای پوشیدن در آب و هوای گرمتر در نظر گرفته شده اند. کت و شلوارهای مردانه ایتالیایی تنوع زیادی در جنس پارچه دارند. پارچه های کت شلوار مردانه ایتالیایی بسیار مرغوب می باشند.

سبک کت و شلوار ایتالیایی
سبک کت و شلوار ایتالیایی

تفاوت در سبک کت شلوار مردانه

برای تولید بهترین کت شلوار، عوامل زیادی باید کنار هم قرار گیرند تا رضایت مشتری را جلب کنند. پارچه کت و شلوار، وزن و رنگ پارچه، سطح سفارشی دوزی، تعداد دکمه ها، شکل یقه و… عوامل موثر در انتخاب مناسب کت شلوار مردانه نقش مهم و تاثیر گذاری دارند. مشخص ترین ویژگی کت و شلوار برش آن است. نوع برش پارچه از انتخاب باکیفیت ترین پارچه نیز مهم تر است.

وقتی در مورد برش کت و شلوار مردانه صحبت می کنیم، باید دو عامل زیرا را در نظر بگیریم.
۱. استایل بدنی، اندازه و سایز فردی که می خواهد کت و شلوار را بپوشد.
۲. موقعیت و مراسمی که کت و شلوار مورد استفاده قرار می گیرد.
خیاطان سرای پادشاهان آرسام به به این موضوعات واقف هستند و می توانند یک کت شلوار را طوری برش بزند تا بهترین ویژگی آقایانی که قصد پوشیدن آن را دارند، بهبود بخشند. در عین حال در سفارشی دوزی سرای پادشاهان آرسام هرگونه نقص اندامی پوشیده می شود.

کت شلوارهای شخصی دوزی شده در سرای پادشاهان آرسام همگی از پارچه های درجه ۱ دنیا با کیفیتی فوق العاده توسط خیاطانی مجرب دوخته و تهیه می شوند.

2/5 - (1 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

دکمه سردست چیست؟

دکمه سردست چیست؟ این دکمه را چه مواقعی ببندیم؟

مقالات

۱۵ آذر ۱۴۰۲

پارچه ی کتان چیست؟

پارچه ی کتان چیست؟ کاربرد و ویژگی های آن 

مقالات

۱۴ آذر ۱۴۰۲

ساس بند

ساس بند چیست؟ و نحوه ی استفاده از آن

مقالات

۱۳ آذر ۱۴۰۲

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982