سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

ویژگی کت شلوار مردانه ایتالیایی

ایتالیا منشا هنر، معماری، فلسفه، موسیقی و کت شلوار مردانه، ایتالیا در عصر مدرن، با پرورش طراحان مد و پوشاک خدمت بزرگی به صنعت تولید کت و شلوار کرده است.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۱۸ بهمن ۱۴۰۱

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۵ بهمن ۱۴۰۲

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

مقالاتآموزش مد و پوشش آقایان

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

ویژگی کت شلوار مردانه ایتالیایی

قبل از هر چیز، باید گفت که به طور عمده سه نوع طراحی برش برای کت و شلوار وجود دارد که به شدت شناخته شده‌اند: ۱. برش انگلیسی، ۲. برش ایتالیایی، ۳. برش آمریکایی.

برش ایتالیایی اولین بار توسط برانیونی ایجاد شد. این شرکت بنیان‌گذار برش ایتالیایی برای اسلحه‌ها بود. این برش در واقعیت بسیار روز به روز است. ۷ ویژگی کت شلوار مردانه ایتالیایی به شرح زیر است:

مهمترین خصوصیات کت شلوار ایتالیایی

– ۱ پارچه سبک:

پارچه‌های استفاده شده در کت و شلوارهای ایتالیایی کاملاً سبک وزن هستند، برخلاف کت و شلوارهای انگلیسی که وزن خود لباس را دارند. این لباس‌ها وزن سبکی دارند و کمی راحت هستند.

– ۲ لایه داخلی کم در شانه‌ها:

لایه داخلی که بخش اصلی کت است، کمی پایین‌تر در ناحیه شانه‌ها و سینه است. شانه‌ها خیلی فرم مربعی ندارند (تیز نیستند). لایه های داخلی هم  در نواحی پایین است. اما از دید دیگر نیز راحت است.

-۳  طراحی اندامی و زیبا:

کت و شلوارهای ایتالیایی عمدتاً برای افراد لاغر طراحی شده‌اند. ناحیه کمر و سینه معمولاً باریک‌تر از سایر لباس‌هاست که همچنین یک ظاهر مناسب به مردان می‌دهد.

– ۴ دکمه‌های بالا:

دکمه‌های لباس‌های ایتالیایی بالاتر از سایر لباس‌ها قرار دارند، که در جلوی لباس یک باز شکل ‘V’ بیشتر ایجاد می‌کند.

– ۵ خطوط گرج (الگو های هندسی در برش):

خطوط گرج در لباس‌ها بالاتر از سایر لباس‌ها قرار دارند. این شکل تیز لباس‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

– ۶ جیب‌های بدون پرده:

جیب‌ها در اینجا پرده ندارند. پرده به معنای پوشش جیب‌هاست.

– ۷ شلوارها:

شلوارها در این موارد پای لاغری دارند، به ویژه برای افراد با ساختار پا لاغر یا نازک، که می‌تواند جلبنده باشد.

همچنین کت و شلوارهای ایتالیایی می‌توانند سینگل و دبل برست باشند. به طور کلی، رونق در کت و شلوارهای ایتالیایی بیشتر از هر کت و شلوار انگلیسی یا آمریکایی است. هر کسی باید آن را امتحان کند، اما کلید موفقیت اعتماد به نفس است. اگر با اعتماد به نفس بپوشید، شخصیت شما را منعکس خواهد کرد!

ویژگی کت شلوار مردانه ایتالیایی
ویژگی کت شلوار مردانه ایتالیایی

ایتالیا منشا هنر، معماری، فلسفه، موسیقی و کت شلوار مردانه

ایتالیا در عصر مدرن، با پرورش طراحان مد و پوشاک خدمت بزرگی به صنعت تولید کت و شلوار کرده است. کت و شلوار پوشش رسمی آقایان محسوب می‌شود. کت شلوار مردانه ایتالیایی یکی از بهترین خدمات این کشور به صنعت مد و پوشاک بوده است. از کارخانه های تولیدی تا کارگاه های دوخت سفارشی کت و شلوار های گرانقیمت، در این کشور گزینه های فراوانی برای آقایان وجود دارد. بهترین مشخصه کت شلوار مردانه ایتالیایی، دوخت بی نظیر، پارچه اعلا و مثال زدنی است.

ویژگی های کت شلوار مردانه ایتالیایی

استفاده از پارچه سبک در کت شلوار مردانه ایتالیایی و همچنین دوخت آن ویژگی های هستند که باعث می شود این نوع کت و شلوار برای مراسم و ملاقات های نیمه رسمی و کژوال نیز مناسب باشد.
در واقع کت شلوار ایتالیایی طراحی مدرن و بروز تری نسبت به دیگر سبک های کت شلوار دارد.

کوک های دست دوز روی یقه در مدل کت و شلوار ایتالیایی در کل لبه یقه دوخته می شوند. حتی گاهی این کوک ها دو دور دوخته می شود که کاملاً قابل مشاهده باشد. شلوار ایتالیایی را صاف می دوزند که هنگام ایستادن روی هم نمی افتد و چین نمی خورد. بیشتر کت های ایتالیایی کمرهایی جمعی دارند و فاقد چاک می باشند. کت بدون شکاف بیشتر در موقعیت های رسمی کاربرد دارد.

کت شلوار ایتالیایی
کت شلوار ایتالیایی

پارچه کت شلوار مردانه ایتالیایی

بارزترین تفاوت کت شلوار مردانه ایتالیایی مربوط به پارچه ی آن است. در سبک کت شلوار ایتالیایی از پارچه های سبک تری استفاده می شود که برای آب و هوای گرم بسیار مناسب هستند. پارچه ها در این مدل کت شلوار سبک وزن بوده یا به صورت الیاف ترکیبی هستند. در کت شلوار ایتالیایی صرفاً از پشم خالص استفاده نمی کنند.

بافت پارچه کت شلوار ایتالیایی بازتر بوده و می توانید گردش هوا را احساس کنید.
در مدل کت شلوار مردانه ایتالیایی هم تنوع جنس پارچه زیاد است و اگر قصد رفتن به یک مهمانی لاکچری دارید، بهتر است از پارچه مرغوب تر قیمت تری استفاده کنید.
در کل کت شلوار سبک ایتالیایی کمی پر زرق و برق است. کت شلوار مردانه ایتالیایی مناسب موقعیت های نیمه رسمی است.

مطلب پیشنهادی:   کت شلوار دامادی شیک و جذاب

کت و شلوار مردانه ایتالیایی مناسب چه افرادی است؟

کت و شلوار سبک ایتالیایی بیشتر برای افراد با اندام ورزیده مناسب است. معمولا این کت شلوار برای افرادی که دارای جثه ی عضلانی هستند مناسب می باشد. دوخت آستین به سرشانه در این نوع کت شلوار به حالت موج دار است. در قسمت سرشانه مقداری پارچه اضافه استفاده شده است که سرشانه را اندکی بالاتر می برد.

در نهایت باید بدانید که در انتخاب و خرید کت شلوار دامادی می توانید هر سبکی که را می خواهید انتخاب کنید. همچنین می توانید سفارش شخصی دوزی کت شلوار را در سرای پادشاهان پارسام ثبت نمایید. شما می توانید کت شلوار خود را از سرای پادشاهان آرسام به صورت سفارشی دوزی سفارش دهید. خیاطان سرای پادشاهان آرسام با بیش از ۲۰ سال سابقه بهترین کت شلوار در هر سبکی را برای شما شخصی دوزی و سفارشی دوزی می نمایند.

کت و شلوار ایتالیایی
کت و شلوار ایتالیایی

بهترین مارک کت و شلوار ایتالیایی کدام است؟

ایتالیا پرچم دار صنعت مد لباس در کل جهان است. بهترین مارک های کت شلوار ایتالیایی شامل گوچی، جورجیو آرمانی، ورساچه، بریونی، کیتون و… می باشد.

قیمت کت شلوار مردانه ایتالیایی

طراحان مد ایتالیایی گران‌ قیمت‌ترین و خوش‌ فرم‌ترین محصولات را برای مردان در دنیا تولید می‌کنند. ایتالیایی ها به دلیل دقت فوق‌ العاده در خیاطی پارچه و استفاده از بهترین نخ در جهان مشهورند.

بدون شک کت شلوار مردانه یکی از پرکاربرد ترین لباس ها در کمد آقایان است. یک کت و شلوار با کیفیت ظاهری مناسب را به وجود می آورد.
اولین و مهمترین قانون استایل مردانه این است که علاوه بر راحتی، اعتماد به نفس را به شما هدیه دهد. به کمک این دو ویژگی می توان لباس مناسب را انتخاب نمود.

 

انواع برش های کت و شلوار

برش آمریکایی، انگلیسی و ایتالیایی تفاوت های بسیاری با هم دارند.
در سبک کت و شلوار انگلیسی از پارچه‌ های سنگین‌ تر استفاده می شود. پارچه کت شلوار انگلیسی بخاطر جنس ضخیم و سنگین آن، اغلب برای آب و هوای سرد مناسب است. مزیت استفاده از این نوع پارچه ها این است که خوب روی بدن می نشیند و هر نوع ایراد در فرم بدن را مخفی می کنند.

در قسمت شانه این کت ها پد نرمی است که به خوش فرم ایستادن کت کمک می کند. بنابراین این مدل برای افرادی که اندام معمولی دارند، مناسب است چرا که می تواند استایل بدن را عضلانی و خوش فرم نشان دهد.
کت شلوار انگلیسی مردانه معمولا دو چاک در طرفین وجود دارد.

برش ایتالیایی بسیار معمولی تر از برش انگلیسی می باشد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم کت شلوار ایتالیایی برای پوشیدن در آب و هوای گرمتر در نظر گرفته شده اند. کت و شلوارهای مردانه ایتالیایی تنوع زیادی در جنس پارچه دارند. پارچه های کت شلوار مردانه ایتالیایی بسیار مرغوب می باشند.

سبک کت و شلوار ایتالیایی
سبک کت و شلوار ایتالیایی

تفاوت در سبک کت شلوار مردانه

برای تولید بهترین کت شلوار، عوامل زیادی باید کنار هم قرار گیرند تا رضایت مشتری را جلب کنند. پارچه کت و شلوار، وزن و رنگ پارچه، سطح سفارشی دوزی، تعداد دکمه ها، شکل یقه و… عوامل موثر در انتخاب مناسب کت شلوار مردانه نقش مهم و تاثیر گذاری دارند. مشخص ترین ویژگی کت و شلوار برش آن است. نوع برش پارچه از انتخاب باکیفیت ترین پارچه نیز مهم تر است.

وقتی در مورد برش کت و شلوار مردانه صحبت می کنیم، باید دو عامل زیرا را در نظر بگیریم.
۱. استایل بدنی، اندازه و سایز فردی که می خواهد کت و شلوار را بپوشد.
۲. موقعیت و مراسمی که کت و شلوار مورد استفاده قرار می گیرد.
خیاطان سرای پادشاهان آرسام به به این موضوعات واقف هستند و می توانند یک کت شلوار را طوری برش بزند تا بهترین ویژگی آقایانی که قصد پوشیدن آن را دارند، بهبود بخشند. در عین حال در سفارشی دوزی سرای پادشاهان آرسام هرگونه نقص اندامی پوشیده می شود.

کت شلوارهای شخصی دوزی شده در سرای پادشاهان آرسام همگی از پارچه های درجه ۱ دنیا با کیفیتی فوق العاده توسط خیاطانی مجرب دوخته و تهیه می شوند.

پس اگر قصد دوخت کت شلوار دارید میتوانید از خدمات حرفه ای این مجموعه استفاده کنید. تخصص اصلی سرای پادشاهان آرسام شخصی دوزی کت شلوار در انواع مختلف است.

1.5/5 - (2 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

استفاده از سنجاق یقه متناسب با مدل کت شلوار

استفاده از سنجاق یقه متناسب با مدل کت شلوار

مقالات

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت و دامن زنانه

راهنمای خرید کت و دامن زنانه

مقالات

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

انتخاب ساعت متناسب با مدل کت شلوار

انتخاب ساعت متناسب با مدل کت شلوار

مقالات

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982