سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 159

ست پیراهن و کراوات مردانه و ترکیب رنگ آنها

سفارش دوخت انواع کت و شلوار

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۸ خرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۲ دی ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

ست پیراهن و کراوات مردانه و ترکیب رنگ آنها

ست پیراهن و کراوات مردانه و یا ترکیب رنگ پیراهن و کراوات در خوش پوش بودن شما نقش بسزایی دارد. کراوات یک اکسسوری است که استایل شما را رسمی تر نشان داده و شیک بودن شما را دو چندان می کند. اما استفاده از یک کراوات به رنگی نامتناسب با پیراهن می تواند ظاهر شما را بسیار بد جلوه دهد. پس در انتخاب ترکیب رنگ پیراهن و کراوات دقت کنید. اگر شما هم از افرادی هستید که کراوات در دسته لباس های روزمره‌تان قرار دارد و یا حداقل در مهمانی ها و مراسم مهم و رسمی از کراوات به همراه لباس هایتان استفاده می کنید، باید از چگونگی ست پیراهن و کراوات مردانه مطلع باشید.
ما در این مطلب بهترین ترکیب رنگ پیراهن و کراوات را بیان می کنیم، البته علاوه بر تناسب رنگ کراوات با پیراهن، رنگ پیراهن و کراوات باید برای پوست شما نیز مناسب بوده و یا موجب چاق، لاغر، کوتاه یا بلند دیده شدن شما نشود.

ست پیراهن و کراوات مردانه

یک روش برای اینکه بدانید ست کردن کدام رنگ ها برای کراوات و پیراهن مناسب است، این است که هر پیراهن خود را با رنگ های مختلف کراوات بپوشید و بسنجید کدام جفت از آن ها می توانند در کنار یکدیگر استایل شما را زیباتر کنند. اما راه بهتر این است که بهترین ترکیب رنگ پیراهن و کراوات را بشناسید و هنگام پوشیدن هر یک از پیراهن های خود، بهترین کراوات را برای ست کردن با آن استفاده کنید. پس برای شناخت مناسب ترین رنگ ها برای ست پیراهن و کراوات مردانه آماده باشید.

نکته مهم : مهم ترین نکته ای که می توان درباره انتخاب رنگ پیراهن و کراوات بیان کرد این است که رنگ کراوات باید تیره تر از رنگ پیراهن باشد و هم خانواده بودن رنگ این اکسسوری با پیراهن موضوع مهم بعدی است. به عنوان مثال می توانید از یک کراوات سرمه ای برای پیراهن آبی روشن خود استفاده نمایید.

قبل از اینکه انواع ست پیراهن و کراوات مردانه را بشناسید، پیشنهاد می کنم مقاله انواع کراوات و پاپیون را مطالعه کنید، تا درباره انتخاب نوع کراوات و پاپیون راحت تر تصمیم گیری کنید.

ست پیراهن سفید با کراوات

رنگ سفید بیشترین تطبیق پذیری را با سایر رنگ ها دارد. بنابراین اگر انتخاب شما یک پیراهن سفید است، می توانید آن را با اغلب رنگ ها ست کنید. حتی کراوات های طرح دار نیز برای پیراهن های سفید گزینه مناسبی هستند.

ست پیراهن سفید با کراوات

ست کراوات با پیراهن طرح دار

اگر یک پیراهن طرح دار، مثلا پیراهنی راه راه یا چهارخانه می پوشید، باید از کراواتی ساده و بدون نقش استفاده کنید. البته از تناسب رنگ کراوات و پیراهن غافل نشوید و کراواتی را انتخاب کنید که رنگی هم خانواده رنگ پیراهنتان و یا مکمل آن باشد.

مطلب پیشنهادی:   هنگام دوخت لباس عروس به چه نکاتی توجه کنیم؟

ست کراوات با پیراهن طرح دار

البته می توانید پیراهن های راه راهتان را با کراوات های خال خالی و یا کراواتی با خط های مورب ست کنید.

ست پیراهن آبی با کراوات

هنگامی که تصمیم گرفتید پیراهنی از خانواده آبی تن کنید، بهتر است با توجه به مکان مورد نظر رنگی از خانواده آبی و یا یکی از رنگ های مکمل آن را برای کراوات انتخاب کنید. رنگ هایی از خانواده آبی ، مثل آبی تیره، سرمه ای و حتی کراواتی با نقش های آبی تیره می تواند استایل شما را کاملا رسمی و شیک جلوه دهد. اما استفاده از رنگ های مکمل آبی مثل رنگ نارنجی، برای زمانی که می خواهید اسپورت باشید، بهتر است.

ست پیراهن آبی با کراوات

ست کراوات با پیراهن صورتی

صورتی یکی از رنگ هایی است که کمتر توسط مردان مورد استقبال قرار می گیرد و اغلب افراد آن را رنگی مناسب خانم ها می دانند. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که یک یا چند پیراهن از خانواده رنگ صورتی در کمد خود دارید، بهتر است بدانید از کدام رنگ ها می توانید برای ست پیراهن و کراوات مردانه استفاده کنید. بهترین رنگ برای ست کراوات با پیراهن صورتی ، کراواتی ار خانواده رنگ سبز است. اگر چه رنگ سرمه ای رنگی متضاد با رنگ صورتی است اما رنگ های خانواده سرمه ای و آبی تیره نیز برای آن مناسب هستند.

ست پیراهن چهارخانه با کراوات

پیراهن های چهارخانه با دونقش خانه های ریز و خانه های درشت تولید می شوند. اگر پیراهنی با چهارخانه های ریز دارید، باید کراواتی با چهارخانه های درشت با آن ست کنید، اما اگر پیراهن شما دارای خانه های بزرگ تر است بهتر است یک کراوات ساده و تک رنگ به رنگ یکی از رنگ های پایه کراواتتان انتخاب کنید.

ست پیراهن چهارخانه با کراوات

اما قبل از اینکه بخواهید از یک ترکیب رنگ پیراهن و کراوات استفاده کنید، بهتر است توجه کنید که رنگ های مورد نظر برای شما مناسب هستند یا خیر! به عنوان مثال اگر فردی لاغر هستید یا قدبلند هستید، از پوشیدن لباس های راه راه خود داری کنید.

همچنین اگر تنوع کراوات های شما در کمدتان کم است و متناسب با برخی از پیراهن های خود، کراوات ندارید، می توانید از کراوات های برند آرسام که علاوه بر کیفیت بالا، از قیمت های مناسبی برخوردارند، تهیه کنید؛ و چنان چه نظر یا تجربه ای در ترکیب رنگ پیراهن و کراوات دارید، آن را در همین صفحه به اشتراک بگذارید.

Rsamsuit.com/?p=15495

سرای پادشاهان آرسام 42
مقالات مرتبط

سایر مقالات مرتبط سرای پادشاهان آرسام

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

کت شلوار سفارشی دور اسپرت مردانه

سفارشی دوزی کت شلوار اسپرت مردانه

مقالات

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

لباس شب جدید 2023

مدل های لباس شب جدید و جذاب ۲۰۲۳ ✔️

مقالات

۲۹ آذر ۱۴۰۱

لباس عروس جدید

سفارش دوخت لباس عروس مدل ۲۰۲۲

مقالات

۲۲ آذر ۱۴۰۱

آخرین مقالات

دسته بندی ها

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش عمومی

آموزش مد و پوشش عمومی

بررسی کت شلوار بازیگران

بررسی کت شلوار بازیگران

آموزش های دوخت و دوز

آموزش های دوخت و دوز