سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار دامادی برای فصل تابستان

با توجه به گرمای هوا در فصل تابستان، انتخاب کت و شلوار یکی از دغدغه های اصلی دامادها می باشد. بهترین کت شلوار دامادی برای تابستان این است پوشیدن آن در گرمای تابستان اذیت کننده نباشد.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۲۵ بهمن ۱۴۰۱

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

مقالاتآموزش مد و پوشش آقایان

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار دامادی برای فصل تابستان

با توجه به گرمای هوا در فصل تابستان، انتخاب کت و شلوار یکی از دغدغه های اصلی دامادها می باشد. بهترین کت شلوار دامادی برای تابستان این است پوشیدن آن در گرمای تابستان اذیت کننده نباشد.

به دلیلی گرمای هوا انتخاب کت شلوار دامادی برای فصل تابستان بسیار حائز اهمیت است. خبر خوب این است که گروه آرسام به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین کت و شلوار دامادی برای فصل تابستان انتخاب و خرید کنید. با کت شلوار های سفارشی دوزی شده سرای پادشاهان آرسام هم از جشن ازدواج خودتان لذت ببرید و هم ظاهری شیک و جذاب داشته باشید.

انتخاب پارچه کت شلوار دامادی برای تابستان

کت شلوار های لنین یکی از گزینه‌ های عالی برای فصل تابستان به شمار می‌روند، زیرا بسیار نازک هستند. پارچه لینن جز الیاف طبیعی است که بسیار راحت بوده و قابلیت تنفس بالایی دارند.
تنها مشکلی که در رابطه با پارچه‌ های لینن وجود دارد این است که به راحتی چروک می‌شوند.

پارچه‌ های نخ پنبه کمی از لنین پارچه لنین ضخیم تر هستند. نخ پنبه هم مانند لینن جز الیاف طبیعی بوده و قابلیت تنفس بالایی دارد. در پارچه های نخ پنبه نیازی به نگرانی درباره‌ ی چروک شدن آن وجود ندارد.
با این حال کت شلوارهای نخ پنبه و لینن در حالت کلی غیر رسمی‌ تر شناخته می‌ شوند. پارچه های پشمی برای مراسم های رسمی مانند عروسی مناسب تر اند.

انواع کت شلوار دامادی برای فصل تابستان

کت و شلوار مشکی پاپیون دار

در جشن های عروسی که در تابستان برگزار می‌شود خیلی کم نیاز پیدا می کنید که کت و شلوار مشکی خودتان را با پاپیون با همدیگر ست کنید. ولی این لباس مردانه یکی از رسمی‌ترین و شیک‌ ترین لباسی است می‌توانید آن را انتخاب کنید.

همچنان این رنگ جز پرطرفدارترین و رسمی ترین لباس دامادی به حساب می آید. البته اگر شما علاقمند به رنگ مشکی نیستید ما به شما کت و شلوار سورمه ای را پیشنهاد می کنیم تا آن را انتخاب کنید.
ست کت شلوار مشکی با پاپیون، یکی از پیشنهادهایی است که ما در سرای پادشاهان آرسام برای داماد های عزیز داریم. توصیه می شود در فصل تابستان، از پاپیون های رنگی برای ست کردن با کت شلوار مشکی خود استفاده کنید.

کت و شلوار سرمه ای

رنگ سرمه ای از خانواده مشکی است و به همین خاطر بعد از رنگ مشکی، اولین گزینه ای است که اولویت بیشتر افراد قرار می گیرد. این رنگ باعث می شود شما به عنوان آقای داماد نسبت به مهمان های حاضر در مراسم عروسی متمایز کند.

برای آقا داماد هایی که مایل هستند در کنار رنگ سفید لباس عروس خانم، کت و شلواری با رنگ تیره بپوشند، این رنگ انتخاب بسیار مناسبی است. کت و شلوار دامادی سرمه ای مانند رنگ مشکی برای کسانی که کوتاه قد یا نسبتا چاق هستند گزینه مناسبی است. زیرا این رنگ ها باعث می شود کشیده تر به نظر برسند.

مطلب پیشنهادی:   نحوه استفاده از ساس بند یا ساسپندر

کت و شلوار دو تکه معمولی و ساده

ما به شما یک انتخاب ساده و شیکی را پیشنهاد می کنیم که عبارت است از کت و شلوار دو تکه معمولی است که این لباس علاوه بر اینکه می توانید در جشن عروسی استفاده کنید می توانید از آن برای رفتن به محل کار خود هم استفاده‌کنید. نکته قابل توجه این است که شما باید در انتخاب پارچه کت و شلوار دقت کافی داشته باشید که لباستان از جنس‌های نخی و یا کتان باشد. زیرا در این نوع پارچه ها هوا به خوبی در جریان پیدا می کند.

کت شلوار دامادی برای فصل تابستان
کت شلوار دامادی برای فصل تابستان

کت و شلوار سه تکه

یکی از انتخاب های جالب و زیبا برای کت شلوار دامادی برای فصل تابستان کت شلوار سه تکه است. اگر دمای هوا به اندازه ای بالا برود که نتوانید دما را تحمل کنید راحت می توانید کت خود را در بیاورید. بدون کت هم می توانید ظاهری زیبا داشته باشید.

منظور از کت و شلوار ۳ تکه بودن، کت و شلواری است که یک بخش جدید در کت شلوار وجود دارد که نام آن جلیغه است. این مدل کت و شلوار جزء رسمی ترین مدل های کت و شلوار است. اگر شما دوست دارید کت و شلوار رسمی بپوشید جلیقه آن بایستی همرنگ و هم جنس کت و شلوار شما باشد . اگر علاقه دارید استایلی کژوال داشته باشید بهتر است از جلیقه ی استفاده کنید که فرم و طرح متفاوتی داشته باشد.

اصول پوشیدن کت و شلوار سه تیکه

برای پوشیدن کت شلوار سه تیکه ای باید اصولی رعایت گردد که عبارت است از:
آخرین دکمه جلیقه را حتما باز کنید.
هنگام پوشیدن جلیقه از کمربند استفاده نکنید.
جلیقه نبایستی با قسمت کمر شلوار فاصله زیادی داشته باشد بلکه بایستی حتما روی حلقه های شلوار قرار بگیرد.

کت و شلوار شش دکمه

آقای داماد در شب عروسی خود به عنوان فردی ویژه محسوب می شود و بنابراین باید ظاهری شیک و متفاوت تر از بقیه داشته باشد. آنها باید پوشش مناسب و در عین حال شیک باشند تا به راحتی بتوان او را از بقیه مجزا کرد. اگر شما به عنوان آقای داماد، فردی قد بلند و خوش استیل هستید ما به شما کت شلوار شش دکمه را پیشنهاد می کنیم. این نوع لباس برای افرادی که اندام چهارشانه دارند بسیار مناسب است و می توانند در مراسم عروسی خود از این مدل کت شلوار شش دکمه ای استفاده کنند.

کت تک

امروزه اکثر مراسم عروسی ها به صورت غیر رسمی برگزار می شوند و به صورت ساده و خودمانی برگزار می گردد. بنابراین برای مراسم عروسی‌ هایی که زیاد رسمی نیستند کت تک مناسب است. این سبک لباس مردانه برای جشن های غیر رسمی بسیار مناسب هستند.

شما می توانید برای کت شلوار دامادی برای فصل تابستان هر کدام از مدل های بالا را انتخاب و بپوشید و از پوشیدن آن لذّت ببرید. حتما به کفش های خود توجه ویژه ای داشته باشید. کفشی را انتخاب کنید که به لباس شما بیاید.

سفارش شخصی دوزی کت شلوار دامادی برای فصل تابستان

سرای پادشاهان آرسام تولید کننده انواع کت شلوار شخصی دوزی در استان تهران می باشد. دوخت کت شلوار سفارش دوزی از مزیت های بسیاری برخوردار است. با سفارش کت شلوار سفارشی دوزی شده از سرای پادشاهان آرسام استایلی مناسب و جذاب را برای خود به رقم بزنید.

5/5 - (1 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۶ تیر ۱۴۰۳

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال 2024

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال ۲۰۲۴

مقالات

۲۵ تیر ۱۴۰۳

انتخاب کت شلوار مردانه رسمی برای محل کار

انتخاب کت شلوار مردانه رسمی برای محل کار

مقالات

۲۴ تیر ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982