سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 159

۱۰ مورد از نکات پوشیدن لباس شب برای افراد چاق

سفارش دوخت انواع کت و شلوار

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۹ خرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۳ دی ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش خانم هامقالات

سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

۱۰ مورد از نکات پوشیدن لباس شب برای افراد چاق

یکی از دغدغه هایی که خانم های چاق دارند انتخاب لباس مجلسی مناسبی است که فرم بدن آن ها را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. پیش تر در مقاله ای بهترین کت و شلوار برای آقایان چاق را معرفی کردیم. اما کدام مدل لباس برای خانم های چاق مناسب تر است و باعث می شود که لاغر تر به نظر برسند؟ در اینجا چندین نکته و مدل لباس شب برای افراد چاق بازگو شده است که با رعایت آن خوش فرم تر خواهید شد.

نکات پوشیدن لباس شب برای افراد چاق

۱- لباس های راسته

اگر پهلو ها و شکم شما از پاهایتان پر تر و چاق تر است برای لاغر دیده شدن بهتر است از لباس های راسته استفاده کنید. به این ترتیب شکم و پهلوی شما پوشانده می شود و متناسب با پاهایتان دیده خواهد شد. دقت کنید که لباس شما به هیچ عنوان نباید مدل پف و پرنسسی داشته باشد. این مدل لباس شما را قد کوتاه و در نتیجه چاق تر از آن چه که هستید نشان خواهد داد.

لباس های راسته

 

۲- لباس های مدل A

مدل لباس شب مناسب برای افراد چاق که پاها و پایین تنه پری دارند، مدل A می باشد. این لباس ها که دامنی A شکل دارند و یا با یک پف کم از زیر سینه کلوش می شوند کمک می کنند پا ها توجه کمتری را به خود جلب کند. در نتیجه لاغر تر به نظر خواهید رسید. اگر پایین تنه لباس شما تنگ باشد چاقی پاهایتان بیشتر به چشم خواهد آمد.

لباس های مدل A

۳- لباس های یقه V

اگر بالا تنه شما نسبت به پایین تنه تان بزرگ تر است بهتر است لباس شبی را انتخاب کنید که یقه آن به شکل V می باشد. همچنین نباید روی بالا تنه لباس شما سنگ دوزی شده باشد. پس دقت داشته باشید که لباس یقه V شکلی که انتخاب می کنید تا حد ممکن بالا تنه ای ساده داشته باشد. همچنین به هیچ عنوان لباس های یقه هالتری، قایقی یا دکلته استفاده نکنید.

لباس های یقه V

۴- استفاده از رنگ های تیره

رنگ های روشن اصولاً برای افراد لاغر و رنگ های تیره برای افراد چاق مناسب تر هستند. اینکه لباس شما یکدست تیره باشد تأثیر بسیار زیادی در خوش فرم نشان دادن اندام افراد چاق دارد. پس تا حد امکان به سراغ رنگ های روشن علی الخصوص سفید نروید. به عروس خانم های چاق نیز توصیه می شود به جای استفاده از رنگ سفید برای لباس عروس از رنگ های کرمی، صدفی، شیری یا صورتی کمرنگ استفاده کنند. در نتیجه لباس شب برای افراد چاق باید رنگ تیره ای داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:   ست پیراهن و کراوات مردانه و ترکیب رنگ آنها

 

 

۵- لباس های آستین دار

بهترین مدل لباس شب برای افراد چاق که بازوهای درشتی دارند، لباس های آستین دار است. اگر اندام شما این ویژگی را دارد همانطور که قبلاً نیز کفته شد به هیچ عنوان نباید به سراغ لباس های دکلته بروید و تلاش کنید لباس شب شما دارای آستین یا حداقل آستین حلقه ای باشد.

لباس های آستین دار

۶- استفاده از کفش پاشنه بلند

پوشیدن کفش پاشنه بلند باعث می شود علاوه بر اینکه قد بلند به نظر برسید لاغر تر نیز به چشم بیایید. هر چه قدتان بلند تر باشد نسبت قد و وزنتان کاهش یافته در نتیجه کمتر چاق به نظر می رسید. برای اینکه در کفش پاشنه بلند احساس راحتی بیشتری داشته باشید دقت کنید که پاشنه کفشتان نازک نباشد.

 

۷- مدل موهای جمع شده در بالای سر

یکی دیگر از روش های بلند نشان دادن قد بستن مو ها در بالای سر است. به این ترتیب گردن شما دیده خواهد شد و لاغر تر می شوید. هر چه موهایتان بیشتر اطراف شما ریخته شده باشد باعث پوشش و کوتاهی گردن شما می شود و چاق تر به نظر خواهید رسید.

مدل موهای جمع شده در بالای سر

۸- استفاده از کمربند

داشتن کمربند در یک لباس شب برای افراد چاق روش دیگری است که لاغر تر به نظر برسند. با وجود کمربند شکم و پهلو کوچکتر به چشم می آید و کمتر توجه را به خود جلب خواهد کرد. در نتیجه باعث می شود لاغر تر به نظر برسید. دقت داشته باشید، اگر کمربندی که از آن استفاده می کنید پهن باشد بیشتر به شما کمک خواهد کرد که شکم و پهلوی خود را بپوشانید.

 

۹- استفاده نکردن از لباسی با نقش های بزرگ

طرح های ساده مناسب لباس شب برای افراد چاق است اما اگر می خواهید پارچه لباس شما طرح دار باشد دقت کنید که تا حد ممکن طرح و نقش ها ریز و کوچک باشد. به طور مثال اگر نقش خال خالی مورد انتخاب شماست باید خال ها ریز باشد. اگر خال های روی پارچه لباس شما بزرگ باشد چاق تر به نظر خواهید رسید.

لباسی با نقش های بزرگ

۱۰- استفاده از طرح های عمودی

طرح های افقی توجه را به عرض بدن جلب می کند و آن را بزرگ تر از آنچه که هست نشان می دهد. در مقابل خطوط عمودی باعث می شود بلند تر و لاغر تر به نظر برسید. پس لباسی انتخاب کنید که دارای طرح عمودی است.

 

در نهایت شما با هر شکل و فرم بدن زیبا هستید و با انتخاب مناسب لباس و رعایت نکات ریزی که در این مطلب گفته شد می توانید زیبا تر نیز به چشم بیایید.

به نظر شما پوشیدن لباس شب برای افراد چاق با رعایت چه نکاتی زیبا تر خواهد شد؟

Rsamsuit.com/?p=15699

سرای پادشاهان آرسام 42
مقالات مرتبط

سایر مقالات مرتبط سرای پادشاهان آرسام

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

کت شلوار سفارشی دور اسپرت مردانه

سفارشی دوزی کت شلوار اسپرت مردانه

مقالات

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

لباس شب جدید 2023

مدل های لباس شب جدید و جذاب ۲۰۲۳ ✔️

مقالات

۲۹ آذر ۱۴۰۱

لباس عروس جدید

سفارش دوخت لباس عروس مدل ۲۰۲۲

مقالات

۲۲ آذر ۱۴۰۱

آخرین مقالات

دسته بندی ها

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش عمومی

آموزش مد و پوشش عمومی

بررسی کت شلوار بازیگران

بررسی کت شلوار بازیگران

آموزش های دوخت و دوز

آموزش های دوخت و دوز