سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 159

ست کت شلوار داماد با عروس در مراسم نامزدی

سفارش دوخت انواع کت و شلوار

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۲۱ تیر ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۳ دی ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

ست کت شلوار داماد با عروس در مراسم نامزدی

از زیباترین بخش های مراسم نامزدی، ست کت شلوار داماد با عروس است که به چند روش انجام می شود. برای ست کت و شلوار داماد با عروس می توان از یک تم رنگی استفاده کرد و یا اگر عروس و داماد در مورد رنگ یکسان به توافق نرسیدند می توان از رنگ اکسسوری مشابه با رنگ لباس نامزد استفاده کرد.

قبل از این که نسبت به دوخت کت شلوار یا خرید کت شلوار دامادی خود اقدام کنید بهتر است که این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید بهترین ست را با همسر خود داشته باشید.

ست کت شلوار داماد با عروس

خوشحالیم از اینکه به روزهایی نزدیک می شوید که قرار است یکی از مهمترین تصمیمات زندگی شما به وقوع بپیوندد؛ مراسم جشن نامزدی و عروسی. روزهایی که آماده شدن برای آن می تواند شما و اطرافیانتان را کاملاً درگیر کند؛ اینکه در کجا مراسم را می خواهید برگزار کنید، چه نوع شیرینی و یا غذا قرار است سرو شود و مهم تر از همه این موارد، نحوه ست کت شلوار داماد با عروس در این مراسم چگونه خواهد بود.

جشن نامزدی از آن دسته مراسمی است که برای انتخاب ست کت و شلوار داماد و لباس عروس می توانید از مدل ها و رنگ لباس های مختلف استفاده نمایید و مانند مراسم عروسی نیست که عروس در آن می بایست از لباس سفید رنگ استفاده کند و داماد کت شلوار مشکی و یا سفید به تن داشته باشد.

برای ست کردن لباس عروسی و دامادی خود، بایستی وقت و تمرکز بیشتری بگذارید و از دو یا سه ماه قبل برای آن برنامه ریزی داشته باشید، رنگ و طرح های مورد علاقه خود را جستجو کرده و از آنها برای ست کردن لباس های خود در مراسم نامزدی استفاده کنید.

اولین چیزی که مهمان های حاضر در مراسم شما به آن توجه می کنند نوع لباسی است که به تن دارید؛ از این رو، ست کردن صحیح لباس ها به قدری مهم است که اگر به درستی رعایت نشود می تواند ظاهر شما را در رویایی ترین شب نامزدی خود، نامناسب جلوه دهد.

در این راستا، در ادامه مطلب قصد داریم، به نحوه ست کردن لباس عروس و داماد در مراسم نامزدی اشاره کنیم تا با خلاقیت بیشتری در نوع پوشش خود بتوانید در جشن نامزدی ظاهر شوید.

ست کت شلوار داماد با عروس
ست کت شلوار داماد با عروس

نحوه ست کت شلوار داماد با عروس

مراسم نامزدی روزی است که می خواهید با شریک زندگی خود به بهترین شکل ممکن در آن ظاهر شوید. بنابراین خیلی خوب می شود اگر لباس های متناسب و ست با یکدیگر به تن داشته باشید.

ست کت و شلوار داماد با لباس عروس در مراسم نامزدی یکی از فانتزی هایی است که هر عروس و دامادی می خواهد از آن در انتخاب نوع پوشش خود استفاده کند تا بدین وسیله بتوانند یکدلی و همدلی نسبت به یکدیگر را نشان داده و ظاهر جذاب تری نیز داشته باشند.

انتخاب کت شلوار داماد و یا لباس عروس به تنهایی کار چندان سختی نیست اما ست کردن این لباس ها با هم کمی پیچیده تر و زمان بر است.

از این رو در ادامه، به شرح چندین مورد که می تواند به ست کردن لباس عروس و داماد کمک کند، می پردازیم تا بتوانید از نظر نوع پوشش در مراسم نامزدی خود، هماهنگی بیشتری با نامزدتان داشته باشید.

موافقت در مورد یک تم رنگی

ست کردن لباس نامزدی عروس و داماد روشی است که توجه همه را به سمت خود جلب می کند. بنابراین بهتر است هر دو نفر شما به عنوان زن و شوهر، بر روی یک تم رنگی توافق و سلیقه مشابه با همسر خود داشته باشید. این نوع ست کردن نشان می دهد چقدر تفکر شما و همسرتان به هم نزدیک است و از متداول ترین ست کت شلوار داماد با عروس می باشد.

در این روش، لباس عروس به هر رنگی که هست، لباس داماد نیز بایستی به همان رنگ باشد. برای جلوگیری از یکنواختی، داماد می تواند رنگ پیراهن، جلیقه و یا اکسسوری خود مانند کراوات، پاپیون، دستمال جیب و … را به رنگ متضاد و یا مکمل با کت شلوار خود انتخاب کند. همچنین کت شلوار داماد می تواند در همان رنگ لباس عروس اما با تناژ متفاوت نیز باشد.

مطلب پیشنهادی:   معرفی 7 مدل تور عروس

طرح پارچه از موارد دیگری است که باید به آن توجه داشت. طرح پارچه کت شلوار داماد می تواند با عروس متفاوت باشد اما نه خیلی که تفاوت آنها به چشم آید.

دستیابی به ست لباس عروس و داماد در این روش سخت نیست و بدون شک چشمگیر به نظر می رسد. تنها مشکلی که در این روش وجود دارد این است که ممکن است عروس و داماد در یک تم رنگی نتوانند به توافق برسند و روند ست کردن کمی پیچیده تر شود. برای برطرف کردن این مشکل می توان از روش های دیگری که در ادامه ذکر می شود استفاده نمایید.

مطابقت رنگ اکسسوری ها با لباس نامزد

هیچ اجباری وجود ندارد که رنگ ست کت شلوار داماد با عروس به صورت آشکار با یکدیگر مطابقت داشته و یکسان باشد. زیرا ممکن است زن و شوهر نتوانند بر سر یک رنگ به توافق برسند. در نتیجه برای ست کت و شلوار داماد با عروس می توان از اکسسوری هایی استفاده کرد که به رنگ لباس نامزدتان باشد.

در این روش، لباس نامزد شما به هر رنگی که باشد، اگر داماد هستید می توانید به جای انتخاب کت شلوار همرنگ لباس عروس، از پیراهن، جلیقه، کراوات، پاپیون، جوراب، کفش و یا سایر اکسسوری ها مطابق با رنگ لباس عروس استفاده نمایید و اگر عروس هستید می توانید جواهرات، کفش و یا هر اکسسوری دیگری هم رنگ با کت و شلوار داماد انتخاب کنید.

گل نیز می تواند به عنوان اکسسوری عروس باشد چرا که در طول روز و در مراسم نامزدی بسیار از آن استفاده می کند. بنابراین می توان دسته گل و یا روبان دسته گل عروس را هم رنگ با کت و شلوار داماد انتخاب کرد. همچنین داماد هم می تواند کت و شلوار خود را با رنگ گل های دسته گل عروس ست کند.

ست کت و شلوار داماد با لباس عروس - سرای پادشاهان آرسام
ست کت و شلوار داماد با لباس عروس – سرای پادشاهان آرسام

استفاده از نمادهای مشترک

یکی دیگر از روش ها برای ست کت و شلوار داماد با لباس عروس، استفاده از یک نماد مشترک است. به عنوان مثال، داماد می تواند مقداری از گلی که در دسته گل عروس است را در جیب کت خود قرار دهد. این کار وقتی عروس و داماد در کنار هم قرار می گیرند به صورت نمادین هم می تواند نشانه یکدلی و وحدت آن ها باشد و همچنین باعث می شود عکس های پرتره آن ها نیز زیباتر جلوه کند.

عروس نیز می تواند از گلی که در جیب کت داماد قرار دارد، بر روی تاج و یا موهای خود استفاده کند. گزینه دیگر، استفاده عروس از گردنبندی است که با دکمه های سر دست پیراهن و یا کت آقا داماد مشابه و یکسان باشد.

استفاده از این روش، شاید توجه زیادی را به خود جلب نکند اما زیبایی های خاص خود را دارد و ظاهر شما و نامزدتان را شیک و جذاب می کند.

نمادهای مشترک در ست کت شلوار داماد با عروس
نمادهای مشترک در ست کت شلوار داماد با عروس

توجه به جزئیات کوچکتر

روش های بالا که به آنها اشاره کردیم از روش های رایجی بودند که در میان عروس و دامادها از محبوبیت فراوانی برخوردار بودند. اما اگر همچنان احساس می کنید که می خواهید کمی متفاوت باشید و یا بیشتر وحدت خود با نامزدتان را نشان دهید، می توانید بر روی جزئیات دیگر نیز تمرکز کنید تا ست کت و شلوار داماد با عروس را تکمیل کرده باشید.

به عنوان مثال شما می توانید رنگ آرایش عروس مانند رنگ رژ لب و یا لاک ناخن را با اکسسوری هایی مانند دستمال جیب کت و یا جوراب آقا داماد ست کنید.

به پایان مطلب رسیدیم. فراموش نکنید شما به راحتی می توانید از هر نماد بزرگ و کوچکی که در لباس عروس و یا داماد وجود دارد برای ست کردن لباس نامزدی خود استفاده کنید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و در شب مراسم نامزدی خود بتوانید با روش های درست ست کت شلوار داماد با عروس ظاهر زیبا و جذاب بدست آورید.

Rsamsuit.com/?p=17049

سرای پادشاهان آرسام 42
مقالات مرتبط

سایر مقالات مرتبط سرای پادشاهان آرسام

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

کت شلوار سفارشی دور اسپرت مردانه

سفارشی دوزی کت شلوار اسپرت مردانه

مقالات

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

لباس شب جدید 2023

مدل های لباس شب جدید و جذاب ۲۰۲۳ ✔️

مقالات

۲۹ آذر ۱۴۰۱

لباس عروس جدید

سفارش دوخت لباس عروس مدل ۲۰۲۲

مقالات

۲۲ آذر ۱۴۰۱

آخرین مقالات

دسته بندی ها

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش عمومی

آموزش مد و پوشش عمومی

بررسی کت شلوار بازیگران

بررسی کت شلوار بازیگران

آموزش های دوخت و دوز

آموزش های دوخت و دوز