سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار افراد لاغر باید چگونه باشد؟

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۲۳ مرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۹ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار افراد لاغر باید چگونه باشد؟

کت شلوار افراد لاغر و بلند قد | افراد لاغر اندام در صورتی که قصد خرید یا دوخت کت شلوار را دارند، باید به یک سری نکات توجه داشته باشند؛ چرا که انتخاب غلط کت شلوار، افراد لاغر را لاغرتر و افراد بلند قد را بلند قدتر نشان می دهد.

ویژگی های کت شلوار افراد لاغر بسیار ساده است و نیازی به سخت گیری زیاد در هنگام خرید نمی باشد. پیشنهاد سرای آرسام به افرادی که لاغر و یا چاق هستند خدمت شخصی دوزی کت شلوار است (برای بررسی بیشتر می توانید به بخش شخصی دوزی کت شلوار آرسام مراجعه کنید) زیرا در سفارشی دوزی یا شخصی دوزی ، کت شلوار کاملا متناسب با اندام مشتری طراحی و دوخته میشود و همه ویژگی ها از جمله رنگ و طرح پارچه ، اندازه و غیره کاملا ایده آل افراد خواهد بود.

در هنگام خرید کت شلوار، افراد باید به اولین چیزی که دقت می کنند، جثه خودشان باشد. بدیهی است که جثه ما انسان ها با یکدیگر متفاوت است و نمی توان برای هر جثه ای یک نوع کت شلوار را انتخاب کرد. بعضی از آقایان دارای جثه هایی بسیار لاغر می باشند و می خواهند یک کت شلوار را از سرای پادشاهان آرسام خریداری کنند؛ اما نمی دانند که کت شلوار افراد لاغر باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

با توجه به نوع جثه و لاغر بودن این افراد، لازم است که این اشخاص برای خرید کت شلوار دقت بیشتری داشته باشند و کت شلواری را انتخاب کنند که مناسب هیکل آن ها باشد. با توجه به اینکه شاید بعضی از افراد لاغر نیاز به راهنمایی برای خرید کت شلوار افراد لاغر داشته باشند، در ادامه این مقاله قصد داریم نکاتی را که به شما برای خرید یک کت شلوار کمک می کند، ذکر کنیم.

کت شلوار افراد لاغر
کت شلوار افراد لاغر

ویژگی های کت شلوار افراد لاغر

به طور کلی بسیاری از آقایان دارای اندام های لاغر و بلند قامت هستند. همین دو معیار باعث می شود که این آقایان بسیار لاغر به نظر برسند. شاید بسیاری از آقایان لاغر تصور کنند که پوشیدن کت شلوار مناسب آن ها نیست؛ چرا که کت شلوار افراد لاغر را لاغرتر از آنچه که هستند، نشان می دهد؛ اما این تصور یک تصور غلط است.

شما می توانید با در نظر داشتن یک سری نکات، کت شلوارهایی را خریداری کنید که نه تنها شما را لاغرتر نشان نمی دهند، بلکه شما را توپرتر نشان خواهند داد؛ اما برای خرید یک کت شلوار افراد لاغر باید حتما به نکاتی که در ادامه توضیح داده می شود، توجه داشته باشید. دقت کنید که برای خرید کت شلوار از سرای پادشاهان آرسام می توانید هر یک از نکات ذکر شده را در نظر داشته باشید و اقدام به خرید کنید.

در چه مکانی قصد دارید کت شلوار بپوشید؟

قبل از اینکه بخواهیم در رابطه با ویژگی های کت شلوار افراد لاغر صحبت کنیم، باید از شما سوال کنیم که قرار است کت شلوار خود را در چه مکانی بپوشید؟ این موضوع برای خرید کت شلوارهای شما بسیار اهمیت دارد. اگر قصد دارید که در محیط های رسمی کت شلوار بپوشید، نیازی به حساسیت به خرج دادن نیست؛ چرا که مناسب ترین کت شلوارها برای محیط های رسمی مانند محل کار، جلسات اداری و … کت شلوارهایی با رنگ تیره و ساده است. در این صورت می توانید رنگ پیراهن خود را روشن انتخاب کنید که جثه شما لاغرتر نشان داده نشود.

اما اگر قصد دارید که در محیط های معمولی و یا به عنوان کاربرد روزمره یک کت شلوار را خریداری کنید، می توانید از رنگ های روشن استفاده کنید. نیازی به استفاده از کت شلوار ست نیست! می توانید از کت شلوارهایی استفاده کنید که به صورت رنگی هستند؛ اما رنگ کت با رنگ شلوار متفاوت است. دقت داشته باشید که هر چه میزان رنگ ها در بین پیراهن، شلوار، کت و جلیقه شما به هم نزدیک باشند، جثه شما لاغرتر نشان داده می شود؛ اما اگر از رنگ های متفاوت در استایل خود استفاده کنید، چاق تر نشان داده می شوید.

مطلب پیشنهادی:   لباس پوشیدن به سبک ویکتوریایی

کت شلوارهای رنگ روشن را انتخاب کنید!

اگر لاغر اندام و قد بلند هستید، بهترین انتخاب برای شما کت شلوارهایی است که رنگ روشن دارند. اگر می خواهید دلیل این موضوع را متوجه شوید، کافیست که یک لباس رنگ روشن را در کنار یک لباس رنگ تیره بپوشید و امتحان کنید که کدام لباس شما را لاغرتر و کدام لباس شما را چاق تر نشان می دهد؟

بدیهی است که کت شلوارهایی با رنگ تیره مانند رنگ سرمه ای، مشکی، قهوه ای و … اصلا مناسب افراد لاغر اندام نیستند؛ چرا که این کت شلوارها اندام افراد لاغر را لاغرتر از آن چیزی که هست نشان می دهند؛ اما شما می توانید بر اساس علاقه خود از یکی از کت شلوارهای با رنگ روشن استفاده کنید. به طور مثال انتخاب رنگ کرمی، رنگ طوسی و … بهترین انتخاب برای کت شلوارهای افراد لاغر اندام است.

کت شلوار برای مردان لاغر و قد بلند
کت شلوار برای مردان لاغر و قد بلند

سه دکمه یا چهار دکمه؟!

زمانی که افراد لاغر اندام برای خرید یک کت شلوار مراجعه می کنند، به کمترین نکته ای که توجه دارند تعداد دکمه های قرار گرفته بر روی کت آن ها است؛ اما در واقع، یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید در هنگام خرید یک کت شلوار در نظر داشته باشید، تعداد دکمه آن ها است.

به طور کلی فعلا در بازار کت شلوارهایی وجود دارند که یا دارای سه دکمه و یا دارای دو دکمه می باشند. اگر لاغر اندام هستید، بهترین انتخاب برای شما، کت شلوارهای ۲ دکمه هستند. این کت شلوارها اندام شما را لاغرتر جلوه نمی دهند؛ اما کت شلوارهایی که دارای ۳ دکمه بر جلوی کت می باشند، شما را لاغرتر و قد بلندتر نشان خواهند داد.

دور کت های بلند را خط بکشید!

این نکته برای افرادی است که تصور می کنند چون قد بلند هستند باید حتما کت شلواری را خریداری کنند که قد بلندی داشته باشد. در صورتی که این یک تصور اشتباه است! شما نباید یک کتی را انتخاب کنید که قد بسیاری بلندی داشته باشد؛ چرا که در این صورت جثه شما بسیار لاغرتر از حد معمول نشان داده می شود.

بنابراین، بهتر است که قبل از هر اقدامی سایز خود را بشناسید و طبق اندازه های خود کت و شلواری با سایز خودتان انتخاب کنید. دقت داشته باشید که کت شلوارهای گشاد، اصلا مناسب افراد لاغر نمی باشند؛ چرا که در بدن این افراد جلوه بسیار بدی دارند.

کت و شلوار لاغر اندام ها
کت و شلوار لاغر اندام ها

در انتخاب نوع پارچه کت و شلوار دقت داشته باشید!

همانقدر که رنگ و نوع برش کت شلوار افراد لاغر بسیار حائز اهمیت است، انتخاب نوع پارچه کت و شلوار نیز اهمیت دارد. سعی کنید که از پارچه هایی استفاده کنید که ضخامت بیشتری داشته باشند. البته اگر در فصل تابستان قرار است کت شلواری را بپوشید، بهتر است که از پارچه های پشمی استفاده نکنید؛ اما در فصل زمستان بهترین انتخاب برای شما پارچه هایی است که ضخامت بیشتری داشته باشند.

پارچه های نازک با ضخامت بسیار پایین، زیبایی خاصی در بدن افراد لاغر ندارند و باعث می شوند که افراد لاغر، لاغرتر و قد بلندتر از حد معمول نشان داده شوند.

کت شلوار راه راه عمودی نپوشید.

اگر علاقه مند به کت شلوارهای راه راه هستید و در عین حال لاغر اندام می باشید، خبر بدی برای شما داریم! انتخاب یک کت شلوار راه راه، آن هم با راه راه های عمودی اصلا مناسب افراد لاغر و قد بلند نیست؛ اما اگر علاقه مند به استفاده از کت شلوار طرح دار هستید، می توانید طرح هایی همچون طرح راه راه افقی و یا چهارخانه را برای کت شلوار افراد لاغر انتخاب کنید.

مدل کت مناسب افراد کوچک اندام

سخن آخر؛ زیاد سخت نگیرید!

خداوند به هر یک از ما انسان ها، استایل مشخصی داده است؛ اما اگر شما لاغر اندام هستید، نباید همواره به دنبال راهی باشید که خود را چهارشانه تر و چاق تر نشان دهید. اگر قصد خرید کت شلوار افراد لاغر را دارید، زیاد هم سخت نگیرید. شما می توانید با رعایت کردن هر یک از نکات ذکر شده در این مقاله یک کت شلوار مناسبی را برای خود انتخاب کنید و از استایل خودتان لذت ببرید.

اگر علاقه ای به استفاده از کت شلوارهای رنگ روشن ندارید، می توانید از کت شلوارهایی با رنگ تیره و پیراهن های روشن استفاده کنید. کنتراست به وجود آمده در این نوع استایل ها، زیبایی خاص خودش را دارد و باعث می شود که شما از هر لحاظی زیبا به نظر برسید.

بنابراین، اگر تا به حال فکر می کردید که کت شلوار مناسب افراد لاغر نیست و افراد لاغر باید حتما از استایل های اسپرت استفاده کنند، باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید! شما می توانید با رعایت کردن یک سری نکات ساده، یک استایل زیبا برای خود ایجاد کنید و در مراسم های رسمی که نیاز به پوشش های رسمی تر مانند کت شلوار دارند، حاضر شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

استفاده از سنجاق یقه متناسب با مدل کت شلوار

استفاده از سنجاق یقه متناسب با مدل کت شلوار

مقالات

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت و دامن زنانه

راهنمای خرید کت و دامن زنانه

مقالات

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

انتخاب ساعت متناسب با مدل کت شلوار

انتخاب ساعت متناسب با مدل کت شلوار

مقالات

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982