سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار قهوه ای ، زیبا و مناسب هر سن

بیشتر افراد فکر می کنند که کت شلوار قهوه ای برای افراد میانسال مناسب است. اگر شما یک فرد جوان هستید و رنگ قهوه ای را دوست دارید، این کت شلوار را با استایل و اکسسوری های مناسب ست کنید. انتخاب یک پیراهن و کفش هماهنگ با کت شلوار قهوه ای می تواند یک استایل جوان پسند هم به شمار بیاید.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۵ آذر ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار قهوه ای ، زیبا و مناسب هر سن

کت شلوار قهوه ای برای افراد میانسال یا جوان؟

بیشتر افراد فکر می کنند که کت شلوار قهوه ای برای افراد میانسال مناسب است. اگر شما یک فرد جوان هستید و رنگ قهوه ای را دوست دارید، این کت شلوار را با استایل و اکسسوری های مناسب ست کنید. انتخاب یک پیراهن و کفش هماهنگ با کت شلوار قهوه ای می تواند یک استایل جوان پسند هم به شمار بیاید.

رنگ قهوه ای از جمله رنگ های خنثی اما گرم محسوب می شود. این رنگ کت شلوار برای مردانی توصیه می شود که موهای تیره رنگ دارند. البته طیف قهوه ای تیره بیشتر برای این افراد پیشنهاد می شود.

کت شلوار قهوه ای

کت شلوار قهوه ای از جمله پوشش هایی است که باید با حساسیت بالایی با رنگ های دیگر ست شود. اگر یک پیراهن، کفش، کراوات و اکسسوری  مناسب با این رنگ کت شلوار انتخاب نکنید، استایل شما دمده و شلخته به نظر می رسد. استایل های متناسب با کت شلوار قهوه ای یک پیشنهاد عالی برای دورهمی های دوستانه و غیر رسمی تا نیمه رسمی نیز محسوب می شوند.

کت شلوار قهوه ای تیره مناسب افرادی با رنگ پوست تیره

به این نکات برای ست کردن کت شلوار قهوه ای دقت کنید!

کت شلوار قهوه ای حساسیت بالایی برای ست کردن دارد. از جمله نکاتی که باید به آن ها دقت کنید، موارد زیر است:

  • کت شلوار قهوه ای در طیف های رنگی از تیره تا روشن، وارد بازار می شوند. طیف های تیره برای افرادی با مو های تیره و بعضی پوست های سبزه البته متناسب با مشخصات ظاهری پیشنهاد می شود.
  • کت شلوار های قهوه ای تیره به هیچ عنوان برای یک مراسم رسمی پیشنهاد نمی شوند. توصیه می شود که این رنگ کت شلوار را در همایش و یا مجمع های رسمی نپوشید. برای مراسمی مانند عروسی نیز این رنگ خیلی مناسب به نظر نمی رسد.
  • کت شلوار های قهوه ای روشن برای فصول گرم سال بسیار مناسب هستند. مشخصات ظاهری و استایل خود را در انتخاب کت شلوار قهوه ای نظر بگیرید.
  • کفشی که می خواهید با کت شلوار قهوه ای ست کنید، باید تیره تر از لباس شما باشد. این نکته کلی را برای ست کردن تمامی کت شلوار های خود در نظر بگیرید.
  • پیراهن سفید از جمله مواردی است که به راحتی با کت شلوار قهوه ای ست می شود. پیراهن های آبی و صورتی روشن نیز پیشنهاد های مناسبی هستند.

کت شلوار قهوه ای مناسب با پیراهن سفید

چه رنگ کفش با کت شلوار قهوه ای؟

یکی از نکات مهمی که باید در ست کردن هر رنگ کت شلواری در نظر بگیرید، کفش است. کت شلوار قهوه ای نیز از این قضیه مستثنی نیست. متناسب با طیف قهوه ای که برای کت شلوار خود انتخاب می کنید، کفش ست انتخاب کنید.

در حالت کلی کت شلوار قهوه ای را با کفش های زرشکی و قهوه ای ست کنید. نکته مهمی که باید در ست کردن کفش قهوه ای در نظر بگیرید، این است که به هیچ وجه این کت شلوار را با کفش مشکی ست نکنید. تضاد تیرگی و روشنی را بین کفش و کت شلوار در نظر بگیرید و در این مورد حساسیت بسیاری به خرج دهید. تیره یا روشن بودن کت شلوار و کفش قهوه ای به یک اندازه جذابیت خاصی ندارد

. کفش های زرشکی این تضاد را به صورت کامل از بین می برند. این کت شلوار یک پوشش غیر رسمی است و می تواند برای کلاس های دانشگاهی مناسب به نظر برسد. می توانید از کفش های غیر رسمی نیز در این استایل استفاده کنید.

کت شلوار قهوه ای را با کفش های زرشکی و قهوه ای ست کنید
کت شلوار قهوه ای را با کفش های زرشکی و قهوه ای ست کنید

پیراهن مناسب با کت شلوار قهوه ای ست کنید

پیراهن یکی از مهمترین پوشش هایی است که برای ست کردن با کت شلوار باید در نظر گرفته شود. کت شلوار قهوه ای در طیف های بسیاری به بازار عرضه می شوند. اما افرادی که نمی توانند به راحتی آن را ست کنند، این رنگ را انتخاب نمی کنند.

مطلب پیشنهادی:   بهترین کت و شلوار مردانه برای افراد چاق

اگر نتوانید کت شلوار قهوه ای را به درستی ست کنید، از انتخاب خود پشیمان می شوید. کت شلوار قهوه ای یک پوشش کلاسیک است. شاید برای شما جالب به نظر برسد که کت شلوار قهوه ای می تواند به راحتی با رنگ صورتی ست شود. استایل شما با کت شلوار قهوه ای می تواند بسیار شیک به نظر برسد، اگر پیراهن مناسبی انتخاب کنید. پیراهن های آبی روشن نیز یک ست بسیار مناسب با کت شلوار قهوه ای هستند. البته تناسب تیرگی یا روشنی با پیراهن شما باید رعایت شود.

پیراهن سفید نیز به دلیل اینکه یک رنگ خنثی است، یک انتخاب فوق العاده است. پیراهن های سفید در ست شدن با کت شلوار قهوه ای نیز باید متناسب با رنگ پوست و مشخصات ظاهری شما در نظر گرفته شود. در نتیجه می توان گفت پیراهن باید با مشخصات ظاهری و فردی شما متناسب باشد.

فراموش نکنید که جذاب و شیک بودن یک لباس را باید با مشخصات ظاهری خود بسنجید. اینکه کت شلوار قهوه ای یا حتی هر لباسی با یک استایل هماهنگ باشد و یک فرد را جذاب نشان دهد، لزوما برای شما مناسب نیست.

به طیف روشنی و تیرگی کت شلوار قهوه ای خود دقت کنید
به طیف روشنی و تیرگی کت شلوار قهوه ای خود دقت کنید

اکسسوری مناسب با کت شلوار قهوه ای

اکسسوری های مناسب که می توانید با یک کت شلوار ست کنید، می تواند شامل کراوات، پوشت، گیره کراوات، ساعت و … باشد. می توانید کراوات و پوشت را یک رنگ انتخاب کنید. تناسب این دو مورد می تواند جذابیت خاصی به شما بدهد.

برای کراوات و پوشت می توانید رنگ سبز یا سرمه ای را انتخاب کنید. فراموش نکنید این رنگ ها باید با طیف رنگی کت شلوار شما متناسب باشند. اگر پیراهن آبی رنگ انتخاب می کنید، می توانید کراوات و پوشت راه راه در نظر بگیرید. کراوات و پوشت سرمه ای نیز برای شما پیشنهاد فوق العاده ای محسوب می شود.

اکسسوری که انتخاب می کنید باید با سبک پوشش شما نیز متناسب باشد. چه شما سبک مدرن انتخاب کنید چه کلاسیک و یا سایر سبک های پوششی، اکسسوری باید با سبک پوشش شما هماهنگ باشد.

در ست کردن لباس های خود با همدیگر به تمامی نکات توجه کنید. ساعت، گیره کراوات و … را نیز حتما در نظر بگیرید. اکسسوری های مناسب با کت شلوار های قهوه ای و یا هر کت شلوار می تواند در جذابیت شما تاثیر بسیار بالایی داشته باشد.

اکسسوری مناسب با کت شلوار قهوه ای
اکسسوری مناسب با کت شلوار قهوه ای

پیراهن مشکی انتخاب نکنید

پیراهن مشکی برای کت شلوار های مشکی و طوسی پیشنهاد می شود. البته در نظر داشته باشید که در این مورد باید حساسیت بسیاری به خرج بدهید. پیراهن یک نقش مهم در استایل شما دارد زیرا با کمی بی سلیقگی، یک استایل دمده و شلخته خواهید داشت.

رنگ قهوه ای از رنگ های خنثی است اما با این رنگ کت شلوار، پیراهن مشکی پیشنهاد نمی شود. در نظر داشته باشید این استایل جلب توجه دیگران را به شما جلب می کند.

کفش تیره انتخاب کنید
کفش تیره انتخاب کنید

با کت شلوار قهوه ای هم می توانید استایل اسپرت داشته باشید

استایل اسپرت یک تیپ جوان پسند و البته شاید همه پسند باشد. کت شلوار قهوه ای نیز از این قاعده مستثنی نیست. برش و دوخت کت شلوار در سبک های بسیاری به بازار پوشاک عرضه می شود.

نمی توان گفت که قهوه ای یک رنگ اسپرت است اما اگر با پیراهن و اکسسوری مناسب ست شود، می تواند اسپرت نیز باشد. در نظر داشته باشید که با کت شلوار اسپرت بهتر است از کراوات استفاده نکنید. پیراهن هایی با یقه ایستاده نیز می توانند برای این استایل مناسب به نظر برسند.

کت شلوار های اسپرت قهوه ای

با انتخاب پارچه کت شلوار ساده و مونوکروم می توانید اکسسوری یا پیراهن طرحدار انتخاب کنید. طرح هایی که برای پیراهن و یا اکسسوری های مورد نظر انتخاب می کنید باید با همدیگر هماهنگی و تناسب داشته باشند.

پیراهن طرحدار با کت شلوار ساده قهوه ای
پیراهن طرحدار با کت شلوار ساده قهوه ای

اگر پارچه های طرحدار برای کت شلوار خود انتخاب می کنید، پیراهن بدون طرح و تک رنگ به شما پیشنهاد می شود. این استایل ظاهر شما را مرتب و آراسته نشان می دهد.

امتیازدهی

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

راهنمای خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

مقالات

۲۸ تیر ۱۴۰۳

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۶ تیر ۱۴۰۳

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال 2024

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال ۲۰۲۴

مقالات

۲۵ تیر ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982