سرای پادشاهان آرسام 454

کت شلوار طوسی

خرید انواع کت شلوار طوسی مردانه (اسپرت، مردانه، پسرانه، کلاسیک و ...)

آیا به فکر خرید کت شلوار طوسی هستید؟ سرای پادشاهان آرسام انواع کت شلوار طوسی مردانه و اسپرت و مجلسی را با توجه به سلیقه و سایز مشتری به صورت منحصر به فرد شخصی دوزی میکند. اگر قصد استعلام قیمت و خرید کت شلوار طوسی دارید میتوانید با سرای پادشاهان آرسام تماس بگیرید.

۲۰ مدل جدید کت شلوار طوسی مردانه و اسپرت ۲۰۲۳

کت شلوار طوسی

کت شلوار طوسی رسمی

کت شلوار طوسی مردانه

کت شلوار طوسی مردانه

کت شلوار طوسی با جلیقه

کت شلوار طوسی با جلیقه

کت شلوار طوسی لاکچری

کت شلوار طوسی لاکچری

کت شلوار طوسی اداری

کت شلوار طوسی اداری

کت و شلوار طوسی با جلیقه

کت و شلوار طوسی با جلیقه

کت و شلوار طوسی روشن

کت و شلوار طوسی روشن

کت شلوار طوسی خاکستری

کت شلوار طوسی خاکستری

کت و شلوار طوسی چهارخونه​

کت و شلوار طوسی چهارخونه

کت و شلوار طوسی شیک

کت و شلوار طوسی شیک

کت و شلوار طوسی تیره

کت و شلوار طوسی تیره

کت و شلوار طوسی راه راه

کت و شلوار طوسی راه راه

ست کردن کت و شوار طوسی با اکسسوری مناسب

برای اینکه استایل رسمی تری پیدا کنید، استفاده از اکسسوری های مختلف به شما کمک بسیاری می کند. در این مورد می توانید کراوات، ساعت، پوشت و … در تیپ خود به کار ببرید. رنگ کراوات شما باید با پیراهنی که انتخاب می کنید، متناسب باشد. اگر پیراهن طرح دار انتخاب می کنید بهتر است، کراوات مونوکروم با آن ست کند. رنگ پوشت را با رنگ پیراهن خود ست کنید البته تا چند درجه تیره تر نیز می تواند جذاب تر به نظر برسد. از اکسسوری هایی که می تواند با کت شلوار شما ست شود، دکمه سر آستین و گیره کراوات است.

در ست کردن با کت شلوار طوسی سعی کنید، برای این دو مورد رنگ نقره ای را انتخاب کنید. در پاراگراف بعدی به شما خواهیم گفت که چگونه یک کفش مناسب با کت شلوار طوسی انتخاب کنید. از اکسسوری های دیگری که می توانید با کت شلوار طوسی ست کنید، ساعت است. در این مورد می توانید از ساعت های مدرن، کلاسیک و رسمی استفاده کنید.

سرای پادشاهان آرسام 291

ست کردن کت و شلوار طوسی مردانه با پیراهن و کراوات

با کت شلوار طوسی چه کراواتی بزنیم؟

با کت شلوار طوسی چه کراواتی بزنیم؟

از رنگ هایی که برای ست کردن با کت شلوار طوسی رنگ می توانید انتخاب کنید، آبی است. رنگ آبی به راحتی با طوسی ست می شود و ترکیب نهایی بسیار زیبا است. رنگ آبی می تواند رنگ کراوات یا پیراهن شما باشد. رنگ بنفش نیز از جمله رنگ هایی است که می تواند با کت شلوار بنفش یک ترکیب جذاب برای شما به ارمغان بیاورد.

رنگ بنفش برای محیط های اداری و رسمی نیز می تواند پیشنهاد مناسبی برای کت شلوار اداری محسوب شود. کراوات یا پیراهن بنفش با کت شلوار طوسی علاوه بر رسمی بودن، می تواند در روانشناسی رنگ ها اعتماد به نفس شما را نیز نشان دهد.

با یک کراوات تک رنگ بنفش می توانید پیراهن های طرحدار و البته متناسب با کت شلوار خود انتخاب کنید. فراموش نکنید، مونوکروم بودن استایل شما می تواند رسمیت بیشتری داشته باشد و برای محیط های اداری و کاری پیشنهاد خوبی محسوب می شود.
در مورد پیراهن مشکی این نکته حساسیت بالایی دارد. دو رنگ مشکی در کنار همدیگر ممکن است جذابیت بالایی نداشته باشد. ولی اگر اصرار به پوشیدن پیراهن مشکی دارید و می خواهید از کراوات استفاده کنید، استایل مونوکروم بهترین انتخاب است. کراوات مشکی بهترین گزینه در کنار پیراهن و کت شلوار مشکی است.

کت شلوار طوسی مردانه با چه پیراهنی ست می‌شود؟

کت شلوار طوسی مردانه با چه پیراهنی ست می‌شود؟

پیراهن سفید: ترکیب کت شلوار طوسی با پیراهن سفید یک استایل کلاسیک و شیک است که برای مراسم‌های رسمی و عروسی بسیار مناسب است.
پیراهن آبی تیره یا سرمه ای: ترکیب کت شلوار طوسی با پیراهن آبی تیره یا سرمه ای نیز جذابیت خاصی دارد و برای مراسم‌های مختلف قابل استفاده است.
پیراهن بژ یا قهوه‌ای: این ترکیب نیز به‌ویژه در مراسم‌های غیررسمی و روزانه بسیار شیک است.
پیراهن صورتی یا بنفش: اگر به دنبال یک استایل مدرن و جذاب هستید، ست کردن کت شلوار طوسی با پیراهن‌های صورتی یا بنفش می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد.
نکته مهم این است که در انتخاب پیراهن با کت شلوار طوسی، می‌توانید از رنگ‌های مشابه یا متضاد استفاده کنید تا بهترین جلوه‌ی ممکن را به کت شلوار خود بدهید. همچنین، به فصل، نوع مراسم و سلیقه شخصی خود هم توجه کنید تا بهترین ترکیب را انتخاب کنید.

نکته مهمی که در این میان وجود دارد اندام و مشخصات ظاهری فرد است که رنگ لباس باید متناسب با این موارد انتخاب شود. پیراهن مهمترین ترکیب برای ست کردن با یک کت شلوار است. اگر کت شلوار مشکی می پوشید و دوست دارید یک پیراهن انتخاب کنید که زیاد درگیر دنیای رنگ ها نیز نشوید، رنگ های سفید، آبی روشن، خاکستری و صورتی را فراموش نکنید. گام بعدی انتخاب یک کراوات مناسب است. با انتخاب های درست در ترکیب رنگ لباس های خود، جذاب تر به نظر برسید.

کت شلوار طوسی با پیراهن مشکی

کت شلوار طوسی با پیراهن مشکی

کت شلوار طوسی با پیراهن مشکی، استایلی کلاسیک و اصیل است که برای مراسم‌های رسمی انتخاب می‌شود. این ترکیب از رنگ‌های خاکستری تیره و مشکی، جذابیت و اصالت به استایل شما می‌بخشد. با استفاده از اکسسوری‌های مناسب می‌توانید استایل را جذاب تر کنید. استفاده از این ترکیب رنگی ساده و اصیل در مراسم‌های عروسی و مهمانی‌های رسمی محبوبیت دارد.

قیمت کت و شلوار طوسی مردانه

قیمت کت و شلوار طوسی مردانه

نهایی ترین نکته را در مورد ست کردن کت شلوار با کفش همین ابتدا می گوییم. در مورد کت شلوار مشکی هر کفشی بجز کفش مشکی را فراموش کنید. در صنعت مد اینگونه بیان شده است که رنگ کفش های شما باید از کت شلوارتان تیره تر و متناسب با آن باشد.
از آنجایی که تیره تر از رنگ مشکی نداریم پس بهترین انتخاب برای یک کت شلوار مشکی همان کفش مشکی است. فرا تر از این موارد اگر می خواهید یک استایل رسمی، مرتب و جذاب داشته باشید متناسب ترین رنگ کفش برای این کت شلوار، رنگ مشکی است. هر رنگی بجز مشکی می تواند یک ظاهر نامتناسب به شما بدهد که یک استایل نامنظم برای شما رقم می زند.
با اینکه مشکی رنگی است که با هر تناژ رنگی دیگری به راحتی ست می شود اما در مورد کت شلوار مشکی با کفش رنگی دیگر نمی توان این نظر را داد. حتی برای انتخاب نوع کفش نیز اندام و مشخصات ظاهری خود را در نظر بگیرید. فراموش نکنید هر رنگی بجز کفش مشکی را برای ست کردن با کت شلوار مشکی از انتخاب های خود حذف کنید.

 با کت و شلوار طوسی چه رنگ کفشی بپوشیم؟

با کت و شلوار طوسی چه رنگ کفشی بپوشیم؟

انتخاب کفش نیز برای یک کت شلوار به اندازه پیراهن و حتی شاید بیشتر اهمیت دارد. برای کت شلوار طوسی، کفش مشکی و قهوه ای می توانند انتخاب های مناسبی به نظر برسند.
پیشنهاد می کنیم در انتخاب کفش مشکی شک نکنید. طیف های رنگی طوسی از تیره به روشن متفاوت است. با همه طیف های رنگی طوسی، کفش مشکی به راحتی ست می شود.
کفش قهوه ای رنگ به راحتی با تمام طیف های طوسی ست نمی شود و در این مورد باید حساسیت بیشتری به خرج داد. اگر رنگ مشکی را نمی پسندید می توانید با کت شلوار طوسی، کفش های جیر رنگی متناسب ست کنید. از پوشیدن کت شلوار بسیار براق خودداری کنید، زیرا می توان گفت شما را دمده و حتی شلخته نشان می دهد.

ست کت شلوار طوسی با پیراهن سفید

پیراهن سفید با هر طیف رنگی از کت شلوار طوسی ست می شود. می توان گفت ترکیب یک پیراهن سفید در کنار کت شلوار طوسی با کفش های قهوه ای رنگ، جوان پسند و بسیار جذاب است. در این استایل به راحتی می توانید از پوشت، کراوات، گیره کراوات و ... استفاده کنید. اگر دوست دارید تیپ شما از رسمی بودن فاصله بگیرد، کفش های قهوه ای با آن ست کنید. در این استایل می توانید دکمه اول پیراهن خود را نیز باز بگذارید تا به سمت تیپ مدرن نزدیک شوید. اگر به دنبال ست شدن بیشتر پیراهن سفید با کت شلوار طوسی هستید، می توانید طیف طوسی روشن و ملایم را انتخاب کنید. این تیپ و استایل بیشتر به کسانی که از نظر ظاهری پوست سفید و گندمی دارند، پیشنهاد می شود.

استایل اسپرت با کت شلوار طوسی

اگر شما از افرادی هستید که استایل اسپرت را دوست دارید و می خواهید یک کت شلوار این مدلی انتخاب کنید، رنگ طوسی پیشنهاد جذاب و مناسبی است. جنس های کتان در کت شلوار طوسی، مناسب تیپ اسپرت هستند و به راحتی با پیراهن رنگ سفید ست می شوند. کتانی های اسپرت یا اسنیکر می توانند یک انتخاب عالی برای داشتن یک استایل اسپرت با کت شلوار محسوب شوند. در این استایل بهتر است از کراوات استفاده نکنید و می توانید پیراهن های اسپرت یا تی شرت در استایل خود به کار ببرید. این استایل حساسیت خاصی دارد، سعی کنید با تمام دقت این مدل را انتخاب کنید تا جذاب به نظر برسید. دکمه های بالای پیراهن در تیپ اسپرت لازم نیست که کاملا بسته شوند. اگر دوست دارید تیپ شما از رسمی بودن فاصله بگیرد، کفش های قهوه ای با آن ست کنید. در این استایل می توانید دکمه اول پیراهن خود را نیز باز بگذارید تا به سمت تیپ مدرن نزدیک شوید. اگر به دنبال ست شدن بیشتر پیراهن سفید با کت شلوار طوسی هستید، می توانید طیف طوسی روشن و ملایم را انتخاب کنید. این تیپ و استایل بیشتر به کسانی که از نظر ظاهری پوست سفید و گندمی دارند، پیشنهاد می شود.

سرای پادشاهان آرسام 420

فروشگاه آرسام

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

خرید کت شوار طوسی

خرید کت شوار طوسی

خرید کت شلوار طوسی از سرای پادشاهان آرسام، برای دوستداران شخص دوزی یک گزینه بسیار مناسب است. با انتخاب شخص دوزی، می‌توانید کت شلوار خود را بر اساس سلیقه و نیازهای خود شخصی‌سازی کنید. سرای پادشاهان آرسام با تنوع طرح‌ها و مدل‌ها، امکان انتخاب استایل دلخواه را به شما می‌دهد. همچنین، با استفاده از پارچه‌های با کیفیت و دوخت حرفه‌ای، کت شلوار شما به یک اثر هنری تبدیل می‌شود. با اعتماد به سرای پادشاهان آرسام، می‌توانید لحظات خاصی را با استایل منحصربه‌فرد خود در مراسم‌ها و مهمانی‌ها تجربه کنید.

قیمت کت شلوار طوسی

قیمت کت شلوار طوسی

قیمت کت شلوار طوسی مردانه شخصی دوزی، به توجه به عوامل مختلفی مانند طرح، جزئیات، نوع پارچه و مدت زمان لازم برای تولید است. اما با توجه به کیفیت بالا و شخصی‌سازی لباس، این نوع کت‌ شلوارها معمولاً قیمت بیشتری نسبت به مدل‌های آماده دارند. اما از طرفی، ارزش و زیبایی که شخص دوزی به کت شلوار می‌بخشد، این هزینه را به لحاظ کیفیت و استایل، ارزنده می‌کند. با انتخاب شخص دوزی، آقایان می‌توانند استایل منحصربه‌فردی داشته باشند و خاص دیده شوند!

سوالات متداول

سرای پادشاهان آرسام 409

آیا امکان شخصی دوزی کت شلوار طوسی تیره در این مجموعه ممکن است؟

سرای پادشاهان آرسام 409

قیمت کت و شلوار مردانه جدید چگونه محاسبه میشود؟

علاوه بر کت و شلوار طوسی تیره هر مدل کت شلوار اسپرت، مجلسی و مردانه در سرای پادشاهان آرسام شخصی دوزی می شود.

قیمت تمامی انواع کت و شلوار مردانه با توجه به نوع پارچه و مدل مد نظر مشتری مشخص می شود.

سرای پادشاهان آرسام 409

بهترین مدل کت شلوار طوسی پسرانه کدام است؟

سرای پادشاهان آرسام 409

با کت شلوار دامادی کراوات بزنیم یا پاپیون؟

برای پسران جوان بهترین مدل میتواند کت شلوار اسپرت باشد. البته این انتخاب باید با در نظر گرفتن مراسم و مهمانی صورت گیرد.

اگر کت شلوار داماد تاکسیدو باشد ملزوم به زدن پاپیون هستید، در غیر اینصورت می توان با سلیقه خود ست کرد.

سرای پادشاهان آرسام 409

کت و شلوار مردانه اسپرت از چه جنسی دوخته می شوند؟

سرای پادشاهان آرسام 409

چه اکسسوری‌هایی را برای تکمیل استایل می‌توان با کت‌های اسپرت طوسی مردانه استفاده کرد؟

بسته به فصل مورد نظر پارچه برای دوخت مشخص می شود. برای فصول گرم سال می تواند کتان و برای فصول گرم پشمی یا مخمل باشد.

با اکسسوری‌هایی همچون کلاه، گردنبند و دستبند می‌توانید استایل کت‌های اسپرت مردانه‌تان را تکمیل کنید.

سرای پادشاهان آرسام 409

برای انتخاب پارچه های کت شلوار دامادی چه کاراکترهایی موثر است؟

سرای پادشاهان آرسام 409

برای ساقدوشان داماد کت شلوار می دوزید؟

ابتدا حضور همسر و انتخاب ایشان الزامیست و اساسا سلیقه و رنگ لباس عروس می توان الهام بخش انتخاب رنگ پارچه کت شلوار باشد

بله نسبت به رنگ کت شلوار داماد و هویت مراسم مدلهایی مناسب طراحی و دوخت می شود.

سوالات متداول

سرای پادشاهان آرسام 409

کیفیت بالا و کاملا تضمینی

از زمان ثبت سفارش با همکاری مشتری در زمان های پرو بین ۶ الی ۹ روز کاری محصول تهیه و تحویل داده می شود. توجه داشته باشید اگر به هر دلیلی عجله دارید این مسئله را با ما در میان بگذارید ، ما برای شما راه حل مناسب داریم و می توانید استفاده کنید

سرای پادشاهان آرسام 409

آیا سفارش ارگانی و یا کت شلوار سازمانی می پذیرید؟

مشاورین حرفه ای این مجموعه با تحقیق و نسبت به زیرساخت ها و هویت بصری ارگان ها و شرکت ها با مشارکت تیم حرفه‌ای تولید می‌توانند سفارش‌های ارگانی و پرسنل شرکت‌ها را به خوبی انجام دهد.

سرای پادشاهان آرسام 409

محدوده قیمت چقدر می باشد؟

قیمت بستگی به سفارش مشتری دارد و همچنین محاسبه قیمت به پارچه انتخابی شما بستگی دارد و در نظر داشته باشید قیمت گذاری کار ها بر اساس خواسته شما (پارچه ، طرح و...) کاملا منعطف است می توانید با ما مشاوره کنید و قیمت را محاسبه کنید

سرای پادشاهان آرسام 409

هر طرحی قابل اجرا می باشد؟

ورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است ورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک

سرای پادشاهان آرسام 409

مدت زمان تحویل چند روز است؟

از زمان ثبت سفارش با همکاری مشتری در زمان های پرو بین ۶ الی ۹ روز کاری محصول تهیه و تحویل داده می شود. توجه داشته باشید اگر به هر دلیلی عجله دارید این مسئله را با ما در میان بگذارید ، ما برای شما راه حل مناسب داریم و می توانید استفاده کنید

سرای پادشاهان آرسام 409

از چه متریالی استفاده می کنید؟

از زمان ثبت سفارش با همکاری مشتری در زمان های پرو بین ۶ الی ۹ روز کاری محصول تهیه و تحویل داده می شود. توجه داشته باشید اگر به هر دلیلی عجله دارید این مسئله را با ما در میان بگذارید ، ما برای شما راه حل مناسب داریم و می توانید استفاده کنید