سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

بهترین استایل با کت شلوار دامادی لاکچری

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۱۹ تیر ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

بهترین استایل با کت شلوار دامادی لاکچری

اگر می خواهید خرید کت شلوار دامادی لاکچری برای مراسم ازدواج خود را انجام دهید بایستی به چند نکته توجه داشته باشید. اینکه جنس پشم با تراکم بالا، میزان تناسب کت شلوار با فرم بدن، دوخت کت شلوار توسط خیاط کت شلوار و رنگ مورد استفاده در آن، می تواند بر میزان لوکس بودن کت و شلوار دامادی شما تأثیر بگذارد.

شاید بتوان گفت مهمترین و چالش برانگیزترین نوع پوشش، انتخاب کت شلوار دامادی لاکچری باشد. همه آقایان دوست دارند در جشن دامادی خود، به بهترین شکل ظاهر شده و بتوانند پوشش شیک و منحصر به فردی داشته باشند.

کت شلوارهای لاکچری از دسته پوشش های گران قیمت و تجملی است که در میان شیک پسندان و لوکس گرایان بسیار محبوبیت دارد و به نوعی ظاهر باکلاس و جذابی را به داماد می دهد. انتخاب یک کت و شلوار دامادی که هم خاص باشد و هم لاکچری، چندان ساده نیست و بایستی وقت بیشتری برای انتخاب این نوع پوشش بگذارید تا از همه نظر، ظاهر بی نقصی داشته باشید.

در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با نحوه انتخاب کت شلوار لاکچری برای مراسم دامادی خود آشنا شوید.

ویژگی های کت شلوار دامادی لاکچری

یک سوال پر تکرار وجود دارد که چرا برخی کت و شلوارها ارزان و برخی دیگر گران قیمت هستند. عوامل مختلفی وجود دارد که یک کت و شلوار دامادی را می تواند لاکچری کند از جمله میزان بالای کیفیت دوخت، استفاده از مرغوب ترین جنس پارچه، بافت، طرح، داشتن وزن مناسب، متناسب بودن کت شلوار با فرم بدن داماد و دوخته شدن کت شلوار به وسیله خیاط ماهر، می باشد.

در ادامه، به شرح مواردی که می تواند به انتخاب کت شلوار دامادی لاکچری کمک کند، می پردازیم تا بتوانید در مراسم دامادی، خوش بدرخشید.

کت شلوار دامادی لاکچری
کت شلوار دامادی لاکچری

جنس پارچه کت شلوار دامادی لاکچری

میزان کیفیت پارچه استفاده شده در کت و شلوار تأثیر بسیاری در هزینه آن دارد. کت شلوارها دارای جنس پارچه مختلف هستند مانند نخ، کتان، پشم و … که با لمس کردن و یا داشتن اطلاعات زمینه ای درباره پارچه های الیاف طبیعی و مصنوعی می توانید نوع پارچه استفاده شده در کت و شلوار دامادی را تشخیص دهید.

با توجه به نوع پارچه ای که در کت و شلوار شما به کار رفته است، قیمت آن نیز متفاوت است. معمولاً هر چه قیمت کت و شلوار گران تر باشد، پارچه های استفاده شده در آن نیز گران تر و با کیفیت تر هستند.

  • پشم در مقابل پشم کشمیری: پشم به عنوان متداول ترین پارچه استفاده شده در کت و شلوار مردانه شناخته می شود که از موهای گوسفند و سایر حیوانات دیگر مانند شتر، بز، گاومیش نر و … تهیه می شود و در دو نوع متفاوت وجود دارد؛ پشمی که قبل از نخ ریسی، شانه می شود و پشمی که شانه نشده است.

پشم اعلا یا superwool نیز اصطلاحی است که بسیار رواج دارد و به پشمی گفته می شود که به تعداد ۱۰۰ تا ۱۸۰ بار با افزایش بیست عددی به هنگام تولید شدن آن، تابیده می شود. هر چه این عدد بیشتر باشد، پارچه ظریف تر و سبکتر و به دنبال آن گران تر خواهد بود.

اما باید به این نکته توجه داشت که این پشم به دلیل سبک بودن آن، شکل کت و شلوار را به خوبی حفظ نمی کند و به همان اندازه از دوام کمتری برخوردار هستند. پشم اعلا نیاز به رسیدگی دارد بنابراین در هنگام خرید به این مسئله دقت داشته باشید و بهتر است کت شلوار خود را از جنس پشم های سنگین تر انتخاب نمایید تا شکل ظاهری مناسب تری به شما دهند.

پشم کشمیری، نسخه لوکس تر و گران تر از پشم است که از موی پوست بز کشمیر برای تولید آن استفاده می شود که یک کار پر زحمت و دست ساز است؛ این بزها سالانه پشم کمتری تولید می کنند؛ بنابراین تولید این پشم دارای محدودیت بوده و از پشم های گران محسوب می شود. این نوع پشم جلوه زیبایی به کت شلوار شما می دهد.

مطلب پیشنهادی:   پارچه ویسکوز و کاربرد آن در دوخت کت شلوار سازمانی
جنس پارچه کت و شلوار دامادی
جنس پارچه کت و شلوار دامادی
  • پارچه نخی در مقابل کتان: پنبه یا نخ دومین پارچه محبوب کت شلوار است که از الیاف طبیعی ساخته شده است. این پارچه بسیار خنک و مناسب برای فصول گرم سال است و از نظر لوکس بودن کمی از پارچه های پشمی، پایین تر است.

کتان نیز از الیاف طبیعی و برای استفاده در آب و هوای گرم کاربرد دارد و تنها ایراد کتان، زود چروک شدن آن می باشد.

  • پارچه هایی با الیاف مصنوعی: این نوع پارچه ها ارزان قیمت هستند و از پلی استر و ریون ساخته شده اند و به سبب بافت مصنوعی که دارند، استفاده از آنها در هوای تابستان بسیار مشکل است و هوا در آن به درستی گردش پیدا نمی کند. در نتیجه این نوع الیاف، حرارت بدن را افزایش می دهند. تنها مزیت این نوع پارچه ها این است که بدون چین و چروک و کاملاً مقاوم هستند.

میزان تناسب کت و شلوار دامادی

اینکه کت و شلواری که تهیه می کنید، آیا از تناسب لازم برخوردار است یا نه، می تواند از عواملی باشد که یک کت شلوار را ارزان و یا گران قیمت می کند. تناسب در کت شلوار بسیار اهمیت دارد چرا که می تواند اندام شما را زیباتر و خوشتیپ تر جلوه دهد و یا در صورت عدم رعایت آن، اندام شما را افتاده و یا خیلی خشک نشان می دهد.

بنابراین حتماً توجه داشته باشید که کت شلوار شما خیلی گشاد و یا تنگ نباشد و به گونه ای باشد که در آن احساس راحتی داشته باشید. همچنین توجه داشته باشید آستین های کت زیادی بلند و یا کوتاه نباشند و از مچ دست بالاتر و یا پایین تر نروند. پاچه های شلوار هم به همین صورت، زیادی بلند که روی کفش شما چین های زیادی ایجاد کند نباشد و یا خیلی کوتاه که جوراب و پاهای شما از زیر آن دیده شود نیز نباشد.

معمولاً کت شلوارهایی که از فروشگاه ها تهیه می کنید کمی با سایز اندام شما متفاوت هستند و می بایست با مراجعه به خیاط، میزان تناسب آن با فرم بدن خود را بیشتر کنید تا کت شلوار در اندام شما، خوش فرم جلوه کند.

تناسب در کت و شلوار دامادی
تناسب در کت و شلوار دامادی

خیاطی کت شلوار دامادی

یکی دیگر از راه هایی که برای رسیدن به کت شلوار متناسب با اندام شما وجود دارد، دوخت کامل کت شلوار توسط خیاط ماهر و زبردست می باشد. خیاط با اندازه گیری دقیق سایز اعضای بدن شما، می تواند کت شلوار مناسبی را برای شما آماده کند.

اینکه خیاط از چه میزان تجربه و مهارتی برخوردار است و یا چه میزان شهرت دارد می تواند در لاکچری بودن کت شلوار شما کمک کند. خوبی مراجعه به خیاط این است که انتظارات و خواسته های خود را نیز می توانید قبل از سفارش کت شلوار به او به طور کامل بیان کنید تا کت شلوار دامادی لاکچری شما به بهترین نحو آماده شود.

در حین آماده سازی سفارش کت شلوار توسط خیاط، چندین بار می توانید وقت پرو داشته باشید تا نگرانی و مشکلی به وجود نیاید و کت شلوار کاملاً فیت بدن شما دوخته شود.

معمولاً خیاط هایی که کاربلد هستند بسیار درگیر و تقویم کاری شلوغ تری نسبت به دیگر خیاطان دارند؛ بنابراین دقت داشته باشید که برای سفارش دوخت کت شلوار، حتماً از چند هفته قبل شروع مراسم دامادی خود، اقدام کنید.

رنگ های لوکس کت شلوار دامادی

شاید با خود بگویید که انتخاب رنگ کت شلوار به علاقه شما به آن رنگ بستگی دارد اما فراموش نکنید که نوع رنگی که انتخاب می کنید می تواند بر روی استایل لاکچری شما تأثیر بگذارد. بنابراین برای اینکه بتوانید توجه حاضرین در مراسم دامادی خود را بیشتر جلب کنید سعی کنید از رنگ کت شلوار سفید، مشکی، سورمه ای و یا خاکستری استفاده نمایید.

به پایان مطلب رسیدیم، امیدوارم با استفاده از نکاتی که در این مطلب به آنها اشاره شد، بتوانید کت شلوار دامادی لاکچری خود را با راحتی بیشتری انتخاب نمایید و در جشن دامادی، استایل لوکس و جذابی نیز داشته باشید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

مقالات

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982