سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

چه کت شلواری مناسب مردان کوتاه قد است؟

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۱۴ شهریور ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

چه کت شلواری مناسب مردان کوتاه قد است؟

مردان کوتاه قد باید همواره از پوششی استفاده کنند که بلند قدتر از چیزی که هستند به نظر برسند. کت شلوار مردان قد کوتاه بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که قصد دارید یک پوشش مناسب داشته باشید، می توانید به رنگ، طرح پارچه کت شلوار و … دقت کنید.

مردان کوتاه قد برای انتخاب و داشتن کت شلواری که آن ها را بلند تر جلوه دهد مستلزم رعایت برخی نکات هستند. همه ما می دانیم که انسان ها در شکل و شمایل مختلفی زاده شده اند و نمی توان با این موضوع مخالفت کرد؛ اما موضوع حائز اهمیتی که وجود دارد این است که آیا همه انسان ها با هر هیکل و قدی می توانند یک پوشش مشخصی داشته باشند؟ به هر حال پوشش کت شلوار مردان قد کوتاه با پوشش کت شلوار برای مردان قد بلند متفاوت است و طبیعی است که مردان قد کوتاهی باید به یک سری نکات برای پوشش خود دقت داشته باشند.

در صورتی که قصد دارید یک کت شلوار مردانه از سرای پادشاهان آرسام سفارش دهید و از خدمات دوخت کت شلوار و یا شخصی دوزی کت شلوار استفاده کنید و قد شما نیز کوتاه است، بهتر است که به یک سری نکات توجه داشته باشید تا انتخاب درستی با توجه به قد کوتاه خود داشته باشید.

در ادامه این مقاله قصد داریم نکات پوشش کت شلوار مردان قد کوتاه را ذکر کنیم. در ضمن ما به در زمان مشاوره سفارش همه موارد را در نظر خواهیم گرفت تا عالی ترین باشید.

کت شلوار مناسب افراد قد کوتاه
کت شلوار مناسب افراد قد کوتاه

نکات پوشش کت شلوار برای مردان قد کوتاه

در صورتی که قصد دارید یک کت شلوار مردانه انتخاب کنید، اول باید با خودتان صادق باشید و جثه و هیکل خود را بشناسید. بسیاری از افراد بدون توجه به قد و قامت خود یک کت شلوار را خریداری می کنند؛ اما زمانی متوجه اشتباه خود می شوند که کت شلوار را می پوشند و جلوی آینه می ایستند!

آقایان قد کوتاه باید در هنگام سفارش کت شلوار به یک سری نکات توجه داشته باشند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

  • انتخاب رنگ کت و شلوار به صورت یکسان

اگر قد بلند بودید، به شما می گفتیم که انتخاب یک کت تک به همراه یک شلوار با رنگ متضاد برای شما عالی است؛ اما حالا که قد شما کوتاه است بهتر است که بگوییم شما باید یک کت شلوار با رنگ همسان را انتخاب کنید؛ چرا که وجود تضاد میان رنگ کت و شلوار شما باعث می شود که شما کوتاه تر از چیزی که هستید به نظر برسید.

بنابراین، اگر قصد دارید که کمی بلند قامت تر به نظر برسید، بهتر است که رنگ کت و شلوار خود را به صورت یکسان انتخاب کنید.

  • طرح کت شلوار راه راه عمودی انتخاب کنید!

این یک توصیه اختصاصی ما به افرادی است که قد کوتاهی دارند. اگر فکر می کنید که علاقه مند به کت شلوارهای طرح دار می باشید، بهتر است که کت شلوار طرح دار راه راه مردانه عمودی را انتخاب کنید. فرقی نمی کند که راه راه های روی کت شلوار شما ضخیم است یا نازک! به هر حال شما با داشتن یک کت شلوار راه راه مردانه، قد بلندتر از چیزی که هستید نشان داده می شوید.

نکته حائز اهمیت دیگری که باید در نظر شما باشد این است که بهتر است از کت شلوارهای طرح دار چهارخانه و یا راه راه افقی استفاده نکنید؛ چرا که معمولا افراد قد کوتاه با این نوع کت شلوارها کوتاه تر و تپل تر به نظر می رسند.

کت شلوار راه راه برای قد کوتاه
کت شلوار راه راه برای قد کوتاه
  • معجزه رنگ ها را فراموش نکنید!

می دانیم که انتخاب رنگ کت شلوار بستگی به سلیقه شما دارد و نمی توان به راحتی به شما توصیه کرد که رنگ کت شلوار روشن بپوشید یا تیره! اما به هر حال اگر از ما می پرسید که پوشش کت شلوار برای مردان قد کوتاه باید چگونه باشد؟ به شما توصیه می کنیم که از رنگ های تیره تر استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی:   راهنمای جامع ست کت شلوار کرم

البته اگر شما هم قد کوتاهی دارید؛ هم تپل هستید، توصیه ما این است که اصلا از رنگ روشن برای کت شلوار استفاده نکنید. معمولا افرادی که کت شلوارهای رنگ روشن می پوشند، چاق تر از چیزی که هستند به نظر می رسند؛ اما افرادی که کت شلوار رنگ تیره می پوشند لاغرتر و قد بلندتر از چیزی که هستند، به نظر می رسند. این موضوع دقیقا به معجزه رنگ ها بر می گردد.

  • به برش کت شلوار خود دقت کنید.

اول از همه باید به شما بگوییم که بهترین کت شلوار برای شمایی که قد کوتاهی دارید، کت شلواری است که مزون دوز و اختصاصی دوز باشد. دلیل این توصیه این است که کت شلوارهای مزون دوز مطابق با استایل و هیکل و قد شما دوخته می شوند؛ اما کت شلوارهایی که در بازار به صورت آماده به فروش می روند یک برش استانداردی دارند و معمولا اختصاصی نیستند. به همین خاطر است که می گوییم سعی کنید کت شلوار خود را به صورت اختصاصی سفارش دهید.

توصیه دیگری که برای پوشش کت شلوار برای مردان قد کوتاه وجود دارد این است که کت شلوار مردانه شما نباید گشاد باشد. این نکته را هیچ گاه فراموش نکنید. کت شلوارهای گشاد برای افرادی که قد کوتاهی دارند، جلوه بسیار بدی دارد.

بنابراین، توصیه اکید ما این است که از کت شلوارهایی استفاده کنید که دقیقا مناسب سایز شما باشند. حتی بهتر است که برای بلند قد به نظر رسیدن، پاچه شلوار خود را کمی تنگ تر از حد معمول کنید. این روش باعث می شود که شما بلند قامت تر به نظر برسید.

 مدل کت و شلوار مردانه برای افراد کوتاه قد
مدل کت و شلوار مردانه برای افراد کوتاه قد
  • هیچ گاه کت شلوار بلند را امتحان نکنید!

این نکته از تمامی نکته های ذکر شده برای پوشش کت شلوار برای مردان قد کوتاه مهم تر است! سعی کنید که هیچ گاه کت شلوار بلندی را انتخاب نکنید. می دانیم که کت شلوارهای موجود در بازار استاندارد هستند و شاید برای افراد قد کوتاه، بلند باشند؛ اما به هر حال اگر یک کت شلوار بلندی را انتخاب کرده اید، سعی کنید در سریع ترین زمان ممکن کت شلوار را کوتاه کنید. فرقی نمی کند که شلوار شما بلند است یا کت شما! به هر حال شما باید یک کت شلوار متناسب با قد خود داشته باشید.

آشنایی با اکسسوری های مناسب کت شلوار مردان قد کوتاه

تا به اینجای مقاله با نکاتی که برای انتخاب و یا دوخت کت شلوار مردانه برای آقایان قد کوتاه باید مد نظر قرار گیرد، آشنا شدید؛ اما حالا می خواهیم بدانیم که چه نوع اکسسوری های برای پوشش کت شلوار برای مردان قد کوتاه مناسب است؟

اکسسوری مناسب افراد قد کوتاه
اکسسوری مناسب افراد قد کوتاه
  • کراوات و کت شلوار مردان قد کوتاه: اولین نکته ای که باید برای اکسسوری های کت شلوار مد نظر داشته باشید، انتخاب کراوات است. اول از همه بگوییم که شما می توانید برای انتخاب کراوات کت شلوار مطابق با سلیقه خودتان پیش بروید و هر رنگ و طرحی که دوست دارید را انتخاب کنید؛ اما نکته انتخاب کراوات برای مردان قد کوتاه، قطر کراوات است.

در صورتی که دوست دارید، کوتاه قامت از چیزی که هستید به نظر نرسید، بهتر است که کراوات هایی را استفاده کنید که قطر کمتری داشته باشند. معمولا کراوات هایی که قطر زیادتری دارند برای افراد قد بلند و لاغر مناسب هستند؛ اما افرادی که قد کوتاه تری دارند باید از کراوات های ظریف تر استفاده کنند.

همچنین، یک توصیه دیگری نیز برای استفاده از اکسسوری برای مردان کوتاه قد وجود دارد آن هم این است که مردان قد کوتاه از کراوات های بلند استفاده نکنند؛ چرا که این نوع کراوات افراد را قد کوتاه تر از چیزی که هستند نشان می دهد. از طرفی انتخاب کراوات کوتاه برای مردان قد کوتاه مناسب تر است.

در مجموع باید به شما تذکر دهیم که اگر می خواهید یک اکسسوری مناسب برای استایل خود انتخاب کنید و میان انتخاب کراوات پاپیون دودل هستید، به شما توصیه می کنیم که از پاپیون استفاده کنید؛ اما به هر حال این به سلیقه شما بستگی دارد. اگر علاقه مند به کراوات هستید، می توانید طبق توصیه های ذکر شده عمل کنید.

  • از کمربند با ضخامت پایین استفاده کنید: اگر جز مردان کوتاه قد هستید و تمایل دارید که از یک کمربند به عنوان اکسسوری استفاده کنید، دو نکته را باید به شما یادآوری کنیم. اولا اینکه بهتر است از رنگ مشابه با رنگ کت شلوار خود برای کمبرند استفاده کنید تا زیبای پوشش و استایل شما حفظ شود.

همچنین، در صورتی که قصد دارید بلند قدتر به نظر برسید، بهتر است که یک کمربند با قطر یا همان ضخامت کمتر استفاده کنید. اگر چاق و قد کوتاه هستید، کمربندهایی که ضخامت زیادی دارند اصلا مناسب شما نیستند.

 

نتیجه گیری

در نهایت اگر نتوانستید کت شلواری پیدا کنید هم سایز شما باشد و هم با سلیقه تان همخوانی داشته باشید، میتوانید ازخدمات شخصی دوزی و دوخت کت شلوار سرای پادشاهان آرسام استفاده کنیذد. این مجموعه با طراحی و سفارشی دوزی انواع کت شلوار اداری، سازمانی، دامادی، مجلسی و … بهترین و مرغوب ترین کت شلوار ها را دقیقا مطابق با نیاز و سلیقه شما برایتان فراهم میکند.

4/5 - (4 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

مقالات

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982