سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

چگونه قد بلند به نظر برسیم؟

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۸ خرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۲ دی ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

چگونه قد بلند به نظر برسیم؟

چگونه قد بلند دیده شویم ؟ لباس مناسب افراد کوتاه قد چگونه است ؟ اغلب افراد دوس دارند قد بلند به نظر برسند، اما چگونه می توان با ست کردن پیراهن، کفش، شلوار و… بلند قد به نظر برسیم؟ بیشتر خانم های مسئله کوتاهی قد خود را با استفاده از یک کفش پاشنه بلند حل می کنند؛ اما به دلیل نوع طراحی کفش آقایان، مشکل کوتاهی قد در آن ها نیازمند ست کردن پیراهن و شلوار و… است. کفش مناسب مردان کوتاه قد چگونه است؟ کت مناسب افراد کوتاه قد چه ویژگی هایی دارد؟ طراحی مناسب کت و شلوار دامادی برای افراد کوتاه قد به چه شکل است؟ اگر شما هم با مشکل کوتاهی قد مواجه هستید و یا می خواهید در مراسمی خاص قد بلند به نظر برسید، پیشنهاد می کنم مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

پس از مطالعه این مطلب شما می توانید با ست کردن لباس هایتان، قد بلند تر از آنجه که هستید، به نظر برسید.

چگونه قد بلند دیده شویم؟

ست کردن لباس اصول و قواعدی دارد که شما می توانید با رعایت آن ها، تا حد قابل توجهی اندام خود را به اندام ایده آلتان تبدیل کنید و همان طور که دوست دارید به نظر برسید. اما رازهای قد بلند دیده شدن چیست و چگونه قد بلند به نظر برسیم؟ جهت دریافت پاسخ و اطلاع از لباس مناسب افراد کوتاه قد ، ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

کت مناسب افراد کوتاه قد

پوشیدن کت و شلوار و یا کت تک با طرح ها و مدل های مختلف در مراسم و مهمانی ها بسیار رایج بوده و بسیاری از آقایان استفاده از کت و شلوار و یا کت تک را جهت حضور در مراسم مختلف انتخاب مناسبی می دانند. اگر قد کوتاهی دارید و کت تک و یا کت و شلوار را برای حضور در مهمانی ها و مراسم مختلف ، به سایر لباس ها ترجیح می دهید، بهتر است اصولی را در درباره پوشیدن آن بدانید. سوال مهم این است که کت مناسب افراد کوتاه قد چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا سبب بلند دیده شدن شما شود. به نکات زیر درباره لباس مناسب افراد کوتاه قد توجه کنید و هنگام خرید یا سفارش کت و شلوار دست دوز ، این نکات را لحاظ کنید:

۱- کت کوتاه

زمانی که از کت بلند استفاده می کنید، پاهای شما گوتاه تر دیده شده و در نتیجه قد شما کوتاه تر به نظر می رسد. یک کت کوتاه به همراه شلواری مناسب با اندام شما (نه خیلی بلند!) می تواند تا حد زیادی در بلند قد دیده شدنتان تأثیرگذار باشد.

۲- کراوات

کراوات یکی از اکسسوری های کت و شلوار است که آن را رسمی تر جلوه می دهد. اما توسط یک کراوات چگونه قد بلند به نظر برسیم ؟ پاسخ این است که شما می توانید به سادگی و تنها با استفاده از یک کراوات باریک قدتان را بلندتر از چیزی که هست، نشان دهید. کراوات های پهن برای افراد کوتاه قد مناسب نیست و باعث کوتاه تر دیده شدن آن ها می شود.

۳- سر آستین ها

دیده شدن بخش کوچکی از سر آستین، دستان شما را کشیده تر نشان داده و در نتیجه قدتان بلندتر به نظر می رسد.

۴- دکمه ها

شاید عجیب به نظر برسد که دکمه های کت نیز می تواند در بلندتر دیده شدن شما تاثیر داشته باشد. اما این مسئله موضوع مهمی است و باید بدانید هر قدر اولین دکمه از کت شما در بخش های پایین تری از آن قرار بگیرند، شما بلندتر به نظر می رسید.

مطلب پیشنهادی:   لوکس ترین برندهای دنیای مد

کت شلوار قد بلند

کمربند

از آنجا که کمربند، بین بالاتنه و پایین تنه شما یک مرز ایجاد می کند، استفاده از آن شما را قد کوتاه تر نشان می دهد. بنابراین از کمربند استفاده نکنید و با خرید یک کت و شلوار مناسب و اندازه، از کمربند بی نیاز شوید. البته می توان زمانی که از تاکسیدو و یا کت و شلوار استفاده می کنید، با استفاده از یک جلیقه کمربندتان را مخفی کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله تاکسیدو چیست را مطالعه کرده تا در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

کفش مناسب مردان کوتاه قد

همان طور که گفته شد وجود کفش های زنانه با طرح های مختلف و پاشنه هایی با اندازه های متفاوت در بازار، مشکل کوتاهی قد را برای بسیاری از خانم ها حل کرده است. اگر چه خانم ها نیز می توانند با ست کردن لباس های مناسب ، قد خود را بلندتر نشان دهند ( که در مطالب بعدی این موضوع را بررسی می کنیم) ، اما اغلب روش ساده تر یعنی استفاده از کفش پاشنه بلند را انتخاب می کنند. از آنجا که اغلب کفش های مردانه بدون پاشنه و یا با پاشنه های خیلی کوتاه تولید می شوند، این مشکل در آقایان به راحتی و با پوشیدن یک کفش پاشنه بلند حل نخواهد شد. اما کفش مناسب مردان کوتاه قد چگونه است؟ اگر قد کوتاهی دارید بهتر است با پوشیدن کفشی همرنگ شلوارتان، قدتان را بلندتر جلوه می دهد. کفش هایی با رنگ متضاد شما را کوتاه تر نشان می دهد بنابراین کفش شما باید با کنتراست پایین نسبت به شلوارتان انتخاب شود. همچنین باید جوراب شما همرنگ کفش و شلوارتان باشد. پوشیدن جوراب غیر همرنگ با کفش یا شلوار شما را قد کوتاه نشان می دهد.

 

شلوار مناسب افراد کوتاه قد

انتخاب شلوار نیز می تواند در قد بلند دیده شدن شما تاثیر بسزایی داشته باشد. برای اینکه قدتان بلندتر به نظر برسد بهتر است از پوشیدن شلوارهایی با فاق کوتاه خودداری کنید. همچنین تا کردن پایین شلوار و یا پوشیدن شلوارهای کوتاه باعث می شود کوتاه تر به نظر برسید. همچنین اگر از آن دسته افرادی هستید که به پوشیدن شلوارهای سایز بزرگ و راحت علاقه دارید، این نوع شلوار را فراموش کرده و از این پس شلواری مناسب اندامتان تهیه کنید؛ این کار باعث می شود پاهای شما کشیده تر دیده شده و در نتیجه قدتان بلندتر به نظر برسد.

پیراهن مناسب افراد قد کوتاه

با پوشیدن پیراهن های مختلف چگونه قد بلند به نظر برسیم ؟ پوشیدن چه پیراهن هایی می تواند در بلندتر دیده شدن شما مؤثر باشد؟ باید بدانید که قرار دادن پیراهن روی شلوار شما را قد کوتاه نشان می دهد، بنابراین بهتر است پیراهن خود را درون شلوار قرار دهید. همچنین پیراهن هایی با خطوط عمودی باریک، می تواند شما را قدبلند تر نشان دهد.

چگونه قد بلند به نظر برسیم

رنگ

افراد کوتاه قد بر خلاف افراد قد بلند باید از رنگ های تیره برای ست کردن لباس استفاده کنند. رنگ های تیره افراد کوتاه قد را کشیده تر نشان می دهد. به علاوه پوشیدن لباس های همرنگ یا رنگ های با کنتراست پایین باعث می شود قد بلندتر به نظر برسید.

کت و شلوار دامادی برای افراد قد کوتاه

بسیاری از افراد کوتاه قد برای مراسم عروسی، درمورد ست کردن لباس و انتخاب کت و شلوارشان دچار نگرانی می شوند. اگر شما نیز نگران این موضوع هستید باید بدانید که می توانید از با استفاده از نکات بالا یک کت و شلوار مناسب برای خود تهیه کنید. به عنوان مثال پوشیدن کفش همرنگ شلوار، استفاده از کراوات باریک، بیرون بودن بخش کوچکی از سرآستین، کوتاه بودن کت و… همگی در انتخاب کت و شلوار دامادی برای افراد قد کوتاه مؤثر هستند.

اما اگر یک کت و شلوار شیک و فیت تنتان می خواهید، می توانید قبل از خرید و یا سفارش کت و شلوار از برند آرسام در این زمینه به رایگان مشاوره دریافت کنید. سپس با توجه به استایل و ویژگی های اندامی خود، بهترین و مناسب ترین کت و شلوار را انتخاب کنید.

امتیازدهی

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

جنس پارچه برای کت شلوار زنانه

بهترین جنس پارچه برای کت شلوار زنانه

مقالات

۲۴ خرداد ۱۴۰۳

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۴ خرداد ۱۴۰۳

راهنمای کامل شخصی‌دوزی کت شلوار

راهنمای کامل شخصی‌دوزی کت شلوار: از انتخاب پارچه تا جزئیات

مقالات

۲۱ خرداد ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982