سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار سرمه ای؛ شیک و جذاب 👌

کت شلوار سرمه ای یکی از پرکاربردترین انواع پوشش ها برای آقایان محسوب می شود. رنگی که برای همه فصول سال مناسب است. سرمه ای برای بیشتر رسمی شدن یک انتخاب عالی است.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۵ مهر ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایاناسلایدر راستمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار سرمه ای؛ شیک و جذاب 👌

کت شلوار سرمه ای یکی از پرکاربردترین انواع پوشش ها برای آقایان محسوب می شود. رنگی که برای همه فصول سال مناسب است. سرمه ای برای بیشتر رسمی شدن یک انتخاب عالی است.

جذابیتی که کت شلوار سرمه ای دارد اگر به خوبی با استایل و تیپ شما هماهنگ نشود، از بین می رود. اگر قصد خرید و دوخت کت شلوار یا شخصی دوزی کت شلوار را دارید و رنگ سرمه ای رنگ مورد علاقه شما است میتوانید از موارد ذکر شده برای تکمیل تیپ خود استفاده کنید.

همچنین رنگ سرمه ای برای کت شلوار اداری گزینه بسیار مناسبی است اما خیلی برای خرید کت شلوار دامادی توصیه نمیشود.

کت شلوار سرمه ای

رنگ ست با کت شلوار سرمه ای

اولین نکته ای که باید در مورد کت شلوار سرمه ای در نظر داشته باشید، اینکه رنگ سرمه ای مانند مشکی، سفید و یا حتی طوسی نمی تواند به راحتی با تمامی رنگ ها ست شود. شاید هم همین مورد خاص بودن رنگ سرمه ای را چند برابر کرده است.

ست بودن پیراهن با کت شلوار از مهمترین موارد یک استایل جذاب محسوب می شود. برای یک کت شلوار سرمه ای بهتر است پیراهن هایی با رنگ های سفید، آبی کمرنگ و صورتی انتخاب کنید. انتخاب هایی که اگر با مشخصات ظاهری شما هماهنگ باشد، یک استایل فوق العاده برای شما یه ارمغان می آورد.

استایل مونوکروم با سرمه ای

اگر می خواهید از مونوکروم بودن فاصله بگیرید و به دنبال یک پیراهن مناسب برای کت شلوار سرمه ای خود هستید، پیراهن هایی با طرح های راه راه و یا خالدار گزینه های پیشنهادی برای شما هستند.

فراموش نکنید با کت شلوار سرمه ای به سراغ رنگ هایی از خانواده سبز یا زرد نروید. ناهماهنگی در استایل شما باعث می شود شلخته به نظر برسید.

کت شلوار سرمه ای و کراوات آبی

پیراهن آبی کمرنگ می پسندید یا سفید؟

دو انتخاب جذاب برای ست کردن با کت شلوار سرمه ای، پیراهن های آبی کمرنگ و یا سفید است. اگر به دنبال یک سبک کلاسیک هستید و یا شاید هم حوصله انتخاب مناسب ترین پیراهن را برای کت شلوار خود ندارید، پیراهنی با رنگ سفید بپوشید.

پیراهن سفید با کت شلوار سرمه ای شاید اولین انتخاب برای آقایان  محسوب شود. متناسب با همین استایل اکسسوری مانند کراوات انتخاب کنید. از استایل های محبوب و البته جذاب دیگر برای آقایان ست کردن یک کت شلوار سرمه ای با پیراهن آبی کمرنگ است، زمانی که از سبک کلاسیک کمی فاصله می گیرند.

آبی و سرمه ای از یک تونالیته رنگی هستند و شما کمی راحت تر می توانید اکسسوری مناسب انتخاب کنید. این استایل را می توان همچنان از سبک کلاسیک بر شمرد اما نه به اندازه پیراهن سفید با کت شلوار سرمه ای. اگر قصد دارید تیپ شما تا حدودی از رسمی بودن خارج شود، پیراهن هایی با یقه های بزرگتر انتخاب کنید. در این استایل می توانید دکمه اول و دوم پیراهن خود را باز بگذارید. این تیپ برای استایل های نیمه رسمی می تواند بسیار جذاب و به اصطلاح عامیانه، همه پسند محسوب شود.

کراوات طرح دار با کت و شلوار سرمه ای

پیراهن صورتی کمرنگ انتخابی جسورانه

از آنجایی که همیشه صورتی را یک رنگ زنانه و حتی بهتر است بگوییم دخترانه قلمداد کرده ایم، مردی که این رنگ را برای لباس خود انتخاب می کند، خاص می دانیم. می توان گفت اگر هر مردی رنگ صورتی را برای پیراهن خود انتخاب می کند، باید بابت این انتخاب جسورانه او را تشویق کرد.

پیراهن صورتی با کت شلوار سرمه ای استایلی متفاوت و البته خاص برای شما محسوب می شود. سعی کنید متناسب با نوع سرمه ای کت شلوار خود، پیراهن صورتی انتخاب کنید. اما به هر حال توصیه ما این است که پیراهن صورتی کمرنگ انتخابی به مراتب بهتر و جذاب تر است. اگر این پیراهن را انتخاب کردید، می توانید دستمال جیبی با رنگ سوم انتخاب کنید‌. در انتخاب اکسسوری می توانید راحت تر تصمیم بگیرید اما هماهنگی میان لباس های استایل خود را فراموش نکنید.

مطلب پیشنهادی:   چه کت شلواری مناسب مردان کوتاه قد است؟

طیف های رنگی سرمه ای

پیراهن مشکی با کت شلوار سرمه ای، بله یا خیر؟

یکی از پیراهن هایی که ممکن است علاقه داشته باشید با کت شلوار سرمه ای ست کنید، پیراهن مشکی است. پیراهنی که پوشیدن آن با کت شلوار این رنگی نوعی ریسک هم است. ریسک است به دلیل اینکه تناسب میان کت شلوار سرمه ای با پیراهن مشکی ممکن است بسیار جذاب یا دمده به نظر برسد. این مورد بستگی به رنگ سرمه ای دارد که شما انتخاب می کنید.

سرمه ای تیره گزینه ای بسیار مناسب برای جذاب به نظر رسیدن شما در ست کردن با پیراهن مشکی است. این رنگ کت شلوار به افرادی با اندام چاق نیز توصیه می شود. رنگ های تیره تا حد زیادی اندام را کشیده و متناسب نشان می دهند. اگر قصد دارید که پیراهن مشکی را با کت شلوار مشکی انتخاب کنید، سرمه ای روشن را فراموش کنید.

پیراهن های طرح دار با کت شلوار سرمه ای رنگ

کراوات ساده بهترین انتخاب با کت شلوار سرمه ای

یکی از اکسسوری هایی که تا حد بسیاری در استایل مردان مورد استفاده قرار می گیرد، کراوات است. این اکسسوری می تواند به استایل و تیپ شما رسمی بودن خاصی بدهد. کراواتی که انتخاب می کنید، باید با رنگ کت شلوار شما تناسب داشته باشد. شاید برای انتخاب یک کراوات مناسب با کت شلوار سرمه ای کمی تردید داشته باشید.

کراوات های تک رنگ یک انتخاب فوق العاده هستند. با کت شلوار های سرمه ای می توانید کراوات سرمه ای، صورتی، زرشکی، مشکی و … ست کنید. البته این موضوع تا حد زیادی بستگی به رنگ پیراهن انتخابی شما نیز دارد. اگر کراوات سرمه ای انتخاب کردید، باید رنگ کت شلوار شما تیره تر باشد.

کراوات سرمه ای روشن می تواند با یک پیراهن آبی کمرنگ و کت شلوار سرمه ای تیره یک استایل جذاب برای شما رقم بزند. اگر یک پیراهن مونوکروم انتخاب کرده اید، می توانید از کراوات های طرح دار نیز استفاده کنید. کراوات های خال خالی یا راه راه یک گزینه مناسب برای این تیپ هستند.

تیپ رسمی با کت شلوار سرمه ای

تیپ کلاسیک با کراوات قرمز یا مشکی

از دیگر کراوات های رنگی بسیار جذاب و البته رسمی که مناسب کت شلوار سرمه ای هستند می توان به رنگ های قرمز و مشکی اشاره کرد. کراوات قرمز مانند مشکی، یک استایل کلاسیک و البته رسمی به شما می دهد. کراوات های قرمز جذابیت خاص خود را دارند.

فردی که از اکسسوری با این رنگ استفاده می کند، جسارتی نسبتا بالا دارد. اما اگر سبکی کلاسیک تر می خواهید از کراوات مشکی انتخاب کنید. کت شلوار های سرمه ای پوشش بسیار مناسبی برای مجالس رسمی محسوب می شوند. از خانواده رنگ های قرمز، برای مجالس نیمه رسمی می توانید از کراوات های جگری رنگ نیز استفاده کنید.

 

کراوات قرمز با کت شلوار سرمه ای

کت شلوار سرمه ای و کفش

یکی دیگر از مواردی که باید در استایل خود متناسب با کت شلوار سرمه ای در نظر بگیرید، کفش است. در بسیاری از تئوری های روانشناسی گفته شده است که شخصیت افراد از نوع کفش پوسیدن آن ها مشخص است. افراد حساس به استایل، اصولا کفش های متناسب با تیپ خود را انتخاب می کنند و البته به تر و تمیز بودن آن بسیار اهمیت می دهند.

اما در مورد کت شلوار سرمه ای انتخاب کفش قهوه ای یا مشکی حساسیت خود را دارد. دقت کنید که اگر کت شلوار شما در تناژ سرمه ای روشن است، کفش قهوه ای پیشنهاد مناسبی است. اگر کت شلواری که انتخاب کرده اید از خانواده سرمه ای تیره است، توصیه می کنیم کفش های مشکی با آن ست کنید.

کفش مشکی با کت شلوار سرمه ای تیره

از نکاتی که در مورد کت شلوار سرمه ای وجود دارد اینکه می تواند برای بسیاری از مجموعه ها و سازمان های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار بگیرد. این رنگ به عنوان یک رنگ دیپلماتی و رسمی نیز در کت شلوار شاخته می شود و البته طرفداران بسیاری نیز دارد. متناسب با اندام و استایل خود و از طرفی هماهنگ با ویژگی های ظاهری خود یک طیف از رنگ سرمه ای را در کت شلوار های خود داشته باشد.

کت شلوار سرمه ای یک لباس دیپلمات

4.5/5 - (6 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

مقالات

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982