سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار مناسب مراسم ختم چیست؟

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۱۱ شهریور ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار مناسب مراسم ختم چیست؟

کت شلوار مناسب مراسم ختم چیست؟ در صورتی که قصد دارید یک کت شلوار مناسب مراسم ختم را سفارش دهید باید به نوع پارچه کت شلوار و رنگ آن دقت داشته باشید.

بهتر است که کت شلوارهای رنگ تیره مانند مشکی، سرمه ای و یا قهوه ای را برای مراسم ختم انتخاب کنید.

اگر خدایی ناکرده به دلیل از دست دادن عزیزان و یا نزدیکان خود قصد شرکت در مراسم ختم را دارید، باید یک پوشش و کت شلوار مناسب ختم برای خود انتخاب کنید. همانطور که کت شلوار یکی از مناسب ترین پوشش ها برای آقایان در مراسم های مختلف است، کت شلوار نیز یکی از مناسب ترین پوشش ها برای مراسم ختم می باشد.

در صورتی که قصد دارید یک کت شلوار مناسب مراسم ختم را انتخاب کنید، می توانید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا نکات انتخاب یک کت شلوار مناسب مراسم ختم را برای شما ذکر کنیم. اگر قصد دارید که فوق العاده شیک به نظر برسید میتوانید از خدمات شخصی دوزی کت شلوار و دوخت کت شلوار آرسام استفاده کنید. و مطمئن باشید بسیار شیک خواهید بود.

کت شلوار مناسب مراسم ختم

خرید کت شلوار مناسب مراسم ختم از سرای پادشاهان آرسام

بسیاری از اوقات پیش می آید که آقایان قصد شرکت در یک مراسم ختم را دارند؛ اما هر چقدر که میان کت شلوارهای خود می گردند، کت شلوار مناسبی را پیدا نمی کنند.

به همین خاطر به فکر خرید کت شلوار مناسب مراسم ختم می افتند؛ اما قبل از اینکه بخواهید یک کت شلوار مناسب مراسم ختم را بخرید، باید در نظر داشته باشید که کت شلوار مورد نظر شما در بازار وجود دارد یا خیر؟! چه بهتر که شما از فروشگاه سرای پادشاهان آرسام یک کت شلواری را سفارش دهید که دقیقا مطابق نظر شما باشد.

در صورتی که قصد انتخاب کت شلوار برای مراسم ختم را دارید، توصیه می کنیم تا ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا از جزئیات این نوع کت شلوار مردانه مطلع شوید.

چه رنگی برای کت شلوار مراسم ختم مناسب است؟!

اگرچه همه ما می دانیم که در مراسم های ختم تقریبا همه افراد لباس های مشکی و تیره رنگی می پوشند؛ اما باز هم نباید از اهمیت انتخاب رنگ کت شلوار مردانه برای مراسم ختم غافل شد. در صورتی که قصد دارید یک کت شلوار مناسب مراسم ختم را انتخاب کنید، می توانید از یکی از رنگ های زیر استفاده کنید.

 • کت شلوار مردانه رنگ مشکی:

  بهترین انتخاب رنگ برای کت شلوار مناسب مراسم ختم، کت شلوار مشکی است. کمتر کسی پیدا می شود که بگوید هیچ فردی را در مراسم ختم ندیده که کت شلوار مشکی نپوشیده باشد! به هر حال این رنگ کت شلوار هم مناسب مراسم ختم است، هم کاملا رسمی است.

بنابراین، اگر قصد دارید که در مراسم ختم یکی از نزدیکان خود حضور داشته باشید و در عین حال مراسم شما رسمی است، بهتر است که از یک کت شلوار مشکی ساده استفاده کنید.

 • کت شلوار مردانه رنگ سرمه ای:

  این گزینه نیز یکی از انتخاب های بسیار مناسب برای مراسم ختم است. البته کت شلوار سرمه ای از آن دسته از کت شلوارهایی است که در همه جا کاربرد دارد و شما می توانید بر اساس سلیقه خود در بسیاری از مراسم ها کت شلوار سرمه ای را بپوشید.

اما در صورتی که قصد انتخاب کت شلوار سرمه ای مردانه برای مراسم ختم را دارید، دو نکته را باید مد نظر داشته باشید. اولین نکته این است که شما حتما کت شلواری را انتخاب کنید که رنگ سرمه ای تیره داشته باشد، نه رنگ سرمه ای روشن. طبیعی است که کت شلوارهایی با رنگ سرمه ای روشن اصلا گزینه مناسبی برای مراسم ختم نیستند.

دومین نکته هم این است که کت شلوار رنگ سرمه ای بیشتر مناسب مراسم های ختم افرادی است که نسبت دورتری با فرد دارند. بنابراین، سعی کنید که در مراسم ختم افرادی که به شما نزدیک تر هستند، از کت شلوار مشکی استفاده کنید.

 • کت شلوار رنگ قهوه ای:

  یکی دیگر از رنگ های مناسبی که برای کت شلوار مناسب مراسم ختم وجود دارند، کت شلوارهایی با رنگ قهوه ای هستند. اگرچه به نظر ما بهترین گزینه ها برای انتخاب کت شلوار مناسب مراسم ختم کت شلوار سرمه ای و مشکی هستند؛ اما اگر علاقه مند به کت شلوار رنگ قهوه ای هستید، می توانید از این رنگ برای کت شلوار مراسم ختم استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که هر چه رنگ قهوه ای پارچه کت شلوار شما تیره تر باشد، بیشتر مناسب کت شلوار مراسم ختم است.

حتما پیراهن رنگ تیره انتخاب کنید.

شاید بعضی از افراد تصور کنند که با انتخاب کت شلوار رنگ تیره، دیگر نیازی نیست که یک پیراهن رنگ روشن نیز بپوشند؛ اما به این گونه نیست. حتی اگر شما هم قصد داشته باشید یک کت شلوار رنگ تیره مانند مشکی انتخاب کنید، می بایست که رنگ پیراهن خود را تیره انتخاب کنید.

البته در نظر داشته باشید که حتما نیازی به انتخاب پیراهن مشکی در کنار کت شلوار مشکی نیست. شما می توانید از یک پیراهن سرمه ای رنگ در کنار کت شلوار مشکی استفاده کنید؛ اما اگر قصد دارید که کت شلواری با رنگ سرمه ای یا قهوه ای بپوشید، بهترین رنگ برای پیراهن شما رنگ مشکی است.

کت شلوار ختم
کت شلوار ختم

کت شلوار طوسی با پیراهن مشکی؛ انتخابی مناسب برای مراسم ختم

یکی از گزینه های دیگری که ممکن است امکان ست کردن آن برای بعضی از آقایان وجود داشته باشد، کت شلوار طوسی با پیراهن مشکی است؛ اما آیا این استایل مناسب مراسم ختم می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بسیاری از افراد تنها از یک پیراهن مشکی ساده برای مراسم ختم استفاده می کنند و زیاد اهمیت به رنگ کت شلوار خود نمی دهند.

به هر حال نباید به رنگ کت شلوار اهمیت نداد و فقط به رنگ پیراهن توجه کرد؛ اما در صورتی که مراسم شما زیاد هم رسمی نیست، می توانید از کت شلوار طوسی تیره در کنار یک پیراهن مشکی استفاده کنید. این استایل نیز یک استایل بسیار مناسب مراسم های ختم، مخصوصا مراسم های ختمی است که فرد متوفی نسبت دورتری با شما دارد، می باشد.

کت شلوار مجلس ختم
کت شلوار مجلس ختم

قصد استفاده از کراوات را دارید؟

بسیاری از افراد علاقه مند هستند که از کراوات در کنار کت شلوار مناسب مراسم ختم استفاده کنند. اول باید به شما بگوییم که استفاده از کراوات در کنار کت شلوار مناسب مراسم ختم هیچ منع خاصی ندارد و شما می توانید از کراوات استفاده کنید؛ اما موضوعی که باید در نظر داشته باشید این است که از چه رنگ کراواتی برای مراسم ختم استفاده می کنید؟

 • کراوات شما باید ساده باشد: در صورتی که قصد استفاده از کراوات در مراسم ختم را دارید، این نکته را در نظر داشته باشید که بهتر است کراوات انتخابی شما دارای طرح ساده باشد. به طور مثال کراوات هایی که دارای طرح راه راه، چهارخانه و یا خال خالی هستند اصلا مناسب استفاده در مراسم ختم نمی باشند.
 • رنگ کراوات مناسب مراسم ختم: اگر قصد دارید که از کراوات برای مراسم ختم استفاده کنید، باید در نظر داشته باشید که رنگ کراوات شما بسیار حائز اهمیت است.

اول از همه باید بدانید که بهتر است رنگ کراوات شما تیره باشد. به طور مثال انتخاب رنگ طوسی تیره در کنار یک پیراهن و کت شلوار مشکی بسیار جذاب و خوب است. اگر قصد دارید که از یک پیراهن رنگی مانند سرمه ای در مراسم ختم استفاده کنید، می توانید یک کراوات مشکی را روی پیراهن خود قرار دهید.

کت شلوار ترحیم
کت شلوار ترحیم

و اما سخن آخر …

در صورتی که قصد دارید از سرای پادشاهان آرسام یک کت شلوار مناسب مراسم ختم را سفارش دهید، بهتر است که یک کت شلوار تیره رنگ با خصوصیات ذکر شده را انتخاب کنید. دقت به نوع مراسم و رسمی بودن و غیر رسمی بودن آن نکته بسیار حائز اهمیتی است که در انتخاب شما برای کت شلوار سهیم می باشد.

اما به طور کلی باید به شما توصیه کنیم که زیاد هم برای شرکت در مراسم ختم و انتخاب کت شلوار مراسم ختم سخت نگیرید. طبق رسم و رسومات کشور ایران، شما تنها باید یک کت شلوار ساده و تیره رنگ انتخاب کنید. حال اگر علاقه مند به رنگ مشکی نیستید، می توانید از یک کت شلوار سرمه ای تیره استفاده کنید.

سعی کنید که کت شلوار خود را ساده انتخاب کنید. کت شلوارهای طرح دار، زیاد مناسب مراسم ختم نیستند و بهتر است که این نوع کت شلوارها هر چند با رنگ تیره در مراسم های ختم مورد استفاده آقایان قرار نگیرند.

5/5 - (4 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

مقالات

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

 • تلفن مزون : 02188080183
 • تلفن همراه : 09121715982