سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 159

با کت شلوار سفید بدرخشید!

سفارش دوخت انواع کت و شلوار

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۱۲ مهر ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۳ دی ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

با کت شلوار سفید بدرخشید!

کت شلوار سفید می توانند خاص بودن آقای داماد را نشان دهد. فراموش نکنید که این کت شلوار باید با حساسیت بالایی با کفش و اکسسوری های مد نظر شما ست شود.

در صنعت مد می توان کت شلوار سفید را یک لباس رسمی و خاص بر شمرد که بسیاری از آقایان آن را برای مجالس و جشن ها انتخاب می کنند.

کت شلوار سفید رنگی برای کت شلوار دامادی

یکی از کت شلوار هایی که آقایان بسیار سخت آن را انتخاب می کنند، کت شلوار های سفید است. این پوشش را بیشتر افراد برای مراسم عروسی می پسندند. البته نباید فراموش کرد که کت شلوار سفید می توانند خاص بودن آقای داماد را نشان دهد.

فراموش نکنید که این کت شلوار باید با حساسیت بالایی با کفش و اکسسوری های مد نظر شما ست شود. در صنعت مد می توان کت شلوار سفید را یک لباس رسمی و خاص بر شمرد که بسیاری از آقایان آن را برای مجالس و جشن ها انتخاب می کنند.

کت شلوار سفید همانطور که گفته شد بیشتر برای مراسم هایی مانند عروسی مورد استفاده قرار می گیرد و در کشور ما این مسئله بسیار نمود بیشتری دارد. این موضوع می تواند به دلیل این باشد که آقای داماد با این کت شلوار خاص تر به نظر می رسد.

کت شلوار سفید مناسب برای دامادی
کت شلوار سفید مناسب برای دامادی

کت شلوار سفید متناسب با اندام شما

برای انتخاب هر لباسی توجه به مشخصات ظاهری خودتان حرف اول را می زند. استایل و اندام خود را در نظر بگیرید و یک لباس مناسب انتخاب کنید نه لباسی که در پشت ویترین جذاب تر به نظر می رسد.

سعی کنید مشخصات ظاهری مانند رنگ پوست، اندام، قد و … را در انتخاب یک کت شلوار مناسب در نظر بگیرید. اگر اندام متناسبی دارید می توان گفت محدودیت در انتخاب کت شلوار برای شما وجود ندارد اما فراموش نکنید رنگ پوست خود را نیز باید در نظر بگیرید.

یکی از مواردی که در مورد کت شلوار سفید باید به آن اشاره کرد اینکه در حالت کلی این پوشش به افراد چاق توصیه نمی شود. از نظر روانشناسی رنگ ها، پوشیدن لباس هایی با رنگ روشن باعث می شود، شما چاق تر به نظر برسید و کت شلوار سفید نیز از این قضیه مستثنی نیست. اگر اضافه وزن دارید توصیه می کنیم از پوشیدن این کت شلوار خودداری کنید.

کت شلوار سفید متناسب اندام
کت شلوار سفید متناسب اندام

استایل بدنی خود را در نظر بگیرید

اگر تمام نکات را در انتخاب یک کت شلوار سفید در نظر گرفتید و تصمیم شما برای پوشیدن این رنگ از کت شلوار قطعی شد، متناسب با اندام خود آن را انتخاب کنید.

اگر بالاتنه شما از پایین تنه تان کوتاه تر است کت های باریک را انتخاب کنید تا کشیده تر به نظر برسید. کت های فرانسوی گزینه های مناسبی به نظر می رسند.

اگر بالاتنه شما بلند تر از پایین تنه تان است، سعی کنید از کت های کوتاه و اصطلاحا کت های سر کمری استفاده کنید. این رعایت استایل باعث می شود اندام شما متناسب و کشیده به نظر برسد.

فراموش نکنید استفاده از یک کت شلوار سفید با سایزی بزرگتر از سایز واقعی شما شلختگی در استایل را به دنبال دارد. اگر کت شلوار تنگ نیز انتخاب کنید همین موضوع صادق است. در سایز و اندازه بودن کت شلوار خود بسیار دقت کنید.

کت سفید بلند و کشیده برای افرادی با بالا تنه کوتاه
کت سفید بلند و کشیده برای افرادی با بالا تنه کوتاه

جنس پارچه کت شلوار را در نظر بگیرید

یکی از مواردی که در مورد کت شلوار و انتخاب آن بسیار حائز اهمیت است، جنس پارچه مورد استفاده است. سعی کنید کت شلوار هایی با جنس مرغوب به کار ببرید.

جنس پارچه در کت شلوار سفید بسیار بیشتر اهمیت دارد، زیرا این پوشش از حساسیت بالایی برخوردار است. اولین و شاید مهمترین نکته این است که از پارچه های براق استفاده نکنید. این پارچه ها علاوه بر اینکه دمده شده اند، می توانند به شدت موجب جلب توجه می شوند. کیفیت بالای پارچه می تواند حتی نقص های اندامی را نیز پوشش دهد. در انتخاب یک جنس مناسب برای کت شلوار خود دقت کنید.

مطلب پیشنهادی:   با ترند 2021 کت شلوار مردانه بیشتر آشنا شوید!
جنس کت شلوار سفید اهمیت بالایی دارد
جنس کت شلوار سفید اهمیت بالایی دارد

پیراهن مناسب با کت شلوار سفید

پیراهن بعد از انتخاب کت شلوار تاثیر بسیار بالایی بر روی استایل شما دارد. کت شلوار سفید و مشکی از جمله مواردی هستند که می توانند به راحتی با هر رنگ پیراهنی ست شوند. پیراهن های رنگ روشن یا تیره می توانند گزینه های مناسبی برای این کت شلوار ها محسوب شوند.

با این حال برخی رنگ ها زیبایی بیشتری دارند. یکی از پیراهن هایی که می توانند استایل جذابی برای شما به ارمغان آورد، رنگ سفید است. پیراهن سفید این امکان را به شما می دهد که از اکسسوری هایی با تنوع بیشتری با کت شلوار خود استفاده کنید.

نکته ای که باید در انتخاب پیراهن در نظر داشته باشید این است که تونالیته رنگی که انتخاب می کنید با کت شلوار سفید هماهنگی و تناسب داشته باشد، چه پیراهنی که انتخاب می کنید از تناژ رنگ های تیره یا روشن باشد.

پیراهن های مختلف برای کت شلوار سفید
پیراهن های مختلف برای کت شلوار سفید

کفش رنگی یا مشکی برای کت شلوار سفید؟

کفش ها یکی از مهمترین ها در استایل یک فرد محسوب می شوند. اینکه شما چه کفشی را متناسب با کت شلوار خود انتخاب می کنید، علاوه بر سلیقه شخصی، باید به تناسب آن با پوشش خود نیز دقت کنید. حساسیت انتخاب کفش مناسب برای کت شلوار سفید بسیار زیاد است تا حدی که اگر اشتباه انتخاب کنید، تمام استایل شما زیر سوال می رود.

کفش های مشکی گزینه های مناسبی برای این استایل محسوب می شوند اما سعی کنید در اکسسوری های خود یک رنگ مشکی دیگر نیز داشته باشید. کفش های قهوه ای و رنگ های روشن دیگر نیز می توانند یک انتخاب عالی بر شمرده شوند.

کراوات مشکی می تواند پیشنهاد خوبی محسوب شود. کفش سفید نیز می تواند گزینه جذابی باشد، البته باید در انتخاب مدل کفش دقت کنید.

کفش مناسب کت شلوار سفید
کفش مناسب کت شلوار سفید

ترکیب کت شلوار سفید با مشکی

یکی از رنگ هایی که می تواند استایل جذابی با کت شلوار سفید برای شما به ارمغان بیاورد، سفید است. شاید فکر کنید که با کت شلوار سفید چه ترکیبی از رنگ مشکی زیبا به نظر می رسد. در نظر داشته باشید که انتخاب یک پیراهن یا کفش مشکی مناسب می تواند یک انتخاب عالی محسوب شود.

پیراهن مشکی که انتخاب می کنید با استایل شما متناسب باشد و می تواند از کراوات زرشکی یا قرمز استفاده کنید. فراموش نکنید که بهتر است کت شلوار مات انتخاب کنید. در ترکیب و استایل سفید سعی کنید از پیراهن هایی با پارچه براق و حتی کراوات خودداری کنید.

اگر علاقه دارید که در استایل خود از یک اکسسوری براق استفاده کنید، تا حدودی کراوات می تواند گزینه مناسبی محسوب شود.

کت شلوار سفید در ترکیب با مشکی
کت شلوار سفید در ترکیب با مشکی

کت شلوار سفید طرح دار قدیمی شده است!

مونوکروم بودن یکی از استایل های محبوب محسوب می شود که فارغ از فرهنگ و اقتصاد بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرد. پارچه های سفید رنگ که برای کت شلوار در نظر گرفته می شوند، انواع مختلفی دارند. پارچه های سفید طرح دار یکی از این موارد هستند که البته امروزه تقریبا دمده و قدیمی شده اند.

امروزه پارچه های ساده نسبت به پارچه های طرح دار طرفداران بیشتری دارند. یکی از مزیت های پارچه های ساده این است که به راحتی با هر اکسسوری، کفش، پیراهن و … ست می شوند.

پارچه های ساده انتخابی مناسب برای کت شلوار سفید رنگ
پارچه های ساده انتخابی مناسب برای کت شلوار سفید رنگ

کراوات و پاپیون مناسب انتخاب کنید

یکی از مواردی که باید در انتخاب کراوات و پاپیون در نظر بگیرید، اینکه متناسب با کت شلوار باشد. با کت شلوار سفید می توانید پاپیون و کراوات طرح دار ست کنید. در این مورد می توانید آزادانه عمل کنید. پاپیون و کراوات هایی با طرح های خال خالی، راه راه، گل دار و طرح های بته جقه و … نیز می توانند یک انتخاب مناسب باشند.

اگر پیراهنی که انتخاب می کنید سفید یا مشکی باشد می توانید کراوات یا پاپیون هر رنگی با کت شلوار خود ست کنید. اگر پیراهن شما از رنگ های خنثی نیست، متناسب با آن کراوات یا پاپیون انتخاب کنید و البته دستمال جیبی خود را با آن ست کنید.

دستمال جیبی و کراوات مناسب کت شلوار سفید
دستمال جیبی و کراوات مناسب کت شلوار سفید

در انتخاب هر لباس و پوششی بهترین باید اندام و مشخصات ظاهری خود را در نظر بگیرید و بعد انتخاب کنید. کت شلوار مشکی یک پوشش سبک کلاسیک و رسمی است که بسیاری از مردان آن را در انتخاب اول خود قرار می دهند. کت شلوار سفید شاید به رسمی بودن و حتی سبک کلاسیک مشکی و سرمه ای نرسد اما اگر به درستی ست شود، می تواند انتخاب جذابی محسوب شود.

کت شلوار سفید

اگر قصد تهیه و دوخت کت شلوار و یا شخصی دوزی کت شلوار را دارید امیدواریم مقاله ارائه شده برای شما مفید بوده باشه.

Rsamsuit.com/?p=18428

سرای پادشاهان آرسام 42
مقالات مرتبط

سایر مقالات مرتبط سرای پادشاهان آرسام

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

کت شلوار سفارشی دور اسپرت مردانه

سفارشی دوزی کت شلوار اسپرت مردانه

مقالات

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

لباس شب جدید 2023

مدل های لباس شب جدید و جذاب ۲۰۲۳ ✔️

مقالات

۲۹ آذر ۱۴۰۱

لباس عروس جدید

سفارش دوخت لباس عروس مدل ۲۰۲۲

مقالات

۲۲ آذر ۱۴۰۱

آخرین مقالات

دسته بندی ها

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش عمومی

آموزش مد و پوشش عمومی

بررسی کت شلوار بازیگران

بررسی کت شلوار بازیگران

آموزش های دوخت و دوز

آموزش های دوخت و دوز