سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار راه راه مردانه و راهنمای ست کردن آن

کت شلوار راه راه مردانه، یکی از کت شلوارهای محبوب میان آقایانی است که علاقه مند به پوشیدن کت شلوارهای طرح دار می باشند. برای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه باید به یک سری نکات مهم توجه داشت.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۳ شهریور ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایاناسلایدر راستمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار راه راه مردانه و راهنمای ست کردن آن

کت شلوار راه راه مردانه، یکی از کت شلوارهای محبوب میان آقایانی است که علاقه مند به پوشیدن کت شلوارهای طرح دار می باشند؛ اما به هر حال برای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه باید به یک سری نکات ساده توجه داشت تا یک استایل خوب و شیک برای فرد وجود داشته باشد.

کت شلوارها در انواع مختلفی دوخته و به بازار عرضه می شوند که شاید متداول ترین کت شلوار موجود در بازار، کت شلوارهای ساده با پارچه ساده و بدون طرح باشند؛ اما به هر حال سلایق مختلفی برای خرید کت شلوار مردانه وجود دارد و همین موضوع سبب می شود که در بازار کت شلوارهای طرح دار نیز وجود داشته باشند.

کت شلوار راه راه مردانه یکی از طرح های متداول در کت شلوارهای طرح دار در بازار جهانی است؛ اما برای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه باید چه نکاتی را در نظر داشت؟

کت شلوار راه راه
کت شلوار راه راه

راهنمای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه برای علاقه مندان به این نوع کت شلوار

شاید شما هم علاقه مند به کت شلوارهای طرح دار باشید و بخواهید که مدل کت شلوار خود را یک مدل طرح دار زیبا انتخاب کنید؛ اما قبل از اینکه بخواهید طرح مورد نظر خود را برای دوخت کت شلوار به سرای پادشاهان آرسام تحویل دهید، باید به یک سری نکات توجه داشته باشید.

ابتدا باید عرض کنیم که ست کردن کت شلوار راه راه مردانه کار آسانی نیست؛ اما شما می توانید با در نظر داشتن یک سری نکات با داشتن یک کت شلوار راه راه مردانه، استایلی جذاب و خاص داشته باشید. به همین خاطر در ادامه قصد داریم نکاتی را تحت عنوان راهنمای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه به شما آموزش دهیم که حتما برای سفارش یا خرید کت شلوار راه راه مردانه و اکسسوری های آن به کمکتان خواهد آمد.

کت شلوار راه راه مردانه و افراد لاغر

از همین ابتدای کار باید به شما ذکر کنیم که اگر جزء افراد لاغر و قد بلند هستید، بهتر است که کت شلوار راه راه مردانه با راه راه های عمودی را خریداری نکنید! چرا که این نوع کت شلوار، افراد لاغر را لاغرتر نشان می دهد و افراد قد بلند نیز در این نوع کت شلوار قد بلندتر نشان داده خواهند شد.

اما برعکس اگر جزء افرادی هستید که قد کوتاه تری دارید یا جثه شما درشت است، می توانید به راحتی یکی از گزینه های مناسب کت شلوار خود را، کت شلوار راه راه مردانه قرار دهید.

راهنمای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه با پیراهن

یکی از مهم ترین مواردی که باید در رابطه با ست کردن کت شلوار راه راه مردانه بپردازیم، ست کردن کت شلوار راه راه مردانه با پیراهن است. اگر قصد دارید که از یک کت شلوار راه راه مردانه استفاده کنید، بهتر است که نکاتی را در رابطه با انتخاب پیراهن برای این کت شلوارها در نظر داشته باشید.

  • پیراهن ساده انتخاب کنید

اولین نکته و مهم ترین نکته برای ست کردن پیراهن با کت شلوار راه راه مردانه این است که شما یک پیراهن ساده انتخاب کنید؛ چرا که داشتن یک پیراهن طرح دار در کنار یک کت شلوار طرح دار، اصلا استایل زیبایی نیست.

  • رنگ متضاد با کت شلوار خود انتخاب کنید

اگر قصد خرید پیراهن برای کت شلوار خود را دارید، به رنگ کت شلوار راه راه خود دقت کنید. اگر رنگ کت شلوار راه راه شما تیره است، بهتر است که از یک پیراهن روشن مانند سفید و یا آبی روشن استفاده کنید؛ اما اگر رنگ کت شلوار شما روشن است، می توانید از رنگ های تیره تر استفاده کنید تا استایل یکنواختی نداشته باشید.

مطلب پیشنهادی:   مدل های لباس شب جدید و جذاب 2023 ✔️
کت شلوار راه راه مردانه
کت شلوار راه راه مردانه

قصد استفاده از کراوات را دارید؟!

اگر قصد استفاده از کراوات به عنوان اکسسوری در کت شلوار مردانه را دارید، باید باز هم به یک سری نکات توجه داشته باشید.

اول اینکه کراوات شما باید رنگی مخالف با رنگ پیراهن شما داشته باشد تا نمای زیبایی به کت شلوار شما بدهد. البته منظور ما از رنگ متضاد این است که به طور مثال رنگ پیراهن شما سفید باشد و رنگ کراوات شما مشکی! شما می توانید با کمی تضاد میان رنگ سفید و رنگ طوسی یک استایل شیکی را برای خود ایجاد کنید.

دوم اینکه باید به طرح کراوات استفاده شده خودتان دقت داشته باشید. این موضوع به طور اختصاصی برای کت شلوارهای مردانه راه راه کاربرد دارد. بهترین کراوات برای کت شلوار راه راه مردانه، کراوات های ساده هستند. بنابراین، اگر قصد دارید که انتخاب کم ریسک تری داشته باشید، بهتر است که کراوات ساده را برای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه انتخاب کنید.

اما به هر حال اگر اصرار دارید که کراوات کت شلوار شما طرح دار باشد، می توانید از طرح هایی همچون نقطه نقطه های ریز استفاده کنید. این نکته را هیچ گاه فراموش نکنید که کراوات های راه راه، اصلا مناسب کت شلوارهای راه راه مردانه نیستند.

ست کردن کت شلوار راه راه

راهنمای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه برای مراسم های رسمی

شاید برای شما جالب باشد که بدانید کت شلوار راه راه مردانه زیاد هم مناسب مراسم های رسمی و یا محل کار اداری نیستند و بهتر است که در این مراسم ها و محیط ها، کت شلوارهای بدون طرح و ساده استفاده شود؛ اما به هر حال اگر قصد دارید که این کت شلوار را در مراسم های رسمی بپوشید، می توانید با رعایت نکات زیر استایل رسمی تری برای خود ایجاد کنید.

  • کت شلوار راه راه تیره انتخاب کنید: بهترین انتخاب برای کت شلوار راه راه مردانه جهت حضور در مراسم های رسمی این است که کت شلواری را انتخاب کنید که رنگ تیره تری داشته باشد. به طور مثال انتخاب کت شلوار آبی رنگ، مشکی رنگ و یا سرمه ای رنگ انتخاب بسیار مناسبی برای کت شلوارهای رسمی مردانه می باشد.
  • از پارچه های با خطوط نازک راه راه استفاده کنید: این نکته یکی از نکته های بسیار مهم است که باید در هنگام خرید کت شلوار راه راه مردانه به آن توجه داشت. اگر قصد دارید که کت شلوار خود را در مراسم های رسمی بپوشید، بهتر است که از پارچه هایی استفاده کنید که راه راه های بسیار نازک و کمرنگی داشته باشند.

اکسسوری های مناسب کت شلوار راه راه مردانه

اکسسوری های کت شلوار مردانه یکی از مهم ترین جزء های کت شلوار مردانه محسوب می شوند. به همین خاطر نمی توان از تاثیر اکسسوری ها جهت ست کردن کت شلوار راه راه مردانه غافل شد! به طور کلی استفاده از اکسسوری ها در کت شلوارها، بستگی به سلیقه فرد دارد و نمی توان قانونی را برای این موضوع وضع کرد؛ اما اگر دوست دارید که در یک کت شلوار راه راه مردانه شیک تر به نظر برسید، می توانید از اکسسوری های زیر استفاده کنید.

  • ساعت و کت شلوار راه راه مردانه: ساعت یکی از مهم ترین و زیباترین اکسسوری هایی است که برای انواع کت شلوار مردانه و کت شلوار راه راه مردانه مورد استفاده قرار می گیرد. ست کردن کت شلوار راه راه مردانه با یک ساعت مردانه اصلا کار سختی نیست!

شما می توانید از یک ساعت با بند چرمی برای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه استفاده کنید. البته استفاده از ساعت با بند فلزی منع خاصی ندارد؛ اما به هر حال اگر علاقه مند به تیپ اسپرت هستید، بهتر است که از ساعت بند چرمی استفاده کنید.

  • دکمه سر دست کت شلوار راه راه مردانه: اگر قصد دارید که کت شلوار خود را شخصی سازی کنید و در سرای پادشاهان آرسام سفارش دهید، می توانید به رنگ دکمه سردست کت شلوار راه راه مردانه نیز توجه داشته باشید. بهتر است که دکمه سردست روی کت شلوار شما رنگی متضاد با رنگ کت شلوار شما و رنگی موافق با رنگ خطوط کت شلوار شما داشته باشد.
  • کراوات و یا پاپیون در کت شلوار راه راه مردانه: اگر چه که در این مقاله به نحوه انتخاب کراوات برای کت شلوار مردانه اشاره کردیم؛ اما لازم می دانیم که ذکر کنیم استفاده از کراوات و یا پاپیون برای کت شلوار راه راه مردانه منعی ندارد؛ اما باید در طرح انتخاب شده کراوات و پاپیون دقت داشته باشید. بهتر است که طرحی را انتخاب کنید که یا ساده باشد یا راه راه نباشد. کراوات های توپ توپی یا به اصطلاح خال خالی، گزینه مناسبی برای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه می باشند.

 

اگر قصد شخصی دوزی کت شلوار و تهیه کت شلوار راه راه به صورت سفارشی دوزی شده دارید میتوانید از خدمات شخصی دوزی سرای پادشاهان آرسام استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

استفاده از سنجاق یقه متناسب با مدل کت شلوار

استفاده از سنجاق یقه متناسب با مدل کت شلوار

مقالات

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت و دامن زنانه

راهنمای خرید کت و دامن زنانه

مقالات

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

انتخاب ساعت متناسب با مدل کت شلوار

انتخاب ساعت متناسب با مدل کت شلوار

مقالات

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982