سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

۸ مورد از انواع کت تک مردانه که باید داشته باشید

کت اصلی ترین لباس مردانه است که هر آقای خوش پوش باید تعدادی از آن را در کمد خود داشته باشد. انتخاب مناسب ترین کت برای هر مکان و زمان مستلزم دانستن برخی ویژگی ها مانند سبک، پارچه و رنگ می باشد. انواع کت تک مردانه در سبک های مختلف رسمی و اسپرت برای فصول مختلف وجود دارند. ما در اینجا به معرفی به روز ترین لیست انوع کت تک مردانه که باید بشناسید می پردازیم تا انتخاب هوشمدانه تری داشته باشید.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۸ خرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

۸ مورد از انواع کت تک مردانه که باید داشته باشید

کت اصلی ترین لباس مردانه است که هر آقای خوش پوش باید تعدادی از آن را در کمد خود داشته باشد. انتخاب مناسب ترین کت برای هر مکان و زمان مستلزم دانستن برخی ویژگی ها مانند سبک، پارچه و رنگ می باشد. انواع کت تک مردانه در سبک های مختلف رسمی و اسپرت برای فصول مختلف وجود دارند. ما در اینجا به معرفی به روز ترین لیست انوع کت تک مردانه که باید بشناسید می پردازیم تا انتخاب هوشمدانه تری داشته باشید.

انواع کت تک مردانه

این نوع کت با تنوعی که دارد می تواند با هرنوع تیپ و استایلی ست شود. تنوع کت تک مردانه می تواند در متفاوت بودن نوع پارچه، نوع برش و دوخت باشد. شما می توانید انواع کت تک مردانه را از سرای پادشاهان آرسام سفارش دهید. کت تک مردانه دارای چند ویژگی می باشد که تعیین کننده استایل می باشد از جمله مهم ترین ویژگی کت های تک رنگ، مدل و جنس کت است.

۱- کت تک یقه دیپلمات

یکی از انواع کت تک مردانه کت یقه دیپلمات می باشد. کت دیپلمات به کت هایی گفته می شود که یقه آن ها ایستاده هستند. این نوع کت ها برای تمام فصل های سال قابل استفاده بوده و عموماً دارای تک دکمه می باشند. قد آن تا ۱۰ الی ۱۵ سانت پایین تر از کمر است. از کت یقه دیپلمات می توانید برای محل کار و روزمره خود استفاده کنید.

کت تک یقه دیپلمات

۲- کت تک اسپرت

همان طور از اسم آن پیداست کت تک اسپرت اغلب استفاده ورزشی و خیابانی دارد و از آن می توانید در فعالیت هایی مثل تیر اندازی یا فعالیت های روزانه استفاده کنید.

کت تک اسپرت برای موقعیت های رسمی مناسب نمی باشد. رنگبندی و جنس این نوع کت بسیار متنوع است. معمولاً در پشت آن درزی وجود دارد که راحتی بیشتری را برای شما هنگام فعالیت ایجاد کند. همچنین در برخی انواع آن در بخش آرنج دارای تکه دوزی می باشد. جیب های این نوع کت دارای انواع وصله ای یا پچ می باشد.

این نوع کت جذب نیست و برای راحتی شما کمی آزاد تر از سایر کت ها طراحی شده است. به راحتی می توانید آن را با شلوار جین یا کتان و تیشرت، پیراهن ‌های مختلف و حتی پلیور ست کنید.

کت تک اسپرت

۳- کت تک یقه بلیزر

یکی دیگر از انواع کت تک مردانه، کت های یقه بلیزر می باشد. این کت ها شباهت زیادی با کت و شلوار رسمی دارند. جیب های آن ها همانند کت های رسمی از نوع فیلتاپی برگردان است اما معمولا در دوخت کت های یقیه بلیزر از پارچه های ارزان تری استفاده می شود همچنین سایز آن نسبت به کت رسمی کمی جذب تر می باشد. از این کت می توانید در موقعیت های رسمی تر استفاده کنید.

کت تک یقه بلیزر را می توانید با شلوار های جین، کتان و حتی شلوار های پارچه ای ست کنید. اگر انتخاب شما کت تک یقه بلیزر با شلوار جین می باشد بهتر است آن را با یک جفت کتانی و تیشرت ساده ست کنید. اگر در فصل سرما این کت را می پوشید از شلوار کتان و پلیورغافل نشوید تا استایل جذاب تری داشته باشید.

اگر می خواید استایل رسمی تری برای مهمانی ها داشته باشید این کت را همراه پیراهن ساده با رنگی خنثی، شلوار کتان یا پارچه ای و یک جفت کفش رسمی بپوشید. البته از این کت میتوانید به عنوان کت شلوار اداری و مناسب محیط کارتان نیز استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی:   انواع کراوات و پاپیون | کدام یک بهتر است؟

کت تک یقه بلیزر

۴- اور کت

اور کت یکی از قدیمی ترین لباس های رسمی است که قد آن بلند تر از سایر کت ها و تا بالای زانو می باشد. این کت ها چندین دکمه، کمربندی همرنگ و همجنس و در برخی موارد بند روی سرشانه دارند. اور کت ها در فصل های سرد مثل زمستان و پاییز پوشیده می شوند. اگر می خواهید با پوشیدن یک اور کت جذاب تر از همیشه به نظر برسید حتماً همراه آن یک شال گردن و یا پلیور یقه اسکی بپوشید.

اور کت

۵- کت جین

یکی از انواع کت تک مردانه که هر آقای خوش پوشی باید در کمد خود داشته باشد کت جین است. کت جین را می توانید در انواع رنگ های آبی روشن، سورمه ای و ذغالی تهیه کنید. دارای ۴ یا ۶ جیب می باشد که در بغل، روی سینه و داخل کت وجود دارند. همچنین دارای ۶ دکمه بوده که معمولاً باز گذاشته می شوند.

این کت برای دورهمی های دوستانه و استفاده روزانه مناسب می باشد و از آن می توانید در فصل بهار یا پاییز استفاده کنید. اگر می خواهید استایل جذاب تری با کت جین داشته باشید حتماً آن را به همراه تیشرت سفید ساده و کفش کتانی ست کنید. هنگام پوشیدن کت تک با تیشرت باید به رنگ و طرح و اندازه آن دقت زیادی داشته باشید تا خوش پوش تر به نظر برسید.

کت جین

 

۶- کت شطرنجی

کت های شطرنجی نوع دیگری از انواع کت های تک مردانه هستند که استایلی کلاسیک به شما می بخشد. این نوع کت را می توانید با شلوار کتان یا شلوارک ست کنید! دقت داشته باشید که اگرکت شطرنجی را انتخاب می کنید حتماً در زیر آن از یک پیراهن یا تیشرت ساده استفاده کنید.

کت شطرنجی

 

۷- کت کژوال

اگر از طرفداران استایل کژوال هستید در بین انواع کت تک مردانه کت های کژوال را انتخاب کنید. این کت ها کمی گشاد تر از کت های معمولی هستند تا راحتی را برای شما فراهم کنند و به راحتی بتوانید لباس های مختلفی را با آن بپوشید. این سبک کت حالت نیمه رسمی دارد و بیشتر مناسب محل کار می باشد. این ترند در دنیای امروز طرفداران بسیاری دارد چون می توانید خیلی ساده و کم دردسر لباس های خود را ست کرده و استایلی راحت و جذاب داشته باشید.

کت کژوال

۸- کت چرم

کت چرم لباسی پر طرفدار در بین آقایان جوان می باشد. اگر می خواهید استایلی خاص داشته باشید حتماً از این نوع کت غافل نشوید. کت چرم معمولاً از سایر کت ها گران تر بوده و دوام بیشتری نیز دارند.

کت چرم در فصل سرما مورد استفاده قرار می گیرد و انتخابی مناسب برای آقایان شیک پوش است. اگر می خواهید همراه این کت استایل رسمی تری داشته باشید آن را با شلوار مشکی ست کنید و اگر می خواهید استایل خیابانی داشته باشید می توانید آن را با شلوار جین تیره یا کتان بپوشید.

کت چرم

هنگام خرید یک ژاکت، جلیقه یا کت، قبل از سبک و مدل اولین و مهم ترین چیزی که باید در نظر داشته باشید، کیفیت آن است. برای خرید بهترین و با کیفیت ترین انواع کت تک مردانه به سرای پادشاهان آرسام سر بزنید.

نتیجه گیری

در نهایت اگر نیاز به یک کت شلوار شیک و مرغوب دارید ولی نمیتوانید کت باب میلتان را از میان کت شلوار های آماده پیدا کنید، میتوانید از خدمات شخصی دوزی کت شلوار سرای پادشاهان آرسام استفاده کنید. ابن مجموعه با مرغوب ترین پارچه ها و با کمک ماهر ترین و با تجربه ترین طراحان و خیاطان خدمات سفارشی دوزی و دوخت کت شلوار با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به مشتریان خود ارائه میکند.

5/5 - (1 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

جنس پارچه برای کت شلوار زنانه

بهترین جنس پارچه برای کت شلوار زنانه

مقالات

۲۴ خرداد ۱۴۰۳

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۴ خرداد ۱۴۰۳

راهنمای کامل شخصی‌دوزی کت شلوار

راهنمای کامل شخصی‌دوزی کت شلوار: از انتخاب پارچه تا جزئیات

مقالات

۲۱ خرداد ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982