سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

انواع مدل لباس شب جدید ۲۰۲۲

لباس شب به لباس های مجلسی کوتاه یا بلندی گفته می شود که طراحی خاص خود را دارند و لزوماً از مد پیروی نمی کنند. این لباس ها غالب ویژه ای دارند و متناسب با بدن افراد دوخته می شوند. رسمی ترین لباسی که می توانید برای یک مهمانی رسمی انتخاب کنید لباس شب است.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۸ آذر ۱۴۰۱

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش خانم هامقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

انواع مدل لباس شب جدید ۲۰۲۲

انتخاب لباس مناسب برای یک مراسم رسمی برای بسیاری از خانم ها دلهره آور است. امروز قصد داریم در این مقاله این دلهره را از بین ببریم.

دریافت دعوتنامه یک مهمانی رسمی بدون شک ذهن شما را به سوی لباس شب هدایت می کند. با این عنوان که یک موقعیت رسمی در پیش دارید و به طور سلطنتی سرگرم خواهید شد و البته سوالاتی که در ذهن شما پیش می آید این است که چه بپوشم؟ بقیه ی زنان چه خواهند پوشید؟

لباس شب به لباس های مجلسی کوتاه یا بلندی گفته می شود که طراحی خاص خود را دارند و لزوماً از مد پیروی نمی کنند. این لباس ها غالب ویژه ای دارند و متناسب با بدن افراد دوخته می شوند. رسمی ترین لباسی که می توانید برای یک مهمانی رسمی انتخاب کنید لباس شب است.

به عبارت ساده، لباس شب فرم ویژه ای از لباس می باشد که زنانگی یک زن را به نمایش گذاشته و آن را تقویت می کند. لباس شب ویژگی های خاصی را داراست که همین ویژگی ها آن را از سایر لباس های روزمره، متمایز می کند.

رسمی ترین نوع لباس شب برای زنان، لباس مجلسی می باشد که این نوع از لباس شب دارای دامن بلندی است که تا قوزک پا ادامه دارد.

لباس شب انتخابی عالی و نمایانگر سطح رسمی بودن مراسم است و اغلب قالب رنگ های تیره مانند قرمز، بنفش، سبز زمردی و آبی رنگ های مدرن لباس شب هستند. اما این به این معنی نیست که نمی توان با رنگ های دیگری لباس شب دوخت و پوشید.

لباس شب جذاب
لباس شب جذاب

اصالت لباس شب

در اواسط سال ۱۸۲۰ صنعت مد تقریبا دموکراتیک شده بود و زنان مد را با نام هایی مثل لباس صبح، پیاده روی، روز، کالسکه، شام و در نهایت لباس شب شرح می دادند. از آن زمان لباس شب به عنوان یک دسته بندی مجزا تحقق یافت و تا به امروز لباس شب در میان لباس های زنانه جایگاهی رسمی به خود اختصاص داده است.

در طول سال ۱۹۲۰ لباس شب از استایل روز جدا شد. درحالی که طول لباس روز از وسط ساق پا تا مچ در
نوسان بود، لباس شب به سبک برش تعصبی و معمولا با پشتی باز طراحی و دوخته می شد.

مزون لباس شب آرسام

لباس شب مزون آرسام با مدل های فوق العاده جذاب و شیک در هر مجلسی چشم ها را به سوی شما خیره می کند.

ما در سرای پادشاهان آرسام ساعت ها زمان صرف طراحی و دوخت با کیفیت انواع لباس مجلسی کرده ایم تا شما لباسی برازنده بپوشید و بهترین ظاهر را داشته باشید.

پارچه لباس شب

معمولا لباس شب با پارچه های مجللی مثل مخمل، ارگانزا، ساتن و پارچه های ابریشمی طراحی و دوخته می شود. اما به این معنی نیست که لباس شب را نمی توان با پارچه دیگری دوخت چرا که سبک ها و پارچه های مختلفی که در دسته بندی لباس شب قرار می گیرند که دارای تنوع بسیار زیادی می باشند.

طرح و دوخت لباس شب از کوتاه تا تمام قد موجود می باشد. بدون شک این لباس مجلسی دارای ظریف ترین یقه ها، بالا تنه ی منقبض و دامن های پر زرق و برق می باشد و جدا از پارچه، الگو و طرح لباس نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

در انتخاب پارچه برای دوخت لباس شب می توانید از رنگ های پرجنب و جوش تیره تا رنگ های کلاسیک و طبیعی با توجه به سلیقه خود انتخاب و استفاده کنید.

پارچه لباس شب
پارچه لباس شب

لباس شب برای افراد سایز بزرگ

سایز فقط یک عدد است، اما می دانیم انتخاب لباس شب برای افراد سایز بزرگ فرآیندی دشوار است و قصد داریم برای این افراد جهت یافتن بهترین انتخاب، راهکار هایی را پیشنهاد دهیم. برای شروع به خاطر داشته باشید که
لباس مجلسی بهترین نوع لباس شب برای استتار و پوشاندن برآمدگی های ناخواسته در اطراف شکم، باسن و ران ها می باشد.

 •  رنگ های تیره انتخاب کنید.

طراحان و خیاطان از رنگ‌ ها برای ایجاد توهماتی در اندازه، شدت نور و… استفاده می‌ کنند به عنوان مثال رنگ‌ های تیره می‌توانند بدن را لاغرتر به نمایش بگذارند. رنگ های تیره مثل مشکی، قهوه ای، سرمه ای و آبی انتخاب خوبی برای خانم ها پلاس سایز می باشد.

 • از اکسسوری های مناسب استفاده کنید.

اکسسوری برای لباس شب امری ضروری می باشد. برای افراد پلاس سایز بهترین و ساده ترین اکسسوری جدا از
گوشواره و گردنبند استفاده دستکش های ظریف و ساق بلند است به این دلیل که از نمایان شدن برآمدگی های بازو ها جلوگیری می کند.

اکسسوری لباس شب

زمانی که در مورد اکسسوری لباس شب صحبت می کنید باید بدانید که اکسسوری ها می تواند ظاهر شما را بسازد و یا آن را خراب کند. درحالی که لباس شب به وضوح ستاره مجلس است، جواهرات، کفش مناسب و کیف دستی در بالا بردن سطح لباس شما کمک می کنند. این سه مورد ساده بهترین انتخاب برای اکسسوری لباس شب می باشند و این اطمینان را به شما می هند که به بهترین شکل ظاهر می شوید.

مطلب پیشنهادی:   کت شلوار مناسب مراسم ختم چیست؟

یک لباس ساده همانند یک بوم نقاشی سفید می باشد که در انتظار شاهکار خلاقانه شماست. انتخاب های شما برای تکمیل و شیک کردن آن نامحدود است. چرا که برای استفاده از اکسسوری لباس شب در مد قانون مشخصی وجود ندارد و بر اساس طرح و تناژ رنگ لباس شب، اکسسوری انتخاب می شود.

با توجه با اندازه و برش می توانید به یرخی دستور العمل ها پایبند باشید اما لذت و تفریح شما هنگام پوشیدن لباس شب، بسیار مهم است.

 • جواهرات

در مورد لباس شب، هنگامی که صحبت از جواهرات به میان می آید در دسترس ترین و زیبا ترین اکسسوری گوشواره های استریت و گردنبندهای دراماتیک هستند که استایل لباس شب شما را بسیار جذاب می کنند.

 • کیف دستی

کیف کوچک یا کیف کلاچ برای هر مراسم رسمی ضروری است که نه تنها لوازم ضروری شما را در خود جای می دهد بلکه به زیبایی ظاهر شما و استایل لباس شب شما بسیار کمک می کند.

 • کمربند

اضافه کردن کمربند به لباس شب شما دارای دو مزیت ست. اول این که خط کمر شما را مشخص می کند و دومین مزایت آن ایجاد شبح ساعت شنی روی بدن شماست. اگر رنگ لباس شب شما مشکی می باشد، میتوانید کمربند فلزی باریک را امتحان کنید. در انتخاب کمربند برای لباس شب رنگ نقره ای، برنزی و رزگلد را براساس تناژ جواهرات خود انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید که اگر از گردنبند بلند استفاده کنید نباید به سراغ کمربند بروید چرا که ممکن است روی هم قرار بگیرند. اگر از کمربند پارچه استفاده می کنید،باید کاملا با پارچه لباس شب مطابقت داشته باشد یا باید در تضاد آن باشد و استفاده از کمربند های چرمی و چاپی را از ذهن خود بیرون کنید چرا که ظاهر لباس شب شما را به بدترین شکل نشان می دهد.

 • شال

شال یا روسری برای لباس شب، یک اکسسوری جاودانه می باشد به خصوص در هوای سرد یا در سالن هایی با
تهویه هوا از شال یا روسری می توان استفاده کرد. شال های مخملی و ساتن برای گرم نگه داشتن و پوشاندن بازوهای برهنه انتخاب خوبی می باشند.

شال های ابریشمی در لباس شب برای فصول گرم سال بسیار مناسب هستند. شال ها یا روسری های سبک تر باید تا اندازه ای بلند باشد که بتوانید هر دو دست خود را با بازوهای باز نگه دارید و شال های سنگین تر باید دو برابر آن طول داشته باشد که بتوانید آن را دور دستان خود بپیچید.

 • کفش

یک جفت کفش مناسب و شیک، می تواند مجموعه لباس شب شما را تکمیل کند و فرقی ندارد که پاشنه ی آن
بلند یا تخت باشد. مهم ترین دلیل انتخاب کفش برای لباس شب راحتی و شیک بودن آن است چرا که قدم زدن با
لباس شب را برای شما لذت بخش تر می کند.

اکسسوری مناسب لباس شب
اکسسوری مناسب لباس شب

نکات انتخاب اکسسوری مناسب

کیف بزرگ از توجه به شما و لباس شب شما جلوگیری می کند به همین دلیل استفاده از کیف کلاچ
انتخاب مناسبی است.

هنگامی که لباس شب خود را با جواهرات تزئین می کنید اگر قصد پوشیدن گردنبند را دارید، توجه داشته باشید که یقه لباس شب شما از چه نوعی می باشد زیرا این موضوع نقش مهمی در انتخاب جواهرات دارد. برای مثال اگر لباس مقدار زیادی از سینه شما را پوشانده است، گردبندی را انتخاب کنید که هنگام قرار گیری روی سینه، شکلی همانند یقه را به خود بگیرد.

هنگام پوشیدن گردنبد های بزرگ که روی سینه قرار می گیرند به جای استفاده از گوشواره های بلند لوستر مانند از گوشواره های میخی استفاده کنید زیرا با ایجاد فاصله به چشم اجازه می دهید هربار روی یک منطقه تمرکز کند.

هنگامی که رنگ مشکی را برای لباس شب خود انتخاب کردید اگر لباس بدن شما را کاملا پوشانده بود از گردنبد بلند طلایی به همراه گوشواره های بلند طلایی استفاده کنید چرا که این ترکیب بسیار شیک و چشم نواز می باشد. اگر از کمربند طلایی در مجموعه لباس شب خود استفاده می کنید بهتر است جواهرات خود را به حداقل برسانید زیرا استفاده ی بیش از اندازه از تناژ طلایی خسته کننده به نظر می رسد.

این نکات صرفا برای استفاده از اکسسوری لباس شب میباشد و استفاده از اکسسوری امری شخصی و بر اساس سلیقه است.

اکسسوری برای لباس شب ضروری است

استفاده از اکسسوری برای لباس شب به چند دلیل ضروری است.

 •  اکسسوری مناسب به تکمیل کردن مجموعه لباس شب و افزایش اعتماد به نفس شما کمک می کند.
 • کمی درخشش و زرق و برق را به ظاهر شما اضافه می کند که برای یک مراسم رسمی و خاص خوب است.

در لباس شب مانند یک ستاره بدرخشید

در مهمانی ها و مجالس درخشان ترین بودن کار سختی می باشد اما با لباس شب آرسام، یک قدم به جلب توجه همه نزدیک تر می شوید.

شیک و زیبا صفاتی هستند که امروزه زنان را تعریف می کنند و لباس شب برای افزایش اعتماد به نفس و شخصیت زنان انتخابی عالی می باشد. یک لباس شب بی نظیر می تواند هر زنی را به یک ملکه جذاب تبدیل کند. فرض کنید وارد سالنی شیک و باشکوهی می شوید و نگاه همه به سمت شماست، بهتر است بگوییم نگاه همه به لباس شب شماست.

آرسام انتخاب یک لباس شب ایده آل را ساده تر می کند، چرا که دارای تعداد نامحدود برش، رنگ های متنوع و هزاران مدل می باشد و برای هر اندازه و سایزی لباس شب ارائه می دهد. در سالگرد های خاص، جشن های نامزدی، عروسی و…  لباس شب به دلیل اعتماد به نفسی که به شما می دهد جشن را برایتان هیجان انگیزتر می کند.

امتیازدهی

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۶ تیر ۱۴۰۳

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال 2024

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال ۲۰۲۴

مقالات

۲۵ تیر ۱۴۰۳

انتخاب کت شلوار مردانه رسمی برای محل کار

انتخاب کت شلوار مردانه رسمی برای محل کار

مقالات

۲۴ تیر ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

 • تلفن مزون : 02188080183
 • تلفن همراه : 09121715982