سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

نکات مهم کت شلوار که مردان باید بدانند

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۲۶ خرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

نکات مهم کت شلوار که مردان باید بدانند

نکات مهم کت شلوار که مردان باید بدانند بسیار می تواند در خرید کت شلوار به آنها کمک کند. این مدل از لباس مردانه ابهت خاصی را به مردان می دهد که باعث اعتماد به نفس بالا در آنها می شود. کت شلوار همراه در تمام دنیا بهترین مدل لباس مردانه محسوب می شود و میتوان آن را در تمام نقاط جهان پوشید و یک جلوه بین المللی دارد. این مدل لباس بهترین مدل لباسهای مجلسی آقایان می باشد. این امر باعث شده است با اینکه یک طرح لباس و استایل وجود دارد ولی طرفداران زیادی بین مردان داشته باشد. استفاده از پالتو که کپ کتی دارد و کت های تک  بین مردان در انواع مجالس مرسوم می باشد. در این مقاله می خواهیم به مواردی بپردازیم‌ اگر در مورد کت شلوار بدانید خرید برایتان راحت تر شده و انتخاب درست تری خواهید داشت. به چند موارد در ذیل اشاره می کنیم.

نکات مهم کت شلوار درباره خرید

یکی از نکات مهم کت شلوار این است که بدانید آن را برای چه مراسمی می خواهید و نسبت به سلیقه خود طرحی را پیش خود تصور کنید، آیا می خواهید در محل کار یا یک مجلس رسمی از این نوع کت شلوا  استفاده کنید؟ یا شاید یک قراره خانوادگی و دوستانه. دو رنگ از رنگهایی که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم‌ که از آنها استفاده کنید خاکستری و آبی تیره می باشد. در صورتی که برای اولین بار است از کت شلوار استفاده می کنید این دو رنگ که به شما پیشنهاد دادیم می تواند نظر شما را جلب کند و یک استایل فوق العاده جذاب را برای شما به ارمغان بیاورد. شما اگر از پیراهن مردانه سفید در زیر این کت شلوارها استفاده کنید بسیار شیک می شود گرچه دست شما برای انتخاب پیراهن باز است ولی پیشنهاد ما به شما این رنگ از پیراهن مردانه می باشد.  

نکات مهم کت شلوار درباره خرید - آرسام

نکات مهم کت شلوار ‌متهورانه

نکات مهم کت شلوار که یک رنگ نباشد و متفاوت باشد بسیار مهم‌ است. اگر میخواهید از کت شلوار ساده استفاده نکنید پیشنهاد ما به شما کت شلوار چهار خانه می باشد که برای افراد میانسال از رنج سنی ۲۶ تا ۴۵ سال بسیار مناسب می باشد. این نوع کت شلوار به دلیل طرح چهارخانه بسیار راحت انواع پیراهن های مردانه ست می شود و شما می توانید از پیراهن های چهارخانه، ساده و حتی راه راه برای زیر این نوع کت شلوار استفاده کنید. از این مدل کت شلوار در مکان ها و شرایط مختلف می توان استفاده کرد حتی قرارهای کاری این مدل یکی از بهترین و خاص ترین مدل های کت شلوار می باشد.

نکات مهم کت شلوارهای چهارخانه می تواند در خرید کت شلوار مناسب کمک زیادی به شما کند.

نکات مهم کت شلوار ‌متهورانه - آرسام

 

نکات مهم کت شلوار در مورد دکمه ها

نکات مهم کت شلوار در مورد دکمه ها می تواند کمک زیادی به آقایان به هنگام انتخاب استایل خود کند. وقتی که رنگ و طرح مناسب کت شلوار را انتخاب کردید یک چالش دیگر پیش رو دارید و اینکه کت شلوار چند دکمه انتخاب کنید و کدام کت شلوار با ۱ یا ۲ ‌دکمه مناسب استایل مد نظر شما می باشد. یا شاید بخواهید ا  کت شلوار ۳ دکمه استفاده کنید. کت شلوارها به دو دسته تک سینه و دو سینه تقسیم می شوند که مدل اول یعنی تک سینه دارای ۱ یا ۲ دکمه می باشد و دو سینه دارای ۲ تا ۶ دکمه می باشد. این مدل کت ها بستگی به سلیقه افراد دارد و متفاوت است. کت های تک دکمه طرفداران بیشتری بین آقایان دارد.  پس اگر می خواهید کمی‌ متفاوت تر نسبت به باقی آقایان عمل کنید می توانید از کت های دو سینه با چندین دکمه استفاده کنید و تجربه یک استایل متفاوت را داشته باشید. یک تفاوتی دیگر که بین کت های تک دکمه و چند دکمه وجود دارد در مورد طرز بستن آنهاست که کت تک سینه فقط ۱ دکمه و کت دو سینه دو دکمه بسته می شود. یکی دیگر از نکات کت شلوار تک دکمه و دو دکمه این‌ است که از کت های دو دکمه بیشتر برای مراسم مجلسی استفاده می شود زیرا به دلیل بسته شدن دو دکمه، پیراهن بیشتر به چشم‌ می آید. کت های بیش از دو دکمه‌ برای مجالس غیر رسمی می باشد.

مطلب پیشنهادی:   انواع کت شلوار اداری مردانه

نکات مهم کت شلوار در مورد جنس پارچه

این مورد از نکات مهم کت شلوار می تواند بسیار در استایل شما تاثیر بگذارد زیرا جنس‌ کت شلواری که شما بر تن می کنید می تواند در استایل شما بسیار زیاد تاثیر گذار باشد و تععین‌ کننده رسمی و غیر رسمی بودن کت شلوار شماست. پشم‌ بهترین نوع پارچه برای کت شلوارهای رسمی می باشد. البته نوع پشم نیز در کیفیت و مرغوبیت پارچه نیز تاثیر دارد. این نوع پارچه بسیار شق و رق است ولی زود چروک می شود و به درد اداره و استفاده روزمره نمی خورد.

 

نکات مهم کت شلوار در مورد سایز

یکی از نکات مهم کت شلوار که باید به آن بسیار دقت کنیم سایز آن است. به هنگام خرید کت شلوار خصوصا اگر قصدتان خرید کت شلوار دامادی باشد حتما سایز فیت بدنتان را انتخاب کنید و هرگز کت شلوار بزرگتر از سایز تان انتخاب نکنید. اندازه قد کت شلوار معمولا یکسان است و دارای اندازه مشخص می باشد مگر در یکسری از کت شلوارها که استثنا می باشد. این‌ نکات کوچک باعث می شود که شما استایل بهتر و زیباتری داشته باشید. در کت های معمولی باید اندازه قد آن‌ تا نوک شست دستتان باشد. قد آستین کت شلوار باید تا روی مچ دست باشد و پیراهن یکی دو سانت از آستین کت به بیرون آید. اندازه یقه کت باید طوری باشد که یقه پیراهن یکی دو سانت بیرون باشد. یکی دیگر از نکات مهم کت شلوار اندازه قد شلوار می باشد که که باید دقت داشته باشید لبه شلوار شما با لبه پشت کفشتان موازی باشد طوری که دیگر جوراب یا ساق پایتان پنهان باشد. بهترین مدل کت شلوار هم مدل راسته می باشد و دیگر از کت شلوارهای گشاد یا راسته استقبال نمی شود. امیدوارم از این‌ نکات مهم کت شلوار مردانه به بهترین نحو استفاده کنید.

 

امتیازدهی

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

جنس پارچه برای کت شلوار زنانه

بهترین جنس پارچه برای کت شلوار زنانه

مقالات

۲۴ خرداد ۱۴۰۳

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۴ خرداد ۱۴۰۳

راهنمای کامل شخصی‌دوزی کت شلوار

راهنمای کامل شخصی‌دوزی کت شلوار: از انتخاب پارچه تا جزئیات

مقالات

۲۱ خرداد ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982