سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

مدل های لباس شب جدید و جذاب ۲۰۲۳ ✔️

لباس شب به لباس مجلسی گفته می‌شود که چسبان و اندامی، یقه باز و بدون آستین و اغلب بلند، پر زرق و برق و کار شده از جنس پارچه ساتن، لمه، پولکی و یا مات باشد.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۲۹ آذر ۱۴۰۱

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

مقالاتآموزش مد و پوشش خانم ها

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

مدل های لباس شب جدید و جذاب ۲۰۲۳ ✔️

برای جشن گرفتن نیازی به بهانه ای ندارید. اما در کنار بسیاری از مناسبت های فانتزی نیاز به لباس شب جدید و یک کمد بروز شده دارید. این به این معناست که باید مدل های تاپ جدید و کفش های جدید را به کمد خود اضافه کنید و بهترین ست لباس شب جدید را بپوشید.

لباس شب به لباس مجلسی گفته می‌شود که چسبان و اندامی، یقه باز و بدون آستین و اغلب بلند، پر زرق و برق و کار شده از جنس پارچه ساتن، لمه، پولکی و یا مات باشد. اکثر بانوان تمایل دارند برای مجالس شام و میهمانی های کوچک و جشن ها دوباره لباس شب بپوشند، بنابراین به یک کمد لباس شب جدید نیاز پیدا می کنند.

تقریبا هر مجموعه ای از طراحان مشهور لباس شب مثل آلبرتا فرتی، والنتینو، الی ساب و مایکل کورس دارای لباس شب جدید و بسیار جذاب با تزئینات پر برای مناسبت های خاص و شلوغ می باشند. برای مثال در تزئین دامن یا آستین، کمتر اوغات تمام لباس را به طور کلی می پوشانند.

لباس شب جدید ۲۰۲۳

لباس شب جدید ۲۰۲۳ اگر با پارچه براق دوخته شده و با پولک و سایر بدلیجات تزئین شده باشد، ترکیبی بی نظیر خواهد بود و در این مورد، حتی می توان این مدل لباس شب جدید را برای مجالس دیگری مانند عروسی پوشید و لذت برد.

 • لباس شب مجلسی پر دار

اکنون در عنوان های ترند شده برای لباس شب جدید از پر های شترمرغ و طاووس استفاده می کنند. همچنین پرهای مصنوعی بسیار مناسب هستند چرا که می توان آنها را با خیال راحت در ماشین لباس شویی شست.

پر های طبیعی و مصنوعی در لباس شب جدید می توانند طول متفاوت و همچنین بافت متفاوتی داشته باشند. این پرها معمولا روی کمربند، یقه، روی آستین ها و روی دامن قرار می گیرند.

 • لباس شب پولکی

پارچه‌ های پولکی، جذاب‌ ترین و متنوع‌ ترین نوع پارچه را در لباس شب جدید به خود اختصاص داده‌اند.‌ پولک‌ های متنوع، بر روی انواعی از پارچه نصب و دوخته می‌ شوند. پارچه پولکی مخمل، پارچه پولکی حریر، پارچه پولکی تور و لمه رایج‌ترین انواع پارچه‌هایی محسوب می‌شوند که پولک‌ بر روی آن‌ ها قرار می‌ گیرد. مدل لباس شب برای پارچه پولکی بسیار اهمیت دارد. اگر در انتخاب مدل لباس با پارچه پولکی اشتباه کنید، نتیجه نهایی لباسی دفرمه، شلوغ و آزاردهنده است.

لباس شب پولکی
لباس شب پولکی
 • لباس شب لورکس

به جز پولک ترند های دیگری در دسته بندی لباس شب جدید وجود دارد. پوشیدن یک لباس شیک لورکس جایگزین بسیار خوبی برای پولک است. Lurex یک الیاف نازک ساخته شده از آلومینیوم در یک غالف پلی استر است که در طول ساخت پارچه به نخ اصلی اضافه می شود. طول و مدل لورکس می تواند بسیار متنوع باشد. در انتخاب لورکس تنها یک شرط وجود دارد. این مدل باید به گونه ای دوخته شود که تمامی عیب های شکل اندامی بدن را بپوشاند. مدل لورکس به شدت برای خانم های سایز بزرگ مناسب است.

 • رنگ های لباس شب جدید

در لباس شب جدید رنگ ها به طلایی، نقره ای و برنز محدود نمی شوند. بژ، صورتی، سایه های مختلف سبز و آبی، مشکی همه گی انتخاب های مناسبی هستند که ترند امسال محسوب می شوند.
رنگ طالیی در ترند های لباس شب جدید طرفداران بسیار زیادی دارد اما نکته هایی را باید در کنار این رنگ برای دوخت لباس شب جدید خود در نظر داشته باشید. درخشش طلا و رنگ طلایی با سایه های گرم مانند زرد، بژ و دیگر تناژ های این دو شدیدا خود را نشان میدهد.

مطلب پیشنهادی:   چگونه کت شلوار مردانه مناسب خود را انتخاب کنیم؟

اگر انتخاب شما از میان رنگ های ترند لباس شب جدید رنگ دیگری جز طلایی باشد، باید از این امر پیروی کنید و در دوخت لباس شب از سایه های مناسب و نخ های هم تناژ رنگ پارچه استفاده کنید.

 

 • لباس شب نامتقارن

در دنیای مدرن امروز، خانم ها به شدت به لباس های نامتقارن علاقه پیدا کرده اند. لباس های شب جدید ۲۰۲۳ تقریبا با یک شانه یا یک آستین جزو ده مدل برتر و محبوب هستند.

یک برش یا لباس شب جدید نا متقارن، توجه افراد دیگر را هم به لباس شب و هم به صاحب آن به شدت جلب می کند. بنابراین اگر خانم های خوش پوش که قصد انتخاب لباس شب جدید به صورت نا متقارن را دارند باید با دقت به انتخاب آن نزدیک شوند. اکثر استایلیست ها بر این باورند که لباس های شبی که دارای یک آستین می باشند، برای خانم های قد بلند و لاغر اندام بسیار مناسب هستند. اما لباس های شبی که دارای یک شانه میباشند برای هر سایزی دیگری مناسب می باشند.

فراموش نکنید که راحتی و دوست داشتن لباس شب توسط صاحب آن بسیار مهم تر است. برش های دیگر لباس شب جدید نامتقارن، برش پشت باز می باشد. روی فرش قرمز، آنجلینا جولی، جنیفر لوپز، نیکول کیدمن و دیگر ستاره های زن هالیوود و جهان با لباس های شبی با پشت باز درخشیده اند و نه تنها تحسین تمامی طرفداران لباس شب را برانگیخته اند بلکه بار دیگر نشان دادند که این سبک از لباس شب بهترین است.

 • لباس شب پشت باز

یک لباس پشت باز می تواند از یک خانم یک ملکه بسازد. اما چندین شرط را به همراه خود دارد.

 1. داشتن ساختار بی عیب و نقص و تاکید بر نمایان کردن منحنی های بدن به زیبا ترین حالت
 2. نپوشاندن پوست کمر با کانسیلر
 3. انتخاب لباس زیر مناسب، نباید در خط گردن در قسمت پشت قابل مشاهده باشد.
 4. توانایی حفظ وضعیت بدن زیرا بدن خمیده نمی تواند در هیچ لباسی خوب ظاهر شود.

در هنگام انتخاب لباس شب پشت باز باید در مورد تمامی قسمت ها هوشمندانه عمل کنید از جمله مدل موی ظریف، آرایش عصرانه، جواهرات و اکسسوری های شیک و طرح ناخن های زیبا و همسان باید با دقت انتخاب شوند. لباس های شب جدید نه طول بلندی دارند و نه کوتاه تا روی پاها توجه شود.

 • لباس مجلسی سبک رمانتیک

لباس های شب رمانتیک جزو ترند های امسال محسوب می شوند. لباس شب جدیدی که دارای بند های نازک و پارچه های روان مثل ابریشم و ترمه که دوخته شده اند و تمامی نقاط و منحنی های بدن خانم ها را در بر میگیرد. با تکمیل یک ست لباس شب جدید زیبا به همراه اکسسوری های مناسب و جذاب، بدون شک در مهمانی ها و سایر مجالس، شما مورد توجه همه قرار خواهید گرفت.

لباس شب جدید
لباس شب جدید
 • لباس شب بلند

همچنین در ترند لباس شب جدید، لباس های بلند نیز بسیار جذاب هستند. لباس شب بلند نه تنها یک فضای جشن ایجاد می کند، بلکه کمی ظرافت و زیبایی را نمایان می کند. هر مدلی که انتخاب می کنید و هر عمل که در دوخت و خریداری لباس شب انجام می دهید باید مستحق توجه باشد چرا که لباس شب بیشتر از هرچیزی توجه ها را به خود جلب می کند.

این توجه هرچه بیشتر باشد شما بیشتر لذت می برید. اگر می خواهید زیبایی و جذابیت خود را به نمایش بگذارید، می توانید لباس شب جدید با مدل های نامتقارن، بلند را سفارش دهید. اگر به دنبال آزادی هنگام حرکت در لباس و ظاهری پرنسس مانند هستید، می توانید لباس شب جدید کوتاه با دامن های روان را سفارش دهید.

لباس شب بلند

 • لباس های شب توری و گیپور

لباس های شب توری و گیپور توجه نیز گزینه های مناسبی می باشند. این مدل از لباس شب جدید چه دارای بند باشد چه بدون بند، توجه همه را به خود جلب می کند. لباس شب توری اگر در رنگ های پاستلی انتخاب شود فضای جشن زیبایی را ایجاد می کند. همچنین این مدل لباس شب جدید در پیست رقص رویایی و بی نظیر به چشم می آید.

ما معتقدیم اگر لباس شبی که میپوشید در مراسم توجه ای به خود جلب نکند، جزو لباس شب محسوب نشده و گویی یک لباس ساده پوشیده اید. توجه داشته باشید که در ترند لباس شب جدید، اکسسوری های جدیدی نیز رونمایی شده اند که با توجه به نکات و سلیقه خود می توانید یک ست لباس شب جدید بی نظیر را به همراه آن تکمیل و همچون مروارید در مجالس خود بدرخشید.

امتیازدهی

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

راهنمای خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

مقالات

۲۸ تیر ۱۴۰۳

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۶ تیر ۱۴۰۳

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال 2024

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال ۲۰۲۴

مقالات

۲۵ تیر ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

 • تلفن مزون : 02188080183
 • تلفن همراه : 09121715982