سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

چگونه لاغر به نظر برسیم؟ رنگ ها و لباس های مناسب افراد چاق

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۸ خرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۳ دی ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

چگونه لاغر به نظر برسیم؟ رنگ ها و لباس های مناسب افراد چاق

چگونه لاغر به نظر برسیم ؟ چه لباس هایی لاغر نشان می دهند ؟ رنگ مناسب لباس افراد چاق چه رنگی است ؟ آبا ساسبند برای افراد چاق مناسب است ؟ کدام مدل کت و شلوار مردانه برای افراد چاق بهتر است ؟ آیا پاسخ به این سوالات را می دانید؟ در مطلب قبل درباره لباس مناسب افراد کوتاه قد صحبت کردیم و اصولی را برای ست کردن لباس مردان کوتاه قد بیان نمودیم و بررسی کردیم با ست کردن لباس چگونه قد بلند دیده شویم ؟

اما در این مطلب می خواهیم درباره چگونگی ست کردن لباس برای افراد چاق و اینکه چگونه لاغر به نظر برسیم صحبت کنیم. نگرانی درمورد چگونه لباس پوشیدن یا ست کردن لباس، انتخاب کت و شلوار به ویژه کت و شلوار دامادی همواره همراه افراد چاق بوده و آن ها را از لذت خرید و انتخاب لباس محروم می کند. اما با توجه به نکاتی که در این مطلب بیان می کنیم، این مشکل و نگرانی به سادگی قابل حل است.

پس اگر شما نیز با این مشکل مواجه هستید و یا در اطرافیان شما فرد یا افرادی از این مشکل رنج می برند. پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید و از راهکارهای ارائه شده استفاده کنید.

چگونه لاغر به نظر برسیم ؟

اگر چه لاغر شدن و دست یافتن به اندام ایده آل برای افراد سخت است، اما می توانید با پوشیدن لباس های مناسب افراد چاق و اطلاع از رنگ لباس مناسب افراد چاق ، خودتان را لاغر تر نشان دهید. آیا می دانید چه لباس هایی لاغر نشان می دهند؟

لباس های مناسب افراد چاق

لباس اندازه و فیت

بسیاری از افراد چاق، فکر می کنند با پوشیدن لباس هایی که چند سایز برای آن ها بزرگ تر است، می توانند اندام خود را از دید دیگران پنهان کنند. اما در واقع این لباس های بزرگ توجه افراد را بیشتر به اندام شما جلب خواهد کرد. در مقابل برخی افراد سعی می کنند با پوشیدن لباس های جذب و تنگ، سایز خود را کوچک تر نشان دهند؛ اما باید بدانید این کار نیز باعث می شود برآمدگی های بدن شما بیشتر به چشم بخورد و در نتیجه چاق تر به نظر برسید. بنابراین هنگام خرید و یا دوخت لباس، مهم ترین و اولین گزینه ای که باید به آن توجه کنید، اندازه و مناسب بودن سایز آن برای شما است. شاید فکر کنید شانس شما برای پیدا کردن سایز لباس مورد علاقه‌تان کم است؛ پس بهتر است از یک خیاط خوب و حرفه ای برای دوخت لباس های اندازه و فیت تنتان کمک بگیرید.

رنگ ها و لباس های مناسب افراد چاق

پارچه های ساده

لباس های مناسب افراد چاق ، لباس هایی هستند که طرح های ساده داشته باشند. پوشیدن لباس های طرح دار شما را چاق تر نشان می دهد. بنابراین لباس هایی را انتخاب کنید که از پارچه ساده تری تولید شده و فضای خالی بیشتری دارند.

لباس های سبک

پارچه های سنگین و ضخیم، سایز شما را بزرگ تر نشان می دهد. علاوه بر این پوشیدن لباس های ضخیم باعث تعرق بیشتر شما خواهد شد و قطعا این موضوع برایتان خوشایند نیست. اما لباس هایی که با پارچه های سبک و کم وزن دوخته شده اند، از لباس های مناسب افراد چاق است.

مطلب پیشنهادی:   راهنمای کامل لباس پوشیدن افراد چاق 

کمربند یا ساسبند

کمربند برای مردانی که شکم بزرگی دارند، استفاده نمی شود؛ چرا که کمربند در اطراف این افراد یک نوار دایره ای ایجاد می کند که این موضوع باعث بزرگ تر نشان دادن سایز آن ها خواهد شد. در مقابل ساسبند ها به جای اینکه بدن فرد را به دو قسمت تقسیم کند، به صورت عمودی در مقابل شکم آن ها قرار گرفته و سایز آن را کوچک تر نشان می دهد. بنابراین اگر نیاز به یک اکسسوری برای شلوارتان دارید، ساسبند گزینه مناسب تری می باشد.

لباس های مناسب افراد چاق

جیب ها

شاید عجیب به نظر برسد اما حتی جیب های شما می تواند در لاغرتر دیده شدنتان تاثیرگذار باشد. زمانی که جیب های خود را با کیف پول ، موبایل و… پر می کنید، خطوط لباس خود را به هم ریخته و برآمدگی های نامنظمی ایجاد می کنید که این موضوع می تواند باعث شود چاق تر دیده شوید. اما جیب های خالی نظم و خطوط لباس شما را حفظ کرده و به این ترتیب لاغرتر به نظر می رسید.

کلاه

کلاه یک اکسسوری سبک و مناسب برای افراد چاق است. کلاه هایی که ارتفاع بیشتری دارند، شما را لاغرتر نشان می دهند. به علاوه این نوع کلاه ها می توانند شما را بلندتر نشان دهد و حتما می دانید که بلند دیده شده باعث می شود لاغرتر به نظر برسید.

چگونه لاغر به نظر برسیم

قد بلند، وزن کم

حتما می دانید که هر قدر قد شما بلندتر باشد و یا حداقل بلندتر به نظر برسد، لاغرتر دیده می شوید. بنابراین در کنار اصولی که برای لاغر تر دیده شدن رعایت می کنید، برای قدبلند دیده شدن نیز تلاش کنید. بنابراین پیشنهاد می کنم حتما مقاله چگونه قد بلند به نظر برسیم را که در بالای همین صفحه نیز به آن اشاره کردیم، مطالعه کنید.

رنگ لباس مناسب افراد چاق

رنگ از مهم ترین عناصر و مولفه هایی است که در انتخاب لباس های مناسب افراد چاق مورد توجه قرار می گیرد. اگر بخواهیم درباره رنگ لباس مناسب افراد چاق ، صحبت کنیم، قطعا رنگ های تیره را انتخاب مناسب تری می دانیم. اما موضوع مهم تر در انتخاب رنگ لباس مناسب افراد چاق ، تناسب رنگ لباس ها است. بهتر است لباس های شما همرنگ بوده و یا حداقل در یک طیف رنگی باشند. همچنین شما نباید از کمربند با رنگ متضاد استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت تلاش شما باید در این باشد که لباس های شما اعضای بدنتان را از یکدیگر متمایز نکند. به این ترتیب کشیده تر و لاغر تر به نظر می رسید.

کت و شلوار مردانه برای افراد چاق‌

کت و شلوار لباسی رسمی است که در مراسم، مهمانی ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل افراد در انتخاب این نوع لباس دقت و حساسیت بیشتری به خرج می دهند. اما افراد چاق برای انتخاب آن دچار مشکل بیشتری هستند چرا که انتخاب کت و شلوار مردانه برای افراد چاق به همراه اکسسوری هایی که آن ها را لاغر جلوه دهد، نیازمند دقت و توجه بیشتر و کمی دانش استایلینگ است. به ویژه اگر شخص مورد نظر برای مراسم مهمی مثل جشن عروسی اقدام به خرید کت و شلوار کند، حساسیت ها دو برابر خواهد شد. به زودی در مقاله ای به شما در انتخاب کت و شلوار مردانه برای افراد چاق کمک خواهیم کرد؛ اما شما می توانید با مشورت گرفتن از برند آرسام با مدیریت سامان خیابانی، یک کت و شلوار به همراه تمام اکسسوری های مورد نیاز خود را سفارش دهید. به کمک برند آٰرسام می توانید کت و شلواری فیت تنتان که شما را لاغرتر، قد بلندتر و… نشان دهد، انتخاب کنید و یا آن را به شکل دلخواه خود طراحی کنید.

امتیازدهی

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

سلبریتی هایی که کت و شلوار صورتی میپوشند

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

کت شلوار مناسب مصاحبه کاری 

مقالات

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

مقالات

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982