سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 159

ویژگی های انواع کت تک مردانه + معرفی مدل ها

سفارش دوخت انواع کت و شلوار

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۲۷ خرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۲ دی ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

ویژگی های انواع کت تک مردانه + معرفی مدل ها

ویژگی های انواع کت تک مردانه یکی از مسائلی است که اگر آقایان از آن اطلاع داشته باشند می توانند راحت تر از آن استفاده کنند و در شرایط مختلف بهترین انتخاب را داشته باشند. کت های مردانه شامل مدل های مختلفی می باشد که کت تک هم جزء آنهاست. یکی از تفاوت کت های تک این است که این مدل را با انواع لباس با استایلهای مختلف می توان پوشید و فرقی نمیکند که سبک شما اداری، کلاسیک یا اسپرت باشد شما می توانید با تمام این استایل ها از کت تک مردانه استفاده کنید. یک سوال برای شما پیش می آید که چگونه از کت‌ اسپرت در لباسهای رسمی و نیمه رسمی استفاده کنید؟ در این موارد باید از لباسهای متنوع استفاده کنید مانند شلوار جین و این قبیل لباسها و استفاده مناسب از اکسسوری ها بسیار مهم می باشد.

انواع کت تک مردانه - آرسام

کت های مردانه دارای چند ویژگی هستند که تعیین کننده استایل  شماست از جمله آنها رنگ و جنس کت است که بسیار نقش مهمی در این مورد دارد که رسمی و غیر رسمی بودن آن را مشخص می کند. یکی دیگر از فاکتورها که استایل شما را تعیین میکند انتخاب درست شلوار  و کفش است که بسیار حائز اهمیت می باشد. به طور مثال ترکیب شلوار جین با کت غیر رسمی جزء استایلهای کلاسیک محسوب می شود، از این استایل می توانید در مهمانی های خودمانی نیز استفاده کنید. شما ابتدا باید بیندیشد که کت تک دارای چه ویژگی هایی می باشد و بعد تصمیم بگیرید که آن را در چه استایلی می توان استفاده کرد.

انواع کت تک مردانه و شلوار رسمی

یکی از حالت های انواع کت تک مردانه رسمی هنگامی است‌ که با شلوار رسمی هم رنگ خودش پوشیده شود. این مدل کت ها از رنگ های مشکی، خاکستری و سرمه ای تشکیل می شود و تقریبا این رنگهای تیره می باشد. این مدل کت ها دارای طرح های مختلفی است که در بازار موجود می باشد و برای بعضی از سلیقه ها کت های طرح دار نیز دوخته می شود. به دلیل اینکه در این مدل کتها زیاد جزئیات به چشم‌ نمی آید با سایر کتها فرق می کند. کت های رسمی به دلیل اینکه زیر آن چیزی جز پیراهن قرار نمی گیرد معمولا تن خور جذب و متوسط دارند که باعث می شود کت بسیار شق و رق در بدن بایستد و یک استایل جذاب را برای شما به ارمغان بیاورد. در این مدل کت ها اگر می خواهید که کمی از سبک رسمی آن بکاهید بهتر است از شلواری به جز شلوار رسمی مانند شلوار جین یا کتان اسپرت استفاده کنید. به یک مسئله دقت کنید اگر می خواهید از کت جدا از شلوار استفاده کنید مطمئن شوید که رنگ آن به خاطر شست و پوشش زیاد عوض نشود زیرا دیگر نمیتوانید از شلوار ست آن بهره ببرید.

مدل کت تک مردانه رسمی - آرسام

انواع کت تک مردانه اسپرت

انواع کت تک مردانه اسپرت نسبت به کت شلوار و کت تک  بیشتر غیر رسمی‌ به حساب می آیند و دارای رنگ بندی متنوع تری هستند. این مدل کت از رنگهای روشن بیشتر استفاده می کند و مانند کت های رسمی‌ فقط از رنگهای تیره نمی باشد و ست کردن آنها با انواع شلوار اسپرت نیز راحت تر می باشد، یکی دیگر از ویژگی های کت اسپرت جنس آن است که در انواع مختلف پارچه می توان از آن بهره برد و بسیار شیک و جذاب به نظر آمد. از این کت ها می توانید همراه شلوار  جین و کالج استفاده کرد و نیمه رسمی به نظر رسید و در کارهای اداری می توان از این مدل لباس مردانه استفاده کرد. هنگام مهمانی ها می توانید از این کت به عنوان پوششی نیمه رسمی و برای تثبیت ابهت مردانه خود استفاده کنید حتی اگر بسیار اسپرت به نظر برسید.

مطلب پیشنهادی:   تاریخچه کت و شلوار مردانه

کت تک مردانه و شلوار رسمی - آرسام

کت تک یا بلیزر مردانه

بلیزر یا انواع کت تک مردانه استایلی بین اسپرت و رسمی دارد که در مواقعی که نمیدانید از چه پوششی استفاده کنید می تواند انتخاب مناسبی باشد. یکی از تفاوت کت رسمی و کت اسپرت‌ در هماهنگی بین کت و شلوار آن است که این دو را از هم متمایز می کند. و دیگر تفاوت آنها جنس پارچه می‌باشد که کت رسمی‌ از شلوار خشک تری برخوردار است. یکی از رنگهای پر طرفدار این مدل بلیزرها رنگ آبی می باشد که بسیار در استایل شما تاثیر گذار خواهد بود. این سبک کت از ‌کشور بریتانیا که برای سربازان نیروی دریایی خود استفاده میکردند الگو برداری شده که انصافا یکی از مدل های مورد علاقه اکثر آقایان می باشد. این‌ کت ها بعد از اینکه طرفداران زیادی پیدا کرد در انواع رنگ های مختلف از جمله مشکی در بازار عرضه شد که بسیار پرفروش واقع شد و نگاه آقایان را به خود جلب کرد و امروزه بر تن بسیاری از افراد این مدل کت دیده می شود. جنس این‌ مدل کت از پلی استر، کشمیر و پشم می باشد که می توان در مکانهای مختلف از آن بهره برد.

 

انواع کت تک یا بلیزر مردانه - آرسام

 

اندازه مناسب کت تک

هنگامی که می خواهید از کت تک مردانه استفاده کنید یکی از فاکتورهای مهم آن اندازه و فیت بودن کت است زیرا کت مانند لباسهای دیگر نیست و برای داشتن استایل مناسب حتما باید کت اندازه خود را انتخاب کنیم. کت تک باید تمام خطوط بدن آقایان را نمایان کند و اگر غیر از این باشد اندازه کت شما صحیح نمی باشد و استایل مناسبی شامل حال شما نمی شود. اگر هنگامی که دکمه کت‌ را می بندید شکلی مانند ایکس روی سینه شما نقش ببندد یعنی کت برای اندام شما مناسب نیست و تنگ می باشد. اگر با بسته شدن دکمه قسمت جلوی آن آزاد باشد به معنی گشا  بودن ‌کت می باشد. اگر سایز کت اندازه شما نباشد سرشانه در قسمت برجستگی استخوان قرار نمیگیرد. اندازه یقه اگر به گونه ای باشد که خیلی آزاد و خیلی تنگ باشد یعنی کت هم سایز شما نمیباشد. اگر برجستگی  باسن شما از کت  بیرون آید یعنی تنگ می باشد و اگر از باسن پایین تر قرار بگیرد به معنی این می باشد که کت بلندتر حد معمول است. 

اندازه مناسب کت تک مردانه - آرسام

امیدوارم از این مطالب اطلاعات کافی کسب کرده باشید و بهترین انتخاب را برای کت تک مردانه داشته باشید.

 

Rsamsuit.com/?p=16259

سرای پادشاهان آرسام 42
مقالات مرتبط

سایر مقالات مرتبط سرای پادشاهان آرسام

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

کت شلوار سفارشی دور اسپرت مردانه

سفارشی دوزی کت شلوار اسپرت مردانه

مقالات

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

لباس شب جدید 2023

مدل های لباس شب جدید و جذاب ۲۰۲۳ ✔️

مقالات

۲۹ آذر ۱۴۰۱

لباس عروس جدید

سفارش دوخت لباس عروس مدل ۲۰۲۲

مقالات

۲۲ آذر ۱۴۰۱

آخرین مقالات

دسته بندی ها

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش آقایان

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش خانم ها

آموزش مد و پوشش عمومی

آموزش مد و پوشش عمومی

بررسی کت شلوار بازیگران

بررسی کت شلوار بازیگران

آموزش های دوخت و دوز

آموزش های دوخت و دوز