سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار دبل برست چیست؟

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۸ دی ۱۴۰۲

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۸ دی ۱۴۰۲

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار دبل برست چیست؟

کت شلوار دبل برست یکی از استایل‌های محبوب در دنیای مد است که به طراحی خاص و جذابش شناخته می‌شود. این استایل در گذشته و به خصوص در میان طبقه ثروتمندان جوان مورد توجه بوده است. کت شلوار دبل برست به نام‌های دیگری همچون (دو طرف دکمه‌دار) یا (دکمه دوبل) هم شناخته می‌شود. در ادامه برای درک بهتر این استایل خاص، به بررسی ویژگی‌های آن میپردازیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

 کت شلوار دبل برست

کت شلوار دبل برست به ویژگی اصلی خود، یعنی داشتن دو ردیف دکمه در جلوی کت، معروف است. این دکمه‌ها به صورت جفت در روی  سینه قرار می‌گیرند و از دو طرف کت به یکدیگر وصل میشوند. این نوع طراحی باعث می‌شود که کت دو بخش سینه داشته باشد، یعنی هر کدام از یک سمت دکمه دارد.

 

انواع کت دبل برست

کت شلوار دبل برست دارای ۴ مدل مختلف است که هر یک ویژگی های خاص خود را دارد. در ادامه هر یک را به طور خلاصه توضیح میدهیم:

 

۱- کت شلوار دبل برست شش دکمه

این نوع کت دبل برست به عنوان یک گزینه فرمال و رسمی شناخته می‌شود. معمولاً کت دبل برست با پارچه‌های باکیفیت و در رنگهای متنوعی ارائه می‌شود. دکمه‌های برنجی یا نقره‌ای و یا فلزی با جزئیاتی زیبا، این کت را جذابتر می‌کنند.

کت‌های رسمی با تاریخچه‌ای قدیمی، یکی از انتخاب‌های اصلی برای مواقع خاص و رسمی محسوب می‌شوند.  اکثر کت‌های دبل برست دارای شش دکمه هستند، که به صورت سه دکمه در هر ردیف قرار دارند. این دکمه‌ها به اندازه سایز و مدل کتف با فاصله‌های مناسب از یکدیگر دوخته می شوند.

کت شلوار دبل برست شش دکمه
کت شلوار دبل برست شش دکمه

۲- کت شلوار دبل برست چهار دکمه

بعضی ازمدل‌های کت دبل برست به شکل چهار دکمه نیز دوخته می‌شوند. این مدل‌ها سبک‌تر و ساده تر از ورژن های شش دکمه هستند و بیشتر برای موقعیت‌های نیمه رسمی یا اسپرت مناسب می باشند.

کت شلوار دبل برست چهار دکمه
کت شلوار دبل برست چهار دکمه

 

۳- کت شلوار دبل برست هشت دکمه

بعضی از کت‌های دبل برست با طراحی هشت دکمه موجودند. این ورژن ها معمولاً مدل مدرن‌تر و خاص‌تری دارند و برای مراسمات خاص و مدل‌های آرتیستیک قابل استفاده هستند. هریک از این انواع کت دبل برست با جزئیات و جیب‌های مختلف ارائه می‌شوند. چون انتخاب مدل مناسب، نوع پارچه، رنگ و جزئیات ظاهری نیز در کت شلوار دبل برست تاثیرگذار است.

 

رنگ های محبوب برای کت شلوار دبل برست

کت شلوار دبل برست معمولاً در رنگ های:

  •  سیاه
  • آبی تیر
  • خاکستری
  • گاهی سبز تیره

دیده می‌شود. این رنگها برای موقعیت‌های رسمی و نیمه رسمی بسیار مناسب هستند. ، این انتخاب رنگ می تواند با توجه به موقعیت و سلیقه شخصی برای جلسات خاص و مجالس مهم بسیار حائز اهمیت باشد.

 

 جنس پارچه کت شلوار دبل برست

از پارچه‌هایی مانند نخ مخلوط یا نخ و پنبه برای ساخت کت شلوار دبل برست استفاده می‌شود. این پارچه‌ها به کت شلوار اندام مناسبی می‌دهند.

 

ست کردن کت دبل برست با کفش و شلوار

کت دبل برست معمولاً با شلوارهایی با فاق بلند، (بلندتر از شلوارهای روزمره) هماهنگ می‌شود. شلوارهای جین یا پارچه ای با رنگ تیره مثل مشکی یا خاکستری می‌توانند یک ظاهر شیک و هماهنگ به شما بدهند.

مطلب پیشنهادی:   انواع دکمه کت شلوار

برای تکمیل ظاهر، انتخاب کفشها نیز بسیار مهم است. کفش‌های چرمی با رنگ هماهنگ یا کفش‌های رسمی مانند کفشهای چرمی سیاه یا قهوه‌ای می‌توانند مناسب باشند.

 

 اکسسوری مناسب کت شلوار دبل برست

اضافه کردن یک کراوات یا پاپیون با رنگ متناسب با کت و پیراهن نیز از جزئیاتی است که می‌تواند شما را خوش پوش تر نماید.همه این عوامل با هم ترکیب شده و با سلیقه فرد، موقعیت و متناسب بودن، برای شما یک استایل شیک و جذاب را به وجود می‌آورند.

 

کت تک دبل برست برای چه افرادی مناسب است؟

کت تک دبل برست با دو ردیف دکمه و طراحی منحصر به فرد خود، برای افرادی که لاغر هستند و میخواهند بالا تنه شان پهن تر و به شکل V نشان داده بشود مناسب است. اگر بالا تنه بزرگ تری نسبت به پایین تنه دارید بهتر است از این کت شلوار استفاده نکنید. و بر عکس اگر بالا تنه تان نسبت به پایین تنه تان لاغر تر است، کت شلوار دبل برست برای شما بهترین انتخاب است.

ویژگی‌های کت شلوار دبل برست
ویژگی‌های کت شلوار دبل برست

ویژگی‌های کت شلوار دبل برست

اگر به شخصی دوزی علاقه داشته باشید میتوانید کت شلوار دبل برست را با ویژگی های مورد نظرتان و دقیقا متناسبل با سلیقه و سایزتان شخصی دوزی کنید. شخصی دوزی کت شلوار یکی از بهترین روش ها برای تهیه یک کت شلوار دقیقا مطابق با نیازها و سلیقه و البته سایز شماست. در ادامه ویژگی های کلی کت شلوار دابل برست را برایتان توضیح داده ایم:

 شانه‌ها و سینه‌ها:

طراحی دو ردیف دکمه و وجود یقه‌های پهن باعث برجسته شدن شانه‌ها و سینه‌ها می‌شود، که این شانه‌های پهن و سینه‌های مناسب، آقایان را خوش استایل میکند.

شکل V:

در این استایل با بستن دکمه‌ها و ایجاد یک خط V شکل در جلوی کت، به افراد با کمر باریک و شکل V شکل کمک میکند تا  بالا تنه خوش فرم تری داشته باشند.

طول کت

کت دبل برست معمولا دارای طول کمتری نسبت به کت‌های دیگر است. این طراحی کوتاهتر به کت، ظاهری جوانانه و مدرن می‌بخشد.

ترند مدرن:

در چند سال اخیر، کت دبل برست به عنوان یک ترند مدرن در میان جوانان شناخته شده است. طراحان لباس با ارائه مدل‌ها و پارچه‌های متنوع، این استایل را به یک گزینه محبوب در دنیای مد تبدیل کرده‌اند.

 تنوع در طراحی:

اهمیت انتخاب کت دبل برست با متناسب بودن با اندام و قد فرد بسیار مهم است. یک کت به اندازه مناسب به شما اجازه می‌دهد که بهترین ظاهر را داشته باشید.

طراحان لباس، انواع مختلفی از کت و شلوارهای دبل برست را با استفاده از پارچه‌های مختلف ارائه کرده‌اند.

این لباس‌ها اغلب در دسته کت‌های کلاسیک قرار می‌گیرند و می‌توانند با جزئیات متنوعی مانند یقه و جیب طراحی شوند.

متناسب با موقعیت‌های رسمی:

این نوع کت اغلب برای موقعیت‌های رسمی، مراسمات، یا جشن‌های خاص مناسب است و به افرادی که به دنبال یک استایل شیک و جدید هستند، پیشنهاد می‌شود. کت دبل برست به عنوان یک انتخاب مدرن و شیک، محبوبیت زیادی در بین افراد پیدا کرده و به عنوان استایلی جذاب و شیک در دنیای مد مردانه محسوب می‌شود.

 

نکات پایانی

کت دبل برست یک لباس خاص است که دکمه‌هایش در هر دو طرف قرار دارند و یک طرف کت روی طرف دیگر قرار می‌گیرد. این لباس به خاطر طراحی خاصش برای افراد لاغر و با اندام متناسب  که  دنبال ایجاد شکل V در بالای بدنشان هستند،مناسب است. جنس این پارچه ها  معمولاً از مخلوط پشم یا لنین و گاهی اوقات از پنبه استفاده می‌شود و باعث ظاهری جوانانه و پرانرژی می‌شود و با شلوار جین یا کتان هماهنگ می شود. پس کت و شلوار دبل برست با ظاهری فرمال و شیک، انتخابی عالی برای مواقع مهم و رسمی است. همچنین، با توجه به تنوع طراحی و مدل‌های مختلف، می‌توانید این استایل را به سلیقه شخصی خود در موقعیت‌های مختلف به کار ببرید.

 

امتیازدهی

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

جنس پارچه برای کت شلوار زنانه

بهترین جنس پارچه برای کت شلوار زنانه

مقالات

۲۴ خرداد ۱۴۰۳

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۴ خرداد ۱۴۰۳

راهنمای کامل شخصی‌دوزی کت شلوار

راهنمای کامل شخصی‌دوزی کت شلوار: از انتخاب پارچه تا جزئیات

مقالات

۲۱ خرداد ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982