سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار خواستگاری و نکات مهم انتخاب آن

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۲۷ تیر ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار خواستگاری و نکات مهم انتخاب آن

راهنمای جامع انتخاب و خرید کت شلوار خواستگاری

آراستگی و داشتن ظاهر خوب در مراسم خواستگاری بسیار مهم است. بهترین انتخاب برای آقایان در این مراسم کت شلوار است. علاوه بر اینکه آقا داماد برای خرید کت شلوار دامادی خود دقت کافی داشته باشید باید با انتخاب کت شلوار خواستگاری مناسب ظاهری آراسته و موقر پیدا می کند و در عین حال با داشتن اعتماد به نفس بالا در خواستگاری به خانواده همسر آینده خود ثابت می کند که برای شروع زندگی مشترک آماده است.

جلسه ی خواستگاری معمولا اولین دیدار داماد با خانواده ی عروس محسوب می شود. در این مراسم آراستگی و پوشیدن لباس مناسب بسیار مهم است. کت شلوار خواستگاری باید به گونه ای انتخاب شود که ظاهر داماد را در بهترین حالت ممکن نمایش دهد. داماد در این مراسم باید شخصیتی موقر و با اعتماد به نفس از خود نشان دهد.

آراستگی یکی از عوامل موثر بر افزایش اعتماد به نفس است. در این متن شما را در انتخاب کت شلوار خواستگاری مناسب راهنمایی می کنیم تا بتوانید نظر مثبت خانواده ی عروس را جلب کنید و دست پر مراسم را ترک کنید.

کت شلوار خواستگاری
آراستگی در جلسه خواستگاری بسیار مهم است

کت شلوار لباس رسمی آقایان در مراسم رسمی و مهمانی ها می باشد. برای حضور در جلسه خواستگاری این لباس انتخاب اول و آخر شماست. کت شلوار اقتدار و مردانگی آقایان را به نمایش میگذارد و به خوبی بیان می کند که شما برای ازدواج و تشکیل خانواده آماده هستید.

به طور کل در انتخاب کت و شلوار خواستگاری مهم ترین نکته این است که لباسی را انتخاب کنید که مطابق سلیقه شماست و آن را دوست دارید. خواستگاری یکی از مهم ترین شب های زندگی شماست پس لباسی را بپوشید که به شما حس خوبی میدهد و در آن لباس احساس راحتی می کنید.

باید از دیدن خودتان با کت شلوار دلخواهتان در آینه لذت ببرید تا دیگران به خصوص خانواده همسر آینده تان هم حس خوبی پیدا کنند. به حس خود اعتماد کنید و با رعایت نکاتی که در ادامه گفته می شود مناسب ترین کت و شلوار خواستگاری را انتخاب کنید.

نکات مهم در انتخاب کت شلوار خواستگاری

کت شلوار خواستگاری را متناسب با رسمیت جلسه و فرهنگ خانواده عروس انتخاب کنید. قبل از جلسه میزان رسمی بودن جلسه را بسنجید. اگر جو خیلی رسمی است بهتر است شما هم کت و شلوار رسمی تری انتخاب کنید. اما اگر جو جلسه کمی خودمانی تر است بهتر است شما هم از رسمیت خود کم کنید. اما در هر صورت حتما کت شلوار بپوشید و کاملا آراسته باشید. حواستان باشد که مراسم خواستگاری یک مهمانی معمولی نیست.

انتخاب رنگ کت شلوار خواستگاری

به طور کل هر چه رنگ پارچه ی کت شلوار تیره تر باشد رسمی تر است و هرچه به سمت رنگ روشن بروید از رسمیت آن کم می شود. کت و شلوار مشکی همیشه یکی از بهترین و مطمئن ترین انتخاب ها می باشد. اگر مراسم خیلی رسمی است بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید. رنگ های مشکی, خاکستری تیره, زغالی و طوسی میتواند انتخاب خوبی برای یک مراسم رسمی باشد.

کت شلوار خواستگاری مشکی
مشکی یک رنگ مناسب برای کت شلوار خواستگاری است

رنگ سورمه ای هم یکی از پیشنهاد های ما برای مراسم خواستگاری است. رنگ سورمه ای باعث ایجاد اعتماد بین طرفین می شود پس می تواند برای کت و شلوار خواستگاری انتخابی هوشمندانه باشد. زیرا باعث می شود خانواده عروس به شما اعتماد کنند و روی حرف شما حساب باز کنند.

مدل کت شلوار سورمه ای
رنگ سورمه ای باعث جلب اعتماد طرفین می شود

برای انتخاب رنگ کت شلوار خواستگاری به رنگ پوست صورت و مو هم توجه داشته باشید. رنگی را انتخاب کنید که صورت شما را باز کند و شما را سلامت و سرحال نشان دهد. بهتر است اگر پوست تیره ای دارید رنگ خیلی رنگ روشن نپوشید. در انتخاب کت و شلوار خواستگاری سنتان را هم مد نظر قرار دهید. مدل و رنگی را انتخاب کنید که با سنتان مناسب باشد و شما را پیرتر یا خیلی کوچک تر از سنتان نشان ندهد.

انتخاب مدل کت شلوار

مدل های مختلف و متنوع کت شلوار در بازار موجود است. اما به شما پیشنهاد می کنیم که یک مدل ساده را انتخاب کنید که همه پسند باشد و نظر مثبت سلیقه های مختلف را جلب کند.

شما در این مراسم باید موقر و متین به نظر بیایید. مدل دو دکمه می تواند یک انتخاب مناسب باشد. این مدل کت شلوار ساده و در عین حال شیک و به روز است. مدل دو دکمه برای تمام اندام ها مناسب است و به خوبی روی تن می نشیند. بهتر است هنگام ورود به منزل دکمه بالایی را ببندید و هنگام نشستن دکمه های خود را باز بگذارید.

مطلب پیشنهادی:   روانشناسی رنگها در طراحی لباس

کت شلوار خواستگاری باید کاملا اندازه تنتان باشد. جالب نیست داماد با کت شلوار گشاد یا خیلی تنگ در مراسم حاضر شود. به عنوان مثال سرشانه های گشاد و افتاده شما را ضعیف و بی ثبات نشان می دهد. قد شلوار باید مناسب باشد. به هیچ وجه شلوار کوتاه و یا شلوار خیلی بلند نپوشید.

با انتخاب رنگ و مدل مناسب می توانید خود را خوش اندام تر نشان دهید. اگر هیکل خوبی دارید سعی کنید از مدل های اندامی تر استفاده کنید تا ویژگی های خوب شما نشان داده شود. اگر اندام چاقی دارید از رنگ های تیره استفاده کنید و مدل های اندامی نپوشید. افراد چاق بهتر است کمی قد کت خود را بلند تر بگیرند.

اگر قد کوتاهی دارید می توانید از پارچه هایی با خطوط عمودی کمرنگ استفاده کنید تا شما را کشیده تر نشان دهد. اگر اندام شما فرم خاصی دارد بهتر است کت شلوارتان را بدوزید تا کاملا اندازه تنتان باشد.

اگر جلسه خیلی رسمی نیست می توانید از کت تک هم استفاده کنید. یک کت تک خوش دوخت را با یک شلوار پارچه ای مناسب ست کنید و یک تیپ خاص و زیبا بزنید. به عنوان مثال یک کت خاکستری تیره با پیراهن صورتی کمرنگ و شلوار پارچه ای مشکی می تواند ترکیب زیبایی ایجاد کند. میتوانید از صفحه خرید کت تک مردانه شخصی دوزی شده آرسام دیدن فرمایید.

ترکیب کت تک رنگ با شلوار تیره
ترکیب کت تک رنگ با شلوار تیره

یادتان باشد که شما باید در لباس خود راحت باشید. ممکن است جلسه ی خواستگاری چند ساعت طول بکشد. ممکن است لازم باشد چند ساعت با لباسی که انتخاب کرده اید در یک مکان بدون حرکت بنشینید. اگر در لباس خود راحت نباشید ممکن است ظاهری کلافه و ناخوشایند بگیرید که زیاد جالب نیست.

مدل رنگ روشن کت شلوار خواستگاری
بهتر است در مراسم خواستگاری کت شلوار ساده بپوشید

کت شلوار خواستگاری باید ساده و بی زرق و برق باشد. بهتر است از جلیقه یا دکمه سرآستین استفاده نکنید. در صورت لزوم با در نظر گرفتن فرهنگ خانواده عروس و خانواده خودتان می توانید کراواتی مناسب با کت شلوار تان استفاده کنید. انتخاب کفش و کمربند مناسب با رنگ کت و شلوار تان هم بسیار مهم است. کفش خود را واکس بزنید و با یک کمربند همرنگ ست کنید.

پارچه کت شلوار

سعی کنید با توجه به بودجه تان کت شلواری با پارچه با کیفیت خریداری کنید. پارچه نقش مهمی در زیبایی و تن خور این لباس دارد. پارچه با کیفیت دیرتر چروک می شود و شما آراسته تر خواهید بود. پارچه کت شلوار باید مناسب با فصل باشد.

در تابستان پارچه های خیلی گرم نپوشید. پارچه باید به گونه ای باشد که هوا به خوبی به گردش درآید تا شما زیاد عرق نکنید. در هر حال فشار و استرس جلسه خواستگاری عرق بر پیشانی داماد خواهد نشاند. بهتر است پارچه طرح ساده ای داشته باشد. اما اگر علاقه دارید کت شلوار طرح دار بپوشید بهتر است کت و یا شلوار هر دو طرح دار نباشد. طرح پارچه باید خیلی کمرنگ و ساده باشد تا جلب توجه نکند.

مهم تر از رنگ و مدل کت شلوار تمیزی و آراستگی آن است. کت شلوار خود را از قبل به خشک شویی بدهید و به خوبی اتوکشی کنید. جیب هایتان را پر از وسیله نکنید. از یک عطر ملایم استفاده کنید و موها و ریش خود را مرتب کنید. سعی کنید در طول مراسم لبخند بزنید و استرس خود را کنترل کنید. بهتر است چند روز قبل از مراسم کت شلوار خواستگاری و سایر وسیله ها را آماده کنید تا استرس شما کم شود.

پیراهن زیر کت هم بسیار مهم است. رنگی را انتخاب کنید که با پوست صورت شما سازگاری دارد. بهترین انتخاب رنگ سفید است. به طور کل یک رنگ ملایم و خنثی انتخاب کنید و به هیچ عنوان پیراهنی با رنگ های جیغ و یا طرح دار نپوشید.

برای مشاوره, انتخاب و خرید کت شلوار خواستگاری می توانید از سرای پادشاهان آرسام کمک بگیرید. این مجموعه با بهره گیری از مشاوران خود به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را برای شب سرنوشت ساز زندگی خود انجام دهید. کت شلوار های این مجموعه قابلیت سفارشی دوزی متناسب با اندام شما را دارد تا بتوانید کت شلواری با کیفیت و خوش دوخت را در مراسم خواستگاری خود بپوشید در ضمن پیشنهاد ما دوخت کت شلوار و شخصی دوزی کت شلوار است تا سنگ تمام گذاشته باشید.

خرید کت شلوار خواستگاری از سرای پادشاهان آرسام
خرید کت شلوار خواستگاری از سرای پادشاهان آرسام

در پایان اینکه بهتر است ریسک نکنید و یک کت شلوار ساده و مطابق عرف انتخاب کنید. شما هنوز شناختی از خانواده همسر آینده خود ندارید. در جلسه خواستگاری افراد مختلفی از سنین و سلیقه های مختلف  حضور دارند. ظاهر شما باید به گونه ای باشد که مورد پسند تمام افراد و سلیقه ها قرار بگیرد. شما حسابی زیر نظر هستید پس به جزئیات توجه کنید و با انتخاب یک کت شلوار مناسب سلیقه خوب خودتان را به نمایش بگذارید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۶ تیر ۱۴۰۳

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال 2024

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال ۲۰۲۴

مقالات

۲۵ تیر ۱۴۰۳

انتخاب کت شلوار مردانه رسمی برای محل کار

انتخاب کت شلوار مردانه رسمی برای محل کار

مقالات

۲۴ تیر ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982