سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار مجلسی مردانه و پسرانه

کت شلوار مجلسی مردانه، یکی از انواع کت شلوارهای موجود در بازار است که در انواع مختلفی تولید و به خریداران عرضه می شود.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۲ تیر ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار مجلسی مردانه و پسرانه

کت شلوار مجلسی مردانه، یکی از انواع کت شلوارهای موجود در بازار است که در انواع مختلفی تولید و به خریداران عرضه می شود. نوع دوخت، نوع رنگ، نوع پارچه و طرح به کار رفته در کت شلوارها، می تواند آن ها را به یک کت شلوار مجلسی مردانه تبدیل کند.

حضور داشتن در یک مجلس مانند مراسم عروسی، مراسم عقد، جشن های تولد و … پوشش خاص خودش را می خواهد. بدیهی است که نمی توان با پوشش های روزمره و عادی در این مراسم ها حضور پیدا کرد. یکی از پوشش هایی که بهتر است آقایان در مجلس های مختلف به تن داشته باشند، کت شلوار مجلسی مردانه است.

کت شلوار مجلسی مردانه یکی از انواع کت شلوارهای موجود در بازار است که انتخاب آن بستگی به نوع سلیقه خریدار دارد؛ اما به هر حال اگر قصد خرید کت شلوار مجلسی مردانه را دارید، می توانید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید و از مدل های متنوع و ویژگی های هر یک از کت شلوارهای مجلسی مطلع شوید.

کت شلوار مجلسی مردانه

انواع کت شلوار مجلسی مردانه

انواع کت شلوار مجلسی مردانه

آقایان برای خرید کت شلوار آن هم به صورت مجلسی باید به یک سری نکات توجه داشته باشند تا بتوانند انتخاب درستی داشته باشند. در سال های اخیر و با عوض شدن هر سال میلادی، مدل های کت شلوار جدیدی به بازار جهانی عرضه می شوند که هر کدام از این مدل ها، جذابیت خاص خودشان را دارند.

با اینکه نمی توان قوانینی را برای انتخاب یک کت شلوار مجلسی مردانه در نظر داشت؛ اما به هر حال افرادی که قصد خرید کت شلوار مجلسی مردانه را دارند، می توانند با در نظر داشتن یک سری نکات انتخاب مناسب تری داشته باشند.

رنگ کت شلوار مجلسی مردانه

رنگ کت شلوار مجلسی مردانه؛ مطابق با سلیقه شما

طبیعی است که اولین چیزی که در یک کت شلوار به چشم می آید، رنگ کت شلوار است. کت شلوارهای مجلسی در رنگ های مختلفی در بازار موجود هستند که شما می توانید بسته به سلیقه خود یکی از رنگ های موجود در بازار را برای خود انتخاب کنید.

در واقع، رنگ خاصی را نمی توان برای کت شلوارهای مجلسی مردانه در نظر داشت؛ چرا که خرید کت و شلوار مردانه آن هم از نوع مجلسی، دقیقا به نوع سلیقه فرد خریدار و نوع مجلسی که فرد خریدار قرار است در آن حضور پیدا کند، بستگی دارد.

اما یک توصیه کلی برای انتخاب رنگ کت شلوار وجود دارد. اگر قصد دارید در مجلس هایی حضور پیدا کنید که رسمیت بیشتری دارند، بهتر است که کت شلوارهایی با رنگ تیره و سنگین استفاده کنید؛ اما اگر مجلس مورد نظر شما زیاد هم رسمی نیست، می توانید از رنگ های روشن مانند کرمی، قرمز، طوسی روشن و … برای کت شلوار خود استفاده کنید.

طرح و رنگ کت شلوار مردانه مجلسی

طرح کت شلوار مردانه مجلسی

دومین گزینه ای که بعد از رنگ کت شلوار به چشم بیننده می آید، طرح کت شلوار است. در واقع، بعضی از کت شلوارهای مردانه از پارچه های ساده و رنگی دوخته شده اند؛ اما بعضی از کت شلوارها از پارچه های طرح دار دوخته شده اند.

اگر قصد دارید که یک کت شلوار مجلسی مردانه خریداری کنید؛ اما نمی دانید که پارچه طرح دار انتخاب کنید یا ساده؛ دو نکته را به شما عرض می کنیم.

  • دقت داشته باشید که پارچه های طرح دار مناسب مراسم های رسمی نمی باشند. مگر اینکه پارچه کت شلوار مورد نظر شما دارای طرح بسیار ساده و خلوت باشد.
  • اگر قصد حضور در مراسم های غیر رسمی و خودمانی تر را دارید، زیاد برای انتخاب طرح کت شلوار سخت نگیرید. بسته به سلیقه خود هر مدلی که دوست دارید را انتخاب کنید.

کت شلوار براق یا مات؟!

در سال های گذشته، زمانی که بحث کت شلوار مجلسی مردانه می شد، بسیاری از افراد کت شلوارهای براقی را تصور می کردند که در تن آقایان وجود داشت! اما آیا در حال حاضر هم کت شلوارهای مجلسی مردانه براق هستند؟ خیر! در حال حاضر بیشتر کت شلوارهای مردانه از نوع کت شلوارهای مات هستند و کت شلوارهای براق جای خود را به این نوع کت شلوارها داده اند.

بنابراین، اگر تصور می کنید که کت شلوار مجلسی مساوی است با کت شلوار براق مردانه! سخت در اشتباه هستید و بهتر است که باور خود را عوض کنید و به دنبال یک کت شلوار شیک با پارچه مات باشید.

کت مجلسی

دکمه های کت شلوار مجلسی مردانه

یکی از جزئیاتی که باید در هنگام خرید کت شلوار به آن دقت شود، نوع قرار گرفتن دکمه ها در کت، تعداد دکمه ها و رنگ دکمه ها است. در حال حاضر انواع مختلفی از کت شلوارها در بازار وجود دارند که در دکمه بسیار متفاوت هستند. در ادامه به توضیح بعضی از این مدل ها می پردازیم.

  • دکمه های یک طرفه: بی چون و چرا بگوییم که دکمه های یک طرفه در کت های جدید زیبایی منحصر به فردی دارند. بنابراین، اگر قصد دارید که در یک مجلس، خاص و شیک به نظر برسید، انتخاب یک کت شلوار یا دکمه های یک طرفه بسیار مناسب است.
  • دکمه های وسط در کت: نوع قرار گرفتن دکمه به صورت وسط در کت های مردانه بسیار رایج است. به طوری که بسیاری از کت های قدیمی و حتی امروزی دارای این نوع دکمه ها هستند. قرار گرفتن دکمه های کت در وسط، اگرچه زیاد هم خاص نیست، ولی به هر حال شما را رسمی تر و شیک تر نشان می دهد.
  • دکمه دوبل و دکمه سینگل یا تک: یکی از انواع مدل های کت شلوارهای موجود در بازار، کت شلوارهایی است که دارای یک ردیف دکمه می باشند. حال ممکن است که دکمه های این کت شلوارها در وسط کت و یا در کنار کت قرار گرفته باشند.

اما نوع دیگری که در سال های اخیر به کت شلوارها اضافه شده است، دکمه دوبل است. در این مدل دو ردیف دکمه دو یا سه عددی در کنار هم قرار گرفته اند و زیبای منحصر به فردی را به کت شلوارهای مجلسی داده اند. اگر علاقه مند به طرح های خاص هستید، می توانید دکمه دوبل را برای کت شلوار مجلسی خود انتخاب کنید.

  • رنگ دکمه ها: از تمام جزئیات دکمه ها که بگذریم باید به رنگ دکمه ها بپردازیم. در بازار مدل هایی از کت شلوار وجود دارند که رنگ دکمه آن ها موافق رنگ کت شلوار است و مدل هایی نیز در بازار وجود دارند که رنگ دکمه های آن ها، رنگی مخالف رنگ کت شلوارها است.

بنابراین، بسته به سلیقه خود یکی از انواع این کت شلوارها را انتخاب کنید و در رنگ دکمه ها نیز دقت داشته باشید.

انواع دکمه های کت شلوار مجلسی مردانه

جلیقه مناسب کت شلوارهای مجلسی مردانه

اگر بخواهیم یکی از کاربردهای اصلی جلیقه کت شلوار را ذکر کنیم، باید به استفاده از جلیقه در کت شلوارهای مجلسی مردانه اشاره کنیم. اگر قصد دارید که در کت شلوار مجلسی مردانه خود شیک تر به نظر برسید، بهتر است که کت شلوارهای سه تیکه همراه با جلیقه را خریداری کنید.

مطلب پیشنهادی:   استایل هنری چیست و چطور می توان به این سبک لباس پوشید؟

این نوع کت شلوارها به غیر از دارا بودن کت و شلوار دارای یک جلیقه هم به همراه خود می باشند. اگر لاغر هستید و قصد دارید که زیباتر به نظر برسید، انتخاب یک جلیقه مناسب بسیار به خوش هیکل شدن شما کمک می کند.

جلیقه مناسب کت شلوارهای مجلسی مردانه

در این مقاله سعی کردیم مدل های مختلف کت شلوار مجلسی مردانه را به شما معرفی کنیم که اگر قصد خرید کت شلوار مردانه را دارید، بتوانید با یک دید باز خرید کنید. سرای پادشاهان آرسام مفتخر است که همواره کت شلوارهایی را تولید و به خریداران ارائه می کند که از هر لحاظی می تواند نظر فرد خریدار و اطرافیان او را جلب کند.

اگر قصد خرید کت شلوار مجلسی مردانه را دارید، می توانید بسته به سلیقه و نظر خود کت شلوار مردانه ای را سرای پادشان آرسام انتخاب کنید و بسته به نظر خودتان یکی از کت شلوارهای موجود در این فروشگاه را انتخاب کنید.

و اما توصیه آخر ما به شما این است که در خرید کت شلوار مجلسی مردانه حساسیت به خرج ندهید و مطابق سلیقه خود پیش بروید. اگر از پوشیدن کت شلوارهایی با رنگ های شاد لذت می برید، حتما در خرید این نوع کت شلوارها شک نکنید. اگر هم دوست دارید که کت شلوارهای ساده و شیک بپوشید بهتر است که از طرح های ساده تر استفاده کنید و به سراغ رنگ های روشن و جیغ مانند قرمز و زرشکی نروید.


کت شلوار مجلسی پسرانه

مدل کت شلوار پسرانه در طرح های مجلسی و اسپرت موجود می باشد که هر کدام‌ از این مدلها برای شرایط و مکان خاص خود مناسب می باشد.

از کت شلوار اسپرت در مراسم های غیر رسمی و از کت شلوار مجلسی در مراسم های رسمی نیز می توان بهره برد و با سبک استایل شیک در جمع حاضر شد.

این دو مدل کت شلوار را می توانید در رنگ های مختلف استفاده کنید و ست های متنوعی را همراه با پیراهن های رنگ‌ مختلف داشته باشید. پس این نکات را در خرید یا دوخت کت شلوار مد نظر داشته باشید.

مدل کت شلوار پسرانه مد سال

مدل کت شلوار پسرانه برای امسال در صنعت مد روز دنیا در چندین نمونه موجود می باشد نکته ی مهم این است که شما برای خوش استایل بودن باید کت شلوار خود را بر اساس اندام خود انتخاب کنید.

کت شلوارهای پسرانه نیز به دو دسته تقسیم می شوند که کاربرد آنها بسیار متفاوت می باشد و هر کدام برای مکانهای خاصی استفاده می شود که در ادامه برای شما به شرح این دو مدل کت شلوار پسرانه می پردازیم.

مدل کت شلوار پسرانه مجلسی

این مدل کت شلوار پسرانه در طرح های مختلف و رنگهای متنوع موجود می باشد که هر فرد نسبت به سلیقه خود و با در نظر گرفتن رنگ پوست و نکاتی که راجع به کت شلوار باید دانست رنگ کت شلوار خود را انتخاب می کنند.

معمولا پسران جوان از رنگ های تیره مانند مشکی، سورمه ای و دیگر رنگهای تیره برای کت شلوار مجلسی خود استفاده می کنند.

این مدل کت شلوار در طرح های چند دکمه و تک دکمه موجود می باشد که ما توصیه می کنیم حدالمقدور از کت شلوارهای مجلسی تک دکمه استفاده کنید، زیرا استایل مردانه ای به شما می دهد که باعث میشود شیک تر به نظر برسید.

البته ‌کت های دو دکمه و سه دکمه زیبایی خاص خود را دارند و بسیار کلاسیک به نظر می رسند اما انتخاب این مدل کت شلوار بستگی به نوع سلیقه فرد دارد ، در واقع با این نوع کت شلوار میتوان بسیار جذاب و خاص واقع شد. 

مدل کت شلوار پسرانه مجلسی

مدل کت شلوار پسرانه اسپرت

این مدل کت شلوار پسرانه می تواند استایل کلاسیک زیبایی به آقایان بدهد. این نوع کت شلوار اسپرت در مراسم های غیر رسمی بسیار کاربرد دارد و اکثر پسران کلاسیک پوش در مهمانی ها و مجالس غیر رسمی از این نوع کت شلوار اسپرت استفاده می کنند.

شما می توانید با انتخاب رنگهای مختلف مانند آبی نفتی، کرم و رنگهای روشن از این مدل کت شلوارهای اسپرت در استایل خود استفاده کنید. همانطور که گفتیم میتوانید نسبت به رنگ پوست خود بهترین رنگ کت شلوار اسپرت را برای خود انتخاب کنید. فرقی نمیکند رنگ روشن‌ باشد یا تیره مهم هارمونی بین رنگ کت شلوار و رنگ پوست شماست. این مدل کت شلوار پسرانه را شما بهتر است با کفش اسپرت ست کنید تا ظاهری کلاسیک اسپرت را داشته باشید.

مدل کت شلوار بچه گانه 

یکی از مدل های منحصر به فرد کت شلوار مدل کت شلوار بچگانه می باشد که در سایزهای کوچک در بازار موجود می باشد.

جالب است که یک پسر بچه با اندام کوچک می تواند از کت شلوارهای مخصوص خود استفاده کند.

در صنعت مد روز کت شلوار برای پسران کوچکتر کت شلوارهای طرح متفاوت دوخته می شود و به افراد کم سن و سال ظاهری مردانه می دهد که بسیار جذاب و شیک به نظر می رسد.

برای افراد کم سن و سال کت شلوار بچه گانه اسپرت بیشتر کاربرد دارد زیرا بخاطر سن کم بهتر است از کت شلوار اسپرت استفاده کنند تا به اندام ظریف و کوچک آنها یک استایل جوان پسندانه بدهد.

کت شلوارهای بچه گانه در انواع پارچه لی، مخمل و کتان دوخته می شود که در مهمانی ها ظاهری شیک به فرزند دلبند شما می دهد.

کت شلوار بچه گانه
کت شلوار بچه گانه

 کت شلوار مخمل

یکی از بهترین و خاص ترین  کت شلوارها، کت شلواری است که از جنس پارچه مخمل باشد.

این مدل کت شلوار هم در مجالس رسمی و غیر رسمی کاربرد دارد. شما می توانید از کت شلوار مخمل در مراسم رسمی مانند عقد و عروسی استفاده کنید و ظاهری کاملا مردانه و ‌مجلسی داشته باشید.

خرید کت تک مردانه مخمل می تواند استایل اسپرت را برای شما به وجود بیاورد و در مراسم غیر رسمی با این استایل بسیار شیک به نظر برسید.

این مدل کت شلوار به خاطر جنس خاصی که دارد باعث می شود استایل شما لاکچری و بیش از حد معمول جذاب به نظر برسد.

پیشنهاد می شود اگر طرفدار طرح های خاص و شیک هستید حتما از مدل های کت شلوار مخمل استفاده کنید. در این بین کت شلوار مخمل کبریتی می تواند بهترین گزینه باشد و پیشنهاد ما آن پسران جوان این است که اگر قصد دارید همه ی حواس ها معطوف به شما شود از این نوع کت شلوار استفاده کنید.

مدل کت شلوار کتان

مدل کت شلوار کتان یکی از پاهای ثابت کت شلوار در اکثر مغازه های کت شلوار فروشی می باشد.

این نوع پارچه طرفداران زیادی بین آقایان دارد، کت شلوار کتان در بسیاری از مکانها قابل استفاده می باشد حتی در هنگام رفتن به سرکار و اداره یا هنگام رفتن به یک مجلس رسمی.

این مدل کت شلوار به دلیل جنس پارچه شق و رقی که دارد جزو کت شلوار رسمی محسوب می شود و آقایان در بسیاری از شرایط انتخاب اولشان کت شلوار کتان می باشد.

کت های کتان تک هم موجود می باشد که ظاهری اسپرتی دارند که می توان در سمپوزیوم ها یا مراسم های دوستانه از آن استفاده کرد.

کت شلوار پارچه ای

یکی از مدل کت شلوار ها سبک پارچه ای است که جنس بسیار نرم و لطیف دارد که اکثرا در مراسم‌ های رسمی مورد استفاده آقایان قرار می‌ گیرد.

این نوع کت شلوار به دلیل جنس پارچه نمی توان مدت زیادی از آن استفاده کرد زیرا چروک می شود و ظاهر خود را کمی از دست می دهد ولی در مجالس رسمی یکی از بهترین انتخاب های آقایان می باشد پس در خرید کت شلوار دامادی خود حتما به این نکته دقت فرمایید.

پس در نتیجه سعی کنید از این مدل کت شلوار فقط زمانی استفاده کنید که تحرک زیادی نداشته باشید تا همیشه مرتب به نظر برسید.

مدل کت شلوار پارچه ای

 

4.6/5 - (7 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

استفاده از سنجاق یقه متناسب با مدل کت شلوار

استفاده از سنجاق یقه متناسب با مدل کت شلوار

مقالات

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کت و دامن زنانه

راهنمای خرید کت و دامن زنانه

مقالات

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

انتخاب ساعت متناسب با مدل کت شلوار

انتخاب ساعت متناسب با مدل کت شلوار

مقالات

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982