سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

استایل هنری چیست و چطور می توان به این سبک لباس پوشید؟

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۱۱ اسفند ۱۴۰۲

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانآموزش مد و پوشش خانم هاآموزش مد و پوشش عمومیمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

استایل هنری چیست و چطور می توان به این سبک لباس پوشید؟

آیا تا به حال به دنبال یه استایل منحصر به فرد و خلاقانه برای لباس‌های خودتون بودین؟ آیا علاقه‌مندین که با استفاده از عناصر هنری، ظاهرتون رو به یه اثر هنری تبدیل کنین؟ در این مقاله، به بررسی استایل هنری خواهیم پرداخت و راهنمایی‌هایی برای پوشیدن به این سبک رو ارائه خواهیم داد. از ترکیب رنگ‌ها و الگوهای جالب تا انتخاب لباس‌ها و اکسسوری‌های  الهام گرفته از هنر، با ما همراه باشین تا به دنیای جذاب استایل هنری بیشتر بپردازیم:

استایل هنری چیست؟
استایل هنری چیست؟

✔️ استایل هنری چیست؟

استایل هنری به یه سبک خاص از لباس‌پوشیدن اشاره داره که تحت تأثیر عناصر هنری مانند رنگ‌ها، الگوها، طرح‌ها و خلاقیت در طراحی قرار می‌گیره. شاید  اغلب مون متوجه شدیم که نحوه ی لباس پوشیدن مون می تونه به اندازه ی ضربه های روی بوم ما گویا باشه. این که آیا شما یه نقاش مشهور در نیوزیلند هستین یا یه هنرمند جوان یا یه شخص کاملا معمولی در نیمه راه در سراسر جهان، لباس شما می تونه چیزهای زیادی در مورد شخصیت تون  آشکار کنه. در اینجا بهتون میگیم  که چگونه به  سبک استایل هنری  لباس بپوشین. پس همراه ما باشین:

✔️ چطور به سبک هنری لباس بپوشیم؟

با این ۶ روش می تونین به سبک هنری لباس بپوشین. پس از راهنمایی‌های زیر استفاده کنین:

۱. انتخاب لباس‌ها با طرح‌های هنری: 

انتخاب لباس‌هایی با طرح‌های هنری،  الهام گرفته از آثار هنری معروف به این معنیه که شما لباس‌هایی رو که طرح و الگوهای اون‌ها از نقاشی‌ها، مجسمه‌ها، معماری و سایر آثار هنری مشهور الهام گرفته‌ان، رو انتخاب کنین. به طور مثال، لباسی که طرح‌هایش از نقاشی مشهور “ستاره ی شب” ونسان ون‌گوگ الهام گرفته باشه یا لباسی که الگوی اون از نقوش معماری برج ایفل یا پارک‌های معروف جهان باشه، لباسی با طرح  هنری محسوب میشه. این نوع لباس‌ها باعث میشه که شما هنر و زیبایی رو در زندگی روزمره‌تان تجربه کنین و از آثار هنری محبوب خود بر روی لباس‌های خودتون لذت ببرین.

یا این طور بگم که فرض کنین شما یه لباس دارین که الگوی اون از تابلوی معروف “اسطوره ی زندگی” ونسان ون‌گوگ الهام گرفته . در این صورت، شما لباسی رو دارین که زیبایی و عمق این تابلو رو به خود جلب می‌کنه و شما رو به یاد این اثر هنری میندازه. این لباس باعث میشه  که شما احساس ارتباط بیشتری با هنر کنین.

 

۲. استفاده از رنگ‌های جذاب: 

استفاده از رنگ‌های  جذاب، اغلب الهام‌گرفته از نقاشی‌ها یا نمایشگاه‌های هنری، می‌تونه باعث جلب توجه به استایل هنری شما بشه.

استفاده از رنگ‌های جذاب و زنده به یاد هنر و طبیعت به معنای انتخاب رنگ‌هایی ست که شاداب و جذاب هستن و شما رو به یاد هنر و طبیعت میندازن.

این رنگ‌ها معمولاً از طیف وسیعی از رنگ‌ها هستن که در طبیعت و در آثار هنری به وفور دیده میشن، مانند آبی آسمانی، سبز چمنی، گل‌های قرمز و زرد آفتابی. انتخاب رنگ‌های زنده و جذاب در لباس‌ها باعث میشن که ظاهر شما جذاب و پرانرژی باشه و همچنین شما رو به یاد زیبایی‌های طبیعت و هنر بندازه.

مثلا اگه شما یه لباس آبی رنگ با الگوی جذاب موجودات دریایی داشته باشین، این می‌تونه شما رو به یاد زیبایی‌های اقیانوس و نقاشی‌های دریا زی بندازه. یا اگه لباس قرمز رنگ با گل‌هایی زنده داشته باشین، این می‌تونه شما رو به یاد زیبایی‌های گل‌های گرمسیری و نقاشی‌های طبیعتی بیاره.

استایل هنری
استایل هنری

۳. استفاده از اکسسوری‌ها در استایل هنری:

استفاده از اکسسوری‌هایی با جزئیات هنری و دست‌ساز می‌تونه استایل هنری شما رو تکمیل کنه، مثل  گردنبندها یا دستبندهایی با طرح‌های دست‌ساز.

ترکیب لباس‌ها و اکسسوری‌هایی با جزئیات هنری و دست‌ساز به معنای انتخاب لباس‌ها و اکسسوری‌هاییه که شامل طرح‌ها و نقوش دست‌نگاره که این نقاشی‌ها یا جزئیات میتونن از آثار هنری معروف باشن.

مثل پوشیدن لباس‌ها و اکسسوری‌هایی با طرح‌های نقاشی‌های معروف مانند “مونالیزا” لئوناردو داوینچی یا “آهنگ ستاره‌ها” ونسان ون‌گوگ باشه، یا استفاده از جزئیات هنری دست‌ساز مانند برنجال‌ها یا گردنبندهایی با نقوش مجسمه‌های باستانی.

استفاده از این نوع لباس‌ها و اکسسوری‌ها با جزئیات هنری و دست‌ساز باعث میشه که شما یه قطعه ی هنری زنده رو در زندگی روزمره ی خودتون تجربه کنین و زیبایی و ارزش هنری رو با خودتون حمل کنین.

به عنوان مثال، شما می‌تونین یه گردنبند دست‌ساز با طرح یه مجسمه ی باستانی رو برای تکمیل استایل هنری خودتون انتخاب کنین. این گردنبند، علاوه بر اینکه جزئیات دست‌ساز داره، شما رو به یاد زیبایی و تاریخچه ی هنر باستانی میندازه و به شما احساس نزدیکی به هنر و تاریخ رو میده.

 

 ۴. انتخاب لباس‌ها با قدرت ابراز خلاقیت و خودبیانی:

انتخاب لباس‌ها با قدرت ابراز خلاقیت و خودبیانی به معنای انتخاب لباس‌هاییه که قادر به بیان خلاقیت و شخصیت شما باشن،  مثل  پیراهن‌ها و تی‌شرت‌هایی که حاوی جملات و تصاویر هنری خلاقانه باشن.

این لباس‌ها می‌تونن شامل جملات الهام‌بخش، نقاشی‌های خلاقانه، طرح‌های زیبا و مفهومی یا حتی پیام‌های اجتماعی یا فرهنگی باشن.

مثلا یه تی‌شرت با جمله ی”آرتیست در دل من است” می‌تونه نشان دهنده ی علاقه ی شما به هنر و خلاقیت باشه. همچنین، یه پیراهن با تصویری از نقاشی “ستاره ی شب” می‌تونه به دیگران نشون بده که شما علاقه‌مند به هنر و زیبایی هستین. شما با انتخاب چنین لباس‌هایی، میتونین به روشی جذاب و موثر شخصیت و خلاقیت خود تون رو نشون بدین و پیام‌های مهمی رو به دیگران منتقل کنین.

 

۵. جرات در انتخاب لباس‌ها و ترکیب‌های عجیب و نادر:

استایل هنری از ترکیب‌های جدید و نوآورانه و خارق العاده در انتخاب لباس‌ها و اکسسوری‌ها بهره می‌بره، بنابراین جرات و خلاقیت در انتخاب لباس‌ها بسیار مهمه.

دراستایل هنری شما میتونین از راه‌های نوین و جذابی در انتخاب لباس‌ها و ترکیب‌های اون‌ها استفاده کنین. این اشکال زیبایی‌پردازی و جرات در استفاده از الگوها، رنگ‌ها و طرح‌های متفاوته که شما رو از دیگران متمایز می‌کنه.

بعضی از این ترکیب‌ها ممکنه خیلی نادر به نظر برسن، اما این استایل  جرات و خلاقیت شما رو در انتخاب لباس‌ها و ترکیب‌های اون‌ها نشون میده.

مطلب پیشنهادی:   7 اصول انتخاب کراوات | راهنمای انتخاب کراوات مناسب شما

فرض کنین که شما یه پیراهن رنگارنگ با الگوهای هنری دارین که با یه جفت شلوار متفاوت و عجیب ترکیب شده . این ترکیب ممکنه به نظر بعضی افراد غیر معمول و نادر باشه، اما این نشون میده که شما به دنبال استایل خودتون میرین و از جرات در انتخاب لباس‌ها و ترکیب‌های اون‌ها برخوردارین. با این استایل میتونین برجستگی و منحصر به فردی رو در میان افراد داشته باشین و نشون بدین که شما یه فرد خلاق و با سلیقه هستین.

جرات در انتخاب لباس‌ها و ترکیب‌های عجیب و نادر
جرات در انتخاب لباس‌ها و ترکیب‌های عجیب و نادر

۶. استفاده از اکسسوری‌های دست‌ساز و منحصر به فرد:

استفاده از اکسسوری‌های دست‌ساز و منحصر به فرد به این معناست که از اکسسوری‌هایی که به صورت دستی و با استفاده از هنرهای دستی یا مواد هنری ساخته شده‌ان، استفاده میشه. این اکسسوری‌ها ممکنه  شامل گردنبندها، دستبندها، گوشواره‌ها، حلقه‌ها و سایر زیورآلات باشن که با استفاده از فنون هنری مانند گلدوزی، چرم‌دوزی، چیت‌سازی، نقاشی و سایر فرایندهای دستی ساخته شده‌ان. این اکسسوری‌ها به دلیل منحصر به فرد بودن و دست‌ساز بودنشون، به زیبایی و اصالت لباس‌ها اضافه کرده و شما رو از سایرین متمایز می‌کنن.

به طور کلی، برای پوشیدن به سبک هنری، مهمه که خلاقیت و اندیشه‌های هنری تون رو در انتخاب لباس و اکسسوری‌های خودتون  به کار بگیرین.

به عنوان مثال، فرض کنین که شما یه گردنبند دست‌ساز دارین که با استفاده از تکنیک گلدوزی و با استفاده از مواد هنری مانند دانتل و مهره‌های رنگی ساخته شده . این گردنبند به دلیل طراحی دستی و استفاده از مواد هنری منحصر به فرد، نه تنها زیبایی لباس شما رو بیشتر میکنه، بلکه به شما احساس اصالت و خلاقیت میده و شما رو از سایرین متمایز می‌کنه.

طراحی استایل به سبک هنری
طراحی استایل به سبک هنری

 ✔️انتخاب اکسسوری‌های هنری: برای ایجاد استایل خلاقانه و منحصر به‌فرد:

الان برای شما مثال‌هایی از هر یک از اکسسوری‌ها می‌دهم:

 1. کیف: مثلاً یک کیف چرمی سبز زیتونی با طرح گل‌های برجسته و چشم‌اندازهای شهری.
 2. کفش: مثلاً یه جفت کفش‌ کتونی رنگارنگ با طرح چهره‌های هنرمندان معاصر.
 3. کلاه: مثلاً یه کلاه پارچه‌ای با رنگ زرد جذاب و طرحی از گل‌های خندان.
 4. عینک: مثلاً عینک‌های خورشیدی شیشه‌ای با فریم رنگی و پارچه‌ای با الگوی هندسی.
 5. کمربند: مثلاً یه کمربند چرمی قهوه‌ای رنگ با طرح‌های بافتنی و تزئینات مینیمال.
 6. گردنبند: به عنوان مثال، یه گردنبند طلا با پلاکهایی با طرح‌های هندسی یا نقوش گلی.
 7. دستبند: مثلاً یه دستبند چرمی مشکی با مینیمالیستی زیبایی و دست‌نگاره‌های مدرن.
 8. گوشواره: برای مثال، یک جفت گوشواره‌ ی  نقره‌ای با سنگ‌های رنگی و طرح‌های انحصاری.
 9. انگشتر: به عنوان مثال، یه انگشتر الماسی با رنگ زرد و طرحی شکلاتی یا طرح‌های گلی.
 10. ساعت مچی: مثلاً یه ساعت مچی استیل با زمینه‌ی سیاه و شماره‌های نقره‌ای و طرحی از نمایشنامه‌های معروف.

این مثال‌ها می‌تونن شما رو در انتخاب اکسسوری‌هایی که به سبک هنری شما می‌پردازن، راهنمایی کنن. همچنین، می‌تونین با توجه به سلیقه و تمایلات خود، اکسسوری‌های دیگه ای  رو انتخاب کنین و با توجه به اینکه آیا اونها از مواد دست‌ساز یا با دست‌نگاره‌هایی متفاوت هستن، استایل هنری خودتون  رو تکمیل کنین. به خلاقیت و خودبیانی خودتون اعتماد کنین و از اکسسوری‌هایی که به روحیه و سلیقه‌ی شما می‌خورن، لذت ببرین.

 ✔️ سوالات رایج در مورد استایل و لباسهای هنری:

اینجا چند سوال و جواب رایج در مورد استایل هنری براتون آماده کرده ام:

۱.چگونه می‌توان به استایل هنری لباس پوشید؟

برای پوشیدن به استایل هنری می‌تونین  لباس‌ها و اکسسوری‌هایی با طرح‌های هنری، رنگ‌های جذاب و منحصر به فرد، و از جزئیات هنری و دست‌ساز استفاده کنین.

۲. استفاده از اکسسوری‌های دست‌ساز در استایل هنری چه معنایی دارد؟

استفاده از اکسسوری‌های دست‌ساز در استایل هنری به معنای ایجاد لباس‌ها و اکسسوری‌هایی منحصر به فرد و با اصالته که با استفاده از فنون هنری مختلف مانند گلدوزی، نقاشی یا چرم‌دوزی ساخته شده‌ان.

۳. لباس هنری موسیقی چه معنایی دارد؟

لباس هنری موسیقی به معنای انتخاب لباس‌ها و اکسسوری‌هاییه  که با موسیقی و جهان موسیقی ارتباط دارن. این می‌تونه شامل پوشیدن لباس‌ها و اکسسوری‌هایی با طرح‌های مربوط به باند‌ها یا سازهای موسیقی باشه.مثلاً پوشیدن تی‌شرت‌ها یا سوییشرت‌هایی با طرح باند‌های موسیقی یا استفاده از اکسسوری‌های موسیقی مانند گوشواره‌ها با شکل گیتار.

۴.چگونه می‌توانم فروشگاه لباس هنری را پیدا کنم؟

باید به فروشگاهی که محصولات متنوعی از جمله لباس‌ها و اکسسوری‌هایی با طرح‌های هنری و خلاقانه رو عرضه می‌کنه، برین.

برای پیدا کردن فروشگاه‌های لباس هنری می‌تونین  از اینترنت، راهنمای شهر، یا پیشنهادات دوستان استفاده کنین و سپس با مراجعه به این فروشگاه‌ها، محصولات مورد نظر خودتون رو پیدا کنین.

۵. معنای استایل هنری مردانه چیست؟

استایل هنری مردانه به معنای انتخاب لباس‌ها و اکسسوری‌هاییه که از عناصر هنری الهام گرفته‌ان و شامل طرح‌ها و رنگ‌های جذاب و خلاقانه میشه.

۶. استایل هنری دخترانه چیست؟

استایل هنری دخترانه شامل انتخاب لباس‌ها و اکسسوری‌هاییه که الهام گرفته از هنر و خلاقیت بوده و معمولاً شامل الگوها، رنگ‌های زیبا و طرح‌های متنوع میشه.

۷. استایل هنری به انگلیسی چه میشود؟ Artsy fashion style .

۸. استایل کژوال چیست؟

استایلیه که به شکل غیررسمی و راحتی انتخاب میشه و معمولاً شامل پوشیدن تی‌شرت، شلوار جین و کفش‌های راحت میشه.

۹. استایل اگزوتیک چه استایلی است؟

استایلی که با استفاده از طرح‌ها و الگوهای جسور و جدیدتر ظاهر میشه و از روندها و قوانین معمول مد خارج میشه.

استایل هنری
استایل هنری

✔️ نتیجه‌گیری:

استایل هنری یعنی انتخاب لباس‌ها و اکسسوری‌هایی که باعث می‌شه احساس هنری و خلاقیت رو در زندگی روزمره ی خود تجربه کنیم. این استایل فرصتیه برای نشون دادن شخصیت و ذائقه‌ی هنری خود از طریق لباس‌پوشیدن. با استفاده از طرح‌های هنری، رنگ‌های جذاب، و ترکیب‌های متفاوت، می‌تونیم به دیگران بگوییم که ما یکم خلاق و هنرمندیم، حتی اگه صرفاً با لباس‌های خودمون صحبت می‌کنیم. اگر میخواین یه استایل هنری با کت و شلوار داشته باشین میتونین از خدمات دوخت کت شلوار مجموعه سرای پادشاهان آرسام هم استفاده کنین تا تیم طراحشون با توجه به سلیقه شما و مدل مورد نظرتون بهترین کت و شلوار رو براتون طراجی کنن و بدوزن!

البته باید بدونید که نه تنها تو استایل هنری بلکه انواع کت شلوار سازمانی و کت شلوار اداری و دامای و مجلسی و خلاصه تو هر سبکی میتونن براتون خدمات شخصی دوزی کت و شلوار رو انجام بدن!‌

5/5 - (1 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

راهنمای خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

مقالات

۲۸ تیر ۱۴۰۳

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۶ تیر ۱۴۰۳

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال 2024

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال ۲۰۲۴

مقالات

۲۵ تیر ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

 • تلفن مزون : 02188080183
 • تلفن همراه : 09121715982