سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

بررسی کت شلوار محمدرضا گلزار (۴ فیلم آپدیت شد)

در این مقاله به بررسی کت شلوار محمدرضا گلزار و مدل دوخت کت شلوار آن می بپردازیم یکی از برجسته ترین و خوشتیپ ترین شخصت سینما که به زیباترین بازیگر سینمای ایران معروف است، محمد رضا گلزار می باشد، محمد رضا گلزار در چند سال اخیر با توجه به هنر فوق العاده خود در فیلمها و سریال های بزرگی در ایران ایفای نقش کرده، محمد رضا گلزار به دلیل چهره ی زیبا و اندام متناسب زیباترین بازیگر دنیا شناخته شده است، با ما همراه باشید.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۱۷ تیر ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

بررسی کت شلوار بازیگرانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

بررسی کت شلوار محمدرضا گلزار (۴ فیلم آپدیت شد)

در این مقاله به بررسی کت شلوار محمدرضا گلزار و مدل دوخت کت شلوار آن می بپردازیم یکی از برجسته ترین و خوشتیپ ترین شخصت سینما که به زیباترین بازیگر سینمای ایران معروف است، محمد رضا گلزار می باشد، محمد رضا گلزار در چند سال اخیر با توجه به هنر فوق العاده خود در فیلمها و سریال های بزرگی در ایران ایفای نقش کرده، محمد رضا گلزار به دلیل چهره ی زیبا و اندام متناسب زیباترین بازیگر دنیا شناخته شده است، با ما همراه باشید.

این مقاله برای هر فیلم و سریال جناب آقای محمدرضا گلزار بروز خواهد شد. (آخرین بروزرسانی مقاله تاریخ ۱۴۰۰/۵/۴)

کت شلوار محمدرضا گلزار - سرای پادشاهان آرسام
کت شلوار محمدرضا گلزار – سرای پادشاهان آرسام

همانطور که پیشتر گفته شد، محمدرضا گلزار در این چند سال گذشته در سریال های و فیلمهای بزرگی از جمله: سریال عاشقانه، سریال گیسو، سریال ساخت ایران، فیلم رحمان ۱۴۰۰، فیلم آینه بغل، فیلم من و تو، فیلم سلام بمبئی، به عنوان مجری در برنامه برنده باش و  برنامه هفت خان نقش آفرینی نموده است.

در اکثر موارد فوق پوشش محمد رضا گلزار در قالب کت شلوار بوده، لازم به ذکر است، با توجه به اینکه در هر سریال و فیلم طراح لباس تصمیم گیرنده و طراح لباس عوامل صحنه است، ولی یکی از شروط اصلی محمدرضا گلزار برای بازیگری در هر سریال یا فیلم و یا سایر برنامه های تلویزیونی، انتخاب خود برای پوشش ظاهری خود می باشد.

ما قصد داریم که پوشش و کت شلوار محمد رضا را در هر کدام از مواردی که نقش آفرینی نموده است بررسی کنیم.


 

۱- بررسی کت شلوار محمدرضا گلزار در برنامه هفت خوان

یکی از برنامه های پرطرفدار این روز ها که به تازگی ساخته شده و به نمایش رسیده، برنامه هفت خوان می باشد، این برنامه هر هفته از نمایش خانگی پخش می شود، که مجری آن آقای محمد رضا گلزار است، که یکی از دلایل پر طرفدار بودن این برنامه به دلیل حضور محمدرضا گلزار در این برنامه هست.

کت شلوار گلزار در برنامه هفت خوان
کت شلوار گلزار در برنامه هفت خوان

توضیح مدل کت شلوار آقای گلزار در برنامه هفت خوان

یقه بلیزر نیمه پهن | جلو گرد | تک دکمه | پارچه موهر | رنگ متناسب با پوست

همانطور که مستحضر هستید، محمدرضا گلزار با پوششی زیبا در قالب کت شلوار در این برنامه ایفای نقش می کند، مدلی که آقای گلزار برای کت شلوارشان انتخاب کرده اند، کت شلواری با مدل یقه بلیزر نیمه پهن، که در این چند سال ترند شده، مدل جلو گرد که معمولا اکثر کت ها بصورت جلو گرد می باشند، مدل تک دکمه با پارچه موهر، رنگ پارچه ای که انتخاب کرده اند، متناسب با رنگ پوستشان است و بسیار جذاب به نظر میرسد.

انتقاد و پیشنهاد برای مدل کت شلوار آقای گلزار در برنامه هفت خوان

دوخت دور یقه | بالا بردن تیزی یقه تا شانه | نزدن جا دکمه به یقه ی سمت چپ

ایرادی که می توان به دوخت این کت شلوار گذاشت، دوخت دور یقه این کت می باشد، که اصطلاحا بانتو گفته می شود، که خیاط کت شلوار حال یا به درخواست آقای گلزار یا به خواست خود رعایت نکرده و این عامل باعث افت جذابیت این کت شلوار شده، یکی از نکاتی که می توانست این کت را شیک تر و زیباتر کند، بالا بردن تیزی یقه تا شانه و نزدن جا دکمه به یقه ی سمت چپ که این عامل هم یا به خواست دوزنده یا به خواست خود شخصی آقای گلزار می باشد.


۲- آنالیز کت شلوار محمدرضا گلزار در سریال گیسو

در این روز ها یکی از سریال ها محبوب و پر طرفدار که به طور اختصاصی در نمایش خانگی نماوا در حال پخش است، سریال گیسو می باشد، که محمد رضا گلزار در نقش سهیل با هنرمندی فوق العاده در نقش اول این سریال ایفای نقش می کند، یکی از عوامل پر بازدید و محبوبیت این سریال حضور محمد رضا گلزار است.

کت شلوار گلزار در سریال گیسو
کت شلوار گلزار در سریال گیسو

توضیح مدل کت شلوار آقای گلزار در سریال گیسو

یقه ی بلیزر | پارچه موهر | رعایت تمامی اصول دوخت کت شلوار | رنگ پوست | اصول آداب تشریفات

مطلب پیشنهادی:   راهنمایی برای انتخاب رنگ کت تک مردانه بر اساس فصل

در این سریال محمد رضا گلزار برای قرارداد ها و موقعیت شغلی خود از کت شلوار استفاده کرده است، که انتخاب به جا و درستی نسبت به اصول آداب تشریفات می باشد.

مدل انتخابی آقای گلزار برای کت شلوار خود در این سریال، مدلی با یقه ی بلیزر، با رعایت تمامی اصول دوخت کت شلوار، با پارچه موهر می باشد، یکی از سلیقه های منحصر به فرد آقای گلزار برای انتخاب رنگ کت شلوار، رنگ های روشن است، که علت اصلی آن به دلیل رنگ پوست ایشان است که کاملا متناسب است و از جذابیت بسیاری برخودار است.

مدل کت شلوار محمدرضا گلزار گیسو
مدل کت شلوار محمدرضا گلزار گیسو

یقه انگلیسی | پارچه چهارخونه | دوخت تمیز

یکی دیگر از نمونه های کت شلوار محمدرضا گلزار که در این سریال می توان در عکس فوق ملاحضه کرد، مدل این کت شلوار یقه انگلیسی، که در اکثر کت شلوار های رسمی و غیر رسمی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد، با پارچه چهارخونه می باشد.

کانسپت این کت شلوار غیر رسمیست و اکثر در مراسمات خودمانی پوشیده می شود، از لحاظ دوخت، فوق العاده با رعایت تمامی پروتکل ها و اصول خیاطی می باشد، همانطور که ملاحضه می کنید تمامی چهارخونه ها از آستین گرفته تا لبه ی جیب بالای کت با هم دیگر جفت و تمیز دوخته شده است.

انتقاد و پیشنهاد برای مدل کت شلوار آقای گلزار در سریال گیسو

از نظر ما کت شلوار های ایشان در سریال گیسو هیچ ایرادی ندارد و کاملا عالی است.


۳- آنالیز کت شلوار محمدرضا گلزار در برنامه برنده باش

برنده باش برنامه ای با ماهیت مسابقه علمی که توسط صدا و سیما که در یکی از شبکه های رسمی جمهوری اسلامی ایران پخش می شد که محمد رضا گلزار در نقش مجری ایفای نقش کرده، و به علت حضور آقای گلزار در این برنامه محبوبیت فراوان و مخاطبان بیشماری را به خود جذب کرده بود، یکی از عوامل جذابیت این برنامه نوع پوشش محمد رضا گلزار بود، که در قالب کت شلوار با سلیقه خود آقای گلزار طراحی و دوخته شده بود.

کت شلوار محمدرضا گلزار در برنده باش
کت شلوار محمدرضا گلزار در برنده باش

یقه انگلیسی پهن | قوس زیاد تا دکمه | طراحی ۳ جیب | دو دکمه پرسی | کاملا متناسب با اندام

در این برنامه رضا گلزار با ظاهری کاملا متفاوت متناسب با متد روز دنیا با طراحی خارق العاده ایفای نقش می کند، همانطور که در عکس فوق ملاحضه می کنید، ست انتخابی آقای گلزار کت تک به رنگ قهوه ای همراه با پیراهن و شلوار مشکی می باشد که فوق العاده ست جذاب و زیبایست.

مدل کت تک محمد رضا گلزار در این برنامه، مدلی با یقه انگلیسی پهن که به تازگی ترند شده با قوس زیاد تا دکمه که این مدل مدتها بود منسوخ شده بود، و با طراحی ۳ جیب که یکی در سمت چپ و دو عدد در سمت راست دوخته شده، تعداد دکمه های این کت تک، دو دکمه پرسی که از جنس خود پارچه می باشد، از لحاظ دوخت کاملا متناسب با اندام محمدرضا گلزار خلاقانه و با هوشمندی بالا شخصی دوزی شده.


۴- آنالیز کت شلوار محمدرضا گلزار در فیلم رحمان ۱۴۰۰

یکی از پر فروش ترین فیلمهایی که در تاریخ سینمای ایران می توان نام برد، فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ است، این فیلم با هنرمندی هنرمندان به نام ایران از جمله: مهران مدیری، محمدرضا گلزار، بهرام افشاری و سعید آقا خانی به کارگردان خوب کشور منوچهر هادی در سال ۱۳۹۷ تولید و در عید نوروز ۱۳۹۸ اکران شد، که در این فیلم رضا گلزار در نقش آقازاده ایفای نقش می کند.

کت شلوار محمدرضا گلزار در فیلم رحمان 1400
کت شلوار محمدرضا گلزار در فیلم رحمان ۱۴۰۰

یقه انگلیسی باریک | پیراهن یقه دیپلمات

به دلیل نقش رضا گلزار در این فیلم، پوشش ایشان کت شلوار رسمی می باشد، مدل کت شلوار رضا گلزار در این فیلم، مدلی با یقه انگلیسی باریک که مدتهاست منسوخ شده، و باعث کم شدن جذابیت آن شده با پیراهنی به یقه دیپلمات، که فوق العاده رسمی و کانسپت دیپلماسی دارد، طراحی و دوخته شده است.

5/5 - (4 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

راهنمای خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

مقالات

۲۸ تیر ۱۴۰۳

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۶ تیر ۱۴۰۳

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال 2024

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال ۲۰۲۴

مقالات

۲۵ تیر ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982