سرای پادشاهان آرسام
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

ویژگی های کت و شلوار آمریکایی

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۲۰ خرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۱۲ دی ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

ویژگی های کت و شلوار آمریکایی

در این مقاله قصد داریم به بررسی کت و شلوار آمریکایی بپردازیم.همانطور که می دانید نحوه لباس پوشیدن افراد نمایانگر بسیاری از خصوصیات شخصی آنها می باشد و از گذشته تا کنون مردم به لباس پوشیدن خود اهمیت داده و زمان زیادی را صرف خرید و انتخاب مدل مدنظر خود میکنند.

کت و شلوار مردانه

در رابطه با پوشش آقایان مطالعاتی که در زمینه پوشاک انجام شده است نمایانگر آن است که بسیار از مردان خوش پوش و و خوش استایل از کت و شلوار استفاده میکنند.

امروزه کت و شلوار یک عضو جدانشدنی از کمد آقایان است و همه مردان یک دست دست کم یک دست کت و شلوار را دارند.

گفته میشود کت و شلوار پوشش افراد موفق است بدلیل اینکه از این نوع پوشاک بیشتر در استایل های رسمی استفاده میشود. با توجه به اینکه پوشیدن کت و شلوار به استایل فرد رسمیت میبخشد بیشتر در مراسم و موقعیت ها ی مورد استفاده قرار میگیرد که رسمی و جدی باشد به عنوان مثال در قرارهای ملاقات کاری و حتی در مجالس و مراسمات مهم.

با توجه به تحقیقات و آزمایش های انجام شده روانشاسان بر این عقیده هستند که افراد در مقابله و برخود با شخصی که کت و شلوار بر تن دارد احترام بیشتری میگذارند و به نوعی فردی که کت و شلوار پوشیده است بیشتر مورد توجه قرار میگیرد. همچنین گفته میشود که با پوشیدن کت و شلوار این حس به مخاطب القا میشود که فرد دارای اعتماد به نفس و قدرت بالا میباشد. لازم بذکر است که از کت و شلوار در موقعیت ها عادی هم استفاده میشود زیرا پوشیدن کت و شلوار باعث میشود فرد خوش پوش بنظر برسد.

پس اگر میخواهید فردی متشخص و با اعتماد به نفس بالا دیده شوید پیشنهاد میشود در موقعیت های مختلف با کت و شلوار مردانه حضور پیدا کنید.

مسلما کت و شلوار برای هر فرد متناسب با سلیقه سبک و استایل و فرم اندام مختص به آن فرد انتخاب میشود. کت ها با طرح ها رنگ ها و مدل های متنوع تولید میشود معمولا کت ها از نظر تعداد دکمه ها مدل دکمه ها تنگی و گشادی فرم سرشانه متفاوت هستند. به عبارتی دیگر تنوع کت ها با توجه به این موارد مشخص میشود.

کت و شلوارهای معروف جهان

سه نوع از انواع کت و شلوار که در جهان معروف و شناخته شده هستند عبارتند از:کت و شلوار مردانه آمریکایی، کت و شلوار مردانه ایتالیایی و کت و شلوار مردانه انگلیسی. این نوع از کت و شلوارها به خاطر نوع دوختشان معروف هستند.حال در این مقاله قصد داریم به برررسی مدل و ویژگی های خاص این نوع از کت و شلوار ها بپردازیم.

برندها مختلفی در تمام نقاط جهان مشغول تولید کت و شلوارهای مردانه میباشند و سعی برآن دارند تا طراح های جدید و بروز و مدرن تولید کنند  تا کشورشان به عنوان تولییدکنندگان برتر کت و شلوار معرفی شود.

مطلب پیشنهادی:   انواع کت شلوار بر اساس تعداد دکمه

ویژگی های کت و شلوار مردانه آمریکایی

در رابطه با ویژگی و مدل دوخت کت شلوارهای آمریکایی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

در این نوع از کت و شلوار های مردانه در قسمت سرشانه پد دوخت نمیشود. و در صورت استفاده از پد، از پدهای که ضخامت کمی دارند، استفاده میکنند.

از ویژگی های خوب کت های آمریکایی استفاده از پارچه بیشتر در قسمتی که آستین به تنه کت متصل میشود،است. این کار باعث میشود در قسمت بازوها فرد اساس ناراحتی نداشته باشد و حرکت دست راحتتر باشد.

کت های آمریکایی برای افرادی که اندام درشتی دارند نیز مناسب است زیرا طراحی این نوع کت گشاد است و افراد چاق میتوانند از آن استفاده کنند.

برای زیبایی بیشتر در طراحی از سه دکمه در قسمت سرآستین استفاده میشود. توجه داشته باشید که این دکمه ها صرفا جهت زیبایی است و حالت نمایش دارد.

معمولا دارای یک چاک در میانه کت است و جیب ها به صورت پوشیده طراحی شده است.

قد شلوارها نیز بصورتی میباشد که در حالت ایستاده روی کفش کمی چین خوردگی دارد.

ویژگی های کت و شلوار آمریکایی

 

راحتی کت و شلوار آمریکایی

میتوان گفت در طراحی کت و شلوار آمریکایی به موضوع راحتی اهمیت ویژه ای داده شده است زیرا همانطور که اشاره شد کت در قسمت آستین گشاد و راحت است و عدم وجود ساسون در قسمت جلو کت باعث میشود کمر کت تنگ نباشد. همچنین تک چاک که وجود دارد باعث راحتی هر چه بیشتر شما میشود.

کت و شلوار آمریکایی

طراحان کت و شلوار آمریکایی

طراحان اولیه کت و شلوار آمریکایی که به کت و شلوار سکی معروف بودند،برداران بروکس بودند و این نوع از کت و شلوار ها توسط آنها مرسوم شد. میتوان گفت بردارن بروکس بدنبال تولید کت و شلواری اقتصادی بودند که مناسب برای تمامی افراد با اندام های مختلف باشد.

دیدگاه منفی در رابطه با کت و شلوار آمریکایی

مسلما این نوع کت و شلوارها به اندازه کت و شلوارهای ایتالیایی و انگلیسی شیک و جذاب نیستند و مورد پسند همگان نیست

یکی از مواردی که باعث میشود این نوع کت و شلوار مورد پسند همگان قرار نگیرد این است که بعلت نداشتن ساسون در ناحیه کمر، حالت کیست دارد. برخی ها بر این عقیده هستند به دلیل فیت نبودن،کت های آمریکایی شبیه به کیسه هستند. با این حال انتخاب پوشاک کاملا به سلیقه افراد وابسته است و ممکن است طرفداران خاص خود را داشته باشد.

در واقع این نوع کت و شلوار استایلی مانند استایل یک دانشجو به شما میدهد و برای استفاده در موقعیت ها و مراسم معمولی مناسب میباشد.

اگر بدنبال یک کت و شلوار هستید که در این سادگی و راحتی اقتصادی هم باشد پیشنهاد میشود از کت و شلوار آمریکایی استفاده کنید. کت و شلوار آمریکایی به صورتی هستند که شما را قد بلند تر نشان میدهند.

نتیجه گیری

در نتیجه اگر تمایل دارید قد بلندتر و تنومندتر دیده شوید. اگر اضافه وزن دارید و حس می کنید کت و شلوارهای با برند های دیگر بر تن شما نمیشیند و اگر میخواید در محل کار لباسی بر تن کنید که در عین راحتی رسمی نیز باشد به شما پیشنهاد میشود از کت و شلوار  آمریکایی استفاده کنید. و به این موضوع توجه داشته باشید که پوشیدن و دوخت کت شلوار باعث میشود حس قدرت و اعتماد بنفس بالا داشته باشید.

4/5 - (3 امتیاز)

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

راهنمای خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه‌های آنلاین

مقالات

۲۸ تیر ۱۴۰۳

چگونه یک طرح شخصی دوزی برای کت شلوار انتخاب کنیم؟

مقالات

۲۶ تیر ۱۴۰۳

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال 2024

بهترین مدل‌های کت شلوار مردانه رسمی برای سال ۲۰۲۴

مقالات

۲۵ تیر ۱۴۰۳

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982