سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 159

کت شلوار تجاری، لباس اهل تجارت و نحوه انتخاب آن

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۱۶ مرداد ۱۴۰۰

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش آقایانمقالات

سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

کت شلوار تجاری، لباس اهل تجارت و نحوه انتخاب آن

کت شلوارهای تجاری، کت شلوارهایی هستند که توسط افراد تجاری در هنگام بستن معاملات تجاری و بازرگانی مورد استفاده قرار می گیرند. برای انتخاب یک کت شلوار تجاری باید به یک سری نکات توجه داشت؛ چرا که استایل یک فرد تجاری در هنگام بستن معاملات تجاری و بازرگانی بسیار اهمیت دارد.

ما در سرای پادشاهان آرسام اماده ی ارائه خدمت دوخت کت شلوار برای تمامی افراد خصوصا تجار و اشخاصی که کت شلوار برای آنها از ویژگی بالایی برخوردار است هستیم.

تمامی کت شلوار ها به صورت شخصی دوزی کت شلوار است یعنی کاملا بر اساس استایل بدنی و سلیقه مشتریان محترم است که این مورد باعث میشود کت شلواری که از سرای پادشاهان آرسام تهیه میکنید بهترین کت شلوار کمد لباستان باشد.

محل کار یکی از مهم ترین محل های زندگی آقایان است؛ چرا که محل کار، محلی است که برای کسب درآمد آقایان بسیار حائز اهمیت است و آقایان باید به یک سری نکات برای داشتن یک کسب و کار موفق توجه داشته باشند. محیط های تجاری، برای افرادی که دارای پست و یا مقامی در این محیط ها می باشند، بسیار حائز اهمیت است.

این آقایان می بایست که در انتخاب کت شلوار تجاری به یک سری نکاتی توجه داشته باشند. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با نکاتی که در هنگام انتخاب یک کت شلوار تجاری باید مد نظر داشته باشید، آشنا کنیم.

کت شلوار مناسب برای قرار تجاری
کت شلوار مناسب برای قرار تجاری

چرا هر کت شلواری مناسب افراد تجاری نیست؟

زمانی که بحث خرید یک کت شلوار می شود، بسیاری از آقایان تصور می کنند که هر کت شلواری مناسب آن ها است؛ اما نباید از این نکته غافل شد که هر کت شلواری برای یک محیط خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و بهتر است که افراد تجاری یک کت شلوار مخصوص محل کار خود داشته باشند.

دلیل این موضوع این است که همانطور که خانم ها، برای هر محیطی یک پوشش مناسب دارند، آقایان نیز باید برای محیط کار خود یک پوشش مناسب داشته باشند. بدیهی است که امکان استفاده از کت شلوار روزمره در محیط های تجاری برای آقایان وجود ندارد.

بنابراین، اگر قصد خرید یک کت شلوار از سرای پادشان آرسام را دارید، باید ابتدا بدانید که کت شلوار مناسب شما دقیقا چه کت شلواری است؟! در این صورت است که می توانید یک کت شلوار مناسب را انتخاب کنید. به همین خاطر در ادامه مقاله قصد داریم شما را با نکاتی که با آن ها می توانید یک انتخاب درست کت شلوار تجاری داشته باشید، آشنا کنیم.

 

کت و شلوار تجاری
کت و شلوار تجاری

ویژگی یک کت شلوار تجاری چگونه است؟

زمانی که بحث انتخاب یک کت شلوار مناسب می شود، باید یک سری ویژگی هایی برای کت شلوار مناسب در نظر گرفت. کت شلوار تجاری نیز جزء کت شلوارهای خاص است که برای خریدن آن باید به یک سری نکات توجه کرد. توجه به نوع پارچه، نوع رنگ پارچه، نوع دوخت و برش از جمله نکاتی هستند که باید در انتخاب یک کت شلوار تجاری مد نظر قرار گیرند.

  • رنگ کت و شلوارهای تجاری

با توجه به اینکه یکی از اصلی ترین و مهم ترین پارامترهایی که در انتخاب یک کت شلوار مناسب، مد نظر قرار می گیرد، رنگ کت شلوار است؛ می خواهیم بدانیم که رنگ کت شلوار تجاری باید چگونه باشد؟

کت شلوارهای تجاری جزء کت شلوارهای رسمی به حساب می آیند، به همین خاطر لازم است که شما در انتخاب رنگ کت شلوار تجاری دقت لازم را به کار گیرید. با توجه به اینکه کت شلوارهای تجاری جزء کت شلوارهای رسمی محسوب می شوند، بهتر است که اگر قصد خرید یک کت شلوار تجاری را دارید، کت شلواری را خریداری کنید که دارای رنگ تیره مانند مشکی، سرمه ای، زغالی و طوسی تیره باشد. هرگز از کت شلوارهای رنگ روشن مثل کرمی استفاده نکنید.

  • طرح کت و شلوار تجاری

بعد از صحبت کردن در رابطه با موضوع رنگ کت و شلوار تجاری باید در رابطه با طرح پارچه کت شلوار صحبت کنیم. به طور کلی کت شلوارهای ساده، زیبایی بیشتری نسبت به کت شلوارهای طرح دار دارند؛ مخصوصا اگر بخواهید که یک کت شلوار را در محیط های تجاری بپوشید.

مطلب پیشنهادی:   لباس رسمی مردانه چه ویژگی هایی دارد؟

بنابراین، بهتر است که از کت و شلوارهای ساده استفاده کنید؛ اما در هر صورت اگر علاقه مند به خریداری کت شلوارهای طرح دار می باشید، می توانید از طرح های ساده و خلوت استفاده کنید. به طور مثال اگر قد کوتاهی دارید، می توانید برای اینکه بلند قدتر به نظر برسید، از کت شلوار راه راه استفاده کنید و یا اگر لاغر هستید، می توانید از کت شلوار چهارخانه استفاده کنید که جثه شما کمی توپرتر به نظر برسد.

  • میزان تنگی و یا گشادی کت شلوار تجاری

نوع برش و دوخت کت شلوارهای تجاری بسیار اهمیت دارد؛ چرا که از طرفی می بایست راحتی افرادی که قصد استفاده از این کت شلوارها را دارند، تضمین شود و از طرفی این افراد باید کاملا مرتب و با استایل شیک در جلسات تجاری و محیط های کار خود حاضر شوند.

به همین خاطر، شما نباید از کت شلوارهای گشاد استفاده کنید؛ چرا که این کت شلوارها شما را شلخته نشان می دهند و جلوه خوبی در محیط های تجاری ندارند.

از طرفی کت شلوارهای بسیار تنگ در ناحیه سینه و شانه، اصلا مناسب محیط های تجاری نیستید. به همین خاطر باید حتما یک کت شلواری را انتخاب کنید که دقیقا متناسب با هیکل شما باشد، نه آنقدر گشاد که شما شلخته به نظر برسید، نه آنقدر تنگ که همه را مجذوب خود کنید!

  • نوع قرار گرفتن دکمه ها در کت شلوار تجاری

در حال حاضر، دو نوع قرار گرفتن دکمه در کت شلوارهای تجاری وجود دارد. اولین و ساده ترین کت شلوارها، همان کت شلوارهایی هستند که دارای دکمه وسط می باشند؛ اما نوع دیگری از کت شلوار نیز وجود دارد که دکمه های آن ها به صورت یک طرفه و در کنار کت قرار می گیرند.

اگر این سوال در ذهن شما وجود دارد که کدام نوع مناسب کت شلوار تجاری است؟ باید عرض کنیم که این موضوع به خیلی از چیزها بستگی دارد. اگر شما در محیط های خیلی رسمی کار می کنید، بهتر است از کت شلوارهایی استفاده کنید که نوع قرار گرفتن دکمه های آن ها وسط باشد.

اما اگر محیط ها تجاری شما، زیاد هم رسمی نیست، هیچ مشکلی برای انتخاب یک کت شلوار آن هم با دکمه یک طرفه وجود ندارد.

  • انتخاب رنگ پیراهن برای ست کردن با یک کت شلوار تجاری

اگر علاقه مند هستید که یک استایل شیک و جذاب در محیط کار خودتان داشته باشید، می بایست به رنگ پیراهن خود دقت کنید. رنگ پیراهن شما باید هم پوشانی زیبایی با کت شلوار شما داشته باشد. اگر جوان هستید و علاقه مند به رنگ های تیره، می توانید از رنگ های تیره پیراهن ها استفاده کنید تا جدی تر به نظر برسید.

اگر علاقه مند هستید که صمیمیت بیشتری در محیط کار خود ایجاد کنید و یا سن بالاتری دارید، بهترین انتخاب رنگ پیراهن برای شما رنگ سفید است. بهتر است که از پیراهن های ساده استفاده کنید. پیراهن های طرح دار، زیاد مناسب استفاده با کت شلوار نمی باشند، از طرفی این پیراهن ها مناسب محیط های تجاری نیستند.

یقه پیراهن شما نباید گشاد باشد. بهتر است که از پیراهن های استاندارد با یقه بسته استفاده کنید که رسمی تر به نظر برسید.

کت شلوار تجار
کت شلوار تجار
  • از کت تک استفاده نکنید!

حتی الامکان سعی کنید از کت تک برای محیط های تجاری استفاده نکنید. این کت ها بیشتر برای محیط های روزمره مورد استفاده قرار می گیرند و اصلا مناسب محیط های تجاری نیستند. انتخاب یک کت شلوار ست، با ویژگی های ذکر شده، انتخاب بسیار خوبی برای افرادی است که به استایل و پوشش خود اهمیت می دهند.

  • اکسسوری های کت و شلوار تجاری

همانقدر که انتخاب رنگ و نوع پارچه یک کت شلوار تجاری اهمیت دارد، انتخاب اکسسوری کت شلوارهای تجاری نیز اهمیت خاص خودشان را دارند.

بهتر است که از کمربندهایی چرمی و با رنگ تیره استفاده کنید تا رسمی تر به نظر برسید. برای انتخاب رنگ جوراب خود، از رنگ کمربند خود کمک بگیرید. سعی کنید که رنگ کمربند شما با رنگ جورابتان ست شود و از طرفی جوراب شما نباید کوتاه باشد تا پای شما پیدا باشد.

اگر علاقه مند به استفاده از کراوات هستید، حتما کراوات هایی را استفاده کنید که با رنگ کت شلوار و یا پیراهن شما همخوانی داشته باشند. به طور مثال انتخاب یک کراوات ساده سرمه ای و یا طرح دار سرمه ای و سفید با یک کت شلوار سرمه ای و پیراهن سفید بسیار زیبا عمل می کند.

حتما از یک ساعت مناسب با بند فلزی استفاده کنید. البته انتخاب ساعت بند چرمی محدودیتی ندارد، اما ساعت هایی که بند فلزی دارند، کمی رسمی تر از ساعت هایی با بند چرمی می باشند.

امتیازدهی

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

کت شلوار دامادی برای فصل تابستان

کت شلوار دامادی برای فصل تابستان

مقالات

۲۵ بهمن ۱۴۰۱

کت شلوار مردانه ایتالیایی

ویژگی کت شلوار مردانه ایتالیایی

مقالات

۱۸ بهمن ۱۴۰۱

کت شلوار سفارشی دور اسپرت مردانه

سفارشی دوزی کت شلوار اسپرت مردانه

مقالات

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

  • تلفن مزون : 02188080183
  • تلفن همراه : 09121715982