سرای پادشاهان آرسام 325
سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 320
سرای پادشاهان آرسام 319
سرای پادشاهان آرسام 315
سرای پادشاهان آرسام 159

خرید و سفارش دوخت کت شلوار زنانه

کت شلوار زنانه را می توان در مراسم مختلف رسمی و مجلسی بپوشید. از ویژگی های کت شلوار زنانه می توان به مدل های مختلف آن اشاره نمود. کت و شلوار تولید شده در سرای پادشاهان آرسام، بسیار خاص و منحصر به فرد است. مدل های مختلف و متنوع کت شلوار زنانه در رنگ های گوناگون برای انواع سلیقه ها و مراسم ها طراحی و تولید شده است.

تاریخ نوشته

تاریخ نوشته

۱۵ آذر ۱۴۰۱

 

آخرین بروز رسانی

آخرین بروز رسانی

۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

نویسنده

نویسنده

سرای پادشاهان آرسام

 

دسته بندی

دسته بندی

آموزش مد و پوشش خانم هامقالات

سرای پادشاهان آرسام 26
سرای پادشاهان آرسام 27
سرای پادشاهان آرسام 28
سرای پادشاهان آرسام 323
سرای پادشاهان آرسام 322
سرای پادشاهان آرسام 29
سرای پادشاهان آرسام 43
سرای پادشاهان آرسام 43

خرید و سفارش دوخت کت شلوار زنانه

کت شلوار زنانه را می توان در مراسم مختلف رسمی، مجلسی و روزمره بپوشید. از ویژگی های کت شلوار زنانه می توان به مدل های مختلف آن اشاره نمود.

کت شلوار زنانه تولید شده در سرای پادشاهان آرسام، بسیار خاص و منحصر به فرد است. مدل های مختلف و متنوع کت شلوار زنانه در رنگ های گوناگون برای انواع سلیقه ها و مراسم ها طراحی و تولید شده است.

کت شلوار زنانه رسمی و مجلسی را می توان در مهمانی ها، مراسم شادی و حتی مجالس خیلی رسمی پوشید و بدون نگرانی یک استایل بی نظیر را از خود به نمایش گذاشت.

تاریخچه کت و شلوار زنانه

کت شلوار زنانه مانند کت شلوار مردانه به سال ۱۶۰۰ باز نمی گردد اما تاریخچه بسیار رنگارنگ و پر شوری را در بر می گیرد. اولین زنی که خودش کت شلوار مردانه دوخت در سال ۱۸۷۰ بود و با پوشیدن لباس های مردانه در
انظار عمومی ظاهر شد. نام او سارا برنهارت بود، زنی که قهرمان مد زنان در آن زمان بود.

در آن دوره زنی که کت شلوار مردانه به تن داشت رسوا شناخته میشد اما آن جنجال ها او را از پوشیدن کت شلوار منع نکرد. در طول جنگ جهانی اول، برند شَنِل که شناخته شده ترین طراح و دوزنده کت شلوار زنانه بود، با اجتناب از کرست برای صنعت مد و خیاطی محبوبیت پیدا کرد و به طور گسترده ای به طراحی و دوخت اولین کت شلوار زنانه به معنای امروزی شهرت یافت. بر خلاف برند های دیگر کت شلوار زنانه شَنِل حس پر زرق و برق بودن و زنانگی را حفظ می کرد.

از همان دوره آزادی زنان در پوشیدن لباس ارتقا پیدا کرد و آنان به صورت گسترده شروع به پوشیدن شلوار برای
فعالیت هایی مثل اوقات فراغت به ویژه تنیس، سوارکاری و دوچرخه سواری کردند و در سال ۱۹۳۳، النور روزولت
اولین بانویی شد که در یک مراسم رسمی شلوار پوشید. سپس بازیگری به نام مارلن دیتریش با پوشیدن کت شلوار در فیلم های خود به طور کلی تغیرات گسترده ای در لباس زنان ایجاد کرد.

سفارش کت شلوار زنانه
سفارش کت شلوار زنانه

کت شلوار زنانه، نمایانگر وقار

ما همیشه با انتخاب لباس و پوشیدن آن پیامی را می دهیم. آنچه که ما میپوشیم، برای اکثر ما یک انتخاب است.
پوششی که از طریق سلیقه شخصی، خود را به جهان معرفی میکنیم داستانی را در مورد خودمان بیان می کند. پوشیدن کت شلوار زنانه توسط یک زن نشان دهنده این است که آن زن، به هنجار های جنسیتی پشت کرده و اعتماد زیبایی و وقار خود را در قالب کت شلوار به نمایش می گذارد.

در محل کار زنان با پوشیدن کت شلوار زنانه، اقتدار خود را به صورت بصری نشان می دهند. امروزه به لطف برند جورجیو آرمانی، کت شلوار های زنانه به گونه ای بریده و دوخته می شوند که به شکلی جذاب و متناسب اندام زنان باشند. بیش از ۳۰ سال است که کت شلوار زنانه، نمایانگر زنی مستقل و رهایی یافته می باشد، پیامی که تمام زنان به آن افتخار می کنند. ما معتقدیم که زنان با پوشیدن کت شلوار زنانه، موجی از اعتماد به نفس و توانمندی را به دست می آورند که زنان در دهه ۸۰ با پوشیدن یک کت شلوار زنانه گشاد به دست می آورند.

نمایش قدرت و ظرافت با کت شلوار زنانه

سوالی که در ذهن بیشتر زنان هنگام انتخاب کت شلوار زنانه شکل می گیرد، آن است که چگونه مطمئن شویم که کت شلوار زنانه ما تناسب دارد. ما برای یافتن پاسخ این سوال راهکار های کارآمدی را پیشنهاد میکنیم و امیدواریم که فرایند انتخاب کت شلوار زنانه برای زنان قدرتمند را راحت تر کنیم.

برای اطمینان از تناسب کامل کت شلوار زنانه خود باید به موارد زیر توجه کنید

رنگ پوست

با توجه به رنگ پوستتان، باید به سراغ رنگ هایی بروید که روی بدن شما جذاب و شیک به نظر برسد.
اگر پوست روشنی دارید، میتوانید از رنگ های تیره که با پوست شما در تضاد است استفاده کنید و یا از برخی رنگ های روشن که جلوه جذابی روی پوست شما دارد را انتخاب کنید.

فرم بدن

انتخاب کت شلوار مناسب با توجه به فرم بدن زنان، بسیار مهم است. هر نوع کت شلواری با فرم بدن شما
هماهنگ نیست. بنابراین شما باید کت شلواری انتخاب کنید که شکل اندام شما را صاف و شق و رق نشان دهد. آرسام برای مدل های مختلف بدن پیشنهاداتی دارد.

 • شکل اندام مستقیم

اگر کمر، سینه و باسن شما به یک اندازه و در یک راستا قرار میگیرند و کمر نازکی دارید، تیپ بدنی شما صاف یا مستقیم می باشد. برای این مدل تیپ بدنی،کت شلوار زنانه بلند بهترین انتخاب است. میتوانید یک کت بلند به همراه شلواری با قد بلند را به انتخاب خود بپوشید. کت شلوار های بلیزر با خط بلندتر شما را شیک و جذاب تر نشان می دهد.

 • شکل اندامی گلابی

در این تیپ بدنی، معمولا فرد دارای شانه های کوچک، کمر نازک و باسنی پهن می باشد. برای این تیپ بدنی، کت شلوار زنانه کوتاه، انتخاب بسیار خوبی است. می توانید کت برش دار کوتاه به همراه شلوار کمر بلند
و گشاد را امتحان کنید. این ترکیب تناسبی را که به دنبالش هستید به شما می دهد و فرم بدنتان را صاف می کند.

 • شکل اندامی اپل

در شکل بدن سیب یا اَپِل، فرد دارای شانه و سینه پهن با کمر نازک و باسن کوچک است. برای چنین تیپ بدنی باید کتی با یقه vشکل یا به عبارتی statement که قسمت باسن را برش دهد. همچنین میتوانید کت شلوار زنانه بلندتر را برای شکل اندامی سیب در نظر بگیرید چرا که در نهایت تناسب کامل را به اندام شما می دهد.

 • شکل اندامی ساعت شنی
مطلب پیشنهادی:   آقایان قد کوتاه چه بپوشند؟ 

این تیپ بدنی که با نام ساعت شنی شناخته میشود، مطلوب ترین فرم بدنی است که در آن فرد داری سینه و باسن مساوی می باشد و کمر کوچک او کوچک است. اگر فرم بدن شما ساعت شنی است باید سراغ
کت شلوار زنانه ای بروید که اندام شما را منعکس می کند. می توانید از کت شلوار های زنانه wrap_style استفاده کنید.

از انتخاب کت کوتاه و شلوار کمر بلند خودداری کنید زیرا اصلا با فرم بدن شما سازگاری ندارد. از یک کت بلیزر بلند
به همراه شلوار قد بلند و یک کمربند فوق العاده استفاده کنید چرا که اندامی با فرم ساعت شنی را بسیار جذاب نشان می دهد.

با صرف نظر از فرم بدن خود، همیشه به تناسب شانه و کمر توجه داشته باشید. اگر کت شلوار زنانه شما با هر فرمی روی شانه ها و کمر شما به خوبی قرار می گیرد، تمامی اندام نیز از این عمر پیروی کرده و این فرم را دنبال می کنند که در نتیجه تناسب کامل را به شما می دهد. مطمئن شوید که کت شلوار زنانه روی بدن شما به شکل جعبه ای قرار نمیگیرد.

کت شلوار بگ و مام استایل
کت شلوار بگ و مام استایل

ست کردن کت شلوار زنانه

هنگام انتخاب و پوشیدن کت شلوار زنانه، فقط تناسب آن کافی نیست. شما برای شیک و جذاب به نظر رسیدن و
ارتقای ظاهر رسمی و حرفه ای خود به اکسسوری ها و نکات ضروری دیگری نیاز دارید.

 • انتخاب کفش مناسب

ضرب المثل قدیمی وجود دارد با این عنوان که اگر به یک دختر کفشی مناسب بدهید، او دنیا را فتح خواهد کرد. در مراسم های رسمی پس از انتخاب کت شلوار زنانه خود نیازمند یک جفت کفش عالی هستید. وقتی نوبت به ست کردن یک کت شلوار زنانه حرفه ای میرسد، کفش های پاشنه بلند پمپی نوک تیز، بهترین عملکرد را دارند و اکثرا با هر کت شلوار زنانه ست می شوند.

اگر کفش های پاشنه بلند را دوست ندارید و با آن احساس راحتی ندارید جای نگرانی نیست، زیرا می توانید از کفش های کلاسیک و کفش های بوم ساده استفاده کنید و کت شلوار زنانه خود را ست کنید.

 • استفاده از جواهرات

کت شلوار زنانه خود را با یک قطعه جواهر به درخشش درآورید. به یاد داشته باشید که یک جفت از
جواهرات زیبا همیشه کت شلوار زنانه و سایر لباس های زنانه را به درخشش در می آورد و ترکیب رسمی شما را
جذاب تر می کند. توجه داشته باشید که جواهرات شما نسبت به مراسمی که در آن شرکت می کنید نباید خیلی پر زرق و برق باشد زیرا توجه ها را از کت شلوار زنانه شما سلب می کند. برای مثال می توانید از یک جفت گوشواره کلاسیک و در عین حال مینیمال برای محل کار و یک مراسم غیر رسمی استفاده کنید.

 • حفظ ظاهر جذاب با کیف

یک کیف عالی اما نه چندان پر زرق و برق یکی از مورد هایی است که برای تکمیل کت شلوار زنانه شما بسیار ضروری است. شما به یک کیف ساختار یافته نیاز دارید که کاملا با ساختار کت شلوار زنانه شما هماهنگ باشد. کیف های سایز بزرگ انتخاب خوبی می باشد. توصیه می شود که به دنبال کیف های پر جنب و جوش یا براق نروید. برای مثال کیف راه راه میتواند کت شلوار زنانه شما را تحسین کند. همچنین چرم برای داشتن
ظاهری درجه یک انتخاب بسیار مناسبی است.

 • بازی با لایه ها

نسبت به نوع کت شلوار زنانه خود، میتوانید با لایه ها بازی کنید و کت شلوار زنانه خود را
سفارشی کنید. اگر کت شلوار زنانه ای که میپوشید برای محل کار و یک جلسه کاری است، میتوانید با اضافه کردن
یک پیراهن با یقه پهن به آن چند لایه اضافه کنید و آستین های کت را با توجه به طول آن بالا بزنید تا پیراهن شما
کاملا ظاهر شود. همچنین تاپ و بلوز های شفاف نیز به خوبی با کت شلوار زنانه شما ست می شوند اما فقط برای مجالس غیر رسمی و برای جلسات کاری اصلا توصیه نمی شود.

بهترین رنگ کت شلوار زنانه

اگر به یاد داشته باشید در قسمت های بالا گفته شد که برای انتخاب و ست کردن یک کت شلوار زنانه باید به
رنگ پوست خود توجه کنید. اکنون توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید رنگ هایی که پرطرفدار و جذاب هستند را برای کت شلوار زنانه خود پیدا کنید.

 • مشکی

بدون در نظر گرفتن رنگ پوستتان، مشکی رنگی است که همیشه برای تمای کت شلوار ها جذاب و محبوب است. مشکی رنگی است که برای همه زیبا به نظر می رسد. همچنین این رنگ برای مجالس رسمی و غیر رسمی انتخاب خوبی است. بهترین ویژگی این رنگ آن است که بسیار حرفه و رسمی به نظر می رسد. برای پوشیدن
کت شلوار زنانه مشکی باید کمی خلاق باشید و با استفاده از اکسسوری های مکمل، کت شلوار زنانه خود را از ساده و یکدست بودن در بیاورید.

 • پاستلی

رنگ های پاستلی جدید ترین رنگ های ترندی هستند که هنوز درحال آزمایش می باشند و به یک سبک
جدید تبدیل شده اند. به دلیل داشتن ظاهری مینیمال و زیبا می توانید رنگ های پاستلی را برای کت شلوار زنانه خود انتخاب کنید.

 • قرمز

بدون شک سایه ای شیک، پررنگ و قدرتمندی جز قرمز وجود ندارد و معمولا برای لباس شب یا کت شلوار
زنانه، بر اساس رسمی و غیر رسمی بودن مجلس انتخاب می شود. ویژگی این رنگ زیبا آن است که به خوبی با تمام رنگ های پوست هماهنگ می شود اما در پوست های روشن بسیار جذاب و فوق العاده به نظر میرسد.

 • رنگ های جواهر

اگر رنگ انتخابی شما برای کت شلوار زنانه، مشکی نیست، رنگ های جواهر نیز گزینه مناسبی برای کت شلوار زنانه، به نظر می رسند. از آبی تیره گرفته تا قرمز تیره، می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و شیک و جذاب به نظر برسید بدون آن که پر زرق و برق باشید.

 • سفید

این رنگ همیشه انتخابی درجه یک بوده چرا که به شما احساس سلطنت و غرور می دهد. انتخاب این رنگ
مادر برای کت شلوار زنانه، در مجلس شما را بسیار مقتدر و با اعتماد به نفس نمایان می کند. توصیه می شود هنگام ست کردن کت شلوار زنانه سفید، در صورت عدم استفاده از پیراهن، آن را با یک تیشرت آبی یا سفید ساده ست کنید و ظاهری جذاب داشته باشید.

امتیازدهی

سرای پادشاهان آرسام ، ارائه دهنده خدمات دوخت و شخصی دوزی کت شوار با مرغوب ترین کیفیت

برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس مستقیم با آرسام

شماره موبایل (تماس در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل)

ساعت و روز های کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 صبح تا 7 عصر

آدرس مزون آرسام

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، توحید چهارم غربی، پلاک 126

مقالات مرتبط

بیشتر بدانید و شیک پوش بمانید

مقالات مرتبط

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

دکمه سردست چیست؟

دکمه سردست چیست؟ این دکمه را چه مواقعی ببندیم؟

مقالات

۱۵ آذر ۱۴۰۲

پارچه ی کتان چیست؟

پارچه ی کتان چیست؟ کاربرد و ویژگی های آن 

مقالات

۱۴ آذر ۱۴۰۲

ساس بند

ساس بند چیست؟ و نحوه ی استفاده از آن

مقالات

۱۳ آذر ۱۴۰۲

برای ارتباط سریع از طریق شماره ذیل اقدام فرمایید

 • تلفن مزون : 02188080183
 • تلفن همراه : 09121715982