Turn up the volume for the
best experience

معرفی 7 مدل تور عروس

یک اکسسوری زیبا که همیشه در کنار لباس عروس قرار گرفته و آن را تکمیل می کند تور می باشد. هر مدل تور عروس برای لباس خاصی مناسب می باشد. شما می توانید توری بلند و دنباله دار یا توری کوتاه برای خود انتخاب کنید. در اینجا به معرفی انواع مدل تور عروس می پردازیم تا بتوانید با شناخت آن ها انتخاب مناسب تری داشته باشید.

انواع مدل تور عروس

1-      روی شینیون

در برخی از انواع مدل تور عروس، تور روی شینیون شما قرار می گیرد. برای استفاده از این مدل باید موهای شما بسته باشد. همچنین در دوخت این نوع تور از پارچه های سبک استفاده می شود تا روی سر شما سنگینی نکند و باعث بهم ریختگی موهایتان نشود. این تور ها مناسب لباس عروس پشت باز می باشد.

در کنار این تور می توانید از یک تاج ساده طراحی شده با گل و یا مروارید استفاده کنید.

2-      زیر شینیون

مدل دیگری از تور عروس وجود دارد که زیر شینیون شما قرار می گیرد. این مدل تور معمولاً بلند است و برای موهای بسته مورد استفاده قرار می گیرد. همانند  مدل تور عروس روی شینیون این مدل نیز برای لباس های پشت باز مناسب می باشد. اگر می خواهید مدل موهای شما دیده شود و تور روی آن را نگیرد از این مدل استفاده کنید.

3-      دو طرف سر

یکی از خاص ترین مدل های تور، تور دو طرف سر است. در این مدل دو گوشه ی تور در کناره های سر قرار می گیرد و وسط آن به صورت هلالی آویزان می ماند. این مدل تور عروس می توانید با موهای باز یا بسته استفاده کنید. در هر صورت فوق العاده خواهید شد. برای بهتر دیده شدن تورتان می توانید گوشه های این هلال را توسط یک تاج گل ظریف به هم متصل کنید.

4-      روی سر (منتیلا)

مدل تور درگیری وجود دارد که روی سر قرار می گیرد و به مدل منتیلا یا مانتیلا معروف است. این مدل تور برای عروس هایی که مراسم آن ها مختلط است و می خواهند پوشیده تر به نظر برسند بسیار مناسب می باشد.

5-      روی سر و صورت

یکی از تخلیات کودکی هر دختر زمانی است که تور عروس از روی صورت او برداشته می شود. اگر می خواهید این رویا را به حقیقت تبدیل کنید تور شما باید علاوه بر سر روی صورت شما را نیز بپوشاند. این مدل تور ها معمولاً حاشیه دوزی شده هستند و یا روی آن مروارید دوخته شده است. عکس های عروسی شما با این مدل تور فوق العاده خواهد شد.

برخی از انواع این مدل تور عروسی وجود دارد که شما به دلخواه خود می توانید آن را روی صورت و یا پشت سر خود قرار دهید.